امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام اخیش بالاخره اومدم داخل 317
اصلا چند بار زدم درست نمیشد هوف
خوبید دوستان خوبم دلم براتون تنگ شده بود Confetti
از 8 ابان 11 روز خوب
خداروشکر 10 روز شد Khansariha (48)
وای برام دعا کنین همین طوری بمونه
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.8.18

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

mahsa.milad ا / 8 آبان ........................  11 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]

eeradeh ا / 7 آبان ................................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
 Evil Soldier ا / 25 مهر ......................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان

عطر رهایی / 12 آبان ..................................................................
[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
samsam ا / 3 آبان .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
علی علی / 15 آبان .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
Archangel ا / 6 آبان ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
Princes mahtab ا / 2 آبان .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
reza69 ا / 6 آبان .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali32 ا / 2 آبان ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

تواب / 18 آبان ......................................................................بسم الله قهرمان

Amirhossein77 ا/ 18 آبان ...................................................بسم الله قهرمان

m38rd4d ا / 5 آبان ...........................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلام
عطر رهایی/ 12 آبان/ 7 روز خوب 1
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
سلام به همه
منشور /18  آبان/ 0
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستان خوب

فرزند آدم / 16 آبان / 2 روز خوب

خدایا شکرت
 سپاس شده توسط
eeradeh / آبان7 / روز خوب 10
اگر درها به رویت بسته شد، دل بر مکن بازآ

در  این خانه دق الباب کن، وا کردنش با من 
 سپاس شده توسط
مجید 19ابان 1روزخوب
 سپاس شده توسط

لیست بروز شده 94.8.19

eeradeh ا / 7 آبان ........................  10 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]

Evil Soldier ا / 25 مهر ......................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
عطر رهایی / 12 آبان ................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
samsam ا / 3 آبان .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
علی علی / 15 آبان .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
Archangel ا / 6 آبان ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان ................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

Princes mahtab ا / 2 آبان .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
reza69 ا / 6 آبان .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Ali32 ا / 2 آبان ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
majid192 ا / 19 آبان ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

منشور / 18 آبان ..................................................................بسم الله قهرمان

Amirhossein77 ا/ 18 آبان ...................................................بسم الله قهرمان

m38rd4d ا / 5 آبان ...........................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
 سپاس شده توسط
منم میخوام شرکت کنم

منشور/21 آبان/ 1 روز خوب ;)

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سلام
من قصد دارم از نو شروع کنم براهمین لطفاً نوار من رو برگردونید به صفر

هادی94 / 22آبان / 1روز پاک
التماس دعا
[تصویر:  Untitled_1.jpg]

[تصویر:  qfve86tt395lfbydpv5g.png]
[تصویر:  dv21_2.jpg]
منشور/ 21 آبان/ 2 روز پاک :rolleyes:

اعتیاد جنسی چیست؟؟

سلام
عطر رهایی/ 12 آبان/ 11 روز خوب

هوراااا .... من رفتم 20 روزه  Confetti
مواظب خودتون باشین ... زودی بیاین اونطرف  :4chsmu1:
:6:
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام
7 روز خوب
25
[تصویر:  Untitled.jpg]
 سپاس شده توسط

لیست بروز شده 94.8.22

عطر رهایی / 12 آبان ........................  11 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]

علی علی / 15 آبان .................................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
فرزند آدم / 16 آبان .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
  منشور / 21 آبان .......................................................
............ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
تواب / 18 آبان ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
majid192 ا / 19 آبان ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 22 آبان ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها :303:
خوبین؟
این مدت کانون پکید بود شما چطور گذروندین؟ :cowboypistol:
اوضاع خوب بود؟
امیدوارم همتون خوب بوده باشین :128fs318181:

خانم عطر رهایی

تبریک میگم Confetti
واقعا عالی پیش رفتی
امیدوارم تا انتها همینجور عالی باشی :36:

آقای تواب و آقای منشور
خوشحالم که شماها باز هم درکنارمونید
ارادتون تحسین برانگیزه واقعا 49-2

آقا هادی
 شما هم خوش برگشتین :25:
ان شاالله این بار تا پاکی ابدی پیش میرین

آقای علی علی
شما هم که خیلی نمونده از پیشمون برین
به امید موفقیت براتون 2uge4p4

آقا مجید
خیلی خوش اومدین
منتظر اعلام وضعیتای با انرژیتون هستیم:317:

آقای فرزند آدم
همینجور پیش برین زودی میرین مرحله بعد
خیلی عالیه Thankyou
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان