امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 ارديبهشت 16، 15:25)Aurora نوشته است: ولی بهم گفت ببین من این زندگی رو دوستدارم... ازین کار لذت میبرم و خوشحالم میکنه.... حتی الان که عقدیه  شوهرش با این قضیه مشکلی نداره.. دوتاشون  اینطورین ... یعنی به من که اینطور گفت....    اتفاقا  شوهرش هم ازون ادم حسابی های پولداره...

این پستتون توی درد و دل بود،
ولی من این جا پاسخ می دم.

من نمی تونم بپذیرم که زندگی مشترک جالبی از کار دربیاد.

خانم اهل خ.ا و آقا هم اهل خ.ا
خب این می شه زندگی؟

خ.ا  خودش یه نوع خیانته به همسر،

رفیق فرضی من هم نه تنها اهل خ.ا هست، اهل روابط نامشروع هم هست و اصلا آدم بی بند و باریه و کلا خانواده اش هم همین طورن و تاییدش می کنن.
خیلی پسر خوبیه، خیلی زندگی خوبی داره و حسابی پول هم دارن و وقتی باهاش صحبت می کنم، خیلی خوشحاله.
مشکلی هم نداره و این کار براش عوارضی نداشته.

ازدواج هم کرده و همسرش هم مثل خودش، به هم خیانت می کنن و مشکلی هم ندارن. (خدا می گه زنان پاک برای مردان پاک و زنان ناپاک برای مردان ناپاک به خاطر همینه دیگه، این ها زبون همدیگه رو می فهمن)

اما یه سوال این زندگی چقدر در برابر مشکلات دووم میاره؟
در برابر طوفان حوادث و مشکلات،

خانم رو الان خ.ا خوشحال می کنه، پس فردا یه چیز دیگه خوشحال می کنه، همسرش رو ول می کنه و میره پی اون.

در نتیجه در مقام مقایسه من قطعا زندگی پاک رو انتخاب می کنم تا زندگی ناپاک.
(توجه کنید در مقام مقایسه نباید پارامترهای دیگه رو وارد کنید. خانواده ناپاک پولدار رو اگر نگاه می کنید، از اون طرف خانواد پاک پولدار رو نگاه کنید. وقتی که خانواده پولدار ناپاک رو با خانواده فقیر پاک مقایسه می کنید، دچار خطا می شید)

خ.ا یک نقصه، نقصی که اگر تنها مشکل زندگی آدم باشه می شه به نوعی جبرانش کرد.

دقیقا مثل اثرات جسمیش (همین کم سویی چشم و ...)
مواد مغذی و انرژی که با خ.ا از دست میره رو می شه با تغذیه مناسب جبران کرد،

اما چرا کاری کنیم که بخوایم جبرانش کنیم؟
همینه که آدم هایی که حسابی ورزشکار هستن، قشنگ حس می کنن که خ.ا چه می کنه با بدنشون و چه انرژی ای ازشون می گیره.
چون اون ها بیش از جبران رو می طلبن، می خوان پیشرفت کنن.

مشکلات روحیش هم همینه.
شما می تونی جبرانش کنی اما

یک: اگر نقص دیگه ای هم توی زندگی آدم باشه یا ایجاد شه، اون وقت خ.ا دیگه فقط یه نقص ساده نیست، یک معضل بزرگه. مشکلاتی از نوع مالی و مشکلات خانوادگی و ... (مثل خیلی از چیزهایی که بچه های اینجا باهاش دست و پنجه نرم می کنن)

دو: اگر شما بخوای اوج بگیری از لحاظ روحی، از لحاظ معنوی، بخوای به اهداف عالی برسی، می خوای قرآن بخونی و حال کنی، می خوای بری حرم امام رضا و یک دل سیر باهاش صحبت کنی، می خوای توی تنهایی هات با خدا حرف بزنی و ... اون وقت این خ.ا بال و پر آدم رو می چینه. نمی تونه اوج بگیره.

اما آیا واقعا خ.ا نقصه؟

بله،‌

اولا خ.ا گناهه، از لحاظ فرهنگی و عرفی کار درستی نیست،
معمولا در نگاه مردم افراد درگیر خ.ا افراد کم اراده ای هستن، این رو توی شوخی های بین افراد هم میشه فهمید.

دوما خ.ا اعتیاد آوره و اگر همراه با فیلم و عکس و ... بشه اعتیادش چند برابر می شه.

سوما وقتی شما خ.ا می کنی، باید تخیل کنی و غرق تخیلات خودت بشی، این موضوع در حالت کلی بد نیست، اما در مورد خ.ا:
  • اولا این موضع ذهن رو جنسی می کنه،
  • دوما انسان رو منزوی و درون گرا می کنه،
سوما خ.ا راضی کننده نیست، انسان دائم بیشتر میخواد، انتهای خ.ا بازه، تموم نمیشه. چیزی نیست که بعدش شما بری سراغ زندگیت. دلیلش اینه که شما رو راضی نمی کنه و در نتیجه

• یا باید بالاخره یه جایی جلوی نفست رو بگیری و زنجیره رو قطع کنی (راحت تر نبود که همون جا قبل از انجام خ.ا جلوش رو می گرفتی)
  • یا باید اینقدر پیش ری و دنبال چیزهای جدید و تازه بری که معلوم نیست به کجا می رسی. (و در این حالت خدا به خیر کنه)

یه چیزی هم بگم، سختی های ترک ابتدای کاره و بعدش همه آسونی و لذته.
اگر بتونید از این مرحله عبور کنید اینقدر نفع می بینید که پیشمون نمی شید از انتخابتون.
دقیقا مثل کسی که سختی می کشه و کنکور رشته مورد علاقه اش رو قبول می شه.
مورد بعدی هم این که ترک خ.ا برای شما می تونه رشد همه جانبه باشه، در حقیقت این خ.ا می تونه بهونه ای باشه برای پیشرفت همه جانبه شما در زندگی.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
دوستان کسی میدونه چطور میشه سهام عدالت رو فروخت؟  Khansariha (56)
و چند میشه فروخت؟ Khansariha (56)
و به کی میشه فروخت؟  Khansariha (56)
فکر میکنم ارزش امروزی سهام عدالت 7 میلیون تومن شده باشه ایا میشه همه رو یکجا برداشت کرد؟  Khansariha (56)
ایا میتونم سهام خودمو زنمو ننم رو همه رو یکجا بفروشم؟  Khansariha (56)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1399 ارديبهشت 16، 20:00)رامین. نوشته است: سلام
دوستان کسی میدونه چطور میشه سهام عدالت رو فروخت؟  Khansariha (56)
و چند میشه فروخت؟ Khansariha (56)
و به کی میشه فروخت؟  Khansariha (56)
فکر میکنم ارزش امروزی سهام عدالت 7 میلیون تومن شده باشه ایا میشه همه رو یکجا برداشت کرد؟  Khansariha (56)
ایا میتونم سهام خودمو زنمو ننم رو همه رو یکجا بفروشم؟  Khansariha (56)

سلام آقا رامین برا یمن هم سوال بود
میتونید اینجا بیشتر اطلاعات کسب کنید
فروش سهام عدالت
کرونای لعنتی با این همه بدی که داشت واسه ما سبب خیر شد البته ما خیلی قدر ندونستیم و  با اندکی تعلّل امروز 16 میلیون پرید. 16 میلیون واسه مایی که کیلومتر ها زیر خط فقر تشریف داریم و روز به روز به این فاصله داره اضافه میشه خیلیه. ولی خدارو شکر چون که ممکن بود خیلی بدتر از این هم باشه.  عوضش به نسبت سود هم کردیم. امشب دیگه دقدقه ای نیست، زندگی بدون دقدقه میلیاردها دلار می ارزه. 
نتیجه اخلاقی: همیشه تو زندگی نیمه پر لیوانو ببینید تو نیمه خالی چیز خاصی برا دیدن نیست.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 ارديبهشت 16، 23:59)Saeid__s نوشته است: کرونای لعنتی با این همه بدی که داشت واسه ما سبب خیر شد البته ما خیلی قدر ندونستیم و  با اندکی تعلّل امروز 16 میلیون پرید. 16 میلیون واسه مایی که کیلومتر ها زیر خط فقر تشریف داریم و روز به روز به این فاصله داره اضافه میشه خیلیه. ولی خدارو شکر چون که ممکن بود خیلی بدتر از این هم باشه.  عوضش به نسبت سود هم کردیم. امشب دیگه دقدقه ای نیست، زندگی بدون دقدقه میلیاردها دلار می ارزه. 
نتیجه اخلاقی: همیشه تو زندگی نیمه پر لیوانو ببینید تو نیمه خالی چیز خاصی برا دیدن نیست.

واقعا این نیمه پر لیوان را نگاه کردن خیلی خوبه
کلی کمک میکنه به اینکه آرامش داشته باشی
53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: جهاد در راه خدا، بر شما مقرر شد; در حالى که برایتان ناخوشایند است. چه بسا چیزى را خوش نداشته باشید، حال آن که خیر شما در آن است; و یا چیزى را دوست داشته باشید، حال آن که شرّ شما در آن است. و خدا مى داند، و شما نمى دانید.
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
Hanghead من یه سوال برام پیش اومده 
کسی تا حالا با این خانم adminold بنیان گذار کانون صحبت کرده؟
ایشون هم مشکل خ.ا داشتن یا فقط می خواستن به ماها که این مشکل را داریم کمک کنن؟
رشتشون چیه ؟
شغلشون چیه؟
چند سالگی کانون را ساختن؟
نمی دونم چرا احساس میکنم صندلی داغ ویژه ایشونه 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 ارديبهشت 17، 12:41)*دختر پاک* نوشته است: Hanghead من یه سوال برام پیش اومده 
رشتشون چیه ؟
شغلشون چیه؟
رفتی به ایشون اعتبار مثبت دادین 65
(1399 ارديبهشت 17، 13:34)im_student نوشته است:
(1399 ارديبهشت 17، 12:41)*دختر پاک* نوشته است: Hanghead من یه سوال برام پیش اومده 
رشتشون چیه ؟
شغلشون چیه؟

خب راستش بازم می خواستم + بدم دیگه نمیشه باید به پست هاشون + داد
شما + نمی دین؟
خب کانون که بمن خیلی کمک کرده
ولی دوست دارم بدونم خودشون هم درگیر خ.ا بودن یا نه؟

نه چرا براشون مثبت بدم؟؟
صلوات میفرستم برای ایشون  ارزشش بیشتر از یه اعتبار مثبته 
از اون دسته آدماییه که دنبال اعتبار نیستن اون فقط امتیازیی که ما از ترک میبریم  بخشیشو میخواد همین  53
(1399 ارديبهشت 17، 15:06)im_student نوشته است: نه چرا براشون مثبت بدم؟؟
از اون دسته آدماییه که دنبال اعتبار نیستن اون فقط امتیازیی که ما از ترک میبریم  بخشیشو میخواد همین  53

Smiley-face-cool-2
هم اعتبار + میدیم
هم صلوات میفرستیم

(1399 ارديبهشت 17، 14:46)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 ارديبهشت 17، 13:34)im_student نوشته است:
رشتشون چیه ؟
شغلشون چیه؟

خب راستش بازم می خواستم + بدم دیگه نمیشه باید به پست هاشون + داد
شما + نمی دین؟
خب کانون که بمن خیلی کمک کرده
ولی دوست دارم بدونم خودشون هم درگیر خ.ا بودن یا نه؟

حالا دیگه چیکار شغلشون دارین ؟ Khansariha (49)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 ارديبهشت 17، 15:31)*دختر پاک* نوشته است:

Smiley-face-cool-2
هم اعتبار + میدیم
هم صلوات میفرستیم

کار خیلی خوبی میکنید 53 چطوره هر روز هر نفر برای پاکیش یه صلوات تا سه صلوات واسش بفرسته که برسه به نامه اعمالش اضافه بشه ؟؟   53 
 هر کسی حاضره این کارو انجام بده این پستو سپاس کنه و زیرش هم اعلام کنه هر کس هم اعلام نکرد هم اشکال نداره ولی سپاس رو بزارهدست به دست بچرخونید کل کانون برسه
(1399 ارديبهشت 17، 15:38)im_student نوشته است:
(1399 ارديبهشت 17، 15:31)*دختر پاک* نوشته است:

Smiley-face-cool-2
هم اعتبار + میدیم
هم صلوات میفرستیم

کار خیلی خوبی میکنید 53 چطوره هر روز هر نفر برای پاکیش یه صلوات تا سه صلوات واسش بفرسته که برسه به نامه اعمالش اضافه بشه ؟؟   53 
 هر کسی حاضره این کارو انجام بده این پستو سپاس کنه و زیرش هم اعلام کنه هر کس هم اعلام نکرد هم اشکال نداره ولی سپاس رو بزارهدست به دست بچرخونید کل کانون برسه

کانون فکر کنم یه قسمت داره برای این کار 
اسم تاپیک اشو بود نیستم Hanghead

سپاس شده توسط
نقل قول: حالا دیگه چیکار شغلشون دارین ؟ [تصویر:  khansariha%20(49).gif]
فوزولیم گل کرده Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان