امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

حدیث / 12 مرداد / 7 روز خوب
[تصویر:  578800518-taknaz-ir.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
رهایی یافته.19 مرداد.0

لیست بروز شده 94.5.20

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

ـsepideh -ا / 9 مرداد .....................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان [تصویر:  z_herz1.gif]

دست تنها/ا 4 مرداد.............................................................. [تصویر:  9.gif]  روز خوب داری قهرمان
من جدید/ 11 مرداد...............................................................  [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
farhadsaman/ا 7 مرداد .........................................................[تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
حدیث / 12مرداد .................................................................   [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................. [تصویر:  6.gif]  روز خوب داری قهرمان
taranom2 ا / 14 مرداد ....................................................... [تصویر:  6.gif]  روز خوب داری قهرمان
پر پرواز / 16مرداد ..............................................................   [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
Tavvab ا/ 17 مرداد ...........................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
.penitent ا/ 31 تیر .............................................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
صابر / ?? مرداد ................................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
martyr/ا 3مرداد ..................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
Reza8114 ا/ ؟ مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali TB/ا 8 مرداد................................................................... [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
summer ا/ 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
ALI32/ا 13 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

آقا فرهاد / 29 تیر ..............................................................  [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فدایی / 2 مرداد .................................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
amirhossein77 ا/ 19 مرداد ................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

MeHreKhODaa ا/ 19 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان

رهایی یافته / 19 مرداد ............................................................ بسم الله قهرمان

atoosa ا/ 26 تیر ...................................................................... بسم الله قهرمان
رادین / 1 مرداد ....................................................................... بسم الله قهرمان
shahad/ا 3مرداد.....................................................................بسم الله قهرمان
emamezaman/ا 5مرداد.........................................................بسم الله قهرمان
ایمان 73 / 8 مرداد................................................................ بسم الله قهرمان
sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام
ترنم 2 / 14 مرداد /7 روز خوب
منِ جدید / 11مرداد /9 روز خوب

خدایا شکرت داره تموم میشه 4

فردا میرم مسافرت فک کنم هدیه 10 روزگیمه 20
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
علی علی / 20 مرداد / یه روز خوب
[تصویر:  Untitled.jpg]
رهایی یافته / 20 مرداد / 1 روز خوب  varzesh   varzesh
104 روز سرجاش هست ولی میخوام با کانون شروع کنم سو تفاهم نشه . 4
سحر/20مرداد/0
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز 53
فرهاد / 12 مرداد / 9 روز خوب
سلام عرض می کنم خدمت تازه وارد ها عزیز

عاشق هستم.
می خواستم بگم زود و تند و سریع ، مثل باد این مسابقه ها رو رد کنین بیاین بالا بالا ها. fiesta

مخلص شما.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

حدیث / 12 مرداد / 8روز خوب
خدارو شکر
[تصویر:  578800518-taknaz-ir.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
تواب 

17 مرداد / روز خوب 4

....
همسفراااااااااااان خوووووووووب ده روزه
clapping

**یک صــــوت یک آجــــیل**

فــقــــط 30ثـــانیه

بشــــــتابـــید

سلام
فک کنم اخرین بار اینجا بودم
اما دیگه نشد ادامه بدم و البته الانم نیومدم ادامه بدم حالم زیاد خوب نبود گفتم بیام یه حرفی چیزی بزنم که شاید اینجا تاپیک درستش نباشه شرمنده
راستش این قدر این چندوقته خراب کردم که دیگه نمیدونم چی بگم، شرایطم زیاد خوب نیست یه سری مشکلات دارم که خیلی راحت تن به شکست میدم، حقیقتش.....[حذف کردم یه وقت حرف ناامید کننده نباشه]
شاید نمیتونم واژه درستی نباشه بجاش بگم نمیخوام بهتره. بعضی وقتا دلم میخواد بعنوان جزیی از زندگیم قبولش کنم و حتی جهنمم بعنوان سرنوشتی که خودم رقم زدم قبول کنم ولی نمیتونم و همونطور که گفتم یه سری مشکلات دارم که امید و اراده نداشتمو هم واسه ادامه ازم میگیره.
هنوزم نمیدونم قبولش کنم یا نه، فقط بقول گفتنی: آخ تــــا قــــــــــیومـــت.
إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم
خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند! 
بگذار ابر سرنوشت هرچقدر که میخواهد ببارد؛
ما..
چترمان خداست!
(: Ты перед скрытой камерой, пожалуйста, улыбаться
(1394 مرداد 20، 7:47)taranom2 نوشته است: سلام
ترنم 2 / 14 مرداد /7 روز خوب
سلام
ماشالله Khansariha (69)
تنها 3 روز دیگر تا صعود به مرحله بالاتر Khansariha (57)

(1394 مرداد 20، 9:10)منِ جدید نوشته است: منِ جدید / 11مرداد /9 روز خوب

خدایا شکرت داره تموم میشه  4

فردا میرم مسافرت فک کنم هدیه 10 روزگیمه  20

آره حتما هدیه 10 روزگیتونه 4fvfcja
ان شالله تا اخر مسابقات همش توی مسافرت باشین...
هی قهرمان بشین هی جایزش برین مسافرت... ایشالللله varzesh

(1394 مرداد 20، 10:04)علی علی نوشته است: علی علی / 20 مرداد / یه روز خوب

علی علی یا علی Khansariha (48)
ورودتون رو به کانون و مسابقه 10 روزه تبریک می گم... Khansariha (48)
ان شالله یه ضرب 10 روز رو برین Khansariha (69)

(1394 مرداد 20، 17:50)رهایی یافته نوشته است: رهایی یافته / 20 مرداد / 1 روز خوب  varzesh   varzesh
104 روز سرجاش هست ولی میخوام با کانون شروع کنم سو تفاهم نشه . 4

شما هم خوش اومدین Khansariha (48)
104 روز خوب داری ؟؟ واقعا ؟؟ اگر بخوای میتونیم بفرستیمت ماهانه هااااااا...
سوتفاهم هم نمیشه 4

(1394 مرداد 20، 19:21)s.h نوشته است: سحر/20مرداد/0

شما نیز هم خوش اومدین Khansariha (48)
10 روزه با حضور شما منور گشت.... 128fs318181
ان شالله شما هم یه ضرب 10 روزه رو طی می کنین Khansariha (69)

(1394 مرداد 20، 20:08)farhadsaman نوشته است: با سلام خدمت تمام دوستان عزیز  53
فرهاد / 12 مرداد / 9 روز خوب

با سلام خدمت شما دوست عزیز 53
به سلامتی فردا یه جشن افتادیم Khansariha (48)
317 317 317

(1394 مرداد 20، 20:39)عاشق فاطمه زهرا نوشته است:
سلام عرض می کنم خدمت تازه وارد ها عزیز

عاشق هستم.
می خواستم بگم زود و تند و سریع ، مثل باد این مسابقه ها رو رد کنین بیاین بالا بالا ها. fiesta

مخلص شما.

به به ببین کی اینجاست...
مخلصیم 303
وقتی داداش عاشق میگه زود تند سریع بیاین بالا دیگه باید زود تند سریع بیان بالا studsmatta بی برو برگشت...

(1394 مرداد 20، 20:42)حدیث نوشته است: حدیث / 12 مرداد / 8روز خوب
خدارو شکر

سلام
حدیث خانم 2 روز دیگه تا خلق حماسه ای جاویدان 317
بی صبرانه منتظر اعلام وضعیت های خوب بعدی شما هستیم.... 1

(1394 مرداد 20، 20:44)Tavvab نوشته است: تواب 

17 مرداد / روز خوب 4

....
داداش تواب ما چطوره .... Khansariha (48)
بچه های ماهانه بهم گفتن بیام بهت بگم زود تند سریع دوباره برگرد به ماهانه که جات خیلی خالیه... 128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان