امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سعید/ 9 . 10 . 94 / 1 روز خوب
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.09

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

عاشق اباالفضل / 3 دی ................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
پیچک / 3 دی ............................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
   saeid0035 ا / 7 آذر ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
  biseda ا / 5 دی .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 pourya.sh ا / 6 دی ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
meysam tanha ا / 5 دی .........................................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
ruzrovshan ا / 9 آذر ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

Alireza 68 ا / 17 آذر ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mostafapersian ا / 19 آذر .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
پسر پاکی / 20 آذر ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 21 آذر ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam sadat ا / 28 آذر .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 3 دی .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 6 دی ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ........................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

talkh007 ا / 7 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 21 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
ســــــــــــــــــــــــــــــلااااااااااااااااااااااام بچه هاااااااااااااااااااا
خوبیـــــــــــــــــــــد؟
[تصویر:  multistars.gif]
هورااااااااا
ممنونم از همتون بخاطر روزای خوبتون
که باعث خوشحالی و نشاطمون میشهههه

2uge4p4 317 2uge4p4

عاشق ابالفضل
پیچک
بیصدا
سعید 61
پوریا
میثم
101

واقعاااا کارتون عالیهههه
آفرین به شما

[تصویر:  magicflowers.gif][تصویر:  magicflowers.gif][تصویر:  magicflowers.gif][تصویر:  magicflowers.gif][تصویر:  magicflowers.gif][تصویر:  magicflowers.gif][تصویر:  magicflowers.gif]

این گلا تقدیم به شماااااا
سلام. واقعاً مسابقه شده ها بچه ها. یعنی واسه کم نیاوردن هم باشه در و دیوار رو میجووم ولی تن به شکست نمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییدم.
53 53 53 دم همتون گرم
یا علی
هل من مبارز
Swear1 Swear1 Swear1 Swear1
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

[تصویر:  05_blue.png] 

چند ساعت دیگه پنجمین روز اعلام میکنم درین دین

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
(1394 دي 9، 23:57)meysam tanha نوشته است: سلام. واقعاً مسابقه شده ها بچه ها. یعنی واسه کم نیاوردن هم باشه در و دیوار رو میجووم ولی تن به شکست نمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییدم.
53 53 53 دم همتون گرم
یا علی
هل من مبارز
Swear1 Swear1 Swear1 Swear1
سلاممممممممممممممم ماشالاااا قهررررررررررررررمان عالی دارید پیش میرین 317
(1394 دي 10، 10:55)Pourya.sh نوشته است: چند ساعت دیگه پنجمین روز اعلام میکنم درین دین

سلامممممممممممممم قهرمان پوووووووووووووریاااا واقعا خوشحالمممم کردین با اعلام وضعیت سبززززززتون  317
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
مچکرم ابجی
بچه ها و میرسد این پنج رووووز
پوریا...امروز ده دی ....پنجمین روز پاکی پیش به سوی ششمین روز ...
به امید پاکی همگیمپن

سلام    عاشق اباالفضل/3دی/8روز خوب 53 128fs318181
توانا/۱۰دی/۴روز
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.10

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

عاشق اباالفضل / 3 دی ................................................................ [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
پیچک / 3 دی ............................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
   saeid0035 ا / 7 آذر ................................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
    101 ا / 6 دی ......................................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
pourya.sh ا / 6 دی .................................................................
[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
  biseda ا / 5 دی .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

meysam tanha ا / 5 دی .........................................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
توانا / 5 دی ............................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
ruzrovshan ا / 9 آذر .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

Alireza 68 ا / 17 آذر ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mostafapersian ا / 19 آذر .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
پسر پاکی / 20 آذر ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
آقای دوم / 21 آذر ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam sadat ا / 28 آذر .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 3 دی .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 6 دی ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ........................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

talkh007 ا / 7 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 21 آذر .....................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
قهرررمان عاشق فقط دووو روز ديگرررر باقيست تاااا ١٠ روزگييييييييي
ماشالللللاااااااااااااا
هوووووراااااااا
2uge4p4 2uge4p4
قهرررررمان توانااااااا ٤ روززززه خيلي خوب دارين پيش ميرررررين ايشالاااااا به زودي ١٠ روزه رو تموم ميكنين
317 317
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام
بچه ها گذشتم گذشت
از حالا با خدا عهد بستم و ی فرصت دیگه گرفتم تا خودمو نشون بدم
با نام خدا زندگی جدیدمو شروع میکنم
Pourya.sh..ده دی..صفر روز خوب

یک نفر/ 10دی /0 روز خوب
سلام. یا علی. بسم الله الرحمن الرحیم [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

میثم تنها / 5 دی / 5 روز خوب عالی دوست داشتنی [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif]

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
ببخشید دیر اعلام کردم. اینترنت دم دست نبود.
Confetti
من موفق میشم چون اون می خواد.
خدایا منو کامل کن 302

53 53 53 53 53 53

سعید / 10 دی  / 2 روز خوب
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان