امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی بهمن 92 * شرط:پیروزی در مسابقه 30 روزه * ( سرپرست: سنا, ata )

سلااااااااااااااااااام

وااااای آقا عطا ممنووووووووون که جواب دادین317

100 روزگیتون مبــــــــــــارکKhansariha (48)

(1392 بهمن 19، 9:48)n73 نوشته است: ان 73 / 19 بهمن 92 / 36 روز خوب

مرسی که منو شرکت دادین Khansariha (18)
خواهش میکنم
اما کو موارد انتخابیتون؟17
پست اول تاپیک رو مطالعه بفرمایید اگر با قوانین جدید اطلاع ندارید
ممنون303

...

آقا احسان ..خوشحالیم که همیشه دست پر میاید ..فقط 32 روز دیگهKhansariha (48)

گــــــــــــــــدای زهــــــرا / 3 تیر 92/روز خوب: 120/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــاره چهارم به شرط پـاکی و اعلام وضعیت

رامــــتــــــــــیـــــن / 14 شهریور 92 /روز خوب: 60/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــاحـــــــــــــــل آرام / 1 مهر 92 /روز خوب: 88/ روز پاک:1 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:148/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بـــــــــــهـــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 88 / روز پاک:2  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :100/ روز پاک: 1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

30 روز 1 مــــــــــــــاه8 / 15 آبان92 / روز خوب:53 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حسیــــــــــن جی اچ / 25 آبان 92 / روز خوب: 60 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مبینــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر 92 /روز خوب: 0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـنـهـــــــــــــــاترین سردار/13 آذر 92/روز خوب:13/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــــــمـــــــــــــــــــــا / 14 آذر 92 /روز خوب: 22/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

میــــــــــــــــلاد میلانو / 24 آذر 92 / روز خوب: 6 / روز پاک: 0 ★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رهــــــــــــــــــــــــــایی / 28 آذر 92 / روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:58 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شــــــــهـــــــرام جـهـاد/30 آذر 92/روز خوب:24/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مســــــــافر کوچولو / 30آذر 92 / روز خوب: 25 / روز پاک :0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:68 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مهســـــــــــــــــــــا 20 /2 دی 92/ روز خوب: 66 /روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تــــــــــــــــــــــــرلان /  8 دی 92 / روز خوب: 30 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

راه بـــــــــــــــهشت / 12 دی 92 / روز خوب: 11 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرشــــــــــــــــــــــــام/ 14 دی 92 / روز خوب: 46/ روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:52 / روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویــــــا رهـــــــــــــایی /24 دی 92 / روز خوب:8 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــورد313 /24 دی 92 / روز خوب: 1 / روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:47 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:17 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــلـــــبــــــــرگ / 2بهمن  92 /روز خوب: 3 /روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اِنــــــــــــــــــــــــ 92 / 3 بهمن 92 /روز خوب:40 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

علیرضـــــــــــــــــا 68 /  7 بهمن 92/ روز خوب:4 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /8 بهمن 92 /روز خوب:8/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 8 بهمن 92 /روز خوب: 3/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــن. / 8 بهمن 92 / روز خوب:7 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مرمربانــــــــــــــــو / 17 بهمن92 / روز خوب:33 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

انـــــــــــــــــــ 73 / 19 بهمن 92 / روز خوب: 32 / روز پاک: 0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

22
سلام
از اعضای گروه معذرت میخوام...22
این س روز در عین مسخرگی همش پاک بود..(نشکستم آآآآآآ...)
اما خیلی بد طی شد..یعنی دیگه خودم از خودم عصبانی شدم.. اینطوری ادامه دادن رو دوست ندارم..13

اینه ک در کمال سختگیری نتیجه این میشه:

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /20 بهمن 92 /روز خوب:1/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

و

لیگ 4Gh-P

[تصویر:  m.gif] 1-رامین 7 خوب 0 پاک [تصویر:  m.gif]:give_rose:
[تصویر:  m.gif] 2-بابا بزرگ 4 خوب 1 پاک [تصویر:  m.gif]:hi:
[تصویر:  m.gif] 3-می توانم 2 تا خوب [تصویر:  m.gif]:friends:
[تصویر:  m.gif] 4- سها 1 خوب 0 پاک [تصویر:  m.gif]:dokhtar:

در هر صورت .. الحمدلله..1

موفق باشین وتا همیشه پاک..

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

بـــــــــــهــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 90 / روز پاک:1  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت 
317
سلام به همگی :22::22:

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:59 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

(1392 بهمن 20، 16:25)bahar2 نوشته است: بـــــــــــهــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 90 / روز پاک:1  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت 
317

سلام ابجججججججی بهار 4chsmu14chsmu1
مبارکتون باشه ستاره ی دوم ، البته هنوز نگرفتید ولی میگیرید 414141
وای چقدر خوشحالم که همکارم میخواد ستاره بگیره 4chsmu14chsmu14242
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلامSmiley-happy114
این سه روز یعنی از جمعه عالییییییییییییییییییییییییییییی بود
همه چی ظبق برنامه پیش رفت و تونستم کلی از برنامه های عقب مونده را جبران کنم317317317

بعد یه هفته کسل بودن و اخلاق بد ا،ین 3 روز خیلی راضی بودم از خودم4fvfcja
و همش به خاظر تلاشی  بود که در کنترل زبانم انجام دادم که انشا ا.. بهتر هم میشه 53258zu2qvp1d9v

مهسا 20/ 2 دی /69 رو زخوب / 1 روز پاک :22::22:

و در اخر ممنون از سنای عزیز و اقا عطا که خیلی خیلی زحمت میکشن 303انشا ا.. عاقبت به خیر شوید

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلااااااااااام535353
خداقوت سنا خانم و داداش عطا[تصویر:  3.gif] 
به لطف خداوند 2 روز خوبKhansariha (46)
مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:150[تصویر:  Laie_22.gif][تصویر:  Laie_22.gif][تصویر:  Laie_22.gif]
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
سلام 53 
یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:18 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است...
سلام به همگی :22::22::22::22:

سنا جون داداش عطا خسته نباشینKhansariha (8)Khansariha (8)
ببخشید من دیر اومدم1276746pa51mbeg8j 

ان92/ 3بهمن 92 / روز خوب:43 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلاممممم ابجی ندا ، Khansariha (8)Khansariha (8)
خوش اومدین ، دیگه یواش یواش داشتیم نگرانتون میشدیم 4242

فقط 17 روز (خوب) دیگه تا ستاره اول بیشتر نمونده :22::22:

===========================

ابجی سنا و داداش عطا ، توجه کنید ، براتون قهرمان آوردم  varzeshvarzesh
اونم چه قهرمانی ، ماشالله اونقدر انرژی داره که نگوووووووووو و نپرس 317317

حالا بعد خودتون باش آشنا میشین

فعلا من فقط معرفی شون میکنم 317317

آقای Ezio Auditore

9دی / 30 روز خوب / 1 روز پاک 4141

حسابی تحویلش بگیرید cheshmak

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

نقل قول: اونم چه قهرمانی ، ماشالله اونقدر انرژی داره که نگوووووووووو و نپرس
خوندم:
اونم چه قهرمانای ، متاسفانه اونقدر انرژی دارن که نگوووووووووو و نپرس
بعدم فکر کردم اقا احسان داره به اعلام نکردنا و بی انرژی اعلام وضعیت کردنای ما تیکه می اندازه

عوارض کنکورم ممکنه باشه اما می گن چوب و که برداری گربه دزده در می ره

اینم از این اعلام وضعیت
1276746pa51mbeg8j13
انشالله جمعه با 5 روز خوب برگردم پیشتون
شب خوش

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
خدایا مارا در راه خودت حفظ و نگهداری بفرما..

الحمدلله رب العالمین..
امروز هم روز خوبی میشه از فضل خدا..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلامتــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:70/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
سلام 303

مرمر بانو / 17 بهمن / روز پاک :1 / روز خوب : 35
[تصویر:  15.gif]
حتی وقتی جلو رفتن سخت است، قدم‌های کوچک رو به جلو بردارید. مخصوصاً در زمان‌هایی که چیز جدیدی امتحان می‌کنید، خیلی مهم است که مدام خودتان را به جلو هل دهید. چون شتاب حرکت از همه چیز مهمتر است. حتی اگر با سرعت لاک‌پشت حرکت کنید، بالاخره به خط پایان خواهید رسید. زیرا هر قدم، شما را از جایی که دیروز بوده‌اید جلوتر می‌برد.
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
سلام :22:

از سی روزه قهرمان آوردم 317 اول دست بزنید به افتخارش تا معرفیش کنم 53258zu2qvp1d9vclapping41Khansariha (48)

نیکو/20دی /30روز خوب[تصویر:  12.gif]

مراقب نیکوجونم باشید Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان