امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

[تصویر:  istockphoto_597942722_612x612.jpg]

همین الآن اخبار اعلام کرد که فردا عید سعید فطر هستش Confetti

عید همه عزیزان کانونی مبارک Greenstars

[تصویر:  tatice_08.gif][تصویر:  tatice_08.gif][تصویر:  tatice_08.gif]

ان شاءالله که طاعات و عباداتتون مورد قبول حق واقع شده باشه و نگاه پر مهر خدا همواره همراهتون باشه Khansariha (96)

عید آمد و عید آمد

[تصویر:  JC_banger.gif][تصویر:  JC_banger.gif][تصویر:  JC_banger.gif]
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
                                  302 عید است و دلم خانه ویرانه، بیا 302

302 این خانه تکاندیم ز بیگانه، بیا 302
                                           302 یک ماه تمام مهیمانت بودیم 302
                                           302 یک روز به مهمانی این خانه بیا 302
                                                   302 عید سعید فطر مبارک 302
                                                      Khansariha (8) یا مهدی Khansariha (8) [url=https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj9v9bv28TwAhVJyaQKHdOuBksQFjAUegQIGBAD&url=http%3A%2F%2Fhiau.ac.ir%2Ffa%2Fnews%2F118%2F%25D8%25A7%25D9%258E%25D9%2584%25D9%2584%25D9%2591%25D9%2587%25D9%258F%25D9%2585%25D9%258E%25D9%2591-%25D8%25B9%25D9%258E%25D8%25AC%25D9%2590%25D9%2591%25D9%2584-%25D9%2584%25D9%2590%25D9%2588%25D9%258E%25D9%2584%25DB%258C%25D9%2590%25D9%2591%25DA%25A9%25D9%258E-%25D8%25A7%25D9%2584%25D9%2581%25D9%258E%25D8%25B1%25D9%258E%25D8%25AC&usg=AOvVaw3OKGti9V2qME8mdCIb2Tfj][/url]
                                  Thankyou اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج  Thankyou
                                 [تصویر:  302.gif] عید است و دلم خانه ویرانه، بیا [تصویر:  302.gif]
                                   [تصویر:  302.gif] این خانه تکاندیم ز بیگانه، بیا [تصویر:  302.gif]
                                           [تصویر:  302.gif] یک ماه تمام مهیمانت بودیم [تصویر:  302.gif]
                                           [تصویر:  302.gif] یک روز به مهمانی این خانه بیا[تصویر:  302.gif]
                                                   [تصویر:  302.gif] عید سعید فطر مبارک[تصویر:  302.gif]
                                                      [تصویر:  khansariha (8).gif] یا مهدی Khansariha (8)

Thankyou اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن Thankyou
سلام

عید همگی مبارک
Confetti Confetti Confetti
طاعات و عبادات قبول ان شالله

عید رمضان آمد 49-2 و ماه رمضان رفت  Hanghead
صد شکر که این آمد 317 و صد حیف که آن رفت Shy

سها جانم ممنون عزیز  302
سلام
عید همگی مبارک 317 Greenstars
53
سلام
طاعات و عبادات قبول باشه
عیدتون مبارک
یه چی بگم ازم نخندین Khansariha (13)
طارمی تو پرسپولیس نیست دیگه نه؟
خو الان امید تیم پرسپولیس و امید تیم استقلال کیا هستن 42
فقط اسماشون بگین منم بدونم
و سوال آخر مربی استقلال کی شد آخرش Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
نقل قول: یه چی بگم ازم نخندین [تصویر:  khansariha (13).gif]
خو الان امید تیم پرسپولیس و امید تیم استقلال کیا هستن [تصویر:  p.gif]
و سوال آخر مربی استقلال کی شد آخرش [تصویر:  hanghead.gif]

4chsmu1نه دیگه طارمی نیستش
امید استقلال به قایدی و مطهری و شیخ هست اگه باشند
پرسپولیس هم امیدش به مهدی ترابی، احسان پهلوان، شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر
مربی هم فرهاد مجیدی
(1400 ارديبهشت 24، 17:40)_رعنا_ نوشته است: یه چی بگم ازم نخندین Khansariha (13)

سلام  303

طارمی ؟  42 

طارمی الان توی سطح یک فوتبال دنیا بازی میکنهذ، لیگ پرتغال ، نائب قهرمان شدن ، اتفاقاً در آستانه‌ی آقای گلی لیگ پرتغال هم هست .

پرسپولیس ، امیدای اصلیش : مهدی ترابی ، عیسی آل کثیر ، شهریار مغانلو و سید جلال  ، البته سید جلال مدافع هست ، ولی هم گلزنه هم خط حمله استقلال خیلی قوی و نقش مدافعین پرسپولیس خیلی پر رنگه . وحید امیری هم عالیه ، عالیشاه هم جزپ امیدای اصلی هست.

تازشم ، استقلال با سه تا مدافع اومده تو زمین و سراپا حمله است .

استقلال هم بنظرم  ، وریا غفوری ، مهدی قائدی ، مطهری ،
(1400 ارديبهشت 24، 17:59)yazahra نوشته است:
نقل قول: یه چی بگم ازم نخندین [تصویر:  khansariha (13).gif]
خو الان امید تیم پرسپولیس و امید تیم استقلال کیا هستن [تصویر:  p.gif]
و سوال آخر مربی استقلال کی شد آخرش [تصویر:  hanghead.gif]

4chsmu1نه دیگه طارمی نیستش
امید استقلال به قایدی و مطهری و شیخ هست اگه باشند
پرسپولیس هم امیدش به مهدی ترابی، احسان پهلوان، شهریار مغانلو و عیسی آل کثیر
مربی هم فرهاد مجیدی

(1400 ارديبهشت 24، 18:04)مولانا نوشته است:
(1400 ارديبهشت 24، 17:40)_رعنا_ نوشته است: یه چی بگم ازم نخندین Khansariha (13)

سلام  303

طارمی ؟  42 

طارمی الان توی سطح یک فوتبال دنیا بازی میکنهذ، لیگ پرتغال ، نائب قهرمان شدن ، اتفاقاً در آستانه‌ی آقای گلی لیگ پرتغال هم هست .

پرسپولیس ، امیدای اصلیش : مهدی ترابی ، عیسی آل کثیر ، شهریار مغانلو و سید جلال  ، البته سید جلال مدافع هست ، ولی هم گلزنه هم خط حمله استقلال خیلی قوی و نقش مدافعین پرسپولیس خیلی پر رنگه . وحید امیری هم عالیه ، عالیشاه هم جزپ امیدای اصلی هست.

تازشم ، استقلال با سه تا مدافع اومده تو زمین و سراپا حمله است .

استقلال هم بنظرم  ، وریا غفوری ، مهدی قائدی ، مطهری ،
بسی ممنونم ازتون
ببخشید دیر جواب میدم
بسی شرمندم
جدا میخواستم بیام قبل بازی اسم ها را قشنگ یاد بگیرم بازی را ببینم
در حین دو ساعت فوتبال به اندازه 3 هفته از من کار کشیدن Swear1
گل پرسپولیس را وقتی دیدم که دبه آب دستم چشمام تو تلویزیون در فواصل دور چشم به راه گل
وقتی گل زد اصلا نفهمیدم کی گل زد Shy چجوری زد ؟ چی شد Swear1
پیروزی مبارکشون ConfettiConfettiConfettiConfetti
استقلالی های عزیز نگران نباشید آینده روشن است Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

جدا من در حین کار کردن فوتبال را دیدم
جز زمین خوردن بازیکن ها چیز خاصی ندیدم Khansariha (13)هر بار سرم را آوردم بالا یکی رو چمن افتاده بود میگفت وای وای Khansariha (13)  البته  زیر نویس های تلویزیون محشر بودن Khansariha (13) من که شادمان شدم Khansariha (49)

گلشون هم قشنگ بود. مبارکشون 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
کلا چیزی را از دست ندادین منم کلا ندیدم فقط ساعت 9و 30 بود یادم افتاد رفتم دیدم باخت Khansariha (13) 809197ps94ijjhwg
سلام دوستان 53
یک سوال داشتم
من دوستان پنجشنبه این هفته یعنی (۱۴۰۰٫۰۲٫۳۰)امتحان فیزیک یازدهم تجربی از کل کتاب دارم دوستان توی کانون کسی هست بتونه کمکم کنه حاضرم هزینه هر چقدر شد بدم
اگه کسی معلم می‌شناسه یا دوستی؟
لطفا کمکم کنین هیچی نمیدونم 809197ps94ijjhwg کلا از فیزیک چیزی نمیدونم
دوستان کجا میتونم این پیام رو بزارم تا همه کانون ببینه؟
لطفا کمکم کنین وگرنه کلا امتحان فیزیک رو خراب میکنم Shy
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
(1400 ارديبهشت 26، 12:58)NIMA GUYRACER نوشته است: سلام دوستان 53
یک سوال داشتم
من دوستان پنجشنبه این هفته یعنی (۱۴۰۰٫۰۲٫۳۰)امتحان فیزیک یازدهم تجربی از کل کتاب دارم دوستان توی کانون کسی هست بتونه کمکم کنه حاضرم هزینه هر چقدر شد بدم

جناب ناظم( عاشق فاطمه زهرا)،رشتشون فیزیکه،به ایشون پیام بدید،احتمالا اگه وقت داشته باشن،کمکتون میکنن
یک سوال داشتم
کلی سایت و کانال تلگرام هست برای این چیزا.
من خیلی بلد نیستم
ولی فکر کنم به هم کلاسی هاتون بگید بهتر بدونن
نگران نباشین. درست میشه. هنوز وقت دارین

یک سوال داشتم

فیزیک یازدهم کلا دو یا سه فصله که سنگین هم نیستن ... میتونی راحت جمعش کنی ، سایت آلا رو باز کن فیلماشو ببین ، فکر میکنم ب دردت بخورن 
53
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان