امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: بستگی داره به چارت دروستون. تعداد کل واحدایی که باید پاس کنید رو بین تعداد ترمی که تحصیل میکنید پخش کنید ببینید چی میشه. بعضا این اوایل اروم تر پیش میرن، اواخر مجبور میشن سرعتشو بیشتر کنن و کارشون سنگین میشه. اینطوری به یه سرعت متوسط و خوبی میرسید و

چارت درسی که پیشنهادیه ...

خودم نظرم اینه که چند تا جزوه و فیلم از درسش ببینم ، اگه دیدم بهم فشار نمیاد ، برش دارم
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 بهمن 10، 5:12)*شهریار‌* نوشته است:
نقل قول: بستگی داره به چارت دروستون. تعداد کل واحدایی که باید پاس کنید رو بین تعداد ترمی که تحصیل میکنید پخش کنید ببینید چی میشه. بعضا این اوایل اروم تر پیش میرن، اواخر مجبور میشن سرعتشو بیشتر کنن و کارشون سنگین میشه. اینطوری به یه سرعت متوسط و خوبی میرسید و

خودم نظرم اینه که چند تا جزوه و فیلم از درسش ببینم ، اگه دیدم بهم فشار نمیاد ، برش دارم

بستگی به استادی و درسی که میخوای برداری داره ببین اگه اوکیه استاد بردار ترم  نسبتا به ترم پائیز طولانی تره ۲۴ واحد هم برداری میرسی  من خودم ۲۴ تا بر میدارم ولی خوب باید از همین اول ترم بخونی جمع کنی اخر ترم میشه عذاب
(1399 بهمن 10، 1:43)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بچه ها یه چیز دیگه.

هیچ می دونستید که گروه هایی که توش عضو هستید مرام نامه داره؟
پست اول گروهتون شناسنامه، پست دوم مرام نامه هست.

احتمالا شناسنامه های گروهتون رو مطالعه کرده باشید (شاید هم نه) اما از اون مهم تر مرام نامه گروهه که در حال حاضر بین همه گروه ها مشترکه.

مرام نامه یه چیزی بالاتر از شناسنامه هست، یعنی اون چیزی هست که اگر اعضای گروه رعایت کنن، گروه شکل می گیره.

حتما مطالعه کنید، نکات مهمی توش هست.

من قول می دم خیلی ها قوانین کانون رو نخوندن. کلا عادت نداریم وقتی وارد جایی می شیم قوانین و سندهای نوشته شده مربوطه رو مطالعه کنیم.
در صورتی که شاید یه ربع یا نیم ساعت هم وقت نگیره از ما.

درست میگید آقا عاشق جان  302
مرام نامه خیلی مهمه
قوانین هم من خودم نخونده بودم تا اینکه یه بار یه کار اشتباهی رو داشتم انجام میدادم که خودتون به من اطلاع دادید و راهنماییم کردید 302
اون موقع که رفتم خوندم خیلی چیزا عوض شد از جمله دیدگاهم، حساسیت مسئله برام بالاتر رفت و انگار به درک بالاتری از جایی که هستم رسیدم.

راستی یه چیزی؛ اونموقع روزی چند بار اخطارهای خودمو چک میکردم و منتظر بودم اخطار بگیرم به خاطرش Gigglesmile
ولی اخطاری نیومد 53258zu2qvp1d9v
ممنونم ازتون

و اینکه:
نقل قول: یه چیز دیگه، کلا حامی گروه بودن خیلی سخته.

کاملاً با شما موافقم و درک میکنم، امیدوارم بتونیم هر کدوم یه گوشه کار رو بگیریم و کمک کنیم تا به کسی بیشتر از بقیه فشار نیاد Hanghead
ممنون که هستید Khansariha (8)
برای توصیه هایی که اون بالا نوشتید هم خیلی متشکرم Khansariha (8)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 بهمن 10، 5:12)*شهریار‌* نوشته است:

بله پیشنهادیه... منم نگقنم اجباریه. کمکتون میکنه.
ایا نمایی نشون میده از کل واحدهایی که باید بردارید...؟
جواب مثبته چون اخر همشو باید برداریم.
دوم  از اساتید و ترم بالایی های رشته خودتون  مشورت بگیرید بعضی درسا رو نباید زود تر برداشت، (با اینکه توی چارت زودتره، )
دروس پیشنیاز رو باید زود تر بر داشت. تا بتونید ترمای دیگه درسای دیگه بردارید بازم.و اولویت پاس شدن با دروس پیشنیاز داره..
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
(1399 بهمن 10، 0:50)زفیر نوشته است: بچه ها  Khansariha (96)
برادرا و خواهرای مبارز  Khansariha (58)
سلام.  
من مشووووورت میخواااااام   Nevisandeh
لطفا بیاین نظر بدین...  میخوایم تاپیک چله عاشقی رو گرم کنیم... یه سر بزنید توی تالار فعالیت های مذهبی.تایپک چله عاشقی  Khansariha (56)

پست اخری که گذاشتم رو ببینید... نیازه بدونم 

1دغدغه هاتون چیه بچه ها؟اولی ترین ویژگی که در کنار ترک، میخواین رو خودتون نصب کنید یا دیلیت کنید چیه؟
2بنظرتون سبک فعالیت چه مدلی باشه بهتره؟ چون کارمون گروهیه  نظرتون بسیاااااار مهمه  و تک به تک نظراتتون رو میخونم و برام اهمیت داره ،  Khansariha (66)

سلام بر شما
همین طور خداقوت به شما.  303
پست‌تون تو تاپیک چله خیلی خوب بود.  49-2

1) الان علی رغم اینکه این تاپیک تو تالار مذهبی هست، پیشنهادهامون قرار نیست همه‌اش مذهبی باشه درسته؟
اگه این طوره که باید من بگم: خواب به موقع شب - برنامه‌ریزی روزانه - جایگزینی افکار منفی با نوع مثبت  53258zu2qvp1d9v

2) اعضا روزانه اعلام وضعیت کنن. آخر هر هفته گزارش اون هفته رو بنویسن. سرپرست هر یک روز یا یک روز در میان یه نکته کوچیک در خصوص اون موضوع تو تاپیک بذاره. سرپرست هر هفته پیگیر شرکت‌کنندگان باشه و اون‌هایی که اسم نوشتن و فعالیت نمی‌کنن رو پیگیر بشه که چی شدن.  53258zu2qvp1d9v

ان‌شاءالله که اتفاق‌های خوبی می‌افته.  Khansariha (69)

(1399 بهمن 10، 1:26)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: وقتی یه مشکل بزرگ روحی داریم، یه درد اساسی داریم، باید زمان بدیم بهش تا خوب شه.
چطور وقتی ما پامون بشکنه، گج میگیریم و استراحت می کنیم تا خوب شه؟

گاهی باید روح رو گج گرفت، زیاد باهاش ور نرفت، مراقبش بود، ازش سخت کار نکشید، بهش غذاهای روحی خوب داد، تا خوب شه.

چقدر زیبا نوشتی محمد جان.  302
ممنونم ازت.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

چقد این چن وقته دلم هوس سفر کرده (مخصوصا خارجیش 4chsmu1)
کلا خیلی خوبه ادم بگرده ، جا های مختلفو بره ، فرهنگ و غذای مردم دیگرو بخوره و باشون تعامل داشته باشه
حیف که تو این شرایت بیماری و بی ارزش بودن پول دیگه حتی ترکیه هم نمیشه رفت 

[تصویر:  amalfi-coast-2612938]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 بهمن 10، 13:54)هومان نوشته است: چقد این چن وقته دلم هوس سفر کرده (مخصوصا خارجیش 4chsmu1)
کلا خیلی خوبه ادم بگرده ، جا های مختلفو بره ، فرهنگ و غذای مردم دیگرو بخوره و باشون تعامل داشته باشه
حیف که تو این شرایت بیماری و بی ارزش بودن پول دیگه حتی ترکیه هم نمیشه رفت 

منم همین طور. خصوصا خارجیش.  4chsmu1 خیلی دوست دارم برم اون ور آب بدونم آسمونش چه رنگیه.  Smiley-face-biggrin
حیف پول نداریم.   53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: منم همین طور. خصوصا خارجیش.  [تصویر:  4chsmu1.gif] خیلی دوست دارم برم اون ور آب بدونم آسمونش چه رنگیه.  [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

حیف پول نداریم.   [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

آسمونش دقیقا مثل کشور خودمونه.
حتی گل و گیاهش هم همین جوریه. ساختمون هاش هم همین طور.

توی یه کشور می بینی، یه شهری خیلی مدرن و پیشرفته است. یه شهر خیلی عقب افتاده و کثیف.
ممکنه جیبت رو هم بزنن، اگرم بدونن که تریپ توریست هستی، حسابی دولا پهنا باهاست حساب می کنن 4chsmu1 

پول حسابی ببری توی هر کشوری، حسابی بهت خوش می گذره، اما پول نداشته باشی اشکت درمیاد.
یه دفعه می بینی عذرخواهی می کنم، برای یه دستشویی ساده باید یه یورو پول بندازی توی صندوق و دو یورو هم آب معدنی بخری.
۶۰ ۷۰ هزار تومن برات آب می خوره. wacko2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
دوستان برای روز مادر برنامه ای دارید شما؟

من می خوام برای مادرم کادو بخرم، به نظرتون چه چیزی بهتره بخرم؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1399 بهمن 11، 1:01)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دوستان برای روز مادر برنامه ای دارید شما؟

بستگی داره به نیاز و علاقه ی مادرتون...

و صد البته پولی که میخواین برای این کار بگذارید.
انگشتر... کتاب؟ وسیله ای که مادرتون توی کارشون نیاز داشته باشن و سوپرایز بشن؟؟؟

من از مامانم پرسیدم چه کتابی دوست دارن، توی یه مکالمه ای که عادی بود ... تولد مامانم هم نزدیکه، اونارو خریدم هدیه بدم.
البته الان که فکر میکنم میبینم ممکنه فهمیده باشن. 42 vayy Gigglesmile
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

حضرت علی(ع):

امام سجاد (ع):
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
سلام خدمت دوستان
دوستان اگر کسی در مورد گوشی اطلاعات داره من برا یکی از آشنا ها میخواستم A71 سامسونگ بگیرم
خواستم نظرتون رو بدونم که توی این قیمت ها انتخاب های بهتر هم هست یا نه
مرسی 53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1399 بهمن 11، 1:01)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: دوستان برای روز مادر برنامه ای دارید شما؟

شال یا روسری هم خوبه
یه بار داداشم برای مامانم یه شال گرفت 
بسی مناسب و خوب بود
به گمانم بتوانین بگیرید

اینجانب هیچ برنامه ای ندارم
کلا از خریدن کادو برای اعضای خانوادم میترسم
چون هیچ وقت از چیزهایی که من خوشم میاد، خوششون نمیاد
ولی شاید یه گلدان گل بگیرم

اگر مادرتون نگهداری از گل و گیاه را دوست داره یه گلدان گل هم خوبه

302

نقل قول: سلام خدمت دوستان
دوستان اگر کسی در مورد گوشی اطلاعات داره من برا یکی از آشنا ها میخواستم A71 سامسونگ بگیرم
مرسی [تصویر:  53.gif]
من اصلا از مدل گوشی و اینا اطلاعی ندارم
فقط خواستم بگم دیجی کالا برای تولد ۱۴ سالگیش امروز و فردا تخفیف زده
یه سر بهش بزنین 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

شایدم با یک شامی که خودتون بپزید سورپرایز بشن.
و یک پیشنهاد دیگه
مادرا کلا دوست دارن درک بشن. اگه چیزی متوجه شدید لازم دارن فرصت خوبیه براشون تهیه کنین 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1399 بهمن 11، 12:56)زندگی آزاد نوشته است: سلام خدمت دوستان
مرسی 53

سلام
از برادرم پرسیدم. حرفه ایه برای همه اطرافیان گوشی خریده.
گفت:
چرا M31 s نمی گیرید؟ امکاناتش همونه اما مناسب تره.
حول و حوش ده تومن چیز خوبی نیست یا کمی کمتر یا کمی بیشتر. 
مثل A42
 اما همون M31 رو بهتر می دونم. 
poco x3 NFC هم در مقایسه با M31 فقط سلفیش ضعیف تره ولی قیمتش مناسب تره.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
شمااااااا  [تصویر:  13.gif]

بلهههههه
خود خود شمااااااا [تصویر:  lol.gif]
دعوت شدید به اینجا  [تصویر:  balloons.gif]

بدو که جا نمونی   Khansariha (58)
بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت علی(ع):

امام سجاد (ع):

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان