امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 آبان 6، 0:54)افرا نوشته است: اخه باید چکار میکردم که نکردم.....

تو هر کاری که باید می کردی رو احتمالا کردی،این احساس گناه افراطی به خاطر کمال گرا بودنه،بد نیست به واقعیت ها نگاه کنی.
 سپاس شده توسط
خیلی افتضاح شد.

ته دل بقیه: این خودش از همه بدتره! 

نباید مینوشتم. ببخشید. 

من هرکاری تونستم براش کردم . . .
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 1:00)افرا نوشته است: خیلی افتضاح شد.

نباید مینوشتم. ببخشید. 

ما میگیم خوبه که دکترمون خودش درمنده،درد ما رو میفهمه،درد کشیده و درد می کشه،از لای پر قو پا نشده بیاد شعار بده.
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 0:58)*دختر پاک* نوشته است: شما همه کاری کردین ولی برای یه آدم اشتباهی
مشکل از شما نبوده
مشکل از طرفیه که بی دلیل میگه خداحافظ
هضم خوبی براش سخته
ارزش ندارن این آدما
هیچ ارزشی ندارن
مخصوصا اگر پول پرست باشن

این سرنگ چی چی هست Hanghead
خطرناکه Badbakht

اگه پول پرست هم بود این من بودم که نتونستم براش اون رفاهی که پدرش فراهم کرده بود رو فراهم کنم.
درسته سنم کمه ولی خب نتونستم.
وای خدا الان ناخواسته داشتم خودکشی بدون درد سریع هم اموزش میدادم! ننویسم بهتر نیست؟
 سپاس شده توسط

نباید مینوشتم. ببخشید. 

God
این چه طرز فکریهههههههههههههههههه
یعنی چی
برای چی الکی ذهن بقیه را میخوانین
همه ما اینجا مشکل داریم
هممون
بیشترشم مشکلات روحی 
چون هممون یه درد مشترک داریم خ.ا

شما هر کاری تونستین کردین
کاملا درسته
یه قانونه
میگه
شد شد 
نشدم نشد
تامام

اون آدم ارزش اینو نداره که حتی بهش فکر کنید
تامام
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط

نباید مینوشتم. ببخشید. 

بقیه الان ب فکر اینن ک ببینن چیکار میتونن بکنن حال شما خوب بشه .
کا سی ال هم ممکنه برای هر کسی باشه ، فقط شما نیستین ک دارینش .
الان ذهنتون آشفته ست .ب نظرم برای هر چیزی وقت بدین تا لهش فکر منین .اول ب خودتون وقت بدین .امشب یکم ب خودتون و اینکه چطوری حالتون و خوب کنین فکر کنید و فردا ک بیدار شدین ی روز جدید هست و با تمرکز بیشتری میتونین با مشکلات روبرو بشین .
حال شما برای ما مهمه، مواظب خودتون باشین .
هیچی رو نذارین تو دلتون بمونه ،اونجوری دلتون میترکه ‌.
 سپاس شده توسط
واقعا معذرت میخوام. کاری نمیکنم. فردا قول میدم یه نقشه ی خوب بریزیم که دیگه این اتفاقا پیش نیاد. دیگه کسی نتونه اینطوری خوردم کنه.
 سپاس شده توسط
افرا جان سلام داداشی

خدا بزرگه جوونمرد ..

ضمنا خدا از من و تو حکیمتره دیگه .. نه؟
اگر تا فردا صبح بهت عمر بده پس لابد یه نقش ویژه ای تو دنیا برات خواسته
مطمئن باش هر وقت ما لایق مرگ (که خیلی عزیز و خواستنی هم هست) بشیم خودش با رحمتش روزیمون میکنه
فعلا سر به آسمون بسا که خدای تو برات یه نقش ویژه در نظر گرفته ..
بهش فکر کن
اون آدمای خوب زندگی هم دونه دونه از راه میرسن
شاید راهشون دور باشه و طول بکشه تا بیان

مراقب خودمون باشیم همگی
شبمون بخیر بچه‌ها
یا علی
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 1:03)افرا نوشته است:
(1399 آبان 6، 0:58)*دختر پاک* نوشته است: شما همه کاری کردین ولی برای یه آدم اشتباهی
مشکل از شما نبوده
هضم خوبی براش سخته
ارزش ندارن این آدما
هیچ ارزشی ندارن
مخصوصا اگر پول پرست باشن

خطرناکه Badbakht

اگه پول پرست هم بود این من بودم که نتونستم براش اون رفاهی که پدرش فراهم کرده بود رو فراهم کنم.
وای خدا الان ناخواسته داشتم خودکشی بدون درد سریع هم اموزش میدادم! ننویسم بهتر نیست؟
بنویس داداش.

اون انتخاب خودش رو کرده،بین تو و رفاهش،رفاهش رو انتخاب کرده،غصه نداره،براش آرزوی خوشبختی کن و خوشحال باش که به هدفش برسه.
 سپاس شده توسط
مشکل از شما نبوده
هضم خوبی براش سخته
ارزش ندارن این آدما
هیچ ارزشی ندارن
مخصوصا اگر پول پرست باشن

خطرناکه Badbakht

Swear1 
نخیرم باید نوشت
همین پریروز این آقای چکاوک بنده خدا گفتن به من بنویس هر چی شده
ننوشتم دیروز حالم داغون شده بود داشتم میشکستم
نوشتم آروم شدم
نوشتن خیلی خوبه خیلی
Swear1
آقا افرا آدمی که حاضر نیست صبر کنه شما براش تلاش کنید رفاه مورد نظر را فراهم کنید به درد نمیخوره
عشق که اینجوری نیست
عشق یعنی گذشت
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 1:06)AliAhoora نوشته است:
مشکل از شما نبوده
هضم خوبی براش سخته
ارزش ندارن این آدما
هیچ ارزشی ندارن
مخصوصا اگر پول پرست باشن

خطرناکه Badbakht

بنویس داداش.

اون انتخاب خودش رو کرده،بین تو و رفاهش،رفاهش رو انتخاب کرده،غصه نداره،براش آرزوی خوشبختی کن و خوشحال باش که به هدفش برسه.

منم کارم نسبت به بقیه خیلی خوب بود. به جز خونه و ماشین دیگه خب نمیشه توقع بیشتری داشت تو این سن. ولی خب احتمالا باید خونم ۶۰۰ متر میبود! یا ماشین خیلی خاص. خب اونطوری قبول میکرد به احتمال زیاد.
مهم نیست...
 سپاس شده توسط
واقعا ترکیبی از بدبختیا افتاده دورم . دوتا از دوستامو که از دست دادم اینم سومیشه به خاطر ویروس! 
خودمم کاملا نمیتونم تشخیص بدم چم شده. ازون خانم ناراحتم یا زندگیم.

دوستان خوابتون مهمتره اینقد بیدار نمونید. 53مرسی که کنارم هستید. اون چیزارو هم با سرنگ انداختم دور .
 سپاس شده توسط
یه موقع هایی هست آدم هیچ کاری از دستش برنمیاد
هیچ کاااااری
کاملا ناتوان

از معجزه ی توکل کردن استفاده کن
بسپار به خودش
حالت بهتر میشه
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 1:13)افرا نوشته است:
(1399 آبان 6، 1:06)AliAhoora نوشته است:
مشکل از شما نبوده
هضم خوبی براش سخته
ارزش ندارن این آدما
هیچ ارزشی ندارن
مخصوصا اگر پول پرست باشن

خطرناکه Badbakht

بنویس داداش.

منم کارم نسبت به بقیه خیلی خوب بود. به جز خونه و ماشین دیگه خب نمیشه توقع بیشتری داشت تو این سن. ولی خب احتمالا باید خونم ۶۰۰ متر میبود! یا ماشین خیلی خاص. خب اونطوری قبول میکرد به احتمال زیاد.
مهم نیست...
داداش اونجوری با تو ازدواج نمی کرد با خونه و ماشینت ازدواج می کرد،اون با این کارش نه تنها به عشقت پاسخ نمیداد بلکه عشق رو تا حد چندتا کاغذ سبز بی ارزش میکرد،تو و عاشقیت ارزشتون بیش از این حرفاست
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 6، 1:18)افرا نوشته است: واقعا ترکیبی از بدبختیا افتاده دورم . دوتا از دوستامو که از دست دادم اینم سومیشه به خاطر ویروس! 
خودمم کاملا نمیتونم تشخیص بدم چم شده. ازون خانم ناراحتم یا زندگیم.

دوستان خوابتون مهمتره اینقد بیدار نمونید. 53مرسی که کنارم هستید. اون چیزارو هم با سرنگ انداختم دور .
درود بر تو حالا من و همه دوستان بهت افتخار می کنیم.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان