امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 دي 17، 9:05)هومان نوشته است: کسی کارتون soul رو دیده که تازه اومده؟
شنیدم خیلی باحاله

من دیدم 
بسی دوست داشتم
Hanghead
به نظر من هم در مورد آدم هایی حرف میزنه که نمیدونن هدفشون چیه و هیچ کاری نمیکنن
هم در مورد آدمایی حرف میزنه که برای یه هدفی از همه همه چیز زندگیشون میزنن و فکر میکنن رسیدن به اون هدف یعنی موفقیت تمام

Hanghead من که خیلی دوست داشتم

(1399 دي 17، 13:31)mahdimontazer نوشته است:
شنیدم خیلی باحاله
همونی که خانوم کانونی معرفیش کردن ؟ 53258zu2qvp1d9v 
منم شنیدم،
فلسفی هم هست یکم 42
انیمیشنه به تناسخم ربط داره 65
یعنی داستانش بر اون اساسه 106

Khansariha (13)
تناسخ چه اسم سختیه
اینا را از کجا بلدین شما
Khansariha (13)
کلا نسل شما و نسل خودم حرف که میزنن من اول میرم تو نت سرچ میکنم بعد میام جواب میدم 42

شما ندیدین؟؟؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
شنیدم خیلی باحاله

من دیدم
ارزش وقت گذاشتن رو داره
شخصا انیمه لاورم . ..
و این با اینکه تایپ من نبود ولی دوسش داشتم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: شما ندیدین؟؟؟

من آخرین کارتون درست حسابی که دیدم به ۵،۶ ماه پیش بر میگرده Unsure
اگر وقت شد می بینم 37
(1399 دي 16، 10:25)شادن نوشته است: یه چند روزه میخوام یه چیزی بگم هی فرصت نمیشه 

من عضوای کم سن و سال کانون رو که میبینم اینقدر ذوووق میکنم ..چقدر ماشاالله پخته و سنجیده و با ادبن 
آقامهدی منتظر، مولانا و .. خدا حفظتون کنه چقدر شماها مایه امیدید 
من ی خواهرزاده 14ساله دارم متاسفانه پدر مادرش اینقد این بچه رو کنترل کردن اینقدر به ریز و درشت کاراش ایراد گرفتن که این بچه عصبی شده تمام وقتش پای گوشه تازگیم فن پیج ی خواننده پاپ شده کل خونوادش شکارن از دستش .. اعتمادبنفسش خیلی ضعیف شده مدام گیر میده به صورتش به رنگ پوستش به لباساش و هی میگه خاله من دماغمو عمل کنم خوب میشم؟ موهامو کراتین کنم قشنگ میشه؟ 
وسط بحران بلوغه و میبینم که چقدر داره اذیت میشه چقدر هی خودشو با بقیه مقایسه میکنه چقدر همه بهش انتقاد میکنن هی امر و نهی میکنن بهش .. بچه قاطی کرده و خیلی لجباز و عصبی شده 
دامادمون اصرار داره چادر بپوشه اینم قبول نمیکنه میگه تو مدرسمون (که از مدارس خاصم هستن) هیشکی چادری نیس من نمیخوام بد تیپ باشم 22
ی وقتا میاد اینجا پیش من میمونه مکالماتشو با دوستاش میشنوم این رو اون کراش داره این با فلانی رل زده ی اصطلاحاتی 1

تنها با من میونه اش خوبه حالا به من ماموریت دادن بیارمش پیش خودم راضیش کنم ببرمش چادر بخرم براش 
میگم خواهر من چه اصراریه آخه شما اینقدر دارید با بچه لج می کنید و به زور میخواید چادر سرش کنید میگه باید بپوشه بزرگ شده دیگه 22

متاسفانه خواهرم اینا با خانواده های مذهبی هم فکر ارتباطی ندارن و کلا با فامیل درجه یک پدری و مادر (خواهر و برادر خودمو و شوهرش) ارتباط دارن تو خونواده شوهرشم چادر ی جورایی اجباره که هر جا بتونن از زیرش در میرن یا مثلا چادر میپوشن نماز نمیخونن روزه نمیگیرن
تو خونواده منم ک این خواهرزاده بزرگترینشونه و مابقی نوادگان کوچیکن 

حالا من موندم این وسط، هم نگران آینده این بچه ام با رفتاری که خواهرمو شوهرش دارن میکنن و دوستایی ک داره هم نمیدونم چطور میتونم کمکش کنم ک از منم نبره 

خلاصه که من از دیدن این نوجوونای کانون که اینقدر پخته عمل می کنند خیلی خوشم میاد خدا شمارو برای پدر مادرتون حفظ کنه

پ.ن:
تربیت بچه چقدر مقوله پیچیده ایه

سلام شادن جان

به هیچ عنوان زیر بار نرید که ببخواید اجبارش کنید بابت چادر..
اینکه فن گرل هست هم مقتضی سنشه هم اینکه من درکش میکنم.. خود منم فن گرلم... فندومم و غیره... کراش داشتن هم ان چنان مسعله ای نیست
ببینید بیشتر باهاش حرف بزنید که به این باور برسه که چادر بهترین پوششه... تا از نظر روحی و درونی به این باور نرسیده  جز ضرر
چیزی در پی نداره....
راستش وحشت کردم وقتی اینو گفتیدانگار یه اهوی دیگه رو دارم میبینم مخصوصا وقتی اون قسمتش که ((اوردنش پیش من تا برم باهاش چادر بخرم))
کاش بتونید با خواهرتون صحبت کنید بره شخصا پیش مشاور بعد با همسرش  و اخر سر با  دخترشون...

منم تو همین شرایط بودم....
دقیقا 14 سالگیمو یادمه... واقعا ترسیدم وقتی اینارو خوندم
اینو به خواهرتون بگید که سخت گیری بیشتر بچه رو برای پیچوندن شما حرفه ای تر میکنه... و باعث میشه مشکلاتشو با شما در میون نزاره
هیچکس از توانایی یه دختر برای دروغ گفتن و پیچوندن خبر نداره

منم تا یه سنی خیلی بهم فشار میوردند که چادر بزن... ولی واقعیت این بود که ازش بیزارم بودم....
و تویه بازه ی زماانی واقعا رد دادم....  به معنای واقعی کلمه....
تفکر خانواده ی من طوری بود که میگفتن برو موهاتو سبز و بنفش و ابی کن  .. هیچ اشکالی نداره ولی چادر بزن ((پدرم اینطور بود نه مادرم مادرم خیلی بهتره تو این مسایل))
من کلا با اصل قضیه مشکل داشتم.. که این چادری که شما میگید بیشتر باعث جلب توجه میشه.. ((بخاطر نوع عبا های کویتی مورد استفاده سمت ما))واقعا جلف بود.. تازه فرضا جلف هم که نباشه من دام نمــــــــــی خواد فداکاری کنم در حق بقیه
بعدشم  که بنده خودم به این باور رسیدم چادر بهترین پوششه یه روز راست و حسینی اومدم گفتم من میدونم چادر بهترینه ولی من نمیخوامش و حتی شده کتک هم تحمل میکنم اما زیر بار حرف زور نمیرم..
خانواده ام چندین و چندین بار رفتن پیش مشاور.. تا اینکه اوضاع بهتر شد... شکر خدا  الان به اختیار خودمه

لطفا شماهم ب خواهرتون پیشنهاد مشاور رو بدید و حتی شخصا با شوهر خواهرتون صحبت کنید.. خدارو خوش نمیاد اینطوری..
اگر مجبور بشه اما عشقی به چادر نباشه هم شان چادر پایین میاد هم یه روز کنارش میزاره..
یادمه منم اینو به پدرم گفتم (( بابا چادر مقدس تره اینه که من سرم کنم اما تو دلم به زمین و زمان فحس بدم به خاطر این فیض اجباری))

امیدوارم ضمن بر فضولی نباشه

اون دختر تمایل داره به زیبا بودن و هیچجوره نمیشه منکر این قضیه شد
و تتعریف انسانها از زیبایی هم متفاوته...
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: هیچکس از توانایی یه دختر برای دروغ گفتن و پیچوندن خبر نداره

1744337bve7cd1t81 13
(1399 دي 17، 16:52)shine نوشته است:
نقل قول: هیچکس از توانایی یه دختر برای دروغ گفتن و پیچوندن خبر نداره

1744337bve7cd1t81 13

Khansariha (49)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
کانون طوری شده که آدم وقتی میاد توش فعالیت می کنه،
لذت می بره.

خدا رو شکر

وقتی مدیریت و بچه ها دست به دست هم بدن و همدل باشن، همینه. به امید خدا کانون قله ها رو باید فتح کنه.

دوست داشتم کمی صحبت کنم،

از این صحبت های دل انگیز،
من کلا صحبتای انگیزشی رو قبول ندارم. کسی که کارش این باشه که انگیزه بده به دیگران رو خوشم نمیاد،
اما صحبتی که از اعماق دل آدم شکوفه بزنه، به دلم می شینه.
من بهش می گم صحبت دل انگیز. صحبتی که آدم میشنوه و انگیزه می گیره، اما انگیزشی نیست. جالب شد. نه؟4chsmu1

می دونید رفقای کانونی من، من آدم درون گرایی ام در مجموع.
یعنی می تونم ساعت ها توی تاریکی قدم بزنم و موزیک آروم گوش بدم.
نمی دونم شایدم در مجموع آدم درون گرایی نباشم، اما دیشب یکی از اون شبایی بود که چند ساعت توی شهر قدم زدم و آروم آروم فکر کردم.

با ناراحتی و غم چی کار باید کرد؟ باید یه فرصتی داد که هضم بشه دیگه؟
بگذریم، نیومدم که غم و غصه های خودم رو بریزم روی دایره،
قراره دل انگیز باشه دیگه؟

داشتم فکر می کردم که این جمع کانونی ما شبیه گروه پنگوئن ها توی کولاک و سرما هستیم.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSohQx9N3Xc3beWyQIzIwD...A&usqp=CAU]

اینا چرا این طور به هم می چسبن؟ چون تنهایی توی اون سرما دووم نمی آرن.
وقتی دور هم جمع می شن، به هم قوت قلب میدن، به هم انرژی می دن، اگر یکی سردتر باشه، اونی که گرم تره کمکش می کنه.
این پنگوئن ها تنهایی توی سرما یخ می زنن.

ما از ترس سرما اینجا دور هم جمع شدیم،
ما همه از دنیاهای متفاوت هستیم،
شاید اگر ترس سرما نبود، یه روز هم این جمع دووم نمی آورد.
آبمون با هم توی یه جوب نمی رفت.

گاهی می بینم یکی بعد از چند سال برمیگرده و کمک می خواد،
مثل شبحی که از توی تاریکی و برف و کولاک یه هو ظاهر میشه و بعد برمیگرده توی تاریکی.
چرا رفته؟ یا قهر کرده، یا ناامید شده، یا با یکی حرفش شده، یا دیگه خوشش نیومده از کانون،
بله اونی که پاک بشه و ازدواج کنه، بعد بره که خوش به سعادتش.

هوا بس ناجوانمردانه سرد است،
ما اینجا اومدیم که کلی چیز یاد بگیریم،
ما این جا اومدیم که تلاش کنیم ورژن بهتری از خودمون بسازیم،
اومدیم نقص هامون رو برطرف کنیم،
اومدیم قوی شیم،

اما اگر هیچ کدوم نشه، همین که جمعیم، باعث می شه یخ نزیم و دلامون زنده بمونه. قدرش رو بدونیم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: داشتم فکر می کردم که این جمع کانونی ما شبیه گروه پنگوئن ها توی کولاک و سرما هستیم.

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSohQx9N3Xc3beWyQIzIwD...A&usqp=CAU]
چه تشبیه جالبی 4chsmu1
هرکس یه خودشو یه نصیحت بکنه:
1-
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 دي 18، 17:58)هومان نوشته است:
هرکسی خودشو یه نصیحت بکنه:
1-فقط پاشو شروع کن. با نشستن هیچی درست نمیشه. واقعا تو چت شده؟

2_
302
کار قشنگی بود بسی ممنونم

2_
گذشته رو فراموش کن 
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

2_ گذشته رو فراموش کن

3_ ذهنت رو مدیریت کن . نذار هر آت و آشغالی بره توش
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
نقل قول:

2_ گذشته رو فراموش کن

4-اگر می خوام خودارضایی رو ترک کنم باید تمام تلاشم رو بکنم.
من تموم عمر وقت ندارم.

2_ گذشته رو فراموش کن

4_ خوب زندگی کن.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

2_ گذشته رو فراموش کن

4_ خوب زندگی کن.

5- خوشبختی یه مقصد نیست ، یه احساسه که خودت تصمیم میگیری داشته باشی یا نه 
پس خیلی سخت نگیر ،، همین الانشم خوشبختی
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان