امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

داش حسین / 30 شهریور / 7 روز خوب
1مهر/4روزخوب/MAYSAM
[تصویر:  05_blue.png]
تواب / 5 مهر /2 روز خوب 
سلام بچه ها
معرفی میکنم
بادصبا هستم[تصویر:  veiledsmile2.gif]
سرپرست ده روزه و مدیر گروه های ترک کانون
[تصویر:  encore.gif]
این برای این بود که تازه وارد زیاد داریم
مگرنه همتون فکر کنم منو میشناسین Smiley-face-cool-2 

امشب میخوام یه جای خیلی خوووووووب تو کانون بهتون معرفی کنم[تصویر:  157fs409780.gif]

تا حالا به اینجا سر زدین؟؟
حتما بهش سر بزنید و بیاین نظراتتون رو بگین
خوشحال میشیم 53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  treeswing.gif]

(1394 مهر 5، 12:00)hossein.z.rad1 نوشته است: سلام
خداروشکر
Hossein.z.rad
3.7.94
۲ روز پاک

خداروصدهزار مرتبه شکر برای این روزای خوب
[تصویر:  4lqqtqv.gif]

(1394 مهر 5، 22:52)mahdi fard نوشته است: مهدی/۱ مهر/0 روز خوب

آقا خوش آمدین
با انرژی برو جلو ،پایان راه زیباست

[تصویر:  flowerysmile.gif]

(1394 مهر 6، 14:29)amirhossein77 نوشته است: Amirhossein77
3مهر
3روز خوب

3 روز زیبا که قراره بشه 300 روز زیــــــــــــبا[تصویر:  onesmiley1.gif]

(1394 مهر 6، 18:58)روشا نوشته است: روشا /6 مهر/ 0 روز خوب

ایول الله به این اراده
میخوای بزنی شیطونو بترکونیا

[تصویر:  budo.gif]

(1394 مهر 6، 21:18)Arena18 نوشته است: امیر/6مهر/0روز خوب
Muscular

خوش اومدین
پیش بسوی پاکی ابدی

[تصویر:  bliss.gif]

(1394 مهر 6، 22:45)داش حسین نوشته است: داش حسین / 30 شهریور / 7 روز خوب

آفررررین
داری عاااالی پیش میری
3 روز تا قهرمونــــــــــی

[تصویر:  19.gif]

(1394 مهر 6، 23:06)MAYSAM نوشته است: 1مهر/4روزخوب/MAYSAM

داری میرسی به نیمه
مراقب قدم هات باش

[تصویر:  34y5mvr.gif]

(1394 مهر 6، 23:50)تـــواب نوشته است: تواب / 5 مهر /2 روز خوب 
یه کم باور و اعتماد به نفستو ببر بالا
آقای تواب همیشه باید بدرخشه[تصویر:  rainbowf.gif]

بچه ها یه کم تو اعلام وضعیتاتون شور و انرژی بذارید[تصویر:  fingersmiley.gif]
خب منم از انگیزه شماها ذوق میکنم
[تصویر:  hanghead.gif]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
لیست بروز شده 94.7.07

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

pourya13 ا/ 23 شهریور .....................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
 نهاوندی / 6 شهریور ..............................................................[تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
godlover ا/ 23 شهریور .........................................................[تصویر:  9.gif]
روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 30 شهریور ...................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
  omid-2 ا/ 10 شهریور ............................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
a.h.ali ا / 27 شهریور ............................................................
[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
  DEAD BOY ا/ 23 شهریور .................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 یاسر / 1 مهر ........................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

MAYSAM ا / 1 مهر ............................................................... [تصویر:  4.gif]
روز خوب داری قهرمان
toloue ا/ 25 شهریور ............................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohamadreza ا / 28 شهریور ............................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
بسوی موفقیت/ 1 مهر .......................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 amirhossein77 ا / 3 مهر ............................................
........... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
    seyed_mahdi ا/ 27 شهریور .............................................. [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
 hossein.z.rad1 ا / 3 مهر ...................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
تواب / 5 مهر ..........................................................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
معجزه ی خاموش / 2 مهر ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
   هیراد/ 9 شهریور .................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
شیرین بانو/ 18 شهریور ..........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mehdirad ا/ 18 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
penitent. ا/ 17 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Rasoul66 ا/ 23 شهریور ......................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
سارا00 ا / 3 مهر .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

روشا / 6 مهر ......................................................................بسم الله قهرمان

Arena18 ا / 6 مهر .............................................................بسم الله قهرمان

mahdi fard ا / 5 مهر .........................................................بسم الله قهرمان

masiha ا / 3 مهر ...............................................................بسم الله قهرمان

علیرضا45 ا / 3 مهر ............................................................بسم الله قهرمان

bazgashtbekhoda ا / 31 شهریور .......................................بسم الله قهرمان

anonyymous ا / 29 شهریور .............................................بسم الله قهرمان

DEAD BOY ا / 29 شهریور ...................................................بسم الله قهرمان

ali6 ا / 26 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 25 شهریور ..................................................بسم الله قهرمان

رضوان / 25 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

صابر/ 17 شهریور ...................................................................بسم الله قهرمان

bijan ا/ 15 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

imss ا/ 10 شهریور .................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام دوستان
behrooz./هفت مهر/0روز خوب

ماه خوبم داشتم مثلا 40 روز پاک بودم ولی احمق بودم دوباره....:(
ایندفه باید بتونم1
سلام
بسوی موفقیت/7مهر/0روز خوب
افرین پر پرواز موفق باشی برا بقیه هم دعا کن:دی داداش بسوی موفقیت تو هم موفق باشی من اولین روز خوبم امروزمه
شروع کردم.
تابستون/۸ مهر/۴ روز خوب
امروز داشت روز بدی میشد که خوشبختانه با این سایت آشنا شدم.
سلام برادر خوش اومدی 1 تو گروهم عضو شو که ببریم دخترارو خوشبختم از اشناییت1
سلام بچه ها[تصویر:  hippie1.gif]
خوبین؟
خوشین؟

دو تا تازه نفس داریم
که معلومه خیلی پرشوق و شورن fiesta
خیـــــــــــــــــــــــلی خوش اومدین
[تصویر:  loveshower.gif][تصویر:  loveshower.gif][تصویر:  loveshower.gif]
چرا اینقدر اعلام وضعیت کمه؟
چه معنی میده؟[تصویر:  swear1.gif]
پاشین بیاین ببینم....
نمیگین من نگرانتون میشم[تصویر:  cry2.gif]
همتون همین الان میاین اعلام وضعیت[تصویر:  funny.gif]

ترک یعنی مصمم بودن و صد البته ترک پیوسته
نمیشه که با دوبار شکست همه چیز رو بوسید گذاشت کنار
ما باید مبارزه کنیم[تصویر:  warriorsmiley.gif]
باید بجنگیم
تا همیشه Khansariha (69)

(1394 مهر 7، 18:27)behrooz. نوشته است: سلام دوستان
behrooz./هفت مهر/0روز خوب

ماه خوبم داشتم مثلا 40 روز پاک بودم ولی احمق بودم دوباره....:(
ایندفه باید بتونم1
سلام
خوش اومدین
مهم اینه که الان دوباره عزمتونو جزم کردین که پاک باشین
ان شاالله پاکی ابدی[تصویر:  flowerysmile.gif]

راستی ممنون از انرژی که بهمون میدید 128fs318181
اگه روزی یک پست بذارید بهتره
چون اینجوری اعلام وضعیتا گم میشن بین بقیه پستا
همه صحبتاتونو تویه پست بگنجونید 4 

(1394 مهر 8، 0:36)پر پرواز نوشته است: سلام ب همه من اومدم از نو شروع کنم
پر پرواز/شش مهر/دو روز خوب
خوش اومدی
با قدم های راسخ پیش بسوی پاکی
یکبار تونستی پس بازم میتونی[تصویر:  susel.gif]

(1394 مهر 8، 11:07)بسوی موفقیت نوشته است: سلام
بسوی موفقیت/7مهر/0روز خوب
با دید بازتر دوباره میریم جلو
ایندفعه دیگه چاله چوله های راه و میشناسی[تصویر:  hi5.gif]

(1394 مهر 8، 18:45)tabestoon نوشته است: شروع کردم.
تابستون/۸ مهر/۴ روز خوب
امروز داشت روز بدی میشد که خوشبختانه با این سایت آشنا شدم.
بسم الله قهرمان
منم دقیقا اولین روزی که با اینجا آشنا شدم
داشت روز بدی میشد ولی همین کانون راهمو به کل تغییر داد
اینو هدیه از طرف خدا بدونید[تصویر:  626gdau.gif]

2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
لیست بروز شده 94.7.09

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

pourya13 ا/ 23 شهریور .....................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
 نهاوندی / 6 شهریور ..............................................................[تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
godlover ا/ 23 شهریور .........................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 30 شهریور ...................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
  omid-2 ا/ 10 شهریور ............................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
a.h.ali ا / 27 شهریور ............................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
  DEAD BOY ا/ 23 شهریور .................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 یاسر / 1 مهر ........................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
MAYSAM ا / 1 مهر ............................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
MAYSAM ا / 1 مهر ............................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
پر پرواز/ 6 مهر ....................................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 toloue ا/ 25 شهریور ............................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohamadreza ا / 28 شهریور ............................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 amirhossein77 ا / 3 مهر ....................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
    seyed_mahdi ا/ 27 شهریور .............................................. [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
 hossein.z.rad1 ا / 3 مهر ...................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
تواب / 5 مهر .......................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
معجزه ی خاموش / 2 مهر ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
   هیراد/ 9 شهریور .................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
شیرین بانو/ 18 شهریور ..........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mehdirad ا/ 18 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
penitent. ا/ 17 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Rasoul66 ا/ 23 شهریور ......................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
سارا00 ا / 3 مهر .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

behrooz. ا / 7 مهر .............................................................بسم الله قهرمان

به سوی موفقیت / 7 مهر ...................................................بسم الله قهرمان

روشا / 6 مهر ......................................................................بسم الله قهرمان

Arena18 ا / 6 مهر .............................................................بسم الله قهرمان

mahdi fard ا / 5 مهر .........................................................بسم الله قهرمان

masiha ا / 3 مهر ...............................................................بسم الله قهرمان

علیرضا45 ا / 3 مهر ............................................................بسم الله قهرمان

bazgashtbekhoda ا / 31 شهریور .......................................بسم الله قهرمان

anonyymous ا / 29 شهریور .............................................بسم الله قهرمان

DEAD BOY ا / 29 شهریور ...................................................بسم الله قهرمان

ali6 ا / 26 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 25 شهریور ..................................................بسم الله قهرمان

رضوان / 25 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

صابر/ 17 شهریور ...................................................................بسم الله قهرمان

bijan ا/ 15 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

imss ا/ 10 شهریور .................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
Muscular بنی / 9مهر / 0روز خوب
fiesta احسان /9مهر/ 0 روز خوب
محمدرضا/9مهر/1 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان