امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

یا لطیف... / 15 اذر / شروع روز های خوب و پاک
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
علی
15 آبان
31 روز خوب
Khansariha (2)
[تصویر:  Untitled.jpg]
سلام
سحر/20مرداد/118روزخوب 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
جناب خان / 3 مهر / 73 روز خوب
یکم سخت داره پیش میره Hanghead
53
سلااااام
دوستاااااان چطوریـــــــــــــــــد؟!؟!؟!!
دلم تنگ شده بود برا همتون 
تنها جمع دوستانه ای هستید که وقتی میام پیشتون اینقدر احساس نزدیکی به خدا میکنم ، با هر مقدار بار گناه هم که میام اینجا بازم حالم خوب میشه 
پــــــــس دم هــــــــــــــــمـــــــــــــــتـــــــــــــــــون گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم 317

از خانم میتوانم بزرگوار و داداش سعادت دوست داشتنی هم فوق العاده تشکر میکنم ،با اینکه این همه مسئولیت دیگه هم دارن تو کانون ، اینجا رو هم کامل ساپورت میکنن 53 53 53

(1394 آذر 16، 2:09)یا لطیف... نوشته است: یا لطیف... / 15 اذر / شروع روز های خوب و پاکق
سلام امیدوارم الان حالت خوب باشه ،وضعمون مثل همه ، این شیطون لعین منتظر لحظست که بزنتمون زمین ، ولی ما تسلیمش نمیشیم ، وقتی زمین میخوریم ، دست خدا رو میگیریم و دوباره بلند میشیم 
نمیدونم به نظرت میتونیم 15 آذر 94 رو برای همیشه حفظش کنیم ؟!؟! ، مگه ظهور نزدیک نیست ؟ 
مگه نمیگیم 
اللَّهُمَّ اكْشِفْ هَذِهِ الْغُمَّةَ عَنْ هَذِهِ الْأُمَّةِ بِحُضُورِهِ وَ عَجِّلْ لَنَا ظُهُورَهُ إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيدا وَ نَرَاهُ قَرِيبا بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ .
خدايا اين اندوه را از اين امت به حضور آن حضرت برطرف كن، و در ظهورش براى ما شتاب فرما، كه ديگران ظهورش‏ را دور میبينند، و ما نزديك میبينيم، به مهربانیات اى مهربان‏ترين مهربانان.
مگه نمیخوایم یه روزی چشممون به اون پیشانی نورانی بیافته ؟؟!
پس چرا باید اماممون رو زجر بدیم ؟! ، پس قطعا میتونیم 15 آذر رو  15 آذر نگه داریم  و آماده شیم برای ظهوری که شاید این جمعه اتفاق بیافته 
اصلا اگه واقعا اعتقاد داشته باشیم این جمعه ممکنه صاحب الزمان تشریف بیارن این کار رو میکنیم ؟!!
یا صاحب الزمان ،شما که در همه حال شاهد حال و احوال ما هستید ، آقا جان شرمنده ایم ،رو سیاهیم ، ولی با تمام وجود میخوایم که این تاریخ رو دیگه عوضش نکنیم ،چیکار کنیم ؟ ، کمکمون کنید ، بیشتر از همیشه 
التماس دعا

(1394 آذر 16، 13:13)علی علی نوشته است: سلام
علی
15 آبان
31 روز خوب
Khansariha (2)

سلاااااااام علی آقا
خوش آمدید 
تاپیک رو منور فرمودید 
منتظراعلام وضعیت های پاکیتون و ستاره های زیباتون هستیــــــــم
راستی اسمتون هم خیلی زیباست ، اصلا نام علی حال آدم رو میزون میکنه  

(1394 آذر 16، 16:09)s.h نوشته است: سلام
سحر/20مرداد/118روزخوب 2uge4p4  2uge4p4  2uge4p4
سلااااام
به به 
ستاره سومتون رو آماده کردیم ، دادیم بچه ها تمیزش کنن ، صیقلی صیقلی ، تا دو روز دیگه تقدیم میشه خدمتتون 
دعا یادتون نره برامون

(1394 آذر 16، 19:09)جناب خان :) نوشته است: جناب خان / 3 مهر / 73 روز خوب 
یکم سخت داره پیش میره  Hanghead

سلااااام 
بمب انرژی 
ماشالله ماشالله
وقتی هدف اینه که برای همیشه پاک بمونی ، سختی هاش رو هم پشت سر میگذاری ، یه نگاهی به این همه روز پاکت بنداز ،قطعا خیلی سختی کشیدی تا جمعشون کنی ، شیطون هم میخواد ازت بدزدتشون ، پس هرجورکه میتونی حال و احوالت رو عوض کن و با یک لگد محکم شیطون رو بدرقه کن جوری که دیگه جرات دست درازی به این همه روزای خوشگلت نداشته باشه 53
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
دریل/ 11 اذر/ 5 روز خوب
ســـلام
عطر رهایی/ 12 آبان/ 35 روز خوب
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

sin-sin ا / 23 شهریور 94 / 85 روز خوب Confetti
5 روز دیگه نود روزه میشم , خدایا شکرت 2uge4p4
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
عاشق فاطمه زهرا / 21 آبان 94/ روز خوب : 25

می توانم خانم شما هم به بیست روز که سهله ، به بیشترش می رسید ان شاء الله
دست از تلاش برندارید 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نور ماه/ 14 ابان/33 روز خوبConfetti Confetti Greenstars 2uge4p4

خدا همراهمونه/21 مرداد/118 روز خوب و عالی 317 317 317
سلام
علی
15 آبان
32 روزه که پاکم
نمیتونم بگم خوب چون خیلی وقته دیگه آدم خوبی نیستم
خیلی وقته دیگه روزای خوبی ندارم.
[تصویر:  Untitled.jpg]
شیدایی / 3آبان/ 44 روز خوب
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
عاشق فاطمه زهرا / 21 آبان 94/ روز خوب : 26
53258zu2qvp1d9v
داداش علی علی ، الان بعد از 30 روز پاکی وقت خوبیه که عیب ها و نقص هات رو شناسایی و بر طرف کنی.
با برنامه ریزی و تلاش و کوشش همه چیز امکان پذیره.
چقدر شعاری شد حرفم 22
ولی امکان پذیره جدا ، راست می گم 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

sin-sin ا / 23 شهریور 94 / 86 روز خوب

امروز تولدمه و من 86 روزه توی ترکم
دوتا تولد داشتن چه حال خوبیه  Confetti  2uge4p4  Khansariha (69)  Khansariha (57)  Khansariha (63)
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان