امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 اسفند 21، 3:35)*شهریار‌* نوشته است:
(1399 اسفند 21، 1:36)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1399 اسفند 21، 1:08)shine نوشته است: کانونم کسری بودجه داره انگار،هر روز یه مدیر رو تعدیل می کنه Gigglesmile

آقای shine

اگر این صحبت شما یک شوخی باشه،
اصلا شوخی خوبی نیست.
و قطعا بسیاری از تیم مدیریت از این حرف شما ناراحت خواهند شد.

اگر این صحبت شما انتقاد هست، در جای درستی اون رو بیان نکردید.
برای انتقاد تاپیک به خصوصی داریم.

اما اگر این صحبت شما جدی باشه.
باید خدمتتون عرض کنم که مدیریت ریالی پول بابت زحمات بسیاری که می کشن دریافت نمی کنن.
(بماند که مزد زحمات بعضی از دوستان این سالها توهین و تمسخر بوده)
هزینه های نگه داری و ارتقای سایت هم همگی از جیب مدیریت هست و کمکی از سازمان و نهاد خارجی وجود نداره.
دوستان مدیریت هم بعد از مدت ها تلاش و فعالیت مدیریتی و به دلیل مشغله های زندگی و بعضی هم به دلایل شخصی و به درخواست خودشون، بازنشسته شدند.
تعدیلی در کنار نبوده، چون استخدامی در کار نبوده.

موفق باشید 53

بیخیال داداش

بنده خدا یه شوخی ای کرد ...

چیز خاصی نگفت که اینجوری جواب دادی  65

اول به شهریار عزیزم:مهم نیست من به این برخوردا عادت کردم.

دوم به جناب مدیر:صرفا قصدم مزاح بود،اگه موجب سوء برداشت شده،عذر می خوام.
303
(1399 اسفند 21، 7:59)mahdimontazer نوشته است: سلام آقای پلاسما 303
میگم شمارم دکر صدا بزنیم؟ 4chsmu1
و چه داروهای گیاهی موثر هستند؟ 39

به به داداش گل و پرفسور استوا بودی خبر نداشتیم ؟؟؟؟ 53 53 53
(صرفا جهت خنده  4chsmu1 )
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

نقل قول: بیخیال داداش

بنده خدا یه شوخی ای کرد ...

چیز خاصی نگفت که اینجوری جواب دادی  [تصویر:  65.gif]

شهریار عزیز 53

بعضی چیز ها شوخی اش هم اصلا خوب نیست.

خیلی تشکر می کنم و خوشحالم که دوستان کانون رو میزبان خوبی می بینن و اون رو در برنامه های دیگه تبلیغ می کنن.
اما حقیقت این هست که در حال حاضر ظرفبت و توان لازم برای پذیرش تعداد بالای دوستان رو نداریم.

به خاطر همین تقاضا داریم که کانون رو در مکان هایی که بازدید زیادی دارد تبلیغ نکنید. 302
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: شهریار عزیز [تصویر:  53.gif] 

آقا من نمیخوام جوی ، مشکلی ، کمپینی ، چیزی راه بندازم  4chsmu1

فقط میخوام دو کلمه از موکلم دفاع کنم  65

اشکال نداره ؟

..........

جدیدا احساس میکنم کانون به ۳ دسته تقسیم شده
۱. افراد خاص اول
۲. افراد خاص دوم
۳.کاربران عادی

افراد خاص اول هر چی بگن همه قبول میکنن . توجه میکنن . میخندن و ...
حالا موضوع صحبت هاشون هر چی باشه . همیشه اوضاع همینه 

و اما دسته دوم 

این افراد هر چی ک بگن ، همیشه انگشت اتهام سمتشونه . عامل بدبختی کانونن . کانون رو به تنگنا میکشونن و ...

به نظرم بهتره یجوری پیش بریم ک فقط به صحبت های طرف توجه کنیم . ن اینکه چون فلانی بوده ، پس حتما یه قصد و غرضی داشته ...

این بی مهری ها و بی توجهی ها باعث میشه بیشتر افراد دسته دوم از کانون برن بیرون و ( به جز یکی دو تا پیام کوچیک )  هیچکی هیچ توجهی نمیکنه ...

اینجا مثلا رستوران و محل کار یا کلا جای کوجیکی نیست که بگیم رفت ک رفت ...

اینجا کانون ترک خ ا هست ، ممکنه با رفتارامون کاری کنیم ک یه نفر از وجود اینجا محروم بمونه و شاید آینده ی همون  یه نفر رو با حرفامون تحت تاثیر قرار بدیم ... (اینجای صحبتم رو با همه بودما . با همه . )

.
.
.

الان مثلا چند وقت پیش ما به آرمین گفته بودیم ، میری کل بودجه ی کانون رو صرف طوفان میکنی ، ناراحت شد ؟ Gigglesmile

نه !!!

اتفاقا خوشحال هم شد ...

شاید دیشب یکم خسته بودی و نتونستی نیت شاین رو خوب متوجه بشی ...

ولی عاشق جان ، اینجا هیچکی هدفش کوبوندن و حمله به کسی یا گروهی نیست ...

دوستمون داشته باش 302

ما رو دور ننداز 
ما اونقدرا هم بدرد نخور نیستم  4chsmu1
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1399 اسفند 21، 15:24)*شهریار‌* نوشته است:
نقل قول: شهریار عزیز [تصویر:  53.gif] 

آقا من نمیخوام جوی ، مشکلی ، کمپینی ، چیزی راه بندازم  4chsmu1

فقط میخوام دو کلمه از موکلم دفاع کنم  65

اشکال نداره ؟

..........

جدیدا احساس میکنم کانون به ۳ دسته تقسیم شده
۱. افراد خاص اول
۲. افراد خاص دوم
۳.کاربران عادی

افراد خاص اول هر چی بگن همه قبول میکنن . توجه میکنن . میخندن و ...

و اما دسته دوم 

این افراد هر چی ک بگن ، همیشه انگشت اتهام سمتشونه . عامل بدبختی کانونن . کانون رو به تنگنا میکشونن و ...

به نظرم بهتره یجوری پیش بریم ک فقط به صحبت های طرف توجه کنیم . ن اینکه چون فلانی بوده ، پس حتما یه قصد و غرضی داشته ...

این بی مهری ها و بی توجهی ها باعث میشه بیشتر افراد دسته دوم از کانون برن بیرون و ( به جز یکی دو تا پیام کوچیک )  هیچکی هیچ توجهی نمیکنه ...

اینجا مثلا رستوران و محل کار یا کلا جای کوجیکی نیست که بگیم رفت ک رفت ...

اینجا کانون ترک خ ا هست ، ممکنه با رفتارامون کاری کنیم ک یه نفر از وجود اینجا محروم بمونه و شاید آینده ی همون  یه نفر رو با حرفامون تحت تاثیر قرار بدیم ... (اینجای صحبتم رو با همه بودما . با همه . )

.
.
.

الان مثلا چند وقت پیش ما به آرمین گفته بودیم ، میری کل بودجه ی کانون رو صرف طوفان میکنی ، ناراحت شد ؟ Gigglesmile

نه !!!

اتفاقا خوشحال هم شد ...

دوستمون داشته باش 302

ما رو دور ننداز 
ما اونقدرا هم بدرد نخور نیستم  4chsmu1
باز خدارو شکر داداش شهریار هست که جو درست شده رو بخوابونه. 
الحمدالله که ما همون کاربران عادی به حساب میاییم

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

درود و خسته نباشید خدمت جناب عاشق فاطمه زهرا 302
چون مسئله در انجمن شبانه روزی بیان شده مداخله میکنم .
انتظار میرود که با توجه به محوریت حرف های خودمانی انجمن شبانه روزی واکنش مناسب تری نسبت به پست آقای شاین داشته باشید . تمام کانون عالم به زحمات مدیریت و متشکر از مدیران هستند . و از لحن این پست هم کاملا به این برداشت میشد رسید که قصد اطلاع رسانی کناره گیری بعضی از مدیران با بیان طنز است .
اما این مورد هم از پست شما پیداست که به خاطر مشغله های زیاد کانون مدیران در تنگنا و شرایط سختی هستند که خب این موضوع قطعا راه حل هایی بهتر از جلوگیری از به راه راست هدایت شدن مومنانی است که دنبال چاره ای برای بهبود میگردند . افزایش تعداد مدیران ، حق عضویت و  مطرح کردن یکسری مشکلات به صورت عمومی و کمک خواستن از اعضا و کار هایی از این قبیل که مدیران قطعا بهتر میدانند ؛ میتوانند کمک کننده باشد .
از تمام مدیران هم به شخصه تشکر میکنم که با این که کوچکترین وظیفه ای در قبال هیچ یک از کار های انجام شده ندارند با جان و دل برای بهبودی هم وطنان خود تلاش میکنند ، خدا قوت ؛ اما بدانیم که غرور بدترین چیزی است که ممکن است از جایگاهی رفیع آدمی را زمین بزند 
در پناه خدا پاینده باشید  53
سلام مجدد

نقل قول: الان مثلا چند وقت پیش ما به آرمین گفته بودیم ، میری کل بودجه ی کانون رو صرف طوفان میکنی ، ناراحت شد ؟ [تصویر:  gigglesmile.gif]

نه !!!

اتفاقا خوشحال هم شد ...

دوستمون داشته باش [تصویر:  302.gif]

ما رو دور ننداز 
ما اونقدرا هم بدرد نخور نیستم  [تصویر:  4chsmu1.gif]

شهریار عزیز

بعد از عذرخواهی شاین، مسئله تمام شده است.

اما پست شما نیاز به پاسخ دارد.

اولا تمام اعضای کانون روی سر بنده جای دارند. چه اونهایی که به ما علاقه دارند یا اون هایی که گله و شکایت دارند.
بارها شوخی و جدی به شخص بنده توهین شده (با توجه به این که توهین به مدیریت خلاف قانونه) بنده چیزی نگفتم.

اما وقتی کل مدیریت خطاب قرار بگیره وضع فرق می گیره.
شهریار شوخی با تکه پراکنی و کنایه زدن تفاوت داره.
و ما این رو متوجه می شیم.

اصلا بحث خستگی مطرح نیست.

(1399 اسفند 20، 17:44)آستوریا نوشته است:
(1399 اسفند 19، 23:32)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
(1399 اسفند 19، 16:04)آستوریا نوشته است: بچها بخدا بازی های آنلاین خیلی کیف میده.. شناسایی هم نمیشیم..
فکر نکنم با قوانین کانون هم تداخل داشته باشه. ....
بیاین بازی کنیم.. خیلی کیف میده.. هیجانش خیلی بالاست... Khansariha (69)

سلام

هر گونه ارتباط خارج از کانون (اگر از طریق مدیریت نباشه) خلاف قوانینه.  303

عجب. . . . 42

رو حساب اینکه دیدم چند نفر ایمیل همدیگه رو دارن و دارن بهم ایمیل میدن.. و هم تو ی گروه های ترک و هم توی پروفایل هاشون این مسئله رو. عنوان کردن.. و مدیر ها هم دیدن انگار..
فکر کردم ایرادی نداره . . بازی توی اپلیکیشن ها . . . .

این پیام خانم آستوریا که گفتند فکر می کنند بازی خارج از کانون، خلاف قوانین نباشه که بنده گفتم ارتباط خارج از قانون خلافه قوانینه.
جواب خانم آستوریا رو هم می بینید.
و در ادامه آقای شاین پاسخ می دهند:

نقل قول: بعضی ها به هم ایمیل میدن،بعضی از بنفش ها رنگشون پریده،چه تغییر و تحولاتی کرده کانون،به به  [تصویر:  khansariha (56).gif] 

کانونم شده عین بعضی ممالک،شب می خوابی،صبح پا میشی،میبنی شدی اصحاب کهف [تصویر:  gigglesmile.gif]

و اعتبار خانم آستوریا به این پست:

نقل قول: حالا اینا که خوبه... لایک میکنن بعد دیسلایک میکنن بعضیا... ک یعنی پستتو تو شبانه روزی ندیدیم??لعنتی از سنت خجالت بکش آخه...خخخخخ

بنده کسی بودم که پست ها رو ابتدا لایک کردم، بعد فکر کردم که واقعا این پست لایک ندارد، در نتیجه لایک خودم رو برداشتم.
خب من باید از سنم خجالت بکشم؟
بله باید از سنم خجالت بکشم که اومدم و این جا برای کانون وقت میذارم.
آرمین باید از سنش خجالت بکشه که با ۳۰ سال سن و با توجه به مشکلاتی که توی زندگی شخصیش داره برای کانون وقت می ذاره.

خب تا این جا بنده حرفی هم نداشتم.
اشکالی ندارد، از سنم خجالت می کشم و رد می شوم.
در ادامه پاسخ بنده به پست خانم آستوریا:

نقل قول: لطفا این موارد رو گزارش کنید.
احتمالا کاربران جدید هنوز از قوانین مطلع نیستند،

این قانون است که ارتباطات خارج از کانون حتی اگر وجود داشته باشد، مربوط به خارج از کانون است و در این جا در موردش نباید صحبت شود.

جدیدا اعضای یک گروه (در صورتی که حامی موافق باشد) می توانند در پیام رسانی و خارج از کانون با هم در ارتباط باشند.
این ارتباط در چهارچوب کانون و برای اعضای محدود است،
و بحثش متفاوت است.  [تصویر:  303.gif]

توضیح دادم که چیزی توی کانون عوض نشده و اگر کسی قوانین رو رعایت نمی کنه، به ما اطلاع بدین.

خب بعد از همه این ماجراها پست شاین رو داریم،

نقل قول: کانونم کسری بودجه داره انگار،هر روز یه مدیر رو تعدیل می کنه [تصویر:  gigglesmile.gif]

خب حالا باز هم می گی که صحبت شاین فقط یه شوخیه؟

این پیام های شاین چطور؟

نقل قول:
نقل قول: نوشته است:از سنت خجالت بکش

واقعا،خجالت هم نمی کشن [تصویر:  gigglesmile.gif]

نقل قول: خانم آستوریا،احتمالا جناب مدیر نمیدونن داستان بازی آنلاین چیه،خودتون آنالیز کنید ببینید اگه هیچ جوره قوانین رو نقض نمی کنه(به خصوص تشخیص دادن هویت همدیگه یا امکان رد و بدل کردن ایمیل و شماره و ... چون احتمالا بیشتر از بقیه رو اینا حساسن)،جناب مدیر رو هم توجیه کنید،شاید موافقت کردن(از نظر من بعیده ولی شما شانستو امتحان کن)

همه این ها شوخیه آقای وکیل مدافع؟

دوستان در این جور مواقع همواره می کوشند که برن به کاربر عادی پیام های دلگرم کننده بدن.
انگار ما به کاربرا ظلم می کنیم و اون ها باید صبر و تحمل پیشه کنند.
بنده می فهمم که این پیام های دلگرم کننده شما برای این است که اعضای کانون در اینجا بمانند و جایی نروند، اما وقتی چالشی بین کاربر و مدیر بوجود میاید، این پیام شما از یک طرف به مدیریت است.
چرا کسی نمی پرسه که خانم رضوانه که مدیر بسیار شایسته ای بودند و بسیار برای کانون زحمت کشیدند چرا یک شبه از کانون رفتند؟
چرا کسی نمی پرسه آرمین چند روز است که کانون نیومده؟

خداحافظی

سلام
چقدر مباحث پیچیده ای ..  Khansariha (56)
دوستان به مزاح گفتن که مدیرها تعدیل شدن ؛ خب باید بگم من خودم خواستار این بودم که این اتفاق بیوفته چون عملا فعالیتی تو کانون نداشتم و بچه های دیگه میتونستن بیان جایگزین بشن .

ولی یه نصیحت دوستانه به همه بچه ها .. 
الان خیلی از بچه هاس اینجا تازه دوران نوجوانی هستن و زیر 20 سال سن دارن
من وقتی اومدم کانون 20 سالم بود الان 29 سالمه . 9 سال اومدم کانون و خیلی روزها بوده که مثل خیلی از بچه های تازه وارد صبح و شب زمانم رو تو کانون گذاشتم
ولی الان اگه زمان برمیگشت عقب هیچوقت این کار رو نمیکردم ؛ کانون خوبه ولی وقتی تو وقت ازاد اولویت زندگیت بشه کانون باید بدون تعارف بهت بگم که داری وقتت رو تلف میکنی

نمیگم نیایید کانون و بجاش برید فضای مجازی ول تلف کنید . 
میگم از همین سن پایین یک حرفه ای رو انتخاب کنید . یک هدفی رو انتخاب کنید و اولویت اول زندگیتون رو بذارید رو اون هدف

فرقی نمیکنه چه مدیر باشی چه کاربر عادی . برای خودت ارزش قائل باش و خودت رو بخاطر این فضا قربانی نکن . از وقتت بهتر استفاده کن . 
البته اگر قراره کانون رو کم کنی و وقتت تو اینستا تلف بشه همون بهتر که تو کانون تلف بشه ! ولی اگر برای وقتت ارزش قائل باشی یک هدف بزرگ تو زندگیت انتخاب میکنی و اون هدف رو اولویت زندگیت قرار میدی . 

کسی که بخواد ترک کنه بدون کانون هم ترک میکنه . کسی که نخواد ترک کنه 10 سال هم تو کانون باشه هیچوقت ترک نمیکنه .
و طبق تجربه ی خودم وقتی هدفی داری و کل تمرکزت روی هدفه اصلا درصد فکر منفی خیلی خیلی کم میشه . کلا خ.ا بطور ناخودآگاه قطع میشه بدون اینکه بخوایی روزشمار بذاری و استرس شکست داشته باشی .

شما الان سنتون کمه . حیفه واقعا از این زمان بصورت بهتری استفاده کنین . دلیلی نداره ادم روزی سه ساعت تو کانون وقت بذاره . یه سر زدن ده دقیقه ای هم کافیه
البته این بحث فقط مربوط به کانون نیست . اینستا و تلگرام و کلا فضای مجازی بهره ی مفیدی برامون نداره مگر اینکه کسب و کارمون تو این حوزه باشه . 
قدر خودتون رو بدونین و از وقتتون درست استفاده کنین .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
عجب

حالا که بحث به اینجا کشیده شد،لازمه یه چیزایی رو برا همیشه و برای همه اعضا کانون چه مدیر و چه غیر مدیر روشن کنم:

اگه من بخوام کسی رو مخاطب قرار بدم،هیچ وقت به در نمیگم که دیوار بشنوه،مستقیما به خود اون شخص میگم،کما اینکه قبلا اینکار رو کردم و همه میدونید.

اگه من بخوام انتقاد کنم هیچ وقت با کنایه و تیکه و متلک و ...،انتقاد نمی کنم،مستقیما و به هر روشی که تشخیص بدم درسته به شخص انتقاد میکنم و انتقاد به رویکرد کلی کانون هم که تاپیک داره،این رویکرد رو هم همه شاهدش بودید که در پیش گرفتم.

اگه من بخوام چیزی رو زیر سوال ببرم،به هر روشی که تشخیص بدم درسته،شفاف انجامش میدم و دلیلی نداره پنهان کاری کنم.

اگه من به شخصی یادداشت میدم یعنی مخاطبم و تنها مخاطبم فقط اون شخصه،هیچ وقت از پیج اشخاص برای صحبت در مواردی به غیر از آنچه به اون شخص مربوط میشه استفاده نمی کنم.

اما پاسخ به شما جناب مدیر آقای عاشق فاطمه زهرا که به در میگین که دیوار بشنوه،به همین صراحت مخاطب قرارتون میدم چون فکر میکنم نیازه صریح باشم که از سکوتم یا از تلاشی که برای کاهش تنش می کنم استفاده سوء نشه:

نقل قول: بعضی ها به هم ایمیل میدن،بعضی از بنفش ها رنگشون پریده،چه تغییر و تحولاتی کرده کانون،به به  [تصویر:  khansariha%20(56).gif] 

کانونم شده عین بعضی ممالک،شب می خوابی،صبح پا میشی،میبنی شدی اصحاب کهف [تصویر:  gigglesmile.gif]

راجع به این پست:

بعد از اظهار نظر خانم آستوریا که راجع به ایمیل و ارتباط و ... فرمودن،برام جالب بود که با وجود تاکید کانون بر عدم ارتباط خارج از کانون و با توجه به این که یه بنده خدایی صرفا به دلیل درج ایمیل در زیر عکس هایی که میذاشت باهاش برخورد شد و از کانون رفت،حالا هستن چنین موردهایی که باهاشون برخورد نمیشه.
بپذیرید که بعد از دو سالی که در کانون بودم و برخورد هایی که دیدم و تذکراتی که شاهدش بودم،این اتفاق برام جالب باشه.

اما راجه به بخش دوم یعنی رفتن مدیران:

من یه روز یا دو روز به کانون سر نزدم،وقتی برگشتم،خانم شادن رنگشون آبی بود،اگه اشتباه نکنم،آقای ارادتمند شهدا و احتمالا خانم عطر رهایی هم آبی شده بودن حالا به دلیل اشکالات سیستم یا هر چیز دیگه ای،همپوشانی پیام خانم آستورا و این تغییرات مدیریت موجب شد که من این پست رو ارسال کنم اون هم کاملا به طنز و بدون اینکه کنایه به شخص یا اشخاص خاصی مد نظر باشه(باور شما اصلا اهمیتی برام نداره،قصدم خودم رو از ارسال پست به اطلاع کانون و کانونی ها رسوندم).

نقل قول: کانونم کسری بودجه داره انگار،هر روز یه مدیر رو تعدیل می کنه [تصویر:  gigglesmile.gif]

و اما این پست که دیشب فکر کنم فرستادم:

بعد از بازدید پروفایل خانم رعنا،متوجه شدم که جناب رامین. هم آبی شدن و بعد از یه جستجو مختصر دیدم که بله،بازنشست شدن و به خودم گفتم که نه بابا احتمالا خبرایی هست و باز هم این پست با هدف طنز و بدون هیچ قصد سوء،کنایه،تیکه و ... ارسال شد و شخص،اشخاص و گروه خاصی مد نظرم نبود.
کمااینکه از وقتی عضو کانون شدم،به وفور از مدیریت و دیگر دوستان در قالب پست و پیام های مختلف شنیدم که کانون و گردانندگانش،هیچ گونه دریافت مالی و حامی مالی ندارند و کاملا خیرخواهانه،غیرمادی و به اصطلاح صلواتی تلاش می کنند.(باز هم تاکید میکنم که باور شما اصلا اهمیتی برام نداره و صرفا جهت اطلاع به دوستان عرض کردم).

نقل قول: واقعا،خجالت هم نمی کشن [تصویر:  gigglesmile.gif]

در تمام مدت عضویتم در کانون به سپاس پست های کانون هیچ واکنشی نشون ندادم چون اصولا اهمیت خاصی برام نداره.

حالا چرا این پیام رو ارسال کردم،من اصلا نمیدونم کی سپاس زد پست خانم آستوریا رو که حذف کرد،این پیام صرفا به دلیل پاسخ به اعتبار ایشون که با خخخخخخ همراه بود فرستاده شد و همین الآن که پست شما رو دیدم متوجه شدم شما بودین که اگه این پیام من که از سر ناآگاهی و عدم شناخت حذف کننده سپاس ی سپاس ها بوده،موجب رنجش شما و سایر دوستان اینچنینی شده،عمیقا عذرخواهی می کنم.

نقل قول: خانم آستوریا،احتمالا جناب مدیر نمیدونن داستان بازی آنلاین چیه،خودتون آنالیز کنید ببینید اگه هیچ جوره قوانین رو نقض نمی کنه(به خصوص تشخیص دادن هویت همدیگه یا امکان رد و بدل کردن ایمیل و شماره و ... چون احتمالا بیشتر از بقیه رو اینا حساسن)،جناب مدیر رو هم توجیه کنید،شاید موافقت کردن(از نظر من بعیده ولی شما شانستو امتحان کن)

و اما این پیام:

این یادداشت صرفا توصیه دوستانه ای به خانم آستوریا بود که پیگیر مطالبشون باشن و بخشی رو که پر رنگ کردید،نظر شخصی بنده با توجه به برخورد های شما مدیر محترم هست و من انتظار دارم در بیان نظراتم در این فضا،آزاد باشم که از شما و جناب مدیرکل و دیگران مدیران خواهش می کنم که اگر انتظار من مخالف قوانین کانون یا رویکرد اعضا کانون یا ... هست،بنده رو مطلع کنن که تکلیف خودم رو در ارسال یادداشت و نظراتم بدونم.

و در رابطه با این پیام و نظرم،شوخی در کار نبود و کاملا جدی مطرح کردم.

اما در رابطه با شهریار عزیزم که فرمودند وکیل مدافع،ایشون تاج سر من هستن و نظر لطفشون هست که چنین برخوردی با پست بنده داشتن ولی صحبت ایشون صرفا به دیدگاه شخص ایشون مرتبطه که امیدوارم خودشون هم پاسخ مناسب رو به شما بدن.

اما بار دیگه تاکید میکنم من ابایی در بیان افکار،انتقادات،نظرات،دیدگاه ها و ... خودم به هیچ شخص حقیقی و حقوقی و با هیچ عنوانی در کانون به طور صریح و شفاف،ندارم کما اینکه قبلا هم دوستانی که با من آشنایی دارن،شاهدش بودند.

برای همه دوستان آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.
ایام به کام 302
چندتا نکته رو هم در نظر بگیریم :/

همون حرف آقای شهریار . . 
کاربران خاص دسته ی دوم . . . . .

1_ دیسلایکی که من گفتم مربوط به یکی از کاربرهای خانم بود . . . که جزو دوستان من هستن . و باهاشون صحبت میکنم
نه شما آقای عاشق فاطمه زهرا 22
من فکر کنم یکساله پروفایل شمارو بازدید هم نزدم . . در نتیجه
قطعا اگر تشکرتون رو بردارید هم متوجه نمیشم  42 
یعنی تشکر داشته باشه هم قطعا زیاد دقت نمیکنم . . .

پ ن : واقعا فکر میکنید بعد از اون همه تذکری که از سمت شما دریافت کردم ( حق یا ناحق بودنشو کاری ندارم) میام همچین چیزی تو اعتبار ها مینویسم؟؟ 42 با این طرز رفتار شما؟؟

فکر کردید دلم درد می‌کنه برای اینکه طبق معمول توی جمع و جلوی همه بهم تذکر بدید ؟؟؟ 

2_ الان چرا پای مدیر کل رو وسط میکشید؟؟؟
فکر نکنم احدی توی کانون جز تحسین چیزی راجع به ایشون بگه . . .
اگر دقت کنید . .. 
توی قضایای به قول خودتون تیکه های مستقیم و غیر مستقیم و دلخوری ها و گردوخاک کردن ها ..  قهر کردن ها و از سایت رفتن ها . .. 
هیچ وقت یک طرف قضیه مدیر کل نبوده . . .. 

3_ میگید اگر موردی خلاف قانون دیدم اطلاع بدیم...
بفرمایید الان بنده به شما مدیر ارشد اطلاع دادم ولی خب شما تهاجمی رفتار میکنید متاسفانه . ..  و همه چیز رو به خودتون میگیرید 22
اینم از طرز نقل قول زدنتون  :/ 

پ ن آخر : و من الله توفیق . . . .
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
ای بابا چقدر بحث پیچیده شده 

عاشق جان لطفا شما کنار بیایین دوستان تازه وارد قوانین رو نمیدونن 
وقتی مسئله رو زیاد کش بدیم کانون با همه افتخاراتش به حاشیه کشیده میشه 
عاشق جان من خودم به شخصه میدونم چه زحمتی برای کانون میکشید .
اگه هم بحثی شد لطفا شما که از همه ما بیشتر زحمت کشیدی و میکشی (خودمو عرض میکنم که به کسی بر نخوره ) نذار کانون به حاشیه کشیده بشه

4 انجمن شبانه روزی 4

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

نقل قول: بعد از عذرخواهی شاین، مسئله تمام شده است.

از نظر تو تمام شده ست داداشم ...

....

نقل قول: همه این ها شوخیه آقای وکیل مدافع؟

من مطمئنم اگه به جای شاین ، یکی از کاربرای دسته ی خاص اول این حرف رو میزد اوضاع ۱۸۰ درجه به اون طرف میچرخید ...

در این حد که خود شما به جای اینکه اینطور واکنش نشون بدی ، ۱۰ ص کل تاپیک رو میبردی جلو ... که نصفشون پست های اینجوری بود :

Khansariha (13)

....................

نقل قول: چرا کسی نمی پرسه که خانم رضوانه که مدیر بسیار شایسته ای بودند و بسیار برای کانون زحمت کشیدند چرا یک شبه از کانون رفتند؟

چرا کسی نمی پرسه آرمین چند روز است که کانون نیومده؟

من اصلا اصلا الان با این جوابم قصد هیچ توهینی نه به شخص خانم رضوانه و نه به آرمین عزیزم دارم . 
این حرفی ک میزنم هیچ ربطی ب این دو شخص عزیز و زحمتکش نداره . 

فقط میخوام جواب شما رو بدم عاشق جان ...

شما وقتی خانم لوتوس یهو غیبش زد ، کاری انجام دادی ؟
وقتی چکاوک دلش گرفته بود و یه دوره طولانی اینجا نبود چی ؟
محمدصادق چطور ؟
آهو خانم که یه مدت ناراحت بودن  ؟

حالا بماند بقیه ی اسامی ک بعضیا رو حضور ذهن ندارم و بعضیا رو از عمد نمیگم ...

ولی ببین
میدونی اگه یک نفر از این افراد بخاطر ناراحتیشون به شکست میرسیدن چی میشد ؟
اگه وسوسه داشتن و به خاطر دل گرفتنگیشون ، نمیتونستن بیان کانون چی میشد؟

آخه چرا فقط یه عده خاص رو میبینین و بهشون توجه میکنین ؟
 چرا بعضیا وقتی میان کانون باید احساس کنن که اضافی ان ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام مجدد

آقای شاین تشکر فراوان بابت پاسخی که دادید.
همون طور که در پست قبلی خودم به شهریار گفتم،

نقل قول: بعد از عذرخواهی شاین، مسئله تمام شده است.

مسئله از نظر بنده تمام شده است.

و این که می فرمایید شما انتقاد خودتون رو صریح بیان می کنید،
(بگذریم از این که همین پست اخیر شما پر است از کنایه و تیکه)
بنده از این استقبال می کنم و خواهشم این است که اگر انتقادی وجود دارد از مجاریش اش، استفاده کنید،
تیکه انداختن و کنایه زدن قطعا مشکلی را حل نمی کند.

و این که می فرمایید قصد شما از آن صحبت ها، صرفا شوخی بوده و چیزی پشت آن نبوده،
باز هم بنده این را می پذیرم و مبنا را حرف شما می گذارم، 

اما با فرض این که شما شوخی می کردید، به نظر حقیر این شوخی ها اصلا جالب نیست،
پیش آمده که بعضی از دوستان به شوخی حرف هایی می زنند، اما طرف مقابل ناراحت می شود.

نقل قول: حالا چرا این پیام رو ارسال کردم،من اصلا نمیدونم کی سپاس زد پست خانم آستوریا رو که حذف کرد،این پیام صرفا به دلیل پاسخ به اعتبار ایشون که با خخخخخخ همراه بود فرستاده شد و همین الآن که پست شما رو دیدم متوجه شدم شما بودین که اگه این پیام من که از سر ناآگاهی و عدم شناخت حذف کننده سپاس ی سپاس ها بوده،موجب رنجش شما و سایر دوستان اینچنینی شده،عمیقا عذرخواهی می کنم.

بنده یا دیگری فرقی ندارد، اصل آن شوخی واقعا در خور نیست.
این که ما به کسی بگیم از «سنت خجالت بکش» حتی اگر آن فرد رفیق ما هم باشد، به نظر حقیر درست نیست. حتی اگر شوخی باشد.

بنده یادم نمیاد، در کانون تاکنون از این نوع شوخی ها کرده باشم، اگر هم انجام داده ام، همین حالا عذرخواهی می کنم.

باز هم عذرخواهی شما نشانه بزرگی و ادب شماست و بنده با کمال میل می پذیرم، اما حال که خانم آستوریا می فرمایند که طرف شوخی شان، بنده نبودم، آن کسی که طرف حساب است باید عذرخواهی را بپذیرد.

نقل قول: بعد از اظهار نظر خانم آستوریا که راجع به ایمیل و ارتباط و ... فرمودن،برام جالب بود که با وجود تاکید کانون بر عدم ارتباط خارج از کانون و با توجه به این که یه بنده خدایی صرفا به دلیل درج ایمیل در زیر عکس هایی که میذاشت باهاش برخورد شد و از کانون رفت،حالا هستن چنین موردهایی که باهاشون برخورد نمیشه.

بپذیرید که بعد از دو سالی که در کانون بودم و برخورد هایی که دیدم و تذکراتی که شاهدش بودم،این اتفاق برام جالب باشه.

در مورد این موضوع که مطرح کردید و برایتان جالب بود.
همان طور که گفتید ما روی بعضی قوانین خودمون بسیار سخت گیر هستیم،
یکی از این قوانین قرار دادن راه ارتباطی خارج از کانون بوده،
هیچ گونه ارتباط خارج از کانون (بدون هماهنگی مدیریت) پذیرفته نیست و برخورد میشود.
این که بعضی دوستان به این دلیل از کانون رفته اند، حقیقتا باعث تاسف است، اما ما بین بد و بدتر انتخاب دیگری نداریم.

در نتیجه موردی وجود ندارد که باهاش برخورد نشود، یا هماهنگی با مدیریت صورت گرفته، یا ما از آن کلا بی اطلاعیم.

نقل قول: من یه روز یا دو روز به کانون سر نزدم،وقتی برگشتم،خانم شادن رنگشون آبی بود،اگه اشتباه نکنم،آقای ارادتمند شهدا و احتمالا خانم عطر رهایی هم آبی شده بودن حالا به دلیل اشکالات سیستم یا هر چیز دیگه ای،همپوشانی پیام خانم آستورا و این تغییرات مدیریت موجب شد که من این پست رو ارسال کنم اون هم کاملا به طنز و بدون اینکه کنایه به شخص یا اشخاص خاصی مد نظر باشه(باور شما اصلا اهمیتی برام نداره،قصدم خودم رو از ارسال پست به اطلاع کانون و کانونی ها رسوندم).

در مورد همزمانی بازنشسته شدن مدیران، توضیح خیلی ساده است.
با توجه به دست تنها بودن و کمبود مدیر و کسی که شرایط را داشته باشد و بپذیرد که مدیر شود،
وقتی مدیران از ما درخواست بازنشستگی می کنند، ما دست نگه میداریم تا جایگزین مناسب پیدا شود،
در نتیجه بعضی از مدیران ما فعالیت مدیریتی ندارند، این هفته فرصتی دست داد که با مدیران صحبت کنیم و آنهایی که واقعا قصد فعالیت ندارند را بازنشسته کنیم، البته اگر شرایط عوض شود، باز هم از این مدیران استفاده می کنیم.
طنز شما با توجه به همزمانی با پست ها و اتفاقات دیگر برای ما جالب نبود و باعث ناراحتی مدیریت شد.

خداحافظی

سپاس شده توسط
عه دعوا شده 17
دوست باشید با هم Khansariha (40)
من ک نمیدونم چیشده
فقط گفتم ک بگم اینجا مجازیه 22
و راهی برا بالا بردن اگاهی
اصن مگ بد اومدنو خوش اومدن داره 22
واقعا سوالمه
انقدر انرژی میزارین برا اینکه ثابت کنین طرف مقابلتون اشتباه میگ ادم میمونه Hanghead
دوست باشین با هم 302

بعد من تازه فهمیدم چقدر اینجا امنیتش بالاس Gigglesmile
خیلی خفنه
دمتون گرم
همه همههههه
چون منم میخواستم ی کار غیرقانونی بکنم بعد نشد 21
ایشالا کسایی ک برا اینجا زحمت میکشن بهترینا براشون تو زندگی اتفاق بیفته
ممنونم ازتوننن
خیلی اینجا خوبه اخه 302
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

عجب. . .. . .  اصلا شما بفرمایید کلاس ادب و اخلاق برگزار کنید جناب آقا

لطف کنید یکبار دیگه چیزهایی که نوشتید رو بخونید . . .

از نظر من و دیگر دوستان هم خیلی چیز ها زشته و در خور نیست رفتار بشه از سمت بقیه ی دوستان...
اما نظراتمون رو برای خودمون نگه میداریم... و توی شبانه روزی مطرحش نمیکنیم
چون طرز صحبت ما مادامی که مطابق قوانین کانون باشه به دیگری ربطی ندارند...

از نظر ما خیلی زشته  یک نفر توشبانه روزی طرز شوخی کردن رو بخواد به دیگری یاد بده..  : )
یا اظهار نظر کنه راجع به شوخیش... :/
یا حتی اعتراف کنه پست یک شخص خاص ارزش سپاس ندارع
اونم. کسی که آنقدر دم ازدین و مذهب و شرع و ادب  میزنه . .. 
یادم نمیاد تو دین و مذهب و ما یا حتی چهار چوب های ادب  گفته باشن توی جمع و جلوی یه قشون پسر به یه دختر طرز رفتار یاد بدن..
اما درخور نمیبینم به رو بیاریم.... : )

در کل بردن ابرو .. و تمسخر اصلا درخور نیست جناب آقا البته از نظر بنده ی حقیر که آدم بی دینی هستم
شاید از نظر بقیه ی با دین ها و با ادب ها اظهار نظر درباره ی طرز شوخی توی جمع در خور و شایسته باشه . . .  42

توی پست آقای شهریار هم اگر با دقت مطالعه کرده باشید واضحه . . .
ولی فقط تیکه های که به نفعتونه بولد میکنید

یکم به خودتون دقت کنید ...اتفاق بدی نمیفته.
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان