امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

عاشق
شنبه : +10 /

Khansariha (69)
یه ذره برنامه رو منطقی تر کردم
یه ذره تلاشم رو بیشتر کردم ، شد این
البته خدا هم کمک کرد.

من این موفقیت رو اول مدیون خداوند هستم ، بعدش خانواده ام و بعدش هم مربیم. Khansariha (13)
مدالم رو هم تقدیم می کنم به رئیس جمهور Khansariha (13)
باید سعی کنم حفظش کنم. 22
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
28 فروردین : 8.5 / 29 فروردین : 8 / 30 فروردین : / 31 فروردین : / 1 اردیبهشت : / 2 اردیبهشت : / 3 اردیبهشت :
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
عاشق
شنبه : +10 / یک شنبه : +8
به ده نرسیدم چون برنامه ام سنگین بود.
7 ساعت کار مفید داشتم امروز Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
وجدان بیدار یک شنبه 29 فروردین :    4.7   امتیاز ، خدایا شکرت
نیم ساعت اینترنت بدون افزونه - / نماز شب+/ نماز صبح اول وقت+دعای عهد+ دعای ماه رجب+/10 دقیقه پایان نامه +10+/یک صفحه قرآن+/10 دقیقه پایان نامه +20+/10 دقیقه پایان نامه +10+/بازی با موبایل خارج از وقت مقرر-/5 دقیقه پایان نامه +10+/ یک صفحه قرآن+/10 دقیقه ورزش + 1:05 +/ یک صفحه قرآن+/10 دقیقه پایان نامه +30+/ یک صفحه قرآن+ترجمه+/10 دقیقه پایان نامه +/یک صفحه قرآن+/10 دقیقه پایان نامه +10+/5 دقیقه پایان نامه +5+/ نماز ظهر اول وقت+دعای ماه رجب+زیارت عاشورا+/خواب زیاد بعد از ظهر و از دست دادن زمان بین ظهر تا شب -/ نماز اول وقت مغرب + غفیله +سوره واقعه+دعای ماه رجب+/ 10 دقیقه پایان نامه +/ 5 دقیقه پایان نامه+/5 دقیقه پایان نامه +20+/
خلاصه  :  پایان نامه: 3:25    ورزش : 1:15         کتاب قورباغه : 0        مرور لغت زبان : 0          امتیاز امروز : 4.7 
عوامل اتلاف وقت : 1. استفاده از اینترنت بدون افزونه   2. خواب زیاد ظهر خیلی زیاد   3. بازی با موبایل  
از 3:25 دقیقه پایان نامه فقط 40 دقیقه مربوط به بعد از ظهر بوده با وجود اینکه از ظهر تا شب به مراتب بازه ی زمانی از صبح تا ظهر بیشتره پس جا داره روی این قسمت روز بیشتر دقت کنم.
 سپاس شده توسط
عاشق
شنبه : +10 / یک شنبه : +8 / دوشنبه : 8

امروزم 7 ساعت کار مفید البته بیشترش توی جلسه و کلاس و ... گذشت
وجدان بیدار عزیز منم تجربه مشابه دارم.
معمولا صبح ها که درس می خونم ، هم تمرکزم بیشتره ، هم ممتد می خونم ، هی نمی پرم این ور اون ور.
مخصوصا زمان هایی که خانواده خواب باشند ، مثل بعد از اذان صبح.
کلا فکر می کنم رزق درس و صبح ها پخش می کنند.
یه ایده ی خوب اینه که آدم بعد از نماز صبح تا ظهر بکوب 6 ساعت کار کنه ، بعد از ناهار برای خودش ول بچرخه.
ولی بهت قول می دم وقتی تو 6 ساعت تا اذان ظهر کار کردی ، حیفت می آد بقیه روز رو حیف کنی. Khansariha (56)

خداحافظی

سپاس شده توسط
وجدان بیدار دوشنبه 30 فروردین :   3   امتیاز ، خدایا شکرت
یک ساعت اینترنت بدون افزونه - / دعای عهد+دعای ماه رجب+/ 10 دقیقه پایان نامه +25+/1 صفحه قرآن +معنی+/10 دقیقه پایان نامه +10+/10 دقیقه پایان نامه +5+/1 صفحه قرآن +معنی+/10 دقیقه ورزش+/10 دقیقه پایان نامه +/یک صفحه قرآن+معنی+/10 دقیقه پایان نامه +25+/یک صفحه قرآن+معنی+/5 دقیقه پایان نامه+/ نماز ظهر اول وقت+زیارت عاشورا +دعای ماه رجب+ /ساعت 2 تا 6 عصر اتلاف وقت - / 1 صفحه قرآن+معنی+/10 دقیقه پایان نامه +20+/1 صفحه قرآن+معنی+/10 دقیقه پایان نامه +20+/1صفحه قرآن+معنی+/10 دقیقه پایان نامه +/10 دقیقه پایان نامه +/نماز مغرب اول وقت+دعای ماه رجب+سوره واقعه+/
خلاصه  :  پایان نامه: 2:50    ورزش : 10 دقیقه         کتاب قورباغه : 0        مرور لغت زبان : 0          امتیاز امروز : 3
عوامل اتلاف وقت : 1. استفاده از اینترنت بدون افزونه   2. خواب زیاد ظهر خیلی زیاد   3. بازی با موبایل    4. اتلاف وقت بعد از ناهار
از ظهر تا شب به مراتب بازه ی زمانی از صبح تا ظهر بیشتره پس جا داره روی این قسمت روز بیشتر دقت کنم.
 سپاس شده توسط
28 فروردین : 8.5 / 29 فروردین : 8 / 30 فروردین : 7.5 / 31 فروردین : / 1 اردیبهشت : / 2 اردیبهشت : / 3 اردیبهشت :
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار سه شنبه 31 فروردین : 3.75     امتیاز ، خدایا شکرت
نماز شب+/2 ساعت اتلاف وقت اینترنت بدون افزونه و بازی موبایل -/ نماز صبح اول وقت +دعای عهد+دعای ماه رجب+/ 5 دقیقه پایان نامه +/ دو ساعت اتلاف وقت بخاطر افکار آشفته - / 5 دقیقه پایان نامه+15+/ یک صفحه قرآن +معنی+/ 10 دقیقه ورزش +50+/5 دقیقه پایان نامه+15+/خواب ظهر کمتر از روزای قبل(2.5 ساعت)+/ زیارت عاشورا + دعای ماه رجب+/ بازی با موبایل زیاد -/ 5 دقیقه پایان نامه+15+/5 دقیقه پایان نامه+/ یک صفحه قرآن + معنی +/ بازی با موبایل -/ 10 دقیقه پایان نامه+15+/یک صفحه قرآن + معنی +/ 10 دقیقه پایان نامه+10+/10 دقیقه پایان نامه+5+/10 دقیقه پایان نامه+25+/ یک صفحه قرآن +/ 
خلاصه  :  پایان نامه: 2:45    ورزش : 1 ساعت         کتاب قورباغه : 0        مرور لغت زبان : 0          امتیاز امروز : 3.75
عوامل اتلاف وقت : 1. استفاده از اینترنت بدون افزونه   2. خواب زیاد ظهر خیلی زیاد   3. بازی با موبایل    4. اتلاف وقت بعد از ناهار    5.درگیر مسائل حاشیه ای شدن
 سپاس شده توسط
شنبه : +10 / یک شنبه : +8 / دوشنبه : 8 / سه شنبه : +6 / چهار شنبه : +6

خداحافظی

سپاس شده توسط
28 فروردین : 8.5 / 29 فروردین : 8 / 30 فروردین : 7 / 31 فروردین :6.5  / 1 اردیبهشت :8  / 2 اردیبهشت : / 3 اردیبهشت :

Khansariha (56) Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار چهارشنبه 1 اردیبهشت : 0.5     امتیاز ، خدایا شکرت
دعای عهد+دعای ماه رجب+/ پایان نامه 10 دقیقه +20+/ پایان نامه 5 دقیقه +/ انجام یه سری کار اداری اجتناب ناپذیر+/ کمی اتلاف وقت و ملاقات یک رفیق نیمه ناباب-/ تاخیر افتادن نماز ظهر -/ زیارت عاشورا + دعای ماه رجب+/ یه چنتا ریزه کاری مثبت +/ اتلاف وقت ناشی از خستگی - / نماز اول وقت مغرب + دعای ماه رجب+سوره واقعه+/ استفاده از اینترنت بدون افزونه - / 
خلاصه  :  پایان نامه: 35 دقیقه   ورزش : 0         کتاب قورباغه : 0        مرور لغت زبان : 0          امتیاز امروز : 0.5
عوامل اتلاف وقت : 1. استفاده از اینترنت بدون افزونه   2. خواب زیاد ظهر خیلی زیاد   3.بازی با موبایل   4. اتلاف وقت بعد از ناهار    5.انجام یه سری کار اداری اجتناب ناپذیر
 سپاس شده توسط
28 فروردین : 8.5 / 29 فروردین : 8 / 30 فروردین : 7 / 31 فروردین :6.5  / 1 اردیبهشت :8  / 2 اردیبهشت : 7 / 3 اردیبهشت :
 سپاس شده توسط
دیروز وامروز ی امتیازایی گرفتم 
ولی ان شاا... از فردا درست حساب کتاب میکنم Khansariha (56)
هر شب کارایی که فرداش باید انجام بدم رو مینویسم وامتیازات اون روزمو حساب میکنم 53258zu2qvp1d9v
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلام..منم هستم از فردا نشالله 128fs318181
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
پیچک
3اردیبهشت:دعای عهد+1فصل از کتاب ا.ا+مرور لغات+زیارت عاشورا+1.30زبان+12 ص قرآن با معنی +3درس از برنامه R.t
همینا ،فعلا نمیدونم چجوری امتیاز بدم 53258zu2qvp1d9v
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان