امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

(1399 اسفند 23، 15:20)_رعنا_ نوشته است: 809197ps94ijjhwg  دوباره عکس ها تو کانون خراب شدن 809197ps94ijjhwg
خداوندا Khansariha (60)

چی شد؟ 7
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 اسفند 23، 15:24)مهدوی نوشته است:
(1399 اسفند 23، 15:20)_رعنا_ نوشته است: 809197ps94ijjhwg  دوباره عکس ها تو کانون خراب شدن 809197ps94ijjhwg
خداوندا Khansariha (60)

چی شد؟ 7

Hanghead شما عکسی که تو امضای من هست را میبینید؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 اسفند 23، 15:39)_رعنا_ نوشته است:
(1399 اسفند 23، 15:24)مهدوی نوشته است:
خداوندا Khansariha (60)

چی شد؟ 7

Hanghead شما عکسی که تو امضای من هست را میبینید؟

نمیدونم چی بود 106

اما میشه دوباره آپلودش کرد
نشد هم بهترش پیدا میشه 128fs318181
(1399 اسفند 23، 0:13)حنیف نوشته است: من یه نظری دارم

چطور برای کمک به دوستانی که تو کانون هستن و در عین حال ازدواج هم کردن تاپیکی بزنید تو قسمت مشاوره و ازدواج داخل خوده کانون، با این موضوع ( خودارضایی بعده ازدواج )

به نظرم این تاپیک کانون رو کامل تر کنه و نیازه، چون خودم تو گروه سرو دیدم این افراد رو...

سلام
انجمن تشکیل خانواده مربوط به ازدواج هست.
تاپیک های متعددی داره و مسائل ازدواج مطرح شده.
و در تاپیک تجربیات ازدواج می تونیم تجربیات خودمون و دیگران در مورد ازدواج رو قرار بدیم.
مسائلی که مطرح می شه به خ ا هم ارتباط داره.
پست های اخیر انجمن شبانه روزی که مربوط به ازدواج بود، به این تاپیک منتقل شد.

(1399 اسفند 23، 15:39)_رعنا_ نوشته است: Hanghead شما عکسی که تو امضای من هست را میبینید؟

با سلام
امضای شما رو درست کردم.
-----
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول:
(2 ساعت پیش)_رعنا_ نوشته است: نوشته است:[تصویر:  hanghead.gif] شما عکسی که تو امضای من هست را میبینید؟

با سلام
امضای شما رو درست کردم.
بی نهایت ممنونم 
خیلی خیلی لطف کردین
بسی ممنونم.
Hanghead گفتم یعنی نشده باشه مثل قبل کلا عکس ها خراب بشه Hanghead

نقل قول: نمیدونم چی بود [تصویر:  106.gif]

اما میشه دوباره آپلودش کرد
نشد هم بهترش پیدا میشه [تصویر:  128fs318181.gif]
Swear1 امضای منو یادتون رفته. 
Hanghead کلا گفتم عکس ها خراب نشده باشه Hanghead
که خداروشکر فکر کنم طوری نیست
من هول کردم 42
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
هروقت میام کانون حس نوستالژی عجیبی بهم دست میده 809197ps94ijjhwg Hanghead
بچه های قدیمی کمتر هستن و هرروز (خداراشکر) اسمای جدید میبینم که طبیعتا ما فسیل ها را نمیشناسن 4
دلتنگم برای بچه های قدیمی که دیگه نیستن یا خیلی کمرنگ هستن، خانم الون بات هپی، آقای درخشنده، خانم می توانم، آقای نمیدانم، خانم خداهمراهمونه، خانم چیکا، خانم موجود زمینی، آقای پارادایس، خانم مهرخدا، آقای وجدان بیدار، خانم هستی 70، آقای علیرضا68، خانم انیس، آقای امیرحسین خان، روزبه، خانم میهریبان باری (ویجدان سیز)، سالک، باد صبا، رند، علی آن نوان، سنکتیتی و خیییییییییییییییلیای دیگه که بخوام بنویسم ته نداره
حتی خانم شادن، داداش همساده، خانم کویین، آقا رامین، خودم  Hanghead و ..... با اینکه هستیم Shy
یادمه یبار داماد شده بودم خانم خداهمراهمونه نقش خواهر دامادو داشتن و  شعرای پاتختی را میخوندن Khansariha (13)
امان از جوونی و خامی  4
چقدر شلوغ و شیطون بودیم
آقای وجدان بیدار تو کار قاچاق اعتبار بودن چندبار از آقای ام اچ بی گرافا اخطار گرفتند Khansariha (13) چندتا قاچاق هم برا من داشت Khansariha (13)
خانم کویین میگفتن این شکلک  106 شبیه منه، حالا چه تصویری از من تو ذهنشون داشتن خدا میدونه  Khansariha (13)
آقای نمیدانم را خدا را شکر خارج از اینجا جویای احوالش هستم،
خانم می توانم واقعا حیف شد که نیستن Hanghead
خانم الون بات هپی یه سبکی تو پست گذاشتن داشتن که به الونیسم معروف شده بود 4 یادمه چندباری الونیسم کردم Khansariha (46) هرچند این سبک پست گذاشتن زیاد به مذاق مدیرایی مثل خانم سها خوش نمیومد 4

پیر شدیم دیگه 40
حیف شد دو سه سال پیش که کانون به روز شد یادداشت های قدیممون پرید Hanghead
53
(1394 آذر 20، 11:28)جناب خان نوشته است: می توانم خانم فال منو یجوری دربیار که یه خانم خوب گیرم بیاد  4 Khansariha (13)

(1394 آذر 20، 23:18)جناب خان نوشته است: "حالا که لبهای قرمز رنگت مانند یک چشمه است که قند از آن می جوشد(شیرین است)" 4fvfcja
اینم از فال ما  4

(1394 آذر 20، 23:22)رامین. نوشته است: نه اقا چرا سانسور؟؟؟
ولی جناب خان معنی فالت یعنی اینکه قند و شکر گرون میشه و لاغیر ...
خیلی دلخوش نباش

(1394 آذر 20، 23:28)خدا همراهمونه نوشته است: من خودم بیشترترترترترتر قهرم باهاتون

جتاب خان برادر رامین راست میگه الکی صابون ب دلت نزن.

شایدم منظورش این بوده ک قند و شکر برا دندونات ک تازه روکش کردی ضرر داره Khansariha (13) خخخخخ اصلن همین بوده منظورش Khansariha (13)

قسمتی از پیام های مربوط به ماجرای ازدواج و خواهر داماد  65

اقای جناب خان تو این چند روز همش من احساس میکردم چقدر غریبم و کسی آشنا نیست، الان میبینم برا شماها ک بدتر از من هست : )

میگم دیگه خواب نمیبینین ؟ 65

پ ن: ب اقای نمیدانم بگین ک اندازه همون موقع حضورشون تو کانون شهرت دارن ،غذا ها و خاطره ها و دست خطشون هنوزم بازدید داره .
تاپیک نوستالژی های کانونی برای قدیمی ها میتونه جذاب باشه دوستان جدید اگر پستی توجهتون و جلب کرد میتونین اونجا ارسال کنید  53258zu2qvp1d9v
سلام
پست جناب خان چقدر خوب بود 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: میگم دیگه خواب نمیبینین ؟ [تصویر:  65.gif]

نه دیگه این وظیفه به من محول شد 4fvfcja
دیشب خواب دیدم کانون توی دنیای واقعی بود و همه تو تالار جمع شده بودیم آخرش معلوم شد عروسی زندگی آزاده Khansariha (13)

خدایی خیلی خوب بود
جزئیاتش رو یادم نمیاد 106
نمیدونم چرا وقتی خواب میبینیم اول صبح همش یادمونه ولی بعد از چند ساعت فراموش میشه 106
(1399 اسفند 24، 13:54)مهدوی نوشته است: سلام
پست جناب خان چقدر خوب بود 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: میگم دیگه خواب نمیبینین ؟ [تصویر:  65.gif]

نه دیگه این وظیفه به من محول شد 4fvfcja
دیشب خواب دیدم کانون توی دنیای واقعی بود و همه تو تالار جمع شده بودیم آخرش معلوم شد عروسی زندگی آزاده Khansariha (13)

خدایی خیلی خوب بود
جزئیاتش رو یادم نمیاد 106
نمیدونم چرا وقتی خواب میبینیم اول صبح همش یادمونه ولی بعد از چند ساعت فراموش میشه 106

عاغااااا این خواب داستانی داشته  Cowboypistol
شب یلدا یادتونه؟یادتونه جناب خان گفتن خواب دیدم خانم یاقوت بن شدن (فکر کنم همچین چیزی بود 65 )از شانس اون روز رفتم دیدم سال ۹۵هم خواب ام اچ بی گرافا رو دیدن  Gigglesmile 
یعنی این کارشون خیلی باحال بود  Khansariha (13) هرچند وقت ی بار خواب میبینن .

زندگی آزاد؟ 39
نکنه اقای عاشق بودن شما اشتباه دیدین؟ 65 (یعنی قانون جذب و خواب و همه چی و قاطی کردم تو کانون اقای عاشق داماد بشن از سال ۹۸همه رفتن هنوز ما اول صف گیر کردیم 4 )
دقت کردین همه ی اون هایی ک سکوت بودن رفتن عروسی کردن؟اقای قاصدک ،لئا جان اصلا ب ذهنمون نمیرسیدن  53258zu2qvp1d9v ب نظرتون مورد بعدی کدوم یکی از اسطوره های سکوت کانون میره خونه بخت و ما سورپرایز میشیم؟ 65 
مشکوک ها ک زیادن Khansariha (66) 

من برعکس ،همیشه بعد از چند ساعت خوابم یادم میاد و ب شدت خواب زیاد میبینم و ب شدت دچار دژاوو هستم .یعنی روزانه تکرار میشه برام ک یهویی انگار برق ب بدنم وصل میشه یادم میاد ک من این اتفاق و دیدم و همچین چیزهایی  Hanghead
که اینطور 4fvfcja

جناب خوان لطفاً خواب ما رو هم ببین شاید فرجی شد ما هم به حاجاتمون رسیدیم Khansariha (13)

17

نه عاشق نبود
منو عاشق و صادقین و آرمین روی یه میز نشسته بودیم فکر کنم 42
شازده هم خیلی نامحسوس تردد میکرد 4fvfcja
ولی جدای از شوخی، زندگی آزاد بود

منم همیشه دچار دژاوو میشم
خیلی حس عجیبی داره 53258zu2qvp1d9v
جالبترش اینه که سعی میکنیم مرحله بعدش رو یادمون بیاد ولی هیچی نیست 106

کانون در حال حاضر خیلی نیازمند خبر ازدواج یکی از بچه‌هاست 4chsmu1
به نظرتون کی میتونه باشه؟
من خبر ازدواج قاصدک رو که پستش رو خوندم خیلی خوب بود
خیلی خوبه که یه نفر دیگه بیاد خبر ازدواج اون یکی رو بده 53258zu2qvp1d9v

من نوبتم برسه میرم تو تاپیک اخبار خبرشو میزنم 1202591pu55lez1va
والا طبق لیستی ک دست ماست اقای عاشق از اقایون و خانم شادن از خانم ها اول لیست هستن  4chsmu1 البت دوستانی ک رفتن خونه بخت از وسط لیست رفتن Gigglesmile

میگم چهره هم داشتن ؟؟تالار بود؟؟؟؟
مگه کرونا نیست؟!رفته بودین عروسی؟؟؟ Khansariha (13)
نقل قول: میگم چهره هم داشتن ؟؟تالار بود؟؟؟؟

بعضیا که یه چهره ای ازشون توی ذهنم دارم آره، دیدمشون 4chsmu1
ولی بقیه رو نه

مثلاً زندگی آزاد (آقا دوماد Gigglesmile ) یه کت و شلوار مشکی تنش بود
قد بلند
موها و چشمای مشکی
و یه کم لاغر(در واقع رو فرم بود 4chsmu1 )

عاشق و صادقین و آرمین هم که کنارم بودن همون جوری هستن که همیشه تصورشون میکنم 4chsmu1

نقل قول: مگه کرونا نیست؟!رفته بودین عروسی؟؟؟ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

نه ولله خبری از کرونا نبود Gigglesmile
امیدوارم رؤیای صادقه باشه 63
هم کرونا بره
هم زندگی آزاد یا هر کدوم از بچه‌ها ازدواج کنه
هم همه کانون یه قرار ملاقات حضوری و دسته جمعی بذاریم 9  Khansariha (13)
سلام  303 

توی بوی عید نوشتم قرن جدید با پاکی شروع میشه  53258zu2qvp1d9v 

خوب فکرشو کنید ...... .

هرچی بودیم و هرچی که شده ، مربوط به یک قرن قبله  53258zu2qvp1d9v 

یک قرن پیش یه اتفاقی افتاده 
، ولی ما توی قرن جدید ، قراره دوباره شروع کنیم ....

یک قرن جدید - یک شروع جدید - یک زندگی جدید - یک دنیا شگفت انگیز 

و واقعا ببینید چه سعادتی داریم  همه ما  53258zu2qvp1d9v 

فکر کنید 20 سال دیگه ، بچهایی که هم سن الان من هستن ، بیان کانون ، و ببینین هوووو چقدر گذشته از اون زمانی که مولانایی توی کانون بوده .
اگر عمری باشه :
دست خودمه که این 20 سال رو چطور رقم بزنم . ..... .

دست خودمه  روز 24/ 12 / 1419 

بیام و بنویسم :  مولانا / 14 بهمن 1399 / 20 سال پاکی  53258zu2qvp1d9v 

البته اگر خدا عمری بده  53258zu2qvp1d9v

دست خودمه که یه روز بیام کانون بنویسم بچه ها من دانشگاه مورد علاقه ام قبول شدم . 53258zu2qvp1d9v 

دو قرن رو تجربه می‌کنیم 

هرکدوم از ما ، وقتی آیندگان تاریخ تولدمون رو ببینن ، با یه حالت شگفت زده میگن اههه متولد یه قرن قبله . 

حالا کاری نداریم که کلا 10 ، 15 سال بوده  4chsmu1 
بحثش خیلی حالب بود . دوست داشتم بگم  302
سلام و درود دوستان

اگر تو جمعمون مهندس کامپیوتر یا آگاه به فضای مجازی داریم من چندتا سوال داشتم که خیلی درگیرم کرده...

چند ماهیه یک کانال پرایوت درست کردم تو تلگرام گاهی خاطراتم رو میذارم و برای هیچ کس تا حالا فورواردش نکردم اما زیر پست هام اونجا که عکس چشم داره یعنی تعداد بازدید ها بعضیاش تا ۴ و ۵ رسیده بعضیاشم کمتر. نمی دونم جریان چیه چطور پست هام بازدید شدن، کیا ممکنه بازدید کرده باشن؟ شماره مو داشتن یا غریبه بودن؟! Khansariha (56)
بعدم اینکه من پلاس ریختم که نسخه اصلی تلگرام نیست، آیا ممکنه بخاطر اون باشه؟
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1399 اسفند 24، 19:56)صادقین نوشته است: سلام
صادقین/25 بهمن 1399/ 30 روز خوب
الحمدلله

خدا سپاس‌گزارم که توفیق داد تا آخرین روزهای سال که هم‌زمان با ماه رجب بود، رو با پاکی پشت بذاریم و آماده‌ی استقبال از بهار بشیمGol
ان شاء الله با ظهور حضرت صاحب الزمان اروحنا فداه، تاریکی ها و سیاهی ها زدوده بشه.

از برادر بزرگوار، آقای زندگی آزاد بابت برگزاری این مسابقه سپاس‌گزارم302
خدا خیرت بده برادرGol

(1399 اسفند 24، 18:05)مولانا نوشته است: سلاااااااااااااااااااااااااااااااام  317 

چه زود  گذشت  53258zu2qvp1d9v 

انگار همین دیروز بود مسابقه شروع شد  53258zu2qvp1d9v 

خدا خیرتون بده ، این مسابقه خیلی کمکم کرد . 

راستی دوستان داریم وارد 1400 میشیم ، توی اعلام وضعیت ها حتماً 25 بهمن 1399 بنویسید ، بعداً خاطره میشه .
. چرا ؟ 

از این زاویه نگاه کردید که به قرن جدید با پاکی وارد میشیم  317 

سلام قرن جدید پاک ما داریم می آییم   317  317  317

مولانا /25 بهمن 1399 / 29 روز خوب

فعالیت داوطلبانه هم رو انجام دادم ، انشاالله سودمند بوده باشه  49-2

سلام
خدا رو شکر، ماشاءالله داداش مولانا49-2

عالی گفتی داداشم. بله حتماً خاطره می‌شهKhansariha (69)
اما سال 1400 آخرین سال قرن چهاردهم هجری شمسی هست.
چون هجرت پیامبر (ص) در سال اول هجری بوده.
و اولین قرن هجری شمسی از اول فروردین سال 1 شروع شده و آخر اسفند سال 100 به پایان رسیده.

قرن جاری از اول فروردین 1301 شروع شده و آخر اسفند 1400 به پایان می رسه.
لذا قرن جدید از اول فروردین 1401 شروع می‌شه128fs318181

ان شاء الله همگی با پاکی و بهترین حال ها وارد سال جدید بشیم.
یا علی

سلام . در راستای پست قبل ، داداش مهدوی و آقای صادقین نکات خوبی فرمودن  Khansariha (69) 

من که نمیدونستم واقعاً  Hanghead ولی خوبه اگر شخص دیگه هم باشه که نمیدونه مطلع بشه  49-2

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان