امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام بچه ها جووون
Khansariha (8)
ایشالله ک همه روزشون خوب بوده باشه روزه من ک خیلی خوب بودvarzesh6 امروز نمازامو سر وقت خوندم تازه دعای توسلم خوندم41 کلا خوب بود دیگه اما برام دعا کنین میترسم از فرداها...1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
ببخشید چطوری باید تو مسابقه شرکت کنم؟

[تصویر:  05_blue.png]
سامولیکم
با چه رویی اومدم ...
اول سال ۳ ماه ترک بودم بعد یه سری اتفاقات منو دوور کرد ... امیدوارم بتونم این دففعه بمونمو لذت پاکیو دوباره بچشم. هیچ راهی بهتر از کار دست جمعی نیست .

من به غیر خ.ا می خوام قول نماز اول وقتم بدم . از نماز صبح فردا استارت می خوره .

حق جو / 15 بهمن / ۰
من یه بار شروع کردم خراب کردم دوباره شروع کردم و ....

باز هم شروع می کنیم 1276746pa51mbeg8j4fvfcja

سینا / 15 بهمن / 0
می خواستم زندگی کنم ، راهم را بستند
ستایش کردم ، گفتند خرافات است
عاشق شدم ، گفتند دروغ است
گریستم ، گفتند بهانه است
خندیدم ، گفتند دیوانه است
دنیا را نگه دارید ، می خواهم پیاده شوم !
((دکتر علی شریعتی))
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام لطفا اسم منو اضافه کنید
ره آسمان درون است...  53
سلام. باعرض پوزش اگه میشه من رواز13/بهمن بزنید
ازهرچه غیراوست چرانگذردکسی؟؟535353کافربرای خاطربت ازخداگذشت53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  81271340553267984496.jpg]
امام حسین(ع)میفرمایند:درروزقیامت تنهاکسانی از
خوف خدادرامان هستندکه که دردنیاازخداخوف دارند.
سلام من الان2روزه پاکم و هردوروز هم روز خوب بودن خدارو شکر.317
توی این دوروز هم نمازامو اول وقت خوندم هم چشمم کاملاً پاک بود.پایبندی به قول هم انجام دادم.
یعنی شما باید الان وضعیت منو به8روز مونده تغییر بدید!(البته الان که نمیاید چون نصفه شبه!فردا که میاید چون سومین روز پاکیم میشه باید برام بزنید7روز مونده!)
ضمن این که با قوانین جدید مسابقات هم کاملاً مخالفم!!!فقط گیر3پیچ الکی و باعث زحمت شرکت کننده هاس!!!!
دیگه تا رهایی چیزی نمونده!استقامت میکنم تا از شر بلایی که 2سال و نیمه دامنگیرم شده نجات پیداکنم!
[تصویر:  jangjooyan.png]
امروز یه روز خوب داشتمvarzesh
فقط آخراش نزدیک بود خراب شه 1276746pa51mbeg8j ولی خیلی بخیر گذشت
خیلی راضی ام4fvfcja
سلام
ا... قوانین مسابقات عوض شده!!!!!!! بابابزرگم می گه همیشه دو روز از دنیا عقبم باورم نشد
خب پس اسم من را از فردا بذارید تو لیست
ورزش چشم پاکی و قول ب محاسبه و پاکی
شاد باشید
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
دیروز هم روز خوبی نبود :( باز به قول و محاسبه نرسیدم ... 1276746pa51mbeg8j

انشاا.. امروز میشه - من میتونم42
خوشا باران و وصف بی مثالش
 سپاس شده توسط
سلااااممممممممم

دوستان یه نکته مهم :

تا زمانی که اعلام وضعیت نکنید
تعداد روزهاتون در لیست ثابت میمونن

به تعداد روزهایی که اعلام کردید روزهای پاکیتون محاسبه میشن

میتونید هرشب اعلام کنید
یا این که هر دو سه روز بگید که چن روزه گذشته
روزتون خوب بوده یا نه ؟

ترنج جان
خیلی عالیهههه آبجی 317
دمت گررررم Khansariha (48)

منم منم
همون نکته مهمه بالا رو بخونید لطفا cheshmak

رویا جووون
بیسته کااارتKhansariha (48)
مرسی که روحیه دادی بهمون 317

آقای سین فول
اسمتون به لیست اضافه میشه317
لطفا پست اول همین تاپیک رو مطالعه کنید
شیوه مسابقات عبض شدهcheshmak
هرروز باید با روز خوب و یا خدای نکرده روزه بد اعلام وضعیت کنید 41

آقای حق جو
سه ماه خیلی رکورده عالیه 317
پس مطمئنا میتونید بیشترش کنید 41
خوش اومدید :22:
و حتما حتما پست اول این تاپیک رو بخونید مسابقات عوض شدن cheshmak
براتوت آرزوی موفقیت دارم قهرمان 317

سینا خان
ترسیدم آقا Smiley-happy114
این آواتارتون چه جیگیلیه 41
آقا شک نکنید که میتونیذ 317
فقط یکم همت میخواد
پست اول تاپیکو خوندید دیگه ؟ cheshmak
منتظره اعلام وضیتای قشنگتون هستیم 317

آقای امور
ماشاالله شما که سه تا ستاره خوشگل دارید 17
متاسفانه اگه بخواید از ده روزه شروع کنید باید اون ستاره خوشگلا رو اهدا کنید 1276746pa51mbeg8j
توصیه میکنم همونجایی که هستید بمونید و دوباره تلاش کنید 42
حیفه اون ستاره ها که با کلی زحمت به دست آوردید
براتون آرزوی موفقیت دارم Khansariha (46)

سرزمین پاکیها خان
چرا ؟
حتما دنبال علتش باشید
قوانین عوض شدن که به ترک بچه ها کمک کنن
همه جوانب ترک در نظر گرفته شده
حتما بهشون توجه خاصی داشته باشید
انشاالله ه این بار میشه 317

آقای جنگجو
خیلی عالیههههه 317
ضمنا لست هم از تاریخ ثبت نام بر اساس روزای خوبی که داشتید و اومدید اعلام کردید نوشته میشه Khansariha (48)
این قوانین براساس نظرسنجی خوده بچه ها تنشیم شدن cheshmak
و سعی شده که رو همه جوانب ترک تاکید شه که انشاالله همه موفق باشیم Muscular

آقای ساسی لولو
خیلی عالیهههههه 6
باید هرروز همینجوری باشه ها 317

باران جان
قطعا میشه 317
مارو باش به سلطان روحیه میخوایم روحیه بدیم Smiley-happy114
 سپاس شده توسط
لیست به روز شده یکشنبه 15 بهمن

خوشحال/ 2 بهمن / 9 ...........................منتظر اعلام وضعیت

فور اور / 3 بهمن ............................................ امروز قهرمان میشیم منتظره اعلام وضعیت هستیم

مهدی 68 / 4 بهمن ...........................................[تصویر:  8.gif] روزه خوب داری قهرمان
داریوش / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  8.gif] روزه خوب داری قهرمان
مصطفی / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  8.gif]
روزه خوب داری قهرمان
در راه مانده /5 بهمن .........................................[تصویر:  8.gif]روزه خوب داری قهرمان

ترنج / 6 بهمن ....................................................[تصویر:  8.gif]روزه خوب داری قهرمان

سوزان / 5 بهمن ..............................................
[تصویر:  7.gif] روزه خوب داری قهرمان
26 اسفند / 5بهمن ...........................................
مصطفی 110 / 5 بهمن .....................................
سعید سیزده / 5 بهمن .................................... [تصویر:  7.gif] روزه خوب داری قهرمان

دختر آرزوها / 7 بهمن ............................................[تصویر:  7.gif]روزه خوب داری قهرمان

محمد / 6 بهمن ................................................ [تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
منم منم / 6 بهمن .............................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
مسعود تنها / 6 بهمن ..........................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
ترانه 230 / 6 بهمن .............................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
گمنام / 6 بهمن ...................................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان
حسین / 6 بهمن .................................................[تصویر:  6.gif] روزه خوب داری قهرمان

الی/ 8 بهمن ......................................................[تصویر:  5.gif] روزه خوب داری قهرمان
اقیانوس آرام / 7 بهمن ........................................[تصویر:  5.gif]روزه خوب داری قهرمان
ابولفضل / 7 بهمن ...............................................[تصویر:  5.gif] روزه خوب داری قهرمان
آرمین / 7 بهمن .................................................. [تصویر:  5.gif]روزه خوب داری قهرمان

سهیل 70 / 8 بهمن .............................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان

پیمان / 8 بهمن ..................................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان
رایتوس 40 / 8 بهمن ............................................[تصویر:  4.gif] روزه خوب داری قهرمان
رامتین / 8 بهمن .....................................................
4 روزه خوب داری قهرمان

مبین / 9 بهمن ..............................................................3 روزه خوب داری قهرمان
یک مشت خاک / 9 بهمن ..............................................3 روزه خوب داری قهرمان
امیرحسین18 / 9 بهمن ..................................................3 روزه خوب داری قهرمان

شازده کوچولو / 10 بهمن ................................................. 2روزه خوب داری قهرمان

جنگجو / 13بهمن ..............................................................2 روزه خوب داری قهرمان

اسنایپر / 11 بهمن ...........................................................1 روزه خوب داری قهرمان

رویا رهایی / 13بهمن ........................................................1 روزه خوب داری قهرمان

ساسی لولو/12بهمن ........................................................1 روزه خوب داری قهرمان

سمور / 4 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

می شود؛ می دانم / 13 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان

در جستجوی حقیقت / 12 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان

مهدی / 12 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

آقای اراده / 12 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان

ارغوان / 13 بهمن ............................................................... بسم الله قهرمان

همناز / 13 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

یا علی گفتیم و.. / 13 بهمن ................................................. بسم الله قهرمان
سرزمین پاکیها / 13بهمن ..................................................... بسم الله قهرمان
باران / 14بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان
نارین / 14 بهمن ...................................................................بسم الله قهرمان
سین فول / 14بهمن ............................................................بسم الله قهرمان
حق جو / 15بهمن ..............................................................بسم الله قهرمان
سینا 1401سینا/15بهمن .....................................................بسم الله قهرمان

به قهرمان دیروزمون Khansariha (46)
جناب آقای همای رحمت تبریک ویژه میگم 317:22:
انشاالله تو همه مراحل موفق باشن 317Khansariha (48)

دوستان باز هم تاکید میکنم .....

تو اعلام وضعیتاتون حتما حتما از واژه روزه خوب و روزه بد استفاده کنید

به تعداد روزهای خوبی که اعلام کردید لیست شماره میخوره ...

مثلا اگر از 6 بهمن استارت زدید و فقط دو بار گفتید روزه خوب داشتید

تو لیست براتون میخوره 2 روزه خوب داشتی قهرمان .....

پس حتما بیاید و تکلیف اون روزایی که اعلام نکردید رو مشخص کنید لطفاclapping
مرسی همگی 317Khansariha (8)
سلام
خدا کنه مثل نانچیکو نشم!!!:smiley-yell::smiley-yell:
می ترسم هی برم 20 روزه و دوباره برگردم
خدایا به هممون کمک کن مثل تیر از کمون پرتاب شیم ُ دیگه برنگردیم
بی تاب / 15 بهمن / 1 روز خوب (!)
خدایا یعنی می شه وقتی مُردم بتونم بگم

همه عمر من سجده کردم به تـو / من از حسرت غیــــرتو خالی ام

خدا جون این دفعه دیگه قول میدم ،

فقط ... تو با من بمون تا ته این سفر /  من این ماه و  ماه عسل می کنم ... [sub]Tears[/sub]

خب من اومدم. 303

متاسفانه دو سه روز گذشته خیلی نتونستم سر بزنم اما همین جا اعلام می کنم که همش روزای خوب بوده. varzesh
امروز هم که فعلا روز خوبی بوده. امیدوارم که همین طور ادامه داشته باشه و کم کم با بقیه بچه ها دست جمعی بریم دور دوم مسابقات. Khansariha (18)

در ضمن، قوانین جدید مسابقات هم به فال نیک گرفته میشه. سپاس از دست اندرکاران Khansariha (8)

ببخشید فقط یه سئوال: این "قول و محاسبه" که نوشته شده، دقیقا یعنی چی؟ L-)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام علیک، امروز یه روز خوب
ره آسمان درون است...  53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان