امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

نقل قول: سلام سپاس ان شاءالله شما هم خوب باشید [تصویر:  303.gif]
ماشاءالله همت خوبی دارید
من اگر یه صف تعدادش زیاد باشه قیدش را میزنم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
حوصله توصف وایسادن و گرماش را ندارم.
ماشاءالله عجب صفی [تصویر:  17.gif]
چند نفر تو صف بودن؟
قشنگ معلوم بوده همه روز جمعه ای ابگوشت داشتن [تصویر:  65.gif]
من طولانی ترین مدتی که تو صف بودم با مسیر برگشت و رفت به خونه 1ساعت و نیم شد [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
ماشاءالله 4 ساعت زمان زیادیه [تصویر:  4chsmu1.gif]
برای صبحونه رفتید برای ناهار رسیدید [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
اره والا ادم که گشنه بشه یه دونه سنگک را نوش جان میکنه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نمیدونم چند نفر بودن والا فک کنم بالای 40 تا شاید خخ
دقیقا منم از صف بدم میاد ولی حاضرم 8 ساعت برا سنگک وایستم تا لواش نخور Khansariha (13)
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
نقل قول: ناهار و بله .ولی شام و خدا رحم کرد  [تصویر:  gigglesmile.gif] 
من کلا تو صف وایسادن خیلی ضعیف عمل میکنم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] در واقع میبینم عجله دارن و ی مدل دارن فرار میکنن کنار وایمیسم زودتر برسن ب اون چیزی ک میخوان  [تصویر:  khansariha (56).gif]

اگر ناهار با خودشون باشه من حارم ف وایسام 4chsmu1 از یه جایی به نظرم باید شروع کنید
اره واقعا بعضی ها خیلی اشوبن Khansariha (56)
ادم استرس میگیره 53258zu2qvp1d9v
ولی خوب باید طبق نوبت برن جلو به نظرم
ولی ادم وقتی حرف از عزیزانش باشه صف متوجه نیست فقط دلش میخواد حال عزیزش خوب بشه
یه جورایی حق دارن بعضی ها 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: داشتم الان این پست و مینوشتم . یهو نوتیف پیامک اومده ب دوستات رحم نکن  [تصویر:  17.gif] تبلیغات داره ب اوج میرسه دیگه  [تصویر:  22.gif]
4chsmu1
چقدر جالبه یه زمانی برا من همش از مضرات مواد مخدر پیامک میومد
اصابما خورد کرده بود
داشت باورم میشد معتادم میخواستم برم کمپ
که دیگه پیام نداد Khansariha (56)
نقل قول:
نمیدونم چند نفر بودن والا فک کنم بالای 40 تا شاید خخ
دقیقا منم از صف بدم میاد ولی حاضرم 8 ساعت برا سنگک وایستم تا لواش نخور [تصویر:  khansariha (13).gif]
42 ماشاءالله چقدر طولانی
اره نون لواش ماشینی ها اصلا خوب نیست بعضی هاشون
ولی نون خونگی ها خوبن
سنگک ها هم کیفیتشون این جا زیاد خوب نیست ولی خیلی بهتر از تافتون ها هستن.
این جا سنگک ساده 1600 تومنه Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 4، 10:49)یا باب الحوائج نوشته است:
(1401 مرداد 4، 7:46)فرید نوشته است: بیشترین حد مجاز اعتبار دادن دیگه چیه Vamonde
4chsmu1
داداش قربونت ماشاءالله دست و دلواز شدی 5 تا 5 تا اعتبار میدی Khansariha (89)
در طول روز بیشتر از 5 تا اعتبار نمیشه داد 53258zu2qvp1d9v
4chsmu1 یادش بخیر یهزمانی برای این که 5تا اعتبار روزانه ام از بین نره تا نصف شب بیدار میموندم Gigglesmile
اخ جوانی کجایی که یادت بخیر 65
تا نصف شب بیدار بمونی جایزه داره؟ 42
(1401 مرداد 4، 13:57)یاقوت نوشته است: آقا فرید فکر کنم شما همه رو خیلی متعجب کردین . در سکوت خبری مزدوج شدین  49-2 چطور شد؟ چ شد؟ 4chsmu1
من خودمم هنوز تو شوکم باهام کار نداشته باشید 4chsmu1
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام بچه ها کجا باید بخواییم برا یکی دعا کنن؟
میخوام برا سلامتی دختر داییم دعا کنید خواهشاااا
بچم سه روزه تو تب میسوزه هی خوب میشه هی بد میشه هعی خدایا Hanghead

نقل قول: [تصویر:  p.gif] ماشاءالله چقدر طولانی
ولی نون خونگی ها خوبن
این جا سنگک ساده 1600 تومنه 
اینجا جز نون روغنی ها اونم فقط برا دو مغازه هیچ نونش خوب نیست
البته نون ها و نون روغنی های محلی هم هست که خب قیمت هاشون سرسام آوره هر نون لواش دو سه هزار تومنه فک کنم
سنگک اینجا دو وپونصد من پولم بهم بدن نمیخورمش منو بخوره نمیخورمش خخ
مال تبریز فوق العاده ان
نون لواش سنندجم محشره
53 عصاره شهدا:شهید حاج قاسم سلیمانی 53

49-2 تنها چیزی که دوست دارم منو باهاش ارزش گذاری کنن چادر مادرم فاطمه است که از سرم نیفتاده به لطف خودش 49-2

Shamالهی مددSham
نقل قول: تا نصف شب بیدار بمونی جایزه داره؟ [تصویر:  p.gif]
4chsmu1 جایزشم یه اعتباره
نه دادا چون اخر شبا اعتبار داده بودم
به همین خاطر 24 ساعتم اخر شبا کامل میشد 65
نقل قول: من خودمم هنوز تو شوکم باهام کار نداشته باشید [تصویر:  4chsmu1.gif]
اقا ما شیرینی میخواهیم ها Khansariha (89)

(1401 مرداد 4، 23:27)БЯΞΛКłЛg БΛÐ نوشته است: سلام بچه ها کجا باید بخواییم برا یکی دعا کنن؟
میخوام برا سلامتی دختر داییم دعا کنید خواهشاااا
بچم سه روزه تو تب میسوزه هی خوب میشه هی بد میشه هعی خدایا Hanghead

نقل قول: [تصویر:  p.gif] ماشاءالله چقدر طولانی
ولی نون خونگی ها خوبن
این جا سنگک ساده 1600 تومنه 
اینجا جز نون روغنی ها اونم فقط برا دو مغازه هیچ نونش خوب نیست
البته نون ها و نون روغنی های محلی هم هست که خب قیمت هاشون سرسام آوره هر نون لواش دو سه هزار تومنه فک کنم
سنگک اینجا دو وپونصد من پولم بهم بدن نمیخورمش منو بخوره نمیخورمش خخ
مال تبریز فوق العاده ان
نون لواش سنندجم محشره
خدا سلامتی بدهد ان شاءالله
تو تاپیک التماس دعا قرار دادم.
ان شاءالله حالشان زود تر خوب بشود 303
دقیقا همین طور هست این جا هم نون خانگی 2تومن قیمتشه
ولی خوب به نظرم ارزش داره
درسته گرونه ولی دور ریز کمتری داره و کیفیت بهتر
پس کیفیت سنگک طرف های شما خوب نیست...
قسمت شد رفتم مسافرت حتما امتحان میکنم نان لواش سنندج را Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
با این وصف‌هایی که از صف داشتین، مشخصه توی قم روی صف نذری واینستادین 65 
من که همیشه از زیرش در میرم 4chsmu1 قمی‌ها اعتقاد عجیبی به غذای نذری دارن و اگه بفهمن جایی نذریه مثل ارتش دامول حملههه می‌کنن  Khansariha (56)
چندوقت پیش آشپزخونه جمکران نذری داشت، اینقدر صف طولانی بود که هرچقدر می‌گشتم آخرصف رو پیدا نمیکردم 17
یا هروقت ببینیم تجمع شده و همهمه‌ست اصلا به اینکه اعتراضی چیزی باشه فکر نمی‌کنیم سریع می‌فهمیم دارن نذری پخش می‌کننKhansariha (56)

و اینجا خیلی کم‌ پیش میاد مردم بزارن شما زودتر از صف برید، چندوقت‌پیش ضربان‌قلبم رفته بود ۱۸۰-۲۰۰ رفته‌بودیم درمانگاه؛ حالم خیلی بد بود و اصلا نمیتونستم بشینم. هرکاری می‌کردیم حاضر نمی‌شدن بزارن ما زودتر بریم Khansariha (56) منشی می‌گفت باید تک‌تک افرادی که جلوی شما هستن رو راضی کنین تا ما بزاریم شما برین داخل Khansariha (60) منم تو اون اوضاع لرز گرفته بودم.. می‌دیدن چقدر اوضاع خرابه ولی اجازه نمی‌دادن برم تو Khansariha (56) آخراش دیگه داشتم میوفتادم که بابام با سه‌چهار نفری که جلومون بودن صحبت کرد و بامنت و غرغر راضی شدن ما بریم تو..  Khansariha (56)
اصولا اینجا خیلی رحم ندارن و سر صف و اینا اصلا شوخی ندارن 4chsmu1

فقط منم که از نون سنگگ متنفرم و نون لواش رو قطعا تزجیح میدم؟  Khansariha (56)
.
.
.
سلام آقای مجاهد..
خوبین؟
خوش آمدید..

اما چرا روی صحبتتون ب من رو اینجا گفتین؟؟

پروفایل من بازه.. آنلاین هم میشم.. شما ایمیل من رو هم دارین اگر درست یادم باشه..
هان؟

(رفقای عزیز از اونجایی ک این پست مربوط ب مدیریت هست و اسم من چند جا اومده ممنون میشم اجازه بدید پاسخش با من باشه..اگر هم می گین خو جواب بده میگم من عادت ندارم یهویی جواب بدم‌...)

ارادت.. 303
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام صبح بخیر 303
لطفا اگه میشه بی سر و صدا این مسائل مدیریتی رو حل کنید که مثل چند وقت پیش کل کانون بسته نشه 302
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 5، 6:39)silent scream نوشته است: با این وصف‌هایی که از صف داشتین، مشخصه توی قم روی صف نذری واینستادین 65 

نون لواش یعنی همینا که خیلی نازک هستند ؟؟؟؟
نههههههه
چطوری به اونا علاقه دارید؟؟

نظر درباره ب بربری چیه؟ 1
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
سلام
درود بر مرد مجاهد عزیز .. 
من کلا نمیدونم چی شده ولی چیزی که میدونم اینه که متاسفانه اقای مجاهد تو هیچ دوره ای و با هر مدیریتی هیچوقت از کانون رضایت نداشتین 
چه در دوران آرمان ؛ چه در دوران علیرضا 68 ؛ دوران آرمین و عاشق و صادقین و تمام دوران خانوم سها همیشه با رویکرد کانون مشکل داشتین
نمیدونم الان مشکل چیه . ولی اگه آماری بخواییم نگاه کنیم تو دوران اقای صادقین کانون بیشترین بهره وری رو داشته
تعداد بچه هایی که پاکی بلند مدت دارن خیلی بیشتر از دوران قبل هست

ولی یک انتقادی من خودم بخوام داشته باشم آقای مجاهد شما همیشه اعتراض داشتین ولی هیچوقت حاضر نشدین خودتون برای بهبود شرایط پا پیش بذارین
همیشه از شرایط ناراضی بودین و اعتقاد داشتین که شیوه ی بهتری هم برای مدیریت هست ولی هیچوقت حاضر نبودین  مسئولیت بخشی از کانون رو بر عهده بگیرین و برای بهبودش تلاش کنین
همیشه منتظر هستین بقیه کانون رو بسازن ؛ خب این کانون برای همه هست ؛ شما تواناییش رو دارین از یک بخشی پا پیش بذارین و درستش کنین

این بحث کاملا کلی هست 
هر کدوم از بچه های کانون اگر فکر میکنین در بخشی از کانون میتونین تاثیر مثبتی داشته باشین خودتون پیش قدم شین و پیشنهاد فعالیت بدید .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
حالا که بحث انتقاد داغه منم انتقادی دارم به شخص آقای صادقین با مدیریت، طرز مدیریت کانون و... کاری ندارم ، چند وقت پیش خانم ایرانا تو پروفایل بنده پیامی دادن و جویای حالم شدن خب مشخصا این روزا حالم خوب نیست داداش یا باب الحوائج خودش همیشه جویای حال همه ی بچه ها هست دمش گرم خودشم میدونه که من این مدت خوب نیستم زیاد، و همینطور مرد مجاهد، داداش مجید اینا همه لطف می کنن کمکم می کنن و تو پروفایلم پیام میدن حالمو میپرسن و... حالا خانم ایرانا به بنده پیام داد منم جواب دادم و از اونجایی که خانم ایرانا به همه ی ما لطف دارن و کمک می کنن و هوای کانون و بچه هاشو تو هر زمینه ای دارن، از بنده یه خواهشی کردن و سعی در کمک کردن به من داشتن و لطف کردن حالا آقای صادقین اومده به من این پیام رو داده
نقل قول: سلام داداش جان
امیدوارم حالت بهتر بشه.

ممنون میشم جهت دریافت راهنمایی و کمک، از کاربران جنس موافق کمک بگیری.
ازت ممنون میشم لطفاً این موضوع رو رعایت کنی [تصویر:  302.gif]
مگه من از کسی کمک خواستم؟ چند وقت پیش یه حامی خواستم برا ترک که بچه ها دمشون گرم مهدوی مجید یا باب الحوائج هرکسی هر طوری تونست حمایت کرد کمک کرد، دمشونم گرم، حالا این که خانم ایرانا لطف کردن اومدن یه حالی از من پرسیدن یه خواهشی ازم کردن و هدفشون کمک کردن بوده چرا آقای صادقین اومده این پیام رو به من داده؟ مگه من چیزی گفتم مگه من کاری کردم؟ اصن مشکل این که من با خانم ایرانا حرف زدم چی بود؟ اگه حرفای ما مشکلی داشته نقص قوانین کانون بوده چرا فقط به من تذکر داده شد، من نرفتم کمک بخوام من نرفتم پیام بدم من نرفتم بگم حالم بده، بعدشم که به آقای صادقین اینا رو گفتم، دوباره تو پروفایل بنده گفت که هم از شما هم از خانم ایرانا خواهش می کنم به پیام هاتون ادامه ندید، بازم تو پروفایل من
من خودم خیلی ناراحت شدم از این کار آقای صادقین، اگه حرف زدن ما مشکل داشت چرا مشکل داشت؟ 
اگر واقعا مشکل داشت نقص قوانین بود چرا به من تذکر دادی و از من خواستی که از جنس موافق کمک بگیرم من مگه از کسی کمک خواسته بودم؟ بحث حامی برا دو سه هفته پیش بود و تموم شد، خانم ایرانا لطف کرد زحمت کشید حال بنده رو پرسید راهنماییم کرد کمک کرد بدون این که درخواستی داشته باشم ازشون و درد دل یا حرفی بخوام زده باشم، چرا به من اومدی گفتی که ادامه نده تو پروفایل من دوباره تاکیدش کردی، واقعا این کار شما آقای صادقین منو ناراحت کرد
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 6، 23:44)Meshkat نوشته است: یاقوت عزیزم
سلام  Khansariha (84)
پیاممو اینجا میزارم چون اینجا زودتر سر میزنی 
یه گله اساسی داریمممم ازت، ما دخترااا  4chsmu1 
یعنی به همه ی تاپیک ها سر میزنی جز باران   53258zu2qvp1d9v
درسته ما جای قدیمیارو هرگز پر نمیتونیم بکنیم ب  ولی خیلی دوست داریم تو جمعمون داشته باشیمت Khansariha (96) اگر  افتخار بدی 2uge4p4

سلام عزیز جان ،
اتفاقا دیروز عصر ک پستم و پاک کردم دیگه اینجا سر نزدم و پستت و صبح دیدم Gigglesmile 
دیشب برا ایرانای عزیزم نوشتم ، موضوع اینه ک اول اینکه ثبت نام نکردم ،دوم اینکه من ی کوچولو نمیتونم مچ بشم و جا میمونم از سرعت پست ها و بعد ممکنه کسی ازم ناراحت بشه یا مثلا بیام ی پست بزنم و مزاحم بحث بشم . ب همین خاطر نشد ک بیام . 
وگرنه ک خیلی دلم میخواد باهاتون آشنا بشم و حرف بزنم ولی خب هنوز نشده  128fs318181 
ووووووو اینکه من قدیمی شدم؟ 65 Gigglesmile 
یادش بخیر ی روزی من خودم میرفتم پیج قدیمی تر ها میگفتم بیا فعالیت کن Gigglesmile 
فدای تو عزیز ،مرسی از محبتت  302 :Khansariha (18)

[quote pid='607844' dateline='1659073305']
(1401 مرداد 5، 6:39)silent scream نوشته است: با این وصف‌هایی که از صف داشتین، مشخصه توی قم روی صف نذری واینستادین 65 

نههههههه

[/quote]

Khansariha (13) 
عاغا شاید یکی داره نون لواش میخوره چرا اینطوری میکنید  Gigglesmile 
[تصویر:  15400000.gif][تصویر:  photo_2023_11_22_22_13_47.jpg][تصویر:  15400000.gif]
[تصویر:  hs1h_unnamed_(15)-03_65p1.jpeg]

سپاس شده توسط
بحث جالب داره میشه 65 من برم تخمه بیارم 4chsmu1
دوستان من نمی‌دونم چه مشکلی پیش اومده که دوستان از مدیریت صادقین عزیز گله مند شدید ولی توی صحبت هاتون خواهشاً دقت کنید نمیگم بی احترامی کرده کسی میگم مواظب باشید خواهشاً هم دیگه را ناراحت نکنیم جوری که بعدش پشیمون بشیم 
ارادت مند همه کانونی ها 303 302
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 7، 9:11)یآرا نوشته است:
(1401 مرداد 5، 6:39)silent scream نوشته است: با این وصف‌هایی که از صف داشتین، مشخصه توی قم روی صف نذری واینستادین 65 

نههههههه

به نظرم نازک ترین نون ها بهترین نون هان 4chsmu1 چون هم راحتتر جویده میشن و هم خوشمزه ترن Khansariha (56)

بربری هم دوست ندارم 65
.
.
.
 سپاس شده توسط
سلام. من نیومدم اعتراض کنم. فقط اومدم بگم فکر کنم نتیجه این بحث ها میشه همون قبلی
" کاش قوانین واضح تر بود. کاش قوانین واضح یه بار برای همه بلند گفته میشد. کاش قوانین واضح، برای همه کاربرای جدید یا کاربر هایی که بعد مدت ها برگشتن دوباره گفته میشد"
فکر کنم مشکل اینجوری حل میشه.اینجوری دیگه نمیشه گفت مدیری، طبق نظر شخصی رای داده

آقای sanctity هم به گمانم به خاطر این مسائل رفتن غیبت. کاش اینجوری نمیشد. از نظر روحی خیلی حالشون بد بود. امیدوارم حالشون خوب باشه و با خبرای خوب برگردن.

من نمیدونم کار مدیریت درسته یا نه. ولی اینم باید بدونیم آگاهی خیلی کمک میکنه. من کاربر آگاه باشم که این جمع ، قوانین خاص خودشو داره، برای اینکه تو جمع بمونم رفتارمو درست میکنم
این خیلی فرق داره که بهم تذکر بدن.  تذکر حس طرد شدن داره.

همه نون ها خوشمزه است. نونواش مهمه Kool
4chsmu1  ما تو جا به جایی ها اگر محلمون عوض بشه یه پروسه چند ماهه داریم برای پیدا کردن نونوایی خوب. از هر مدل نونی  Khansariha (56)
فکر کنم یاقوت بود. گفت نون لواش خشک بشه با ماست خوشمزه میشه.
من عاشق این ترکیبم. از صدتا فست فود خوشمزه تر. 4chsmu1 البته بازم ماستش مهمه . باس ترش باشه رویه داشته باشه 317
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان