امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

حرف از گروه ها بود شما برید پیام حامی مهربان گروه باران رو بخونید دلیل اول بودنشون رو میفهمید 4chsmu1

(1399 شهريور 30، 11:02)Queen نوشته است: پیام حامی :  65
یعنی اگه یکی تون بشکنه کشتمتون  22

خوشحال باشید و خدارو شاکر، برای داشتن یه همچین حامی مهربون و خوش اخلاق و آرومی  4chsmu1

منم با دیدن اون پیام جرئت ندارم بشکنم چه برسه به اعضای اون گروه  Khansariha (13)
نقل قول: حرف از گروه ها بود شما برید پیام حامی مهربان گروه باران رو بخونید دلیل اول بودنشون رو میفهمید [تصویر:  4chsmu1.gif]

این پیام بیشتر پیام تهدید قتل بود. 42
مطمئنید حمایته؟  42
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 4، 17:59)آرمین نوشته است: خانم یاقوت هر گلی صلاح میدونن بذارن. گل آرمین هم داریم؟  Hanghead

به نظرم باید یک میز گرد مثبت اندیشی هم بذاریم تا حال علیرضا و علیرضاها خوب بشه.  53258zu2qvp1d9v

من منتظرم ساعت 8 بشه تا گردهمایی شروع بشه و منم بخونم  53258zu2qvp1d9v اگر دقت کنید گروه خانم ها گردهمایی ندارن و بحث ها پراکنده صورت میگیره اما گردهمایی ک آنلاین میشه ب نظرم جذاب تر میشه و نتیجه ش تاثیرگذار تره 53258zu2qvp1d9v
آره دیگه امشب سرو گل آرمین نداره 4chsmu1 خودتون و دست کم نگیرین من ک گفتم گل آرمین شما باید میگفتین درسته از گونه های شناخته نشده ی نادری هست ک فقط یدونه هست  4chsmu1

مثبت اندیشی با مشورت ب وجود میاد؟این روزها بیشتر تهاجمی شده مثبت اندیشی های اطرافیان  Hanghead اگر علیرضا ها راضی باشن چرا ک ن حتما اینکارو میکنیم: )

(1399 مهر 4، 18:00)علی‌رضا نوشته است: در جواب خانم یاقوت :
عه چه خوب پس فقط من نیستم 2uge4p4

دور از شوخی وقتی میفهمی مشکل خودتو یکی دیگه هم داره مثل اون لحظه میمونه که از دوستت میپرسی تو ام امتحان خراب کردی ؟؟؟ اونم میگه آره... اینطور نیست؟ Shy

آره اینطوره 53258zu2qvp1d9v

ــــــــــــــــــــــــ
آقای کارما خوش اومدین 4chsmu1
نقل قول: من منتظرم ساعت 8 بشه تا گردهمایی شروع بشه و منم بخونم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] اگر دقت کنید گروه خانم ها گردهمایی ندارن و بحث ها پراکنده صورت میگیره اما گردهمایی ک آنلاین میشه ب نظرم جذاب تر میشه و نتیجه ش تاثیرگذار تره [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
گردهمایی گروه صراط نمیدونم چرا 2 روزه انجام نمیشه.
صادقین میاد ولی بقیه نمیان. 
امیدوارم گردهمایی سرو برگزار شه.  Hanghead

نقل قول: آره دیگه امشب سرو گل آرمین نداره [تصویر:  4chsmu1.gif] خودتون و دست کم نگیرین من ک گفتم گل آرمین شما باید میگفتین درسته از گونه های شناخته نشده ی نادری هست ک فقط یدونه هست  [تصویر:  4chsmu1.gif]
آخه من اعتماد به نفسم این قدر بالا نیست.  Hanghead

نقل قول: مثبت اندیشی با مشورت ب وجود میاد؟این روزها بیشتر تهاجمی شده مثبت اندیشی های اطرافیان  [تصویر:  hanghead.gif] اگر علیرضا ها راضی باشن چرا ک ن حتما اینکارو میکنیم: )
بالاخره راهکارهای مثبت اندیشی رو که یاد بگیریم کم کم پیاده اش هم میتونیم کنیم.  Confetti
مرد مجاهد رو میبریم میزگرد تخلیه اطلاعتیش میکنیم ببینیم چه جور این قدر مثبت اندیشه.  Khansariha (89)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: آخه من اعتماد به نفسم این قدر بالا نیست.  [تصویر:  hanghead.gif]

23
شما امروز ی چیزیتون هست هااااا 65 غروب دلگیر جمعه هم ک رفت الان شب شده  Khansariha (7)

پ ن :کاش ی گردهمایی ماهانه ای مثلا برای کل کانون داشتیم سر ی ساعت معین همه هجوم میاوردن کانون Khansariha (66) 

پ ن2:جالبه ک عکس پروفایلم با گوشی میاره با لپ تاب نمیاره 106
(1399 مهر 4، 19:15)یاقوت نوشته است:

23
شما امروز ی چیزیتون هست هااااا 65 غروب دلگیر جمعه هم ک رفت الان شب شده  Khansariha (7)

پ ن :کاش ی گردهمایی ماهانه ای مثلا برای کل کانون داشتیم سر ی ساعت معین همه هجوم میاوردن کانون Khansariha (66) 

امروز از اول صبح درد بدی دارم و مغزم قفل کرده. یه خشم نهفته هم داخلش هست. این ها تو روحیه ام هم اثر گذاشته.  Hanghead 

پ.ن: خیلی فکر خوبیه.  Khansariha (69) 

پ.ن 2: شاید مرورگرتون عکس رو کش کرده و اون یکی که نمیاره چیزی از قبل دانلود نکرده.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 4، 19:19)آرمین نوشته است:
(1399 مهر 4، 19:15)یاقوت نوشته است:

23

امروز از اول صبح درد بدی دارم و مغزم قفل کرده. یه خشم نهفته هم داخلش هست. این ها تو روحیه ام هم اثر گذاشته.  Hanghead 

پ.ن: خیلی فکر خوبیه.  Khansariha (69) 

پ.ن 2: شاید مرورگرتون عکس رو کش کرده و اون یکی که نمیاره چیزی از قبل دانلود نکرده.  53258zu2qvp1d9v

چندساعت پیش خواستم بگم  سردرد شدین پس ی چایی زعفرانی چایی دارچینی بخورین خوب بشه ولی نگفتم الان ولی میگم چایی زعفران یا دمنوش ها میتونن تاثیرگذار باشن Hangheadامتحانش ضرر نداره Gig
خشم از چ؟؟؟تمام کانون تسلیم  در برابر تمام خشم ها  Hanghead انشالله ک خوب میشین: )

پ ن :مدیر قبول کرد bliss فکر کنم ماهم ی گردهمایی افتادیم Khansariha (69)
نقل قول: امروز از اول صبح درد بدی دارم و مغزم قفل کرده. یه خشم نهفته هم داخلش هست. این ها تو روحیه ام هم اثر گذاشته. 
و من چقدر حرص میخورم که کانون کاربر و مدیرانی رو داره که از جون و دل براش زحمت میکشن و هیچ توجهی هم به سلامتی خودشون نمیکنن بلکه قدری استراحت کنن.

خداکنه قدرشونو بدونیم و درک کنیم زحماتشونو که تو شرایط سخت هم ما رو تنها نمیذارن.

و خدا نکنه چنین ادمهایی عزیزی رو دیگه کانون نداشته باشه.
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1399 مهر 4، 19:37)مهرخدا نوشته است:
نقل قول: امروز از اول صبح درد بدی دارم و مغزم قفل کرده. یه خشم نهفته هم داخلش هست. این ها تو روحیه ام هم اثر گذاشته. 
و من چقدر حرص میخورم که کانون کاربر و مدیرانی رو داره که از جون و دل براش زحمت میکشن و هیچ توجهی هم به سلامتی خودشون نمیکنن بلکه قدری استراحت کنن.

خداکنه قدرشونو بدونیم و درک کنیم زحماتشونو که تو شرایط سخت هم ما رو تنها نمیذارن.

و خدا نکنه چنین ادمهایی عزیزی رو دیگه کانون نداشته باشه.

خوش اومدی قل مهرآسا،رفیق من،مدیر مکتبخونه ،تولدت مبارک Khansariha (89)
4  زادروزت مبارک  19  چ خوب ک اومدی ب دنیا و دوست ما شدی عزیز دلم  65
-------------
کانون برای منکه زحمت نیست ،رحمته ،خیلی خوبه ک بین اینهمه مزخرفات دنیا جایی ب اسم کانون هست .خوبه ک شما ها هستین .برام مهم هستین،ارزشمند هستین ،دوستتون دارم و خدا حفظتون کنه  53
چشمام پر شد 117 اون دستمال نانسی من کو 809197ps94ijjhwg
چه حامی گلی داره گروه باران واقعا از گونه های نادره 4chsmu1
(1399 مهر 4، 20:20)Queen نوشته است: چه حامی گلی داره گروه باران واقعا از گونه های نادره 4chsmu1

Badbakht
(1399 مهر 4، 20:28)یاقوت نوشته است:
(1399 مهر 4، 20:20)Queen نوشته است: چه حامی گلی داره گروه باران واقعا از گونه های نادره 4chsmu1

Badbakht

چی شده عزیزم؟
(1399 مهر 4، 20:31)Queen نوشته است:
(1399 مهر 4، 20:28)یاقوت نوشته است:

Badbakht

چی شده عزیزم؟

هیچی عزیزم مرز های مهربون شدن جابجا شده 4chsmu1
با اون پست تو خیلی ها هفته شون و سبز سپری کردند 65
(1399 مهر 4، 16:32)یاقوت نوشته است:
نقل قول: امیدوارم از پروفایل ها خبرهای خوب برامون بیارید. ما رو بی خبر نذارید.  [تصویر:  hanghead.gif]

65  والا ی سر ب گروه ها زدم این گروه باران چ میکند  4chsmu1
گروه سروم امشب گردهمایی دارن حامیشون نیست میخوان جاش گل بزارن 4chsmu1 میگم این یعنی اینکه حامیشون گله؟ 65 حامی گروه سرو کی بود یادم نمیاد  Khansariha (56) یادمه دو شغله هم بودن هم حامی سرو بودن هم حامی طوفان 42
گروه آسمان و صراطم خوبن Khansariha (8)

دختر پاک بیا برامون پست بزار ،من انرژیم ته کشیده دلم میخواد یکی بنویسه بخونم و جواب بدم 53258zu2qvp1d9v تو پایه ای 53258zu2qvp1d9v  البت آقای کارما هم هستند 53258zu2qvp1d9v  از فعال های شبانه بخوام اسم ببرم سه نفر میشه قا علیرضا،اقای کارما،دختر پاک،مهدی منتظرم هست 53258zu2qvp1d9v شد ۴تا  Sham 
فکر کنم ی ربع بگذره یا باید از کانون برم یا برم اورژانس .چنان حوصله ای در من نیست،مثال زدنی 53258zu2qvp1d9v

سلام Khansariha (48)
من امروز نبودم Hanghead
با کوهی از وسوسه مبارزه کردم و الان اینجام Hanghead
احساس سربازی را داره که خط مقدم بوده و برگشته 18

Confetti ایده ای که گفتی همه امون یه ساعت خاص بیایم برای مشارکت همگانی خیلی دوست داشتم 2uge4p4
کیف میده فکر کنم

میگم این آقای اهورا را بگیرید هیچ جا نره برامون مسابقه بگذاره
آتریا تو مدیر شدی زورت زیاد شده
یه تلاشی کن 4chsmu1
49-2

317317317
حامی جونم Khansariha (63) :Khansariha (63)Khansariha (63)Khansariha (63)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
ایها الناس Swear1
من چجوری جشن بگیرم وقتی کانون اینجوری شده هیچ تصویری نمیده 809197ps94ijjhwg
هعی خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 20
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان