امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام دوستان
به خبری که الان دستم رسید توجه کنید
به نظر میاد که مدتی باید از کانون دور بشم Shy 
ولی تا اخر سال حتما  سر میزنم Hanghead
(1399 تير 9، 16:34)عرفان. نوشته است: سلام دوستان

53258zu2qvp1d9v روزی ربع ساعت که چیزی نمیشه
فقط یه اعلام وضعیت 
همین و بس 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 تير 9، 16:09)علی‌رضا نوشته است: سلام از همه دوستان دعوت میکنم ، خاطره ای که درباره شهید سید مرتضی دادگر رو که توی گروه سرو قرار داده شده مطالعه کنند. من خودم بعد از خوندنش واقعا شوکه شدم.. موضوع درباره یه مردیه که یه مشکلی براش پیش میاد و با پیکر این شهید صحبت میکنه و شهید قرضاشو پرداخت میکنه و بهش کمک میکنه...

من خواندم خیلی خیلی جالب بود
واقعا ممنون Thankyou
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 تير 9، 16:36)*دختر پاک* نوشته است:

فقط یه اعلام وضعیت 
همین و بس 49-2

درسته
اما بحث وقت گذاشتن نیست
یه چیز مهمی هست که دوست دارم توی کل عمرم تجربه اش کنم
به نظرم وقتش رسیده که عملی اش کنم
سلام
کجا؟ 17
فکر کن بذاریم بری. 22

اگه حقوق سرپرستی‌هات رو دوبرابر کنیم پاسخت چیه؟  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 9، 17:32)آرمین نوشته است:
سلام
کجا؟ 17
فکر کن بذاریم بری. 22

اگه حقوق سرپرستی‌هات رو دوبرابر کنیم پاسخت چیه؟  53258zu2qvp1d9v

Khansariha (13) 
بحث سرپرستی نیست
من همیشه د رخدمتتونم
اما این استثنائاتاست Hanghead
(1399 تير 9، 17:55)عرفان. نوشته است: بحث سرپرستی نیست
من همیشه د رخدمتتونم
اما این استسنا است Hanghead

ما حتی استثنائات رو هم از بندهای تبصره‌ای وارد میشیم و فکری به حال‌شون می‌کنیم. 42
لطفا یک ایمیل بهم بده تا با هم بهتر کنار بیایم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 9، 17:26)عرفان. نوشته است:
(1399 تير 9، 16:36)*دختر پاک* نوشته است:

فقط یه اعلام وضعیت 
همین و بس 49-2

درسته
اما بحث وقت گذاشتن نیست
یه چیز مهمی هست که دوست دارم توی کل عمرم تجربه اش کنم
به نظرم وقتش رسیده که عملی اش کنم
منتظریم ببینیم گفت گو با آقا آرمین به کجا میرسه
ماشالله آقا آرمین 49-2

(1399 تير 9، 22:07)*دختر پاک* نوشته است: منتظریم ببینیم گفت گو با آقا آرمین به کجا میرسه
ماشالله آقا آرمین 49-2

ممنون خانم دختر پاک.  49-2

من سعیم رو می‌کنم اما نمی‌دونم نتیجه‌اش چی بشه. 42
این گفت‌و‌گو تو دسته‌بندی‌ها میشه گفت از اون گفت‌و‌گوهای دشوار محسوب میشه.  4chsmu1
عرفان بچه تیز و زبلی هست. باهوش هم هست. در واقع کم‌الکی نیست. 4chsmu1 

می‌خوام بهش پیشنهاد یک چهارم از سهام کانون رو بدم.  4chsmu1
آخه هم سرپرست جشن هست. هم سرپرست گروه طوفان. هم سرپرست ز نیرو بود مرد را راستی. واسه دو تا از پست‌های مدیریتی هم مدنظر داشتیمش.  4chsmu1
این یه معامله پایاپای هست و البته بُردبُرد. Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

چه امضای جذابی دارید اقا ارمین  65 
یکم به نظرم اشناست 39   یعنی کجا دیدمش؟؟ 106 106
در کل که خیلی قشنگه مبارکها باشه Confetti 

اقای عرفان.... فکر کنم اگه شما برید خیلی مشکلات پیش بیاد.....
مخصوصا توی تایپیک جشن.....
امیدوارم مشکلتون حل بشه و بمونید 53258zu2qvp1d9v
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 تير 9، 22:50)Aurora نوشته است: چه امضای جذابی دارید اقا ارمین  65 
یکم به نظرم اشناست 39   یعنی کجا دیدمش؟؟ 106 106
در کل که خیلی قشنگه مبارکها باشه Confetti 

خانم آورورا این امضا رو از یکی از کانونی‌ها به سرقت بردم.  vayy
البته برای مدت محدود. صرفا جهت تست.  cheshmak
(امیدوارم این زمان تست طولانی‌تر بشه و من بتونم بیشتر ازش استفاده کنم. 42)

و
عرفان. گفت به جای یک چهارم از سهام کانون، نصف سهام کانون رو می‌خواد.   4chsmu1
یکم مذاکرات داره پیچیده میشه. Hanghead
دعای شماست که می‌تونه این مذاکرات رو به نتیجه برسونه.   63
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به امید موفقیت برای آقا آرمین
[تصویر:  3y82_gritty-traits-you-need-to-be-more-resilient.jpg]

نقل قول: اقای عرفان.... فکر کنم اگه شما برید خیلی مشکلات پیش بیاد.....
مخصوصا توی تایپیک جشن.....
امیدوارم مشکلتون حل بشه و بمونید

سلام ممنون 302
نه مشکلی نیست

نگران جشن ها نباشید  فعلا دارم قالب اماده میکنم تا بتونم در این مدت فقط سریع جشن برگزار کنم 53258zu2qvp1d9v
یک سوپرایزی هم توی برگزاری جشن ها داریم 49-2
سلام 42

گفتم یک آموزش کوچولو در مورد کدهای HTML و iframe-ها آماده کنم.
نمیدونستم کجا پست کنم. مدیرهای گرامی هر جا صلاح دونستن این پست رو منتقل کنن که در دید سایر دوستان هم باشه 302 
و اینکه به مرور زمان به‌روزرسانی میشه ( در صورت نیاز به موارد بیشتر ) 128fs318181

نکته کوچیک: این آموزش‌ها توی تاپیک‌هایی جوابگو هستن که تنظیمات مربوط به دو مورد قرمز رنگ فعال باشن.
در غیر اینصورت الِمان‌ها به صورت نوشته نمایش داده می‌شن

آموزش اول - فایل دلخواه mp3

کد:
<audio controls src='LinkToMP3' volume='100'>Your browser does not support the audio element.</audio>

نکات تکمیلی:
( دایره‌های سیاه همون چپ‌کلیک هستن و دایره‌های سبز هم راست کلیک، چون نمی‌تونستم صوتی توضیح بدم اینطور پیش رفتم Gigglesmile  )
برای دسترسی به قسمت Inspect، روی هر جایی از صفحه وب کلیک راست کنید و Inspect Element رو انتخاب.
اگر نتونستید لینک مستقیم به فایل mp3 رو با روش ویدیو پیدا کنید، توی قسمت Search HTML کلمه mp3 رو بنویسید و کلید Enter رو چند بار بزنید تا اون رو پیدا کنید.
میتونید با تغییر مقدار volume بین صفر تا صد، مقدار پیش‌فرض شدت صدا رو تغییر بدید.
با اضافه کردن کلمه loop بعد از volume، آهنگ بعد از پخش دوباره تکرار میشه
و اینکه تمام پیکربندی‌ها و صفت‌هایی که برای "تگ صدا" در HTML داشتیم اینجا هم جوابگو هستند...

آموزش دوم - جایگذاری یک قطعه از طریق SoundCloud

نکته خاصی به ذهنم نمی‌رسه. فقط بعضی از قالب‌هاش به صورت رایگان در دسترس نیستند و شخصی سازی محدودی برای فریم‌اش در دسترس شما قرار میده.
اما میتونید با یکم جست‌وجو قالب‌های غیر رایگانش رو پیدا و استفاده کنید...

آموزش سوم - جایگذاری یک قطعه از طریق Spotify

فقط کافیه لینک آلبوم یا پلی لیست مورد نظرتون رو در قسمت دوم این صفحه جایگذاری، روی قسمت سوم کلیک و کد ساخته شده رو استفاده کنید...
همچنین یک سری شخصی‌سازی در پایین صفحه در اختیارتون قرار می‌ده که می‌تونید طبق سلیقه‌تون تغییرش بدید.

نکته کلی:
می‌تونید موقعیت فریم‌ها رو با ترازبندی‌های موجود در قسمت ارسال پست، تنظیم کنید
[تصویر:  1.png]
کل کدها رو با کلید ترکیبی Crtl + A انتخاب کنید و بعد اونها رو وسط چین، راست چین یا چپ چین کنید...
بچـــــــــه ها  من یه نظری دارم
میگم کاشکی یه براوردی میکردیم میدیدیم میانگین پاکی ها در قالب مسابقات ترک قبلی بیشتر بود یا الان Hanghead 
میدونم مدیرا خیــــــــــــلی زحمت کشیدن بابت این طرح
منظور من هم خدایی ناکرده بی احترامی نیست........
همه چیز خیلی هم عالیه...
ولی کاش این براورد انجام میشد 53
اینجوری بهتره یا اونیکه قبلا بود.... ؟؟؟؟  
کاش بقیه هم یه نظری بدن تا ببینم من خیلی بد دارم پیش میرم یا بقیه هم بدتر شدن Hanghead 
چند روز بود میخواستم بگم اما روم نمیشد
از الان بابت تمام کسایی که از نظرشون این حرف من بی ادبیه یا ناراحت میشن یا به نظرشون حرف بیخیودیه معذرت میخوام.. خداکنه سوتفاهم نشه Khansariha (8)
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان