امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

28 فروردین : 8.5 / 29 فروردین : 8 / 30 فروردین : 7 / 31 فروردین :6.5  / 1 اردیبهشت :8  / 2 اردیبهشت : 7 / 3 اردیبهشت :3

بالاخره بعد از کلی هفته ،هفته قبل محاسبه انجام شد 49-2

4 اردیبهشت : 6 / 5 اردیبهشت : / 6 اردیبهشت :/ 7 اردیبهشت : / 8 اردیبهشت : / 9 اردیبهشت : / 10 اردیبهشت :
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
امروز فقط وقت تلف کردم Hanghead
4اردیبهشت:0
5اردیبهشت:0
6  اردیبهشت:0
۷اردیبهشت:0.6
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلام

شنبــــــــه: 2.9
پایان نامه (0.5) از 5 ... مذهبی (0.7) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (1.7) از 2.5

یـــکشنبه:
پایان نامه () از 5 ... مذهبی () از 1.5 ... تنظیم خواب () از 1 ... متفرقه () از 2.5
دوشنبـــــه:
پایان نامه () از 5 ... مذهبی () از 1.5 ... تنظیم خواب () از 1 ... متفرقه () از 2.5
سـه شنبه:
پایان نامه () از 5 ... مذهبی () از 1.5 ... تنظیم خواب () از 1 ... متفرقه () از 2
چهارشنبه:
پنجــــشنبه:
جــــــــمعه:
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
عاشق /

یک شنبه : +6 /
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
4 اردیبهشت-شنبه: 0 // 5 اردیبهشت-یکشنبه: 0.5
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
یک شنبه : +6 / دوشنبه : +6

امروز هم 8 ساعت کار مفید ،
تا الان این هفته ، تقریبا 16 ساعت کار مفید. 317

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام سلااااااام

خوووووووبین؟
این مدیر بد قول رو به بزرگی خودتون ببخشید
نت ندارم دعا کنید نت دار بشم به زودی Shy
میدونم دلتون برام تنگ نشده ,اصلا وجدانا منو یادتون میاد ؟! 4chsmu1
ولی من دلم یه ذره شده براتون ..ان شالله زودی میام
برنامه هام هم روبه راهه خداروشکر
از تلاش های شماهم ممنونم و برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم
التماس دعا
یا علی
4 اردیبهشت : 6 / 5 اردیبهشت : 5 / 6 اردیبهشت :5.5 / 7 اردیبهشت : / 8 اردیبهشت : / 9 اردیبهشت : / 10 اردیبهشت :
  Swear1 53258zu2qvp1d9v
.................
سلام سنا خانوم Khansariha (69)
نه ما دیگه شما رو نمیشناسیم ... 4chsmu1
یه ساعته دارم فکر میکنم شما   کی هستین ... برم ادامه فکر   106 
.
.
.
الان یادم اومد 4chsmu1
حالتون خوبه ... ان شالله نت دار بشین .. 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
سلام

شنبــــــــه: 2.9
پایان نامه (0.5) از 5 ... مذهبی (0.7) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (1.7) از 2.5
یـــکشنبه: 3.7
پایان نامه (2) از 5 ... مذهبی (1.2) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.5) از 2.5
دوشنبـــــه: 3.6
پایان نامه (1) از 5 ... مذهبی (0.4) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.4) از 1 ... متفرقه (1.8) از 2.5
سـه شنبه: 0.1
پایان نامه (0) از 5 ... مذهبی (0) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.1) از 2.5
چهارشنبه: 2.3
پایان نامه (0) از 5 ... مذهبی (1.4) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.9) از 2.5

پنجــــشنبه:
جــــــــمعه:
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
وجدان بیدار
پنج شنبه 2 اردیبهشت : 1 ساعت ورزش    پایان نامه 0        امتیاز 1
جمعه : 0  امتیاز 
شنبه : 0  امتیاز
یک شنبه :0  امتیاز
دوشنبه : 0   امتیاز

عوامل اتلاف وقت :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث شد از ریل خارج بشم   2. اینترنت بدون افزونه و محدودیت  3. بازی با موبایل   4. تلویزیون   5. خواب بیش از اندازه 

سنا خانوم ان شالله زودتر به اینترنت برسید ، بودن شما در این تاپیک انگیزه ویژه ای ایجاد میکنه برای پیشرفت دوستان 
 سپاس شده توسط
4 اردیبهشت-شنبه: 0 // 5 اردیبهشت-یکشنبه: 0.5 // 6 اردیبهشت-دوشنبه: 0.25

22
با این برنامه ریزی افتضاح به هیچ جا نمیرسم 22

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط
یک شنبه : +6 / دوشنبه : +6 / سه شنبه : +10

امروز بعد از اذان نخوابیدم نشستم درس خوندم.
خیلی حال داد و البته اون موقع تمرکز آدم بیشتره ، چون همه خوابند.
خدا رو شکر

خداحافظی

وجدان بیدار
سه شنبه 7 اردیبهشت :   20 دقیقه پایان نامه : 0.25                امتیاز امروز 0.25
چهارشنبه 8 اردیبهشت : 0 امتیاز
عوامل اتلاف وقت :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث شد از ریل خارج بشم   2. اینترنت بدون افزونه و محدودیت  3. بازی با موبایل   4. تلویزیون   5. خواب بیش از اندازه و نا منظم
 سپاس شده توسط
4 اردیبهشت-شنبه: 0 // 5 اردیبهشت-یکشنبه: 0.5 // 6 اردیبهشت-دوشنبه: 0.25 // 7 اردیبهشت-سه شنبه: //8 اردیبهشت-چهارشنبه: 0.25
22222222

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط
4 اردیبهشت-شنبه: 0 // 5 اردیبهشت-یکشنبه: 0.5 // 6 اردیبهشت-دوشنبه: 0.25 // 7 اردیبهشت-سه شنبه: // 8 اردیبهشت-چهارشنبه:   0.25 // 9 اردیبهشت-پنجشنبه: 0.5
22خدایا فاجعه اس این برنامه ریزی Khansariha (60)

ترجمه آیه 286 سوره بقره

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان