امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

۱sepehrjam شهریور / ۱ روز خوب دارم.
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام دوستان من تازه واردم و میخام تو مسابقه شرکت کنم ...
برام دعا کنین بتونم موفق بشم...
باربد/2 شهریور/0
amirhossein77
2مرداد
0روز خوب
بهشتی/27 مرداد/پنج روز خوب 53 studsmatta
سلام. من تاریخ شروعم 26 مرداد بود. دیگه نپرسین چرا و اینا. تا امروز هم 8 روز خوب دارم.
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام  Khansariha (48)
جناب خان 1 / 31 مرداد/ 2روز خوب
53
سلام
عمار/29مرداد/4 روز خوب
بَـرآےِ בَرבهــآیـَـم نـِشانـِہ می گـُذآرَم؛ تـآ یـآבَم بـِمــآنَـد؛کُـجـآ،בَسـتِــ خُــבآ رآ رَهــا کَــردم ...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 

متوسل/28 مرداد/5 روز خوب

شکر
لطفا یک صلوات بفرستید 53 
سلام
موجودِ زمینی / 30 مرداد/ 3 روز خوب
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
صادق/2شهریور/1روز خوب
تواب 

28 مرداد /پنج  روز خوب
سلام
علی
26 مرداد
8 روز خوب :smily man:
[تصویر:  Untitled.jpg]
 لیست بروز شده 94.6.02

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

علی علی / 26 مرداد ........................................................... [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان
 رضوان / 26 مرداد ................................................................ [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان

KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
تواب / 28 مرداد ....................................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
متوسل / 27 مرداد ...............................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
بهشتی / 27 مرداد ...............................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

عمار/ 29 مرداد .................................................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
just 14 ا/ 26 مرداد ..............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohmo ا / 27 مرداد ............................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
mojode_zamini ا/ 30 مرداد .................................................
[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

Ali TB/ا 8 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
پاکسان/ 30 مرداد ................................................................ [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
جناب خان [تصویر:  1.gif]/ 31 مرداد ........................................................
[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان

حامد666 ا/ 21 مرداد .......................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ...................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

sadegh7520 ا/ 1 شهریور ...................................................  [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
sepehrjam ا/ 1 شهریور ........................................................
[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

barbod95 ا/ 2 شهریور ............................................................بسم الله قهرمان

amirhossein77 ا/ 2 شهریور ..................................................بسم الله قهرمان

صابر / 1 شهریور .................................................................... بسم الله قهرمان

sepideh72 ا / 31 مرداد ........................................................ بسم الله قهرمان

MeHreKhODaa ا / 27 مرداد .................................................. بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد ................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام
باربد
3شهریور
1 روزخوب 4fvfcja
سلام
من قبلنا تا 30 روز هم پیش رفته بودم ولی جدیدا باز مثل قبل شدم ولی میخوام دوباره و با اراده بیشتر شروع کنم 128fs318181 تاریخ شروع: 3 شهریور

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان