امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 30 روز خوب

خدایا شکرت

یک ماهه که پاکم، تشکر می کنم از مردمجاهد و باقی دوستان که کمک کردن بهم.
این یه ماه کلی اتفاق خوب برام افتاد و همین که الان رو به رشدم خیلی خوشحالم می کنه 2uge4p4 

نقل قول: میبینم که شادوماد و حاج عاشق و داش سنک تیتی و خواهر کویین هم پاااااااااااااااکنننننن

303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ســــلام

عطر رهایی 53 3 بهمن 97 53 روز خوب : 195

خداروشکر...
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 27 روز خوب
سلااااام سلااااام دوستان  Khansariha (48)

کویین 53 120 روز خوب  317

یک ماهه که در کنار تلاش برای پاک موندن، کنترل نگاه و ذهن هم انجام دادم
نتیجه اینکه پاک موندن راحت تر، کیفیت روزهای خوب بیشتر و ذهنم آزادتر بود.
خیلی حس خوبی داره که ادم برای وقتش، جسمش، نگاهش و فکرش ارزش قایل باشه و عزت نفس رو خودش تقویت کنه و درنهایت به حس رضایت و آرامش درونی برسه.
امیدوارم همه مون همیشه تو این مسیر بمونیم و روز به روز به این حس نزدیکتر بشیم.
یوسف / 31 خرداد / هفت هفته کامل معادل 49 روز خوب 
خدایا شکرت
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 28 روز خوب
دریل / 15 مرداد/ 3 روز خوب
سوال: اصن هزار روز خوب. آیا کافیه؟ آیا همه چی درست میشه بعدش؟
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۳۱ روز خوب

(1398 مرداد 19، 0:06)Deril نوشته است: دریل / 15 مرداد/ 3 روز خوب

من یه جوابی می دم همین الان به ذهنم رسیده. بچه ها تکمیل کنن.
واقعا این عدد ها از یه جایی به بعد مهم نیستن.
مهم کیفیت پاکیه (توی چند ماه اول) از لحاظ کنترل نگاه و ذهن و ...
و در بلند مدت هم تغییری که توی سبک زندگیمون می دیم و بهتر کردن اوضاعمونه.

اگر این دو تا اتفاق بیافته پاکی با کیفیت، تغییر سبک زندگی حتی کمتر از هزار روز هم کافیه. در عرض چند ماه تغییرات محسوسی رو حس می کنه آدم.

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 مرداد 19، 0:06)Deril نوشته است: دریل / 15 مرداد/ 3 روز خوب

سلام.
دریل نمیشه با یقین گفت که با هزار روز خوب (بدون خودارضایی و پورن و دست ورزی: طبق تعریف کانون) همه چی درست میشه؛ ولی میشه گفت که بطور کلی زندگی آدم بهتر میشه. منظورتو از "چی" دقیق متوجه نشدم ؛ چون نمیدونم با خ.ا نکردن چی میخوای از زندگی و چی رو میخوای که درست بشه. ولی بطور کلی بخوام بگم: بعضی از مسائل و مشکلات مستقیماً تحت تاثیر شهوت (نه صرفاً خودارضایی) هستند و مسائل دیگه رو اندکی شهوت توشون دخالت داشته. به طور مثال من اگه الان افسردگی شدید داشته باشم و صفر تا صدش بخاطر شهوت باشه آره با پرهیز اوکی میشم ولی نه 60 درصدش بخاطر شهوت باشه بقیه اش واسه چیزهای دیگه مسلماً 100 درصد افسردگیم خوب نمیشه. اما اینو مطمئنم که با پرهیز و بهبودی تو مسئله شهوت حتی اگه 20 درصد از اون 60 درصد شهوت هم کم بشه ؛ من حال خوب رو نسبت به شرایط الان تجربه می کنم. تو این شکی ندارم.
---
دیروز یه کارگاه بودم؛ شخصی که تجربه میداد پاکیش بالا بود؛ حرفاش قشنگ بود و خیلی به دلم نشست. یه جا میدونی چی گفت؟ هرگز نباید این تفکر رو داشته باشیم که شهوتی که امروز بصورت اعتیاد در ما بوجود اومده و خودش رو به انواع مختلف نشون داده، واسه همیشه تموم میشه. اعتیاد به شهوت مثله اعتیاد به مواد مخدر، الکل و ... نیست. درسته وجه اشتراکات فراوونی داره ولی مثله مواد نیست که بگی من پاک شدم تموم؛ این مواد رو میندازم تو چاه تموم شد من دیگه بهش دسترسی ندارم... شهوت یه غریزه هست و با ما بوده و هست و خواهد بود. این نیست که بگم الان که 1000 روز خوب دارم دیگه تموم شد رفت. بلکه من فقط باید واسه 24 ساعت خودم رو تسلیم کنم و از شهوت پرهیز کنم. حتی یه جا گفت خیلی ها با پاکی بالا به خاطر غرور لغزش کردند.
---
من اینو قبول دارم که با پرهیز از شهوت و بهبودی یافتن (بهبودی ادامه دارد / هیچوقت تموم نمیشه)؛ خیلی اتفاقای قشنگ تو زندگیم خواهد افتاد. خیلی که بعضیشون رو من ازش آگاه میشم و برخی شونم شاید هرگز آگاه نباشم. بهبودی از شهوت پایانی نداره؛ نه به این معنی که من خودارضایی نمیکنم یعنی تماماً بهبود یافتم و شهوت تموم شد رفت. نه؛ هرگز شهوت رو صرفاً خودارضایی و پورن و روابط و ... نبینیم. لغزش امروز من شاید خودارضایی کردن و پورن دیدن باشه؛ یه خورده که بهبود پیدا کردم لغزشم میتونه به معنای نگاه شهوت آلود باشه؛ بیشتر بهبودیم ادامه پیدا کرد لغزشم میتونه برون ریزی در خواب باشه (ببخشید واضح و بی پرده دارم صحبت میکنم.) شاید بگید برون ریزی در خواب که دیگه ربطی به ما نداه؛ ولی من به این اعتقاد دارم که تو مسیر بهبودی اونقدر آدم میتونه پیشرفت کنه که حتی تو خواب هم هوشیار باشه. چه بسا که افرادی به این مرحله رسیدند. امروز شهوت واسه من جسمی هست. فردا که خودارضایی بهبود یافت؛ شهوت تموم میشه؟ شاید تو فکرم بمونه؛ اونجا هم رفت؛ شاید تو احساسات بمونه؛ اون هم رفت شاید تو عواطفم بمونه یعنی با این که هیچ کدوم از اینا نیست ولی به شهوت هنوز معطوف باشم. این مرحله هم رد بشه میدونی چی میشه؟ شهوت به روح میرسه. اون موقع هست که شهوت خالص هست. به این مرحله چرا نرسه آدم. نمیشه؟ پس چرا بعضی ها تونستند. صد در صد میشه.
این همه نوشتم و بعضی جاها هم شاید درکش سخت باشه حتی من با وجود اینکه بهش اعتقاد پیدا کردم هنوز درکش برام سخته اللخصوص حرفهای چند خط آخرم. ولی هدف اصلیم فقط یه جمله بود که براش این همه نوشتم: "بهبودی ادامه دارد..."
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 154 روز خوب   Khansariha (46)
53
 سپاس شده توسط
اقا من اگه بتونم هزار روز پاکی داشته باشم خیلی راحت تر مشکلات زندگیمو حل کنم
 صد البته که مشکلات حل نمیشه , تموم نمیشه
 حداقل یه برگ برنده دارم

یوسف / 31 خرداد / 50 روز خوب
 سپاس شده توسط
عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / ۳۲ روز خوب

خدا رو شکر Confetti 

(1398 مرداد 19، 21:56)یوسف نوشته است: اقا من اگه بتونم هزار روز پاکی داشته باشم خیلی راحت تر مشکلات زندگیمو حل کنم
 صد البته که مشکلات حل نمیشه , تموم نمیشه
 حداقل یه برگ برنده دارم

یوسف / 31 خرداد / 50 روز خوب

منم موافقم باهات یوسف

همین که آدم این کار رو بتونه کنار بذاره، اعتماد به نفسش می چسبه به سقف ...
برعکسش هم هست، هر بار که آدم می شکنه، اعتماد به نفسش له می شه ...

این تازه یکی از مزایای پاکیه

خداحافظی

سپاس شده توسط
لیست بروز شده 19 / 04 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 195 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 /120 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 32 روز خوب ................................................................ در حال جهاد

آرمین / 19 تیر 98 / 6 روز خوب ........................................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

زینبی/ 14 تیر 96 / روز خوب : 739 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و چهارم

bahar2ا/ 13 تیر 98 / 1 روز خوب ............................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

امیرحسین خان / 20 خرداد/ 9 روز خوب ............................................................. در انتظار ستاره بیستم

رضا222 / 22 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره بیستم

قاصدک/ 1 خرداد 98  / روزخوب: 26 ................................................................. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 13 مرداد 98  / شروع روزهای خوب ........................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

یوسف / 31 خرداد 98 / 50 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

Derilا / 15 مرداد 98 / 3 روز خوب ......................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

مرد مجاهد / 12 تیر 98  / 35 روز خوب ........................................................................ در انتظار ستاره سیزدهم

سالک / 9 تیر 97 / 366 روز خوب  ............................................................................. در انتظار ستاره دوازدهم

sanctity ا/ 22 تبر 98 / 28 روز خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 7 تیر 98 / 4 روز خوب ................................................................................ در انتظار ستاره یازدهم

شادن / 8 تیر 98 / 40 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 154 روز خوب  ............................................................. در انتظار ستاره دهم

aufbau ا/ ? / 9 روز خوب  ........................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aliunknown ا/ 2 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif] [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 22 تیر 98 / 29 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی دوستان . خداکنه که حالتون خوب باشه
رضا//امروز روز 12 خوب منه 
بعد از اینکه اون پیام و گذاشتم واقعا حالم خیلی بد بود برای خودم نامه نوشتم و از خدا خواستم واقعا منو از این منجلاب بیاره بیرون . رفتم قم تا حالم بهتر بشه خداروشکر الان 12روزه پاکم . امیدوارم ادامه داشته اشه 
وقتی اومدم پیام هاتون و دیدم واقعا حالم بهتر شد از صمیم قلب میگم واقعا بچه ها ازتون ممنونم که واسم صلوات فرستادین و کلی پیام های محبت آمیز واسم فرستادین اینا همش واسم قوت قلب بود ازتون ممنونم به خاطر صلوات هایی که واسه من فرستادین یه دنیا ازتون ممنونم 
از همه ی شما دوستان خوبم 
بچه ها واسم دعا کنید که بهتر بشم و خوب بشم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان