امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام
علی
26 مرداد
2 روز Muscular
[تصویر:  Untitled.jpg]
سلام
taranom2 ا/ 22 مرداد ........................................................6 روزخوب
just 14 / 26 mordad / 2 rooz khoob
سحر/27مرداد/7روز خوب
AMIRHOSSEIN77
25 مرداد
3 روز خوب
سلام 

تواب 

27 مرداد روز خوب 0 عدد 

دارم میاما ...  128fs318181

بسم الله قهرمان عستم از نوعی جدید 
سلام من میتونم از اول شروع کنم؟!؟ 1276746pa51mbeg8j
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
سحر/28مرداد/8روز خوب
mohmo ا / 27 مرداد/ 1 روز خوب
(1394 مرداد 28، 21:32)MeHreKhODaa نوشته است:
مهرخدا. 27 مرداد. صفر

سلام 

از زحمات خواهر مهرخدا تشکر می کنم که مسبب اصلی من در جهت رشد و پیدا کردن سلامت روح شد 

بسم الله قهرمان از نو شروع کن دیدم که شما 6 روز داشتی پس تواناییش رو دارین 

منم به امید خدا فردا اولین روز پاکیمه  128fs318181 clapping clappingماشاالله لعنت خدا بر شیطان رانده شده 
سلام
علی
26 مرداد
3 روز خوب fiesta
[تصویر:  Untitled.jpg]
سلام
taranom2 / 22 مرداد .......................................................7 روزخوب

لیست بروز شده 94.5.29

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

خدا همراهمونه / 21 مرداد .................................................. [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
s.h ا/ 20 مرداد .................................................................... [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان
  taranom2 ا/ 22 مرداد ........................................................[تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
amirhossein77 ا/ 25 مرداد .................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 رضوان / 22 مرداد ................................................................ [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 علی علی / 26 مرداد ........................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
  Ali TB/ا 8 مرداد................................................................... [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
just 14 ا/ 26 مرداد ..............................................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
حامد666 ا/ 21 مرداد ............................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ...................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
mohmo ا / 27 مرداد ............................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

MeHreKhODaa ا / 27 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

تواب / 28 مرداد ..................................................................... بسم الله قهرمان

صابر / 27 مرداد ...................................................................... بسم الله قهرمان

بهشتی / 27 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
خدا خمراهمونه/21 مرداد/9 روز خوب 317
شازده کوچولو لطفا تعداد روزامو اصلاح کنید.4 روز نیست 9 روزه
خدای من مهربان بی همتا ازت ممنونم با تمام مشکلاتی که دارم و ممکنه ب خاطرشون پشت کنم به همه چیز ولی کمکم کردی دووم بیارم.تا ابد کمکم کن و دستمو رها نکن.
برام دعا کنید لطفا بچه ها
just14

26 مرداد

3 روز خوب

خدا شکر...یا امام زمان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان