امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام سلام
منِ جدید /1بهمن / 7روز خوب
سرحال و پر انرژی برای ادامه
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.07

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

منِ جدید / 1 بهمن .......................................................................
[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
metti ا / 30 دی ........................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
darya985 ا / 2 بهمن .............................................................. [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
saeed-61 ا / 9 دی .................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
لئا / 3 بهمن .........................................................................
.... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

Mmdk ا / 30 دی .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 2 بهمن .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
  دیگه بسه / 23 دی ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
talkh007 ا / 15 دی ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ei94 ا / 17 دی ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 25 دی .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

تواب / 7 بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان

یا-حق / 5 بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی .................................................................بسم الله قهرمان

saeed77 ا / 25 دی .................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 22 دی .........................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
آخرین بار به آخر نرسید و با نه مواجه شد
آخرین بار...
بار آخر...
با خودم گفتم خدا نمی خواد تو این کارو بکنی...
پس هر چی او بگه!

هدیه خدا به تو ، به خاطر گفتن یه  \"نه\" جانانه! = رسیدن به پاکی
**یه خونه ی پر از آجیل با یه کلیک**
darya985//بهمن2//6روز خوبببببببب و عــــــــالـــی 2uge4p4

خدارو دارم تو باورم***پس از کل دنیا پولدار ترم
منِ جدید / 1 بهمن / 8روز خوب 2uge4p4

سلام .. 
آرمان/9 بهمن/0 روز پاکی 
ایشالا خدا منو میبخشه و میتونم !
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.09

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

منِ جدید / 1 بهمن .......................................................................
[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
metti ا / 30 دی ........................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
darya985 ا / 2 بهمن ..............................................................
[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
saeed-61 ا / 9 دی .................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
لئا / 3 بهمن .........................................................................
.... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

Mmdk ا / 30 دی .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 2 بهمن .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
  دیگه بسه / 23 دی ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
talkh007 ا / 15 دی ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ei94 ا / 17 دی ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 25 دی .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

Mohandes Sharif ا / 9 بهمن ...............................................بسم الله قهرمان

تواب / 7 بهمن .........................................................................بسم الله قهرمان

یا-حق / 5 بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی .................................................................بسم الله قهرمان

saeed77 ا / 25 دی .................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 22 دی .........................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام .. 
آرمان/9 بهمن/1روز پاکی
آقا میشه یکی کمکم کنه ، من یه ذره گیج شدم تو کانونتون ، خیلی پیشرفته است آخه ! 
darya985//بهمن2//7روز خوب
شکرت خدا

خدارو دارم تو باورم***پس از کل دنیا پولدار ترم
سلام سلام آی ام هپی 4chsmu1

منِ جدید/ 1بهمن / 9 روز خوب

تواب / 7 بهمن / 3 روز خوب  2uge4p4
بیصدا / 5 بهمن / 4 روز پاکی
[quote pid='341325' dateline='1453970686']

[/quote]

(1394 بهمن 9، 10:13)Mohandes Sharif نوشته است: سلام .. 
آرمان/9 بهمن/1روز پاکی
آقا میشه یکی کمکم کنه ، من یه ذره گیج شدم تو کانونتون ، خیلی پیشرفته است آخه ! 
اولااااا ماشالا به اولین روز پاکیتون  49-2 2uge4p4
ایشالا که ادامه دار بشن 49-2
دومااااا کجای کانون براتون مبهم بورده,بگید تا رفع ابهام کنیم  317
(1394 بهمن 9، 12:40)darya985 نوشته است: darya985//بهمن2//7روز خوب
شکرت خدا
دریا جوووون کلی بهت افتخار میکنم,هربار میام و میبینم روزای پاکیت زیاد شدن کلی ذوقتو میکنم  2uge4p4
(1394 بهمن 9، 16:10)منِ جدید نوشته است:
سلام سلام آی ام هپی  4chsmu1

منِ جدید/ 1بهمن / 9 روز خوب
وااااااااااااااااای,در شرف داشتن به قهرمان 10 روزه ایم  317 317 Khansariha (46)
ایووووول به این اراده,به اینهمه پاکی  2uge4p4

(1394 بهمن 9، 18:02)تـــواب نوشته است: تواب / 7 بهمن / 3 روز خوب  2uge4p4
هورااااا,3 تا روز خوب و پاک 317
همینجوری ادامه بدید بشتر و بیشتر تر شن روزای پاکتون  2uge4p4
(1394 بهمن 9، 20:22)biseda نوشته است: بیصدا / 5 بهمن / 4 روز پاکی

باریکلاااااا 317 
منظر ادامه ی پاکیتون هستیماااا  2uge4p4
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
سلام سلام
منِ جدید / 1 بهمن / 10 روز خوب
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

کسی نمیخواد به من تبریک بگه ؟ 4chsmu1

سلام
من جدید بهت تبریک میگم  Confetti ان شاء الله پاکی ابدی
منم پاکم خدارو شکر 317