امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۲ روز خوب

خدا رو شکر
امروز بر خلاف دیروز خیلی روز خوبی بود. Khansariha (69) 
فکر می کنم اون انرژی اولیه رو بازیافتم

خدایا شکرت 302 

(1398 مرداد 8، 23:17)sanctity نوشته است: سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 18 روز خوب

ما شاء الله داداش خیلی خوبه 2uge4p4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 19 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلااااام
کویین 53 100+12 روز خوب 2uge4p4
خدایا شکرت 302
 سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 20 روز خوب
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 146 روز  خوب Khansariha (46)
53
دریل / 18 تیر/ 24 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۴ روز خوب

خیلی خوش حالم از پاکی خیلی از دوستامون 2uge4p4 

دریل، سانکتیتی، جناب خان، کویین خانم و .... 49-2 

ماشاءالله به شما و با همین قدرت روبه جلو حرکت کنید. Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
لیست بروز شده 11 / 04 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 177 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 / 112 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

آرمین / 19 تیر 98 / 6 روز خوب ............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

زینبی/ 14 تیر 96 / روز خوب : 739 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 24 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره بیست و چهارم

bahar2ا/ 13 تیر 98 / 1 روز خوب ............................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

امیرحسین خان / 20 خرداد/ 9 روز خوب ............................................................. در انتظار ستاره بیستم

رضا222 / 22 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره بیستم

قاصدک/ 1 خرداد 98  / روزخوب: 26 ................................................................. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 20 خرداد 98  / 46 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

Derilا / 18 تیر 98 / 24 روز خوب ......................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

سالک / 9 تیر 97 / 366 روز خوب  ............................................................................. در انتظار ستاره دوازدهم

مرد مجاهد / 12 تیر 98  / 26 روز خوب ........................................................................ در انتظار ستاره دوازدهم

sanctity ا/ 22 تبر 98 / 20 روز خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 7 تیر 98 / 4 روز خوب ................................................................................ در انتظار ستاره یازدهم

شادن / 8 تیر 98 / 30 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 146 روز خوب  ............................................................. در انتظار ستاره نهم

aufbau ا/ ? / 9 روز خوب  ........................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aliunknown ا/ 2 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 21 روز خوب
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام 4chsmu1

کویین 53 100+14 روز خوب 2uge4p4
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۵ روز خوب

خدا رو شکر

نقل قول: عاشق جان خدای مهربونمون که به بنده هاش بصیره، همراه قدمهای پاکته .. میخوام با تمام وجودم به خودمون بگم که هیچ چیز توی زندگیمون ارزشمندتر از بندگی و ایمان و طهارت نیست ..
امیر مومنان فرمودن:

مجاهد شهيد در راه خدا پاداشش بيشتر از كسى نيست كه قدرت بر گناه داشته ولى خوددارى نموده. چنين انسان با عفّتى نزديك است فرشته ‏اى از فرشتگان باشد.

خیلی ممنونم داداش، دقیقا همین طور هست که می گی ....
امیدواریم که خدا با نظر لطفش به این بنده ی عاصیش نگاه کنه ...

یا علی 303

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان. بینهایت از محبت های مجاهد گل و دوستان عزیزم ممنونم. امیدوارم به یاری خدا تمام لحظات عمر ما با عشق، فداکاری و بخشش سپری بشه و در زندگانی ابدی هم با سرافرازی یکدیگر را ملاقات کنیم.  53
sanctityا / 22 تیر 98 / 22 روز خوب
سلام به همگی

متاسفانه باز هم خراب شد. روحیه ام بهم ریخته. فقط فکر منفی، و ناامیدی از رحمت خدا...میخوام دوباره شروع کنم.

Mr Degareshا / 13  مرداد 98  / 0 روز خوب
سلااااااااام

بله آقای مجاهد 114 تا الف بود تازه یه سه باری تایپ کردم و پاک کردم هی وسطش باهام حرف می زندند شمارش از دستم در می زفت Gigglesmile
مرسی از این همه حس خوبی که می دید قطعا این احوالات خوب به خودتون هم منتقل میشه  53
چرا زودتر نیومده بودید سرپرست بشید؟ هاااان؟ Swear1

یه خدا قوت ویژه هم به اقای عاشق  53

آقای دگرش خیلی خوبه که دوباره می خواید شروع کنید حال بد الانتون هم طبیعیه. همین حال بد باعث میشه که شما این شرایط را نخواید و تلاش کنید تا تغییرش بدید. پیشنهاد می کنم اعلام وضعیت هاتون رو روزانه انجام بدید. انشاءالله خیلی زود مسیر پاکی براتون هموار میشه 53

کویین 53 115 روز خوب
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 148 روز  خوب Khansariha (46)
53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان