امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: الان یعنی میخواین بگین دخترا مارمولکن؟  [تصویر:  39.gif]

اولش به این فکر نکرده بودم ولی ایده خوبیه 19
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 تير 3، 15:26)هومان نوشته است:
نقل قول: الان یعنی میخواین بگین دخترا مارمولکن؟  [تصویر:  39.gif]

اولش به این فکر نکرده بودم ولی ایده خوبیه 19

منم همینطور  Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)

.
.
.

مبارک باشه خانم مهر خدا ...

فقط دعا کنید آتریسا خانم نیاد ...
 وگرنه  Khansariha (13)
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام،

اتوبوس کانون رو قرض گرفتم،
اومدم که بریم مسابقه بهترین آواتار رأی بدین. Confetti
بدو که داریم حرکت میکنیم. clapping

[تصویر:  83109131_72674981.jpg]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
آدم خلوتی این روزای کانونو که میبینه احساس میکنه همه بهبود پیدا کردن امیدوارم اینطور باشه ولی متاسفانه اینطور نیست، سوای کانون وضعیت جامعه که افتضاحه، زمانی که من و هم سن و سالهای من گرفتار بودیم نه اینترنتی بود نه شبکه اجتماعی نه گوشی معمولی چه برسه هوشمند ولی حالا الا ماشاالله... الان دانلود یه فیلم پو...ن از رفتن به سمت یخچال واسه خوردن یه لیوان آب راحت تر و سریع تره.
من روزی که فهمیدم چه بلایی دارم سر خودم میارم انگار دنیا رو سرم خراب شد حالا این به کنار مونده بودم چه گلی به سرم بگیرم نه کتاب و مقاله ای بود نه اینترنتی و نه کسی که ازش کمک بگیرم ولی کوتاه نیومدم، بعدها با دسترسی به اینترنت مسیرم کمی هموار شد و بعد از آشنا شدن با کانون که خیلی اتفاقی بود نور امید به زنگیم تابید با اینکه بنا به دلایلی نتونستم بجز مدت اندکی تو کانون باشم اما همون مدت کوتاه خیلی کمکم کرد، شاید تو این مدت دوری از کانون خیلی موفق نبودم اما به نسبت خیلی پیشرفت داشتم.
 منتو این سالها هرگز کانونو فراموش نکردم و این بار اومدم تا با قدرت پیش برم. 
اینارو گفتم که بگم ترک بدون کانون هم شدنیه ولی با کانون مسیر خیلی هموار تره ازش قافل نشید.
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 تير 5، 0:36)Saeid__s نوشته است: آدم خلوتی این روزای کانونو که میبینه احساس میکنه همه بهبود پیدا کردن امیدوارم اینطور باشه ولی متاسفانه اینطور نیست، سوای کانون وضعیت جامعه که افتضاحه، زمانی که من و هم سن و سالهای من گرفتار بودیم نه اینترنتی بود نه شبکه اجتماعی نه گوشی معمولی چه برسه هوشمند ولی حالا الا ماشاالله... الان دانلود یه فیلم پو...ن از رفتن به سمت یخچال واسه خوردن یه لیوان آب راحت تر و سریع تره.
من روزی که فهمیدم چه بلایی دارم سر خودم میارم انگار دنیا رو سرم خراب شد حالا این به کنار مونده بودم چه گلی به سرم بگیرم نه کتاب و مقاله ای بود نه اینترنتی و نه کسی که ازش کمک بگیرم ولی کوتاه نیومدم، بعدها با دسترسی به اینترنت مسیرم کمی هموار شد و بعد از آشنا شدن با کانون که خیلی اتفاقی بود نور امید به زنگیم تابید با اینکه بنا به دلایلی نتونستم بجز مدت اندکی تو کانون باشم اما همون مدت کوتاه خیلی کمکم کرد، شاید تو این مدت دوری از کانون خیلی موفق نبودم اما به نسبت خیلی پیشرفت داشتم.
اینارو گفتم که بگم ترک بدون کانون هم شدنیه ولی با کانون مسیر خیلی هموار تره ازش قافل نشید.

واااااااااااااااااااااااااااااااااای ببینید کی اومده شبانه Confetti
خدایی شما یکی از کسانی هستین که من همیشه به چشم یه الگو بهشون نگاه کردم 53258zu2qvp1d9v
از اونایی که هر روز پاکیشون کلی امید میده 2uge4p4
خب البته همیشه در سکوت بودین 4chsmu1
خیلی خیلی خیلی خوشحالم که اینجا پست گذاشتین 317
از حس و حال پاکی برامون بگید  53258zu2qvp1d9v

اونایی که روزگارتون با پاکی رد میشه 49-2 
اونم پاکی های زیاد Greenstars 
ما را هم دریابید Khansariha (96)
روزگار امتحانه  و پر از استرس 53258zu2qvp1d9v
روزگاری که همیشه تهش میشه شکست khodahafez
برامون از حس و حال خوب پاکی بگید 317
ما نیازمند انرژی + از طرف شما هستیم clapping

آقا سعید جمله آخر عالی بودdaghighan
بی نهایت ممنونیم Thankyou
یه جورایی توش یه اطمینان کامل است 128fs318181
انگاری میاد هر چی حس نا امدیه میریزه دور varzesh
ما که خوشمان آمد Khansariha (57)
بی نهایت ممنونیم 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
بشتابید به مسابقه آواتار و به جوکه اردک زیبا تک رای ۵ بدید 49-2
بشتابید بشتابید 49-2
بنده به لطایف الهیلی تونستم از دست هول چماقان هانتر۱ فرار کنم و خودم رو برسونم به شبانه روزی Khansariha (69)
مدیونین اگه فکر کنین پولی چیزی گرفتم واسه این کار Gigglesmile

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 تير 5، 0:36)Saeid__s نوشته است: آدم خلوتی این روزای کانونو که میبینه احساس میکنه همه بهبود پیدا کردن امیدوارم اینطور باشه ولی متاسفانه اینطور نیست، سوای کانون وضعیت جامعه که افتضاحه، زمانی که من و هم سن و سالهای من گرفتار بودیم نه اینترنتی بود نه شبکه اجتماعی نه گوشی معمولی چه برسه هوشمند ولی حالا الا ماشاالله... الان دانلود یه فیلم پو...ن از رفتن به سمت یخچال واسه خوردن یه لیوان آب راحت تر و سریع تره.

سلام آقا سعید
راست میگی فشار جامعه هم باعث میشه خیلی ها از شدت عصبانیت وارد این کار بشن دقیقا مثل سیگار که خیلی ها برای آرامش اعصاب میکشن
نقل قول: وقت ازدواجشون شده
دولا پهنا حساب میکنی؟؟ Khansariha (13)
دبیرستان؟
ازدواج؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 تير 5، 14:41)هومان نوشته است:
نقل قول: وقت ازدواجشون شده
دولا پهنا حساب میکنی؟؟ Khansariha (13)
دبیرستان؟
ازدواج؟
نه بعضی هاشون متولد80 79 هستن
البته وقت ازدواج به قدیم
وقت ازدواج جدید مثله قیمت ها بالا و پایین میشه Khansariha (13)
نقل قول: وقت ازدواج جدید مثله قیمت ها بالا و پایین میشه [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
اشتباه نکن
سن ازدواج مثل قیمتا فقط بالا میره 4
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سلام

دوباره رفتم دکتر.
بهش گفتم هیچ تغییری نکردم. سردرد که هیچ بدن‌دردم رو چی کار کنم؟ از درد دست چپم شب‌ها نمی‌تونم بخوابم.  53258zu2qvp1d9v
اونم آمپول‌هام رو دو برابر کرد و ۶ تا قرص بهم داد.  53258zu2qvp1d9v

قرص‌ها خیلی گیج‌کننده‌ان. 
دیروز می‌خواستم از تاکسی پیاده بشم، هر کاری کردم دیدم نمی‌تونم.
آخرش فهمیدم کمربندم بسته هست و باید اون باز بشه تا بتونم پیاده شم.  4chsmu1
کی کمربند منو بسته بود؟ بعد کِی بسته بود که من نفهمیدم؟ 42

خلاصه اگه پست‌های عجیب غریب این روزها از من دیدید بدونید ناشی از قرص‌ها هست؛ نه من.  4chsmu1

سعید جان
خدا بنده‌هاش رو خیلی دوست داره و حتما راه‌های درست رو پیش روشون می‌ذاره.
خدا رو شکر که آشناییت با کانون منجر به تابیدن نور امید به زندگیت شده.
ان‌شاءالله که همیشه و در هر کجا برای تصمیم‌هات مثل پاکی جدی باشی و بدرخشی.  Khansariha (18)

(1399 تير 5، 13:48)عرفان. نوشته است: .
.
.
واقعا خیلی از نوجوان ها از بین رفتند
.
.
.
جدی ما توی دبیرستان نمازخونه مدرسه نهایت از400نفر که وقت ازدواجشون شده فقط 10نفر میومدند 
.
.
.

همه حرف‌هات خوب بود عرفان.  daghighan

این‌که سن ازدواج این قدر بالا رفته واقعا بده.  53258zu2qvp1d9v
نوجوون‌ها و جوون‌ها تا به سن ۳۰ و ۴۰ برسن و بخوان ازدواج کنن واقعا از دست میرن. 22
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: همه حرف‌هات خوب بود عرفان.  [تصویر:  6.gif]

این‌که سن ازدواج این قدر بالا رفته واقعا بده.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
نوجوون‌ها و جوون‌ها تا به سن ۳۰ و ۴۰ برسن و بخوان ازدواج کنن واقعا از دست میرن. [تصویر:  22.gif]

من واقعا سر گیجه می گیرم وقتی به این مسئله فکر می کنم.

آموزش درست + ازوداج به موقع

چیزی که الان هست

آموزش غلط + ازدواج دیر هنگام

پدر و مادرایی که ازدواج رو سخت تر از آپولو هوا کردن کردید .
مسئولی که کم کاری کردی.
ای ثروت‌مندی که می تونستی کمک کنی دو تا جوون به هم برسن و نکردی.

همتون توی گناه این جوون ها سهم دارید. بیاید و سهم خودتون رو بردارید. daghighan
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 تير 5، 13:04)پشتکار نوشته است: سلام
بشتابید به مسابقه آواتار و به جوکه اردک زیبا تک رای ۵ بدید 49-2
بشتابید بشتابید 49-2
بنده به لطایف الهیلی تونستم از دست هول چماقان هانتر۱ فرار کنم و خودم رو برسونم به شبانه روزی Khansariha (69)
مدیونین اگه فکر کنین پولی چیزی گرفتم واسه این کار Gigglesmile

بی نهایت ممنونیم آقای پشتکار 2uge4p4 
وافعا ممنون 317
خیلی خیلی خیلی لطف کردین Thankyou
اصلا خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم Khansariha (40)
خدا خیرتون بده varzesh
خیلی حالم گرفته بود Hanghead
کاش اینو زودتر خوانده بودما bliss
دیگه فکر شکست واسه امشب یه خط قرمز روش کشیده شد 317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: چند بار گفتم که توریست خارجی میگفت من توی ایران بیشتر تحریک میشم تا کشور خودم [تصویر:  hanghead.gif]
Hanghead همه فکر میکنن دارن وسط یه فیلم سینمایی هالیوودی راه میرن
چرا اینا اینجوری ان
گند زدن به هرجایی که یه ذره خوش آب و هوا است
پوسیدیم تو خونه
دیگه حتی تو پارک ها هم نمیشه رفت
باید سر صبح که هیچکس نیست بری بیرون
دلمان روستای کوچک با آدمای کم و خلوت می خواد
53258zu2qvp1d9v
نقل قول: پدر و مادرایی که ازدواج رو سخت تر از آپولو هوا کردن کردید .
809197ps94ijjhwg
چرا هم چین کردن
واقعا یا نمی خوان بفهمن
یا فکر کردن بچه هاشون آدم آهنی ان

نقل قول: سلام

دوباره رفتم دکتر.
بهش گفتم هیچ تغییری نکردم. سردرد که هیچ بدن‌دردم رو چی کار کنم؟ از درد دست چپم شب‌ها نمی‌تونم بخوابم.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
اونم آمپول‌هام رو دو برابر کرد و ۶ تا قرص بهم داد.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

صبر داشته باشید 
انشالله تجویز دکتر جواب میده
گفتین دکتر خوبیه
انشالله به نتیجه میرسونه 49-2

سلام

تا بحث ازدواجه من یه سوال بپرسم  4chsmu1

کسی رو میشناسین که توی سایت "همسان گزینی تبیان" ثبت نام کرده باشه؟ و راضی باشه؟

کلا نظرتون در این مورد چیه؟

ممنون میشم نظر بدین، چون یکی از دوستای من بهم معرفیش کرد و کلی تعریف کرد ازش، ولی من واسه ثبت نام مرددم Hanghead

Khansariha (8)
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان