امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۶ روز خوب

دگرش جان
مجاهد و کویین خانم راست می گن.
من مطمئن هستم که دوباره اوج می گیری و می تونی کلی پاکی جمع کنی.
تو این رو ثابت کردی که مرد روزای سختی و اون قدر اراده داری که اگر بخوای کلی پاکی جمع کنی....

فقط اگر حال بد الانت رو یه جایی ثبت کنی، توی بلند مدت، با مراجعه کردن بهش یادت می آد که شکستن هیچ فایده ای نداره.

من هم دیشب حالم یه ذره بد شد، اما خدا رو شکر به خیر و خوشی گذشت و پاک موندیم Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 23 روز خوب
سلام
بعد از نزدیک ده ماه دوباره میخوام اعلام وضعیت کنم
اگه تو لیست جا دارید اسم منم اضافه کنید  53
یوسف / 31 خرداد / 45 روز خوب
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۷ روز خوب

وای ببین کی اومده اعلام وضعیت می کنه Khansariha (63) 
یوسف جان خیلی کار خوبی کردی ...

۴۵ روز پاکم که داری ... ترکوندی داداش Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 24 روز خوب
دریل/ از همیشه صفرترم
اینجوری دیگه نمیشه. یکی نیست بگه دریل خجالتم خوب چیزیه. 
 اصن خوب نیستم. دارم گند میزنم به همه چی. همه چیز مسخره است. دارم دیوونه میشم.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 5 ماه خوب  bliss
53
لیست بروز شده 15 / 04 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 177 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 /115 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

آرمین / 19 تیر 98 / 6 روز خوب ............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

زینبی/ 14 تیر 96 / روز خوب : 739 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 27 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره بیست و چهارم

bahar2ا/ 13 تیر 98 / 1 روز خوب ............................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

امیرحسین خان / 20 خرداد/ 9 روز خوب ............................................................. در انتظار ستاره بیستم

رضا222 / 22 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره بیستم

قاصدک/ 1 خرداد 98  / روزخوب: 26 ................................................................. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 13 مرداد 98  / شروع روزهای خوب ........................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

یوسف / 31 خرداد 98 / 45 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

Derilا / 15 مرداد 98 / شروع روزهای خوب ......................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

مرد مجاهد / 12 تیر 98  / 30 روز خوب ........................................................................ در انتظار ستاره سیزدهم

سالک / 9 تیر 97 / 366 روز خوب  ............................................................................. در انتظار ستاره دوازدهم

sanctity ا/ 24 تبر 98 / 20 روز خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 7 تیر 98 / 4 روز خوب ................................................................................ در انتظار ستاره یازدهم

شادن / 8 تیر 98 / 30 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 150 روز خوب  ............................................................. در انتظار ستاره دهم

aufbau ا/ ? / 9 روز خوب  ........................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aliunknown ا/ 2 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۸روز خوب

اگر لیست اشکالی داره حتما بهم بگید تصحیح کنم. 302 

(1398 مرداد 15، 11:34)Deril نوشته است: دریل/ از همیشه صفرترم
اینجوری دیگه نمیشه. یکی نیست بگه دریل خجالتم خوب چیزیه. 
 اصن خوب نیستم. دارم گند میزنم به همه چی. همه چیز مسخره است. دارم دیوونه میشم.

داداش درست می کنی داداش، همه چی رو حل می کنی.
الان وقت خودخوری نیست. الان باید عزمت رو جزم کنی. Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 25 روز خوب
 سپاس شده توسط
بسم الله
شادن/ ۸تیر/ با لطف خداوند مهربان شروع ۴۰ مین روز خوب
الحمدلله
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام
کویین 53 118 روز خوب
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۲۹روز خوب

مجاهد جان یکی از خبرای خوبت قطعا اینه که من فردا سی روزه می شم Khansariha (69) 
و ستاره ی بیست و چهارم رو که خیلی براش انتظار کشیدم رو دش می کنم. Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 26 روز خوب
سلام
یوسف / 31 خرداد / 48 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان