امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام

عطر رهایی 53 3 بهمن 97  53 141روز خوب

خداروشکر
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام
350 روز 1
۹ تیر ۹۷ 53
بسم الله
شادن/٦ فروردين/ شروع ٨١مين روز خوب
الحمدلله
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام به همگی
Mr Degareshا / 20 خرداد 98  / 5 روز خوب
دریل/ 12 خرداد/ 13 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
قاصدک / 1 خرداد 98 / روز خوب: 26 [تصویر:  53.gif]

خدا رو شکر...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
دریل / 12 خرداد/ 15 روز خوب 317
سلام دوستان.
sanctityا / 24 خرداد 98 / 4 روز خوب
لیست بروز شده 28 / 03 / 98

[تصویر:  67.gif]

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 141 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 / 60 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

آرمین / 23 فروردین 98 / 7 روز خوب ............................................................................. در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

عاشق فاطمه زهرا  / 22 خرداد 98 / شروع روزهای خوب ............................ در انتظار ستاره بیست و چهارم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 704 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و سوم

bahar2ا/ 4 اردیبهشت 97 / 10 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره بیست و دوم

رضا222 / 11 اردیبهشت 98 / 43 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره بیستم

امیرحسین خان / ؟  / 30 روز خوب ..................................................................... در انتظار ستاره بیستم

قاصدک/ 1 خرداد 98  / روزخوب: 26 ................................................................. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 20 خرداد 98  / 5 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Derilا / 22 خرداد 98 / 15 روز خوب ......................................................................... در انتظار ستاره سیزدهم

sanctity ا/ 24 خرداد 98 / 4 روز خوب  ..................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

سالک / 9 تیر 97 / 350 روز خوب  ............................................................................. در انتظار ستاره یازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 22 خرداد 98  / شروع روزهای خوب ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 28 فروردین 98 / شروع روزهای خوب ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم

شادن / 6 فروردین 98 / 81 روز خوب  ....................................................................... در انتظار ستاره نهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 101 روز خوب  ............................................................. در انتظار ستاره هشتم

aliunknown ا/ 2 مهر 97 / 64 روز خوب  ................................................................ در انتظار ستاره هفتم

aufbau ا/ 18 خرداد / 4 روز خوب  ........................................................................ در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  ...................................................... در انتظار ستاره هفتم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 100+1 روز خوب Khansariha (46)
53
زینبی
/14تیر 96/ 715روز خوب 53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سلام
امیرحسین خان
20 خرداد/ 9 روز خوب
(نگران نباشید، نشکستم الحمدلله؛ ولی از خودم هم راضی نبودم واسه همین از اول شروع کردم.)
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

امیر حسین رو که می بینم حرصم در میآد 22

ما این جا داریم توی قفس با بدبختی گرگ نفس می جنگیم.
اما تصویری که من از امیرحسین دارم اینه:
یه لیوان آپ پرتقال دستشه، عینک دودی هم زده و شلوارک پوشیده. 4chsmu1 
همین که میاد توی قفس، گرگ نفس از وحشت میره یه گوشه قفس دستش رو می ذاره روی سرش و جیغ می زنه.
بعد امیرحسین میاد نزدیک گرگ یه ذره نوازشش می کنه.
«ببین دیگه بچه ی بدی نباشی ها، جیغ هم نزن بی ادبی هم نکن. همین جا آروم بشین»

بازی می کنه با گرگش 22

عاشق / ۲۸ خرداد / ۲ روز خوب 22
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام به همه دوستان . امیدوارم که حالتون خوب باشه 
رضا///11اردیبهشت///50 روز
متاسفانه خیلی وسوسه میشم وی دارم خودم و کنترل میکنم 
واسم دعا کنید . 53 53
دریل/ 12 خرداد/ 17 روز خوب Khansariha (69)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان