امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1394 آذر 5، 16:54)sepehrjam نوشته است: سلام.کخاک بر سرم کنن.یوای بر من که نتونستم خودمو نگه دارم.

ااا این حرف چیه آقا سپهر؟
به جای این کار برین مدیریت بعد از شکست را بخونین 49-2
انشالا دیگه تکرار نمیشه :47b20s0:
53
اشکال نداره سپهر جان
فوری خودت رو جمع و جور کن. آماده شو برای یک شروع جدید 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستای خوبم.
ممنون بابت دلگرمی هایی که بهم دادین.
شروعی دوباره با انرژی دوچندان خواهم داشت.

فرستاده شده از HUAWEI Y530-U00ِ من با Tapatalk
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
با تشکر از همه دوستای کانون
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
بچه ها امروز نزدیک بود بشکنم. من امروز روز هفتم از شروع زندگی دوبارم بود. خدا کمکم کرد مراقب بودم اما الان گاهی یه نشونه هایی میاد میترسم نتونم خودمو نگه دارم. کمکم کنید بچه ها Hanghead Hanghead Hanghead
سلاااام
خداروشکر که تونستی مقابلش بایستی
حتمااا الان حالت خیلی خوووبه و داری از پاکیت لذت میبری؟
این ترسی که میگی با منم هست
اماااا همیشههه به حال خراب بعد از شکست فکر کن واقعاااا برای خودت مجسمش کن و اینقدر این احساس بد و درموندگیو و عذاب وجدان رو برای خودت پررنگ کن که دیگه حتی ذهنت به خ.ا هم فرمان ندهههه
حالم الان واقعا خرابه . بچه ها برام دعا کنید. واقعا دیگه نمیخوام برگردم. دیگه نمیخوام شکست بخورم .خدا مراقبم باش
سلام
به خاطر ۷ روز پاکی بهت تبریک میگم 2uge4p4
منم دقیقا امروز هفتمین روز پاکیمه
خب‌ ، همیشه این نشونه ها ، این حمله ها و وسوسه های شیطون هست
این که چه شکلی بیای بیرون حرفه
رو خودم شخصا نماز خیلی تاثییر داشته ، وقتی وسوسه اومد سمتت بگو لا حول ولا قوة الا بالله
معجزه میکنه..
سعی کن هر چیزی که فکرت و منحرف میکنه نابود کنی ، حتی برنامه ای که فکر میکتی باشه و بعدا تو بری سمتش
فیلتر شکن کامل حذف کن...میدونم امکان دوباره دانلودش هست ولی این که باشه ضررش خبلی بیشتره
ببین وقتی وسوسه اومد سمتت فکرت و منحرف کن ، زمان بعدش و واسه خودت تصور کن..به بی حالی و دپرسی و نا امیدی بعدش نمی ارزه
سعی کن واسه خودتم برنامه داشته باشی ، این که سرت شلوغ باشه کمتر به فکرشی
رابطتت و با خدا قوی تر کن..ازش بخواه کمکت کنه
من خودم جدیدا وسوسه میشم فای و فای در جا خاموش میکنم و میرم بیرون
سعی کن بیشتر تو جمع باشی...
منتظر روزای پاکی بیشترتم
تو کانون هم یه چرخی بزن ، مطالب خوبی داره قطعا به دردت میخوره 53
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
(1394 آذر 6، 22:19)ruzrovshan نوشته است: حالم الان واقعا خرابه . بچه ها برام دعا کنید. واقعا دیگه نمیخوام برگردم. دیگه نمیخوام شکست بخورم .خدا مراقبم باش

کار رو برای خود سخت نکنین
باور کنین خیلی آسونه 53
به این آب خوردن Confetti
سلام بر خواهر گرامی .

میتونم ازتون خواهش کنم . از فعالیت های خودتون توی مدرسه صحبت کنید . بعدا دلیل این را میگم . کمی از موضوعات مدرسه یا هر چیزی به غیر از اون عمل شنیع و پست بگید . سریع لطفا .
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
 سپاس شده توسط
امشب هوای خودمو دارم . فرداهم خدا هوامو داره. من و خدا مراقب خودمیم.
اشک ارومت میکنه.
خدا گریه بندشو میبینه
صبرشو
........................
خدا ته قلب اینس...
ارومم الان.
شکر
 سپاس شده توسط
(1394 آذر 6، 22:54)عاشق امام رضا نوشته است: سلام بر خواهر گرامی .

میتونم ازتون خواهش کنم . از فعالیت های خودتون توی مدرسه صحبت کنید . بعدا دلیل این را میگم . کمی از موضوعات مدرسه یا هر چیزی به غیر از اون عمل شنیع و پست بگید . سریع لطفا .
من مدرسه نمیرم
27 سالمه .کارشناسی ارشد دارم.کلی درس خوندم کارم خوب نیس. قبلا خیلی ناراخت بودم بخاطرش اما الان برام مهم نیس .تصمیم دارم ازدواج کنم خانه دار بشم.
 سپاس شده توسط
درود بر شما .

الان در حالت اورژانسی هستید ؟ یا موضوع را مدیریت کردید و همه چیز در حال کنترل هست ؟

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

سپاس شده توسط
نمیخوام در مورد حالت اورژانسی صحبت کنید .

در مورد اینکه چرا احساس خوشبختی میکنید . در مورد اینکه چرا خودتونو دوست دارید . کمی صحبت کنید .

سپاس شده توسط
(1394 آذر 6، 22:54)عاشق امام رضا نوشته است: سلام بر خواهر گرامی .

(1394 آذر 6، 23:22)عاشق امام رضا نوشته است: نمیخوام در مورد حالت اورژانسی صحبت کنید .

در مورد اینکه چرا احساس خوشبختی میکنید . در مورد اینکه چرا خودتونو دوست دارید . کمی صحبت کنید .

الان دیگه موضوع برطرف شد خداروشکر.
مسئله ای که هست اینه که مطمئنم خوشبختم .حتی با اوجود اینکه به خیلی چیزایی که میخوام نرسیدم.
ولی خوشبختی رو حسش نمیکنم
قلبم اروم نیس
خودمو دوست دارم چون ادم کینه ای نیستم . ظاهرو باطنم یکیه.البته به جز این گناهی که باعث شده این ظاهرو باطنم یکی نباشه.از خواسته هام گفتم .خیلی چیزا دلم میخواد داشته باشم اما قبل از همه از خدا خواستم منو ببخشه وکمکم کنه که دیگه ترک کنم. و بشم همون ادم سابق .

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان