امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1401 تير 15، 1:44)مهدوی نوشته است: خب فکر میکنم حسابی غرق تماشای آثاری Smiley-face-biggrin

حالا که میتونی یه گردش علمی و فرهنگی بری، قاعدتاً باید بیخیال وسوسه ها بشی Khansariha (69)

دوست داری مثل ایام قدیم به همدیگه قول بدیم که تا فردا پاک پاک باشیم؟ Khansariha (18)
اصلاً چیز خاص و زیادی نیست، فقط کافیه خودتو برای یک شبانه روز پاک نگه داری Khansariha (69)
دوست دارم قول بدم ولی فردا که میشکنم چه فایده
یکسال تو کانونم ولی هنوز آدم نشدم
 سپاس شده توسط
(1401 تير 15، 1:44)*مهدی* نوشته است: سلام 
متأسفانه هرکاد میکنم خوابم نمیاد و هزار تا فکر و قصه میاد توذهنم
خ.ا خوابم رو هم بهم زده

مهدی داداش میدونم چی میگی؛ اما حواست هست که همه دنیا سر همین دوراهی ها قرار گرفته؟
کلاً زیاد توی زندگی پیش میاد و ما هر لحظه باید انتخاب کنیم 128fs318181

خب حالا تو میتونی مثل هر دفعه لغزش رو انتخاب کنی و میدونم که میدونی بعدش چه حس و حال بدی داره و خدا خدا میکنی که دوباره این حس تکرار نشه. در واقع ادامه همون داستان دردناک 53258zu2qvp1d9v

اما همزمان هم میتونی یه تسبیح بگیری دستت و 100 بار استغفار کنی Khansariha (69)
یا حتی میتونی روزهای عمرت رو بشماری که تا الآن چند روزه شدی؟

اما یه شرط داره و اون اینه که وقتی مشغول این کارها شدی اصلاً به وسوسه و ترک و خ.ا و هیچ چیزی از این قبیل فکر نکنی 128fs318181
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1401 تير 15، 1:47)*مهدی* نوشته است:
(1401 تير 15، 1:44)مهدوی نوشته است: خب فکر میکنم حسابی غرق تماشای آثاری Smiley-face-biggrin

حالا که میتونی یه گردش علمی و فرهنگی بری، قاعدتاً باید بیخیال وسوسه ها بشی Khansariha (69)

دوست داری مثل ایام قدیم به همدیگه قول بدیم که تا فردا پاک پاک باشیم؟ Khansariha (18)
اصلاً چیز خاص و زیادی نیست، فقط کافیه خودتو برای یک شبانه روز پاک نگه داری Khansariha (69)
دوست دارم قول بدم ولی فردا که میشکنم چه فایده
یکسال تو کانونم ولی هنوز آدم نشدم

داداش به کانونی ها نگاه کن؛ خیلیاشون خیلی سال بیشتر از خودت مبتلا بودن اما ترک کردن Khansariha (69)

اصلاً همه چیز به همین انتخاب بستگی داره؛ تو میتونی هیچوقت موفق نشی و فقط حال بد برات به ارمغان بیاره؛ اما همزمان میتونی با یه تصمیم قاطع نتیجه رو کیلومترها جابجا کنی haha

اگه یک ساله کانونی و موفق نشدی؛ چطوره از امشب شروع کنی و کوچولو کوچولو و یه شب یه شب بری جلو و پاک باشی؟

میدونی که؛ آدم 24 ساعته که وسوسه نیست؛ پس فقط کافیه اینجور مواقع سپر و شمشیرت رو برداری و برای فقط یک شب بجنگی Khansariha (69)

بعد چند روز میبینی کلی شب پاک گذروندی 49-2
یه سوال دیگه آیا اون هایی که پاکی های بلند مدت داشتن واقعا وضع زندگیشون بهتر شده و آرامش دارن و عنایات الهی رو گرفتن؟
میدونم از همه مهمتر و جاودانه تر آخرت هست که ما بار گناهانمون سبک باشه اما دوست دارم جواب این سوال رو بدونم
 سپاس شده توسط
(1401 تير 15، 1:54)*مهدی* نوشته است: یه سوال دیگه آیا اون هایی که پاکی های بلند مدت داشتن واقعا وضع زندگیشون بهتر شده و آرامش دارن؟
میدونم از همه مهمتر و جاودانه تر آخرت هست که ما بار گناهانمون سبک باشه اما این سوال رو دارم

به نکته ظریفی اشاره کردی 4chsmu1

من از بقیه نمیگم؛ از تجربه خودم میگم.
بله خیلی تفاوت هست. اونجوری که حاضر نیستم زندگی پاک رو با زندگی ناپاک تغییر بدم.
حس خوبی که داره؛ حس با ارزش بودن، حس آرامش، حس داشتن یه گوشه خلوت و پاک، حس توانایی برای رسیدن به خیلی چیزها.

این از حسش بود.

بماند که موفقیت هایی هم بود که دلیلش همین پاکی بود Khansariha (69)
تصمیم گرفتم بخوابم
واقعا متشکرم از خانم سایلنت اسکریم و آقای مهدوی Khansariha (8) ، یک دنیا ممنونم ازتون شما مثل فرشته هایی هستید که از خدا اومدید و بنده روحیه دادید و کمک کردید Gol
خیلی  ممنونم 302 Thankyou
انشالله این شروع پاکی های بلند مدت باشه
عاقبت نیکو از آن کسانی هست  که در این مواقع به خاطر خدا پاکدامنی پیشه می کنن

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1401 تير 15، 2:02)*مهدی* نوشته است: تصمیم گرفتم بخوابم
واقعا متشکرم از خانم سایلنت اسکریم و آقای مهدوی Khansariha (8) ، یک دنیا ممنونم ازتون شما مثل فرشته هایی هستید که از خدا اومدید و بنده روحیه دادید و کمک کردید Gol
خیلی  ممنونم 302 Thankyou
انشالله این شروع پاکی های بلند مدت باشه

آخ جون مهدی برنده شد Confetti

داداش ای ول بهت، اینه داداش مهدی خودمون Khansariha (69)

پس منم همینجا بهت قول میدم که تا فردا پاک پاک باشم Khansariha (69)
منم هر چی وسوسه هست رو نیست و نابود میکنم؛ مرده و قولش Cowboypistol
بعضی وقتا آدم یادش میره واسه چی پاک میمونه در واقع انقدر این فشار وسوسه زیاد میشه آدم این فراموشی براش پیش میاد خیلی سخته آدم بخواد همش همه چیزو کنترل کنه مخصوصا اگه قرار باشه تنها باشه خدایا امیدم به خودته خودت یه کاری بکن بعد این همه تلاش و سختی کشیدن اون چیزی که حقمه نصیبم بشه
سلام
خوبی؟
الان چطوری؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ممنون بهترم خداراشکر
سلام نمیدونم کجا باید بپرسم. الان روز ۱۵امم تعداد دفعاتی که تحریک میشم که برم سمت خودارضایی کم  شده. اما چند روزیه احساس افسردگی و پوچی میکنم به هیچکدوم از کارام نمیرسم کوچکترین چیزا بهمم میریزه و عصبیم میکنه
(1401 تير 17، 21:33)NimaHn نوشته است: سلام نمیدونم کجا باید بپرسم. الان روز ۱۵امم تعداد دفعاتی که تحریک میشم که برم سمت خودارضایی کم  شده. اما چند روزیه احساس افسردگی و پوچی میکنم به هیچکدوم از کارام نمیرسم کوچکترین چیزا بهمم میریزه و عصبیم میکنه

سلام داداش گل  302

اولن تبریک خیییلی زیاد بابت ۱۵ روز پاکی  49-2

ثانین راستش نظر خواصی ندارم ، فقط اینکه مطمئن باشید با لغزش حالتون بدتر هم میشه ... هیچی تغییر نمیده و فقط احساس گناه و پشیمانی براتون باقی میذاره .

اگر مشکلاتتون ریشه ای هستن پس اصولی برید مشاوره و روانشناس به امید خدا درست میشه همه چی  49-2

فقط این روزا برای خودتون و پاکی ارزش بیشتری قائل باشید . 
سعی کنید از پاکی  و دوری از گناه لذت ببرید  53
و شاد و شکرگزار باشیم بخاطر توفیق پاکی  53258zu2qvp1d9v
سلام تشکر میکنم از داداش محسنین به خاطر حضور به موقع 302 Khansariha (18)
(1401 تير 17، 21:33)NimaHn نوشته است: سلام نمیدونم کجا باید بپرسم. الان روز ۱۵امم تعداد دفعاتی که تحریک میشم که برم سمت خودارضایی کم  شده. اما چند روزیه احساس افسردگی و پوچی میکنم به هیچکدوم از کارام نمیرسم کوچکترین چیزا بهمم میریزه و عصبیم میکنه
سلام داداش خوب کاری کردی اومدی اورژانس 302
ماشاءالله به 15روز خیلی خوب Confetti
داداش به نظرم باید برنامه ریزی داشته باشی تا به کارهات برسی 49-2
سعی کن با چنتا روتین حالتا اکثرا خوب نگه داری 49-2
مثلا هر روز کمی ورزش کن
کمی کتاب بخون
برو بیرون قدم بزن Confetti
هدف هات از ترک و زندگی را بنویس داداش جان این خیلی میتونه بهت کمک کنه Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
خیلی خستم.
هم جسمی هم روحی
گفتم بگذار تلگرام را چک کنم. بعدم به خودم گفتم این کار بیهوده را چرا انجام بدم؟ کسی که منتظر من نیست
بعدم وسوسه شروع شد
ترجیح دادم بیام اینجا
من دیگه انگیزه ندارم 46
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان