امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 ارديبهشت 28، 16:11)آبی آسمانی نوشته است:
(1400 ارديبهشت 28، 16:09)پشتکار نوشته است:
(1400 ارديبهشت 28، 16:00)آبی آسمانی نوشته است: استرسم الان به خاطر اینه که تو کل امسال فکر میکردن من دارم خیلی خوب میخونم ...
ولی این واقعیت نیست ...

من وانمود میکردم که دارم خوب میخونم ...

چون حوصله ی جنگ و دعوای خونگی رو نداشتم ...

سعی کنین برای درس خوندن محیط آرامی پیدا کنین.
کتابخانه بهترین جا هست و اونجا با فکر باز مشغول مطالعه بشین.
اصلا فکر کنین کتابخانه خانه واقعی شماست.
صبح بزن بیرون و شب از کتابخونه برگرد.
هم  درس خوندی و هم از جنگ و دعوا دور موندی.
.....................................
سعی کنین درس خوندن رو بای خودتون جذاب کنین و تبدیلش کن به یه بازی و چالش جذاب.
به این فکر کن اگه من فلان مطلب درسی رو یاد بگیرم چه چیزج ذابی اتفاق می افته؟فلان مسله علمی باعث چه اتفاقاتی میشه.
با کتابات رفیق شو.باهاشون حرف بزن.باهاشون شوخی کن.با فرمول های کتابت حرف بزن و بگو تو چرا این شکلی هستی .تو چه کارهایی ازت بر میاد.
تبدیلشون کن به موجود زندگی و باهاشون بازی کن و با هم برین تفریح.کتابات رو ببر بیرون باهاشون بستنی بخور.براشون بستی بخر.
رفیق شو باهاشون.باهاشون تفریح کن.واسه هر چیزی که می خوای یاد بگیری یه اسم روشون بزار

خیلی خوبه  53258zu2qvp1d9v

کتابخونه نمی ذارن برم  53258zu2qvp1d9v

میگن میری حرف میزنی  53258zu2qvp1d9v

ولی میدونم از خونه موندن بهتره  53258zu2qvp1d9v

بگو مگه نمی خواین جای خوب قبول بشم؟پس باید اجازه بدین برم کتابخونه
وگرنه اگه تو کنکور موفق نشدم تو گردن خودتونه.
تحت فشار فکریشون بزار و بزار احساس ترس کنن
اون وقت بهت اجازه می دن.
بگو اگه نرم پشیمون میشین ها.اونجا راحت می دونم درسم رو بخونم و کامپیوتر واین چیزا هم نیست.اگه اجازه ندین نتیجش تو گردن شماست. بعد منو سرزنش نکنین که چرا اینطوری شد

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
درسته  53258zu2qvp1d9v

فکر کنم هنوزم مشکل از خودمه که نمی تونم روی نظرم پافشاری کنم و در مقابلشون محکم وایسم ...

به هرحال از همتون متشکرم ...

استرسم خوب شد ..
(1400 ارديبهشت 28، 16:17)آبی آسمانی نوشته است: درسته  53258zu2qvp1d9v

فکر کنم هنوزم مشکل از خودمه که نمی تونم روی نظرم پافشاری کنم و در مقابلشون محکم وایسم ...

به هرحال از همتون متشکرم ...

استرسم خوب شد ..

خدا رو شکر
آره سعی کن تو اونا رو کنترل کنی نه اونا تو رو کنترل کنن.زرنگ باشن.فکر کن .تدبیر کن.بگو چی کار کنم اونا به حرفم توجه کنن.
چطوری اونا رو مطیع خودم کنم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
کسی هست؟؟؟
 سپاس شده توسط
من هستم
اتفاقا الان وسوسه داشتم قرآن را باز کردم بکوب پشت هم ۴ صفحه معنی فقط خواندم
الان اوضاع چطوره؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
قال رسول الله صلی الله علیه وآله :

اِذَا التَبَسَت عَلَیکُمُ الفِتَنُ، کَقِطَعِ الَّیلِ المُظلِمِ فَعَلَیکُم بِالقُرآنِ .
      هنگامی که فتنه ها، هم چون پاره های شب تاریک، شما را در خود پیچید، برشماست    
      که به قرآن تمسک جویید.                                          اصول کافی ج2ص459
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
جونم به لبم رسیده
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 29، 0:27)سفیر بهشت نوشته است: جونم به لبم رسیده

پاشید یه دوری بزنین یه لیوان آب بخورید
حوصله چه کاری را دارین؟
حیف نیست واقعا
امروز انقدر تلاش کردین. بگذارین با پاکی تموم بشه
اینجوری خیال راحت میتونین بخوابین

سپاس شده توسط
کمک لازمم  Hanghead
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1400 ارديبهشت 29، 0:28)_رعنا_ نوشته است: پاشید یه دوری بزنین یه لیوان آب بخورید
حوصله چه کاری را دارین؟
حیف نیست واقعا
امروز انقدر تلاش کردین. بگذارین با پاکی تموم بشه
اینجوری خیال راحت میتونین بخوابین

ذهنم اروم نمیشه
این را یه نگاه کنین جفتی
Swear1 اینجا چه خبره
بزنم شیطان را له کنم

سپاس شده توسط
سلام بچه ها

خوبید؟ منم هستم.

ولی خستم. 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نقل قول: ذهنم اروم نمیشه
بیاین چندتا تصویر قشنگ نگاه کنین
چندتا عکس با موضوع طبیعت چطوره؟

میرم نگاه کنم ولی اینو بگم که من دیگه جونی برام نمونده
به نظرتون قرآن کمک میکنه؟
(1400 ارديبهشت 29، 0:34)سفیر بهشت نوشته است: میرم نگاه کنم ولی اینو بگم که من دیگه جونی برام نمونده
به نظرتون قرآن کمک میکنه؟

یعنی میخواهید بگید حدیث پیامبر اشتباهیه؟
خودتون حدیث را گذاشتین

به من که خیلی کمک کرد
۴ صفحه کلمه به کلمه و آروم با معنی خواندم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان