نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

(1392 دي 3، 17:34)روزبه نوشته است:
(1392 دي 2، 14:36)آرشام نوشته است: حالا ببینم که میرسم حرکات دمبل رو کی بزارم سعیم اینه که زودتر بزارم. راستی میز هم تو خونه دارین؟ منظورم از این نیمکت‌های مخصوص بدنسازیه؟ 4fvfcja

4chsmu1
نه والا... نیمکت بدنسازیم کجا بوده!! 4chsmu1
رو لبه ی تخت نمیشه؟ 4chsmu1

آقا امروز اون برنامه چربی سوزی رو اجرا کردم... 4chsmu1
یعنی دور سوم رو با خفت تموم کردم...22
خیلی نفس گیر بود... 4chsmu1
min رو 6 گرفتم
max رو هم 10 4chsmu1

با شیب خیلی سخت بود 22... شیب هم نذاشتم... 4chsmu1
یعنی دارم برنامه ریزی میکنم توی سال آینده برسونمش به 4 دور.. 4chsmu1
دست و پام بی حس شده... 4chsmu1
احساس سبکی میکنم... فک کنم دارم میمیرم4chsmu1

منم میز بدنسازی ندارم 22 فقط میخواستم یه عرضیابی (تاکیید میکنم! عرضیابی!) از وسائط ورزشیتون داشته باشم ببینم از کدوم تمرینا بزارم به طور کلی برای بچس بدردبخورتره! Kool
ماشالله داداش روزبه! ماشالله! Khansariha (48) خب دست پایین هم نگرفتی که! 6 و 10... خوبه که!! Khansariha (46)
سعی کن این برنامه‌ریزیت رو یه کاریش کنی زودتر بشه 4 اینتروال به بالا! Muscular

اینا همش علائم خوبیه... به امید خدا به زودی رستگار میشی Smiley-happy114
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
منم امروز پیاده روی مو داشتم
فقط وقتی برگشتم خونه تا چند دقیقه فقط سرما رو احساس میکردم
خداکنه زودتر برف بیاد یه خورده گرم شه

می توانم: نیم ساعت پیاده روی

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام داداش آرشام
خدا قوتKhansariha (8)
-------------
دیروز 6 دقیقه کششی +1 دقیق درجا +1 دقیقه پیاده روی+20 پروانه از پهلو+10 پروانه از روبرو
-----------------
امروز هم 6 دقیقه کششی+درجا+10 طناب+30 پروانه از جلو+20پروانه از پهلو+یه کم راه رفتن+1 دقیقه درجا
-------------
خیلی زود خسته میشم ولی از ورزش کردن خوشم اومده.
----------
ممنونم داداش آرشام
امیدوارم
امیدوارم
امیدوارم
(1392 دي 3، 19:16)تولد دوباره نوشته است: سلام داداش آرشام
خدا قوتKhansariha (8)
-------------
دیروز 6 دقیقه کششی +1 دقیق درجا +1 دقیقه پیاده روی+20 پروانه از پهلو+10 پروانه از روبرو
-----------------
امروز هم 6 دقیقه کششی+درجا+10 طناب+30 پروانه از جلو+20پروانه از پهلو+یه کم راه رفتن+1 دقیقه درجا
-------------
خیلی زود خسته میشم ولی از ورزش کردن خوشم اومده.
----------
ممنونم داداش آرشام

(1392 دي 3، 18:20)می توانم نوشته است: منم امروز پیاده روی مو داشتم
فقط وقتی برگشتم خونه تا چند دقیقه فقط سرما رو احساس میکردم
خداکنه زودتر برف بیاد یه خورده گرم شه

می توانم: نیم ساعت پیاده روی

وای واقعا خوشحالم! Khansariha (48)

آبجی می‌تی و آبجی تولد دوباره و داداش روزبه شما واقعا مایه‌ی افتخارید!Muscular

یعنی خستگی از تنم در میره وقتی میبینم که چند نفر با اراده‌ی خودشون و شاید یک درصد به بهانه‌ی این تاپیک ورزش میکنن. 4fvfcja

خب حالا یه نگاهی به لیست بندازیم... 4fvfcja

ورزشکاران، دلآوران، پیروزمندان:
آبجی سنا                          --------------------              حرفی ندارم بزنم! varzesh از یک آبجی سوپر ورزشکار چه انتظاری غیر از این میره که فعالیت منظم ورزشی داشته باشه؟
آبجی می‌تی                      -------------------                ماشالله آبجی ورزشکار! 317 من که به شما افتخار میکنم. همینطور ادامه بدید.
آبجی تولد دوباره                  -------------------               با اعلامتون خستگی از تن ما در کردید آبجی! 41
داداش روزبه                        -------------------                دادش ورزشی خودم! ایول بزن قدش! :22:

آنانی که از ورزشهایشان بی خبریم:
آبجی باران...                       -------------------               یه مدتیه آبجی از ورزشهاتون خبری نیستا! 1744337bve7cd1t81 300 تا درازنشست چی شد؟
آبجی کیمی                        -------------------              البته آبجی کیمی تازه برنامه گرفتید اما ما منتظر اخبار ورزشی خوشی از سوی شما هستیم آبجی کوهنورد! clapping
آبجی رکسانا                      --------------------              شله میخورید ولی ورزش نمی کنید؟ 17 واقعا... چی بگم. 22
داداش لاکی بوی                  -------------------              داداش ورزشکارم بیا اعلام کن که چقد ترکوندی 4fvfcja

داداش مهدی هم که رفت خدمت... Kool حسابی داره ورزش میکنه... اونم تو هتل 5 ستاره‌شون... 22
آدم اینجوری برنده میشه!

هیچی1276746pa51mbeg8j
من و شطرنجی کنید
خوشا باران و وصف بی مثالش
من دخترم نفر 3تاپ فول کینتانک یاهمون بوکس کشوری. درازنشست باعث افتادگی رحم زن میشه
(1392 دي 5، 19:55)halh نوشته است: من دخترم نفر 3تاپ فول کینتانک یاهمون بوکس کشوری. درازنشست باعث افتادگی رحم زن میشه

سلام آیلین خانم! Khansariha (48)

عجب ورزشکاری داریم اینجا 1744337bve7cd1t81

آفرین آبجی... 6

خب... در مورد درازنشست والا من متخصصش نیستم و نمی دونم که این افتادگی که فرمودید دقیقا چیه و خب مسلما بیشتر اطلاع از این مورد مربوط به خانم‌ها میشه ولی تا اونجا که اطلاعات من قد میده فکر نمی‌کنم همچین اشکالی پیش بیاد اما توی تاپیک همسایه یعنی ورزش خونگی تمرینی برای تقویت عضلات شکم معرفی کردیم که از جاهای مختلفی شنیدم آسیب رسوندنش کمتره و میتونه گاها مفیدتر هم باشه. با این حال اگر درازنشست درست انجام بشه فکر نمیکنم هیچ خطری داشته باشه.

اصلا نمیخوام سر این موضوع بحث کنم باهاتون اما فقط از این جهت میگم که از اونجایی که من قبلا بابت حرکات نادرست آسیب دیده زانوم خیلی به این توجه میکنم که یه حرکت یا تمرین آسیبی نرسونه. اطلاعاتی هم که بدست آوردم این حرکت رو اگر اونجوری که گفتیم انجام بدیم خطر آسیب دیدگی نباید وجود داشته باشه.
داداش آرشام عزیز سلام

خوبی داداش مهربونم Khansariha (8)

داداش هیکل رو فرم اومده varzesh
دارم حال میکنم حسابی 53258zu2qvp1d9v
داشتم پیش خودم میگفتم  اینجا بهترین
تاپیکیه که تا حالا اومدم ، ملسی داداشی 42

روز اول یکم سینه و شکمم درد گرفت 
ولی الان دیگه مشکلی ندارم  Smiley-happy114
حرکتا بسیار عالیه
واقعا داداشی کارتون یکه41

بازو سفت
 سینه سفت
 پشت بازو عالی 

اصلا احساس میکنم پهن تر شده شونه هام
خلاصه حسابی ممنون داداش عزیزم cheshmak

در پناه خدا باشین
یا علی مدد 53
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

نقل قول: آبجی سنا                          --------------------              حرفی ندارم بزنم! [تصویر:  f.gif] از یک آبجی سوپر ورزشکار چه انتظاری غیر از این میره که فعالیت منظم ورزشی داشته باشه؟

شنبه ، دو شنبه ، چهارشنبه حاااااااااااااااااضر6varzesh317
می توانم: یک ربع ورزش هوازی حاضر

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 دي 6، 0:52)lucky boy نوشته است: داداش هیکل رو فرم اومده varzesh
دارم حال میکنم حسابی 53258zu2qvp1d9v
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
ماشالله داداش لاکی بوی! ایول! عالیه! واقعا عالیه... خوشحالم کردی. Muscular
پیگیرش باش انشالله که همینطوری به سلامتی و شادابیت اضافه بشه داداش گلم.

(1392 دي 6، 1:57)سنــا نوشته است: شنبه ، دو شنبه ، چهارشنبه حاااااااااااااااااضر6varzesh317
1744337bve7cd1t81
آفرین آبجی. 317
فک کنم دیگه منم باید بیام تاپیک برنامه ریزی که این نظم رو از اونجا بدست بیارم... 53258zu2qvp1d9v

(1392 دي 6، 19:38)می توانم نوشته است: می توانم: یک ربع ورزش هوازی حاضر

Muscular
خسته نباشید حسابی! عالی دارید ورزش میکنید... انشالله با این روال هر روز سرحال تر و شاداب تر و پر انرژی تر ببینیمتون! :22:

ورزشکاران، دلآوران، پیروزمندان:
آبجی سنا                          --------------------              ورزشکار قهرمان و منظم ما! آبجی سنا! آبجی سنا! Muscular
آبجی می‌تی                      -------------------                آبجی می‌تی! همیشه سرحال و ورزشی!varzesh
آبجی تولد دوباره                  -------------------               ورزشکار پر تلاش و پر انرژی. 317
داداش روزبه                        -------------------                من هنوز ورزشهای دمبلی رو نرسیدم بهت بدم داداش ورزشی خودم 42
داداش لاکی بوی                  -------------------              ماشالله داداش ورزشکارم! بازم بیا از این اعلام‌های قشنگ بزار Khansariha (48)

آنانی که از ورزشهایشان بی خبریم:
آبجی باران...                       -------------------               شطرنجی 22
آبجی کیمی                        -------------------              بیا آبجی ورزشکار و کوهنورد منتظر اعلامتونیم 317
آبجی رکسانا                      --------------------             ورزش نکنید از شله محروم میشید آبجی 22
آدم اینجوری برنده میشه!

من چی؟
سلام 
بیرید کنار منم اووووووومدم:22:
[تصویر:  wp4003454.jpg]
(1392 دي 6، 20:49)halh نوشته است: من چی؟

هان؟ 4fvfcja

آبجی ما اینجا تو این تاپیک همدیگه رو تشویق به ورزش میکنیم روال کارمون هم توی پست اول تاپیک آوردیم. 41

شما خودتون ته ورزشکارید اما اگر خواستید به جمع ورزشکاران این تاپیک بپیوندید پست اول تاپیک رو بخونید متوجه میشید چطوریه...Khansariha (48)

(1392 دي 6، 22:27)bahar2 نوشته است: سلام 
بیرید کنار منم اووووووومدم:22:

سلاااام! 4fvfcja

خوش اومدید آبجی ورزشکار! 6 سرپرست عزیز تاپیک 30 روزه! 317

خوشحالم که اینجایید. اگر دوست داشتید برای ثبت‌نام فرم 1 رو پر کنید. کار خاصی نداره فقط یه برنامه‌ی ورزشی که دوست دارید انجام بدید رو مشخص کنید و بعد از اون هم ورزش کنید 6 و ما رو در جریان ورزشاتون بزارید! 41

Khansariha (48)
آدم اینجوری برنده میشه!

هرچی هست منم هستم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان