امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام بچه ها ...
مهندس شریف /11 بهمن / 7 روز
49-2
 سپاس شده توسط
سلام متتی/ 26 دی/ صفر روز ..امروز عهدمو شکستم Hanghead
خیلی بی شعورم نه؟؟!!
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.18

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

metti ا / 18 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

امید کریم پور / 17 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان

arashshayan ا / 17 بهمن ..................................................... بسم الله قهرمان

داش علی / 15 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

Mohandes Sharif ا / 11 بهمن ...............................................
[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

تواب / 3 بهمن .........................................................................
[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 Mmdk ا / 30 دی .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
زنبورک / 14 بهمن ...................................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

ساحل آرام / 17 بهمن .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ا king_p ا / 12 بهمن ...............................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 18، 14:43)metti نوشته است: سلام متتی/ 26 دی/ صفر روز ..امروز عهدمو شکستم Hanghead
خیلی بی شعورم نه؟؟!!

.....................................................................................................
سلام .....
بی خیالش....کاریه که شده .....
یه دو صفحه قبل یه متنی رو واسه آقا امید نوشتم دیشب اونو بخونی سرحال میایی و متوجه میشی که توی این کار فقط تو تنها نیستی!!![تصویر:  4chsmu1.gif](نترسیم ....نترسیم ....ما همه با هم هستیم!!! .....نترسیم ....نترسیم ....ما همه با هم هستیم!!!.)(خدا کنه از این حرفم انگ سیاسی بودن  یا منحرف بودن بهم  نزنن!![تصویر:  hanghead.gif]
   اما ....اما .....اما..... 
اگه با شعوری و بیشعوری به اینه که باید بگم که بعضی از سیاست مدارا(البته خارجکیش ،مگر نه ما تو ایران از این جور سیاست مدارا ندارییییییم!!.Gigglesmile) تا یه دوره ای از زندگیشون به عادت! مبتلا بودن......(عادت: استمنا یا استشها)..........اما یه چیزی.......
یه سوال دارم!!! ......اصلا میشه بگیم یک سیاست مدار بی شعوره ؟؟!!1 اصلا با عقل جور در میاد؟!! 
اصلا یه دیقه دقت بکن به این کلمه ی "سیاست مدار" و "بی شعور"....!!! ......به نظرت یه جور پارادوکس نداره!!؟؟....[تصویر:  65.gif]
حتما ادبیات هم خوندی میدونی پارادوکس چیه ....البته من الان پارادوکس رو برای هر کسی به غیر از اعضای انجمن خودمون توضیح میدم!!!(برای حفظ جوونم که شاکی خصوصی پیدا نکنم این حرفو زدم!!
 که فردا نگن به ما تهمت زده شده!![تصویر:  65.gif]
خوب برسیم به پارادوکس ......پارادوکس میگه اگه کسی سیاست مداره چطور میتونه بی شعور باشه !!؟؟؟و اگه کسی بی شعوره چطور میتونه سیاست مدار باشه !!!؟؟؟؟ ......اصلا مگه میشه !؟؟....به قول دختر خانوما مگه داریم !؟؟.....
اینم از تدریس پارادوکس[تصویر:  khansariha%20(56).gif] ....اما اجازه بدیین سخن پایانی را به عرض برسانیم!!

خوب در جواب اون دو کلمه ای که نوشته بودید خود را نیز هلاک کردیم  و نزدیک است که به درجه ی شهادت نایل آییم .
امیدوارم از بحث فلسفی -درسی-اجتماعی -نقدیمون لذت برده باشی عزیز جان.

اما باید در انتها یه اعترافی بکنم ....با توجه به این چیزایی که گفتم به یه نتیجه ی بزرگ رسیدم .....واون اینه که شما حتما یه روز سیاست مدار میشی.[تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]
تواب/18 بهمن/0 روز خوب
(1394 بهمن 18، 18:45)تـــواب نوشته است: تواب/18 بهمن/0 روز خوب

............................................................................
سلام به تواب(بسیار توبه کننده!!؟)
دیگه چه کار میشه کرد ....
فردا هم روز خداس واسه شروع.
.........
از همین امروز میدونم شروع میکنی برای روز های آینده که بهترین باشی....بهترین خودت.
به قول اون دوست شاعر که میگفت:
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ

این دو بیت هم تقدیم به تو که باز آمدی ....آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا!!!![تصویر:  4chsmu1.gif]

ببخشید حواسم یه لحظه پرت شد زدم به جاده خاکی....منظورم این بود باز آمدنت ،خوش باد![تصویر:  confetti.gif]

اگه اهل موسیقی سنتی هستی این هم دانلود کن:صد بار اگر توبه شکستی باز آ
بابالنگ درازم/17 بهمن 1394 هجری خورشیدی/ 1 روز خوب
.........................................امروز سخت گذشت بهم اما به روی خودم نیاوردم![تصویر:  53.gif]
 من یه میزبانم
که مهمونش تویی
مهمونی که  کارت دعوتمو واسش فرستادم
واسش همه چیو آماده کردم
و
منتظرم
منتظرم که تو بیای
نمی دونم منتظرم می ذاریو ...یا
اصلا توو مرامت نیس این حرفا و
با اومدنت خوشحالم می کنی
اینجاس جایی که دعوت شدی
سلام ب همه
65 من از دیروز شروع کردم ب خاطر همین با اجازتون تاریخ دیروزو میزنم
فراموشی/17 بهمن/2 روز خوب
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.19(ساعات اولیه)

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

تواب / 18 بهمن ...................................................................... بسم الله قهرمان

metti ا / 18 بهمن ................................................................. بسم الله قهرمان

رهااایی / 17 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

داش علی / 15 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

Mohandes Sharif ا / 11 بهمن ...............................................
[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

Mmdk ا / 30 دی ................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
زنبورک / 14 بهمن ...................................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

فراموشی / 17 بهمن .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

بابالنگدرازم / 17 بهمن ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

ساحل آرام / 17 بهمن ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ا king_p ا / 12 بهمن ..........................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
حاجی ..
ساعات ثانویه رو بزن ..
مهندس شریف / 11 بهمن / 8 روز
(1394 بهمن 19، 10:38)Mohandes Sharif نوشته است: حاجی ..
ساعات ثانویه رو بزن ..
مهندس شریف / 11 بهمن / 8 روز

................................
خدا وکیلی دمت گرم....
به خدا من به هشت روز برسه آمار ترکم ،، حتما اون جامه ای که گفتم میدرم،میدرم.

فقط خواهشا بعد اینکه بیشتر از هشت روزاز ترکم میگذشت هی بهم پیام ندین که :یه تیکه از اون جامه ای که دریدی رو برامون پست کن!! Khansariha (13) )
0 شد روزام
یعنی خودم صفرش کردم
خودم میدونم بی اراده نیستم چون ثابت کردم به خودم به چیزایی که میخام میرسم
دلایل لغزشم رو میدونم:
اول از همه بی برنامگی.واسه روزام برنامه نداشتم واسه هدفم برنامه نداشتم همینجور اسبی میرفتم جلو
دوم اینکه تنها بودم.البته اینم خودم انتخاب کردم.میشه تنها نموند.حتما نباید با کسی بود خیلی وقتا میتونستم از تنهایی فرار کنم ولی نکردم.خ.ا بیماریه تنهاییه
سوم اینکه بی ارزش میدونستم کارمو.قبلنا پاکیام خیلی بود بالای یک سال همش حس کردم این پاکیا چیزی نیس درمقابل اون
اینبار نمیخام تکرار کنم اشتباهات قبل رو
وقعا بدجور خستم .نمیگم حسش نیس ولی دوس دارم راحت شم از این عذاب
امیدوارم خدا منو ببخشه نه بخاظر اینکار بخاطر همه کاراییکه این مدت کردم
[تصویر:  Untitled.jpg]
(1394 بهمن 19، 17:32)علی علی نوشته است: 0 شد روزام
یعنی خودم صفرش کردم
خودم میدونم بی اراده نیستم چون ثابت کردم به خودم به چیزایی که میخام میرسم
دلایل لغزشم رو میدونم:
اول از همه بی برنامگی.واسه روزام برنامه نداشتم واسه هدفم برنامه نداشتم همینجور اسبی میرفتم جلو
دوم اینکه تنها بودم.البته اینم خودم انتخاب کردم.میشه تنها نموند.حتما نباید با کسی بود خیلی وقتا میتونستم از تنهایی فرار کنم ولی نکردم.خ.ا بیماریه تنهاییه
سوم اینکه بی ارزش میدونستم کارمو.قبلنا پاکیام خیلی بود بالای یک سال همش حس کردم این پاکیا چیزی نیس درمقابل اون
اینبار نمیخام تکرار کنم اشتباهات قبل رو
وقعا بدجور خستم .نمیگم حسش نیس ولی دوس دارم راحت شم از این عذاب
امیدوارم خدا منو ببخشه نه بخاظر اینکار بخاطر همه کاراییکه این مدت کردم

سلام برادر.....
شما میگی بالای یک سال پاکی داشتی ...
من چی بگم تا حالا یه روز پاکی توی این پنج اسل آخر نداشتم.....
همون طور که گفتی خ .ا بیماریه یا به عبارتی خود آزاریه(خ.ا)....
خوب از نوشروع کن...
یک سال پاکی داشتن خیلییه ...قدر خودتو بدوون....
این یعتی همون اراده ای که هممون میخواییم داشته باشیم ...
تو نشون دادی که داری ...
اراده هم زیر زمین که نرفته یا آب نشده بره تو دریا!!
همه ش جمع شده توی خودت.
یه بار دیگه از درونت بکشش بیروون ،خودتو جمع و جور کن.
موفق باشی.
برات دعا میکنم 303
بابالنگ درازم/17 بهمن 1394 هجری خورشیدی/ 2 روز خوب
........................................
.

امروز هم مثل دیروز سخت گذشت بهم اما به روی خودم نیاوردم!.....طوری که اصلا نمیزاشت کتاب به دست بگیرم ....همه ش هم میومدم توی این سایت تا فکر نکنم که تنهام....تا یه وقت دوباره گول نفس درونم رو نخورم.
امروز شاید بیشتر از ده بار وسوسه شدم فیلتر ش دانلود کنم اما باز خودم رو منصرف کردم ...نمیدونم تا کی دووم میارم ...اما فعلا پیش میرم ...انگار یکی بهم میگه: همینجوری پیش برو ،منم پیشتم!! 53
تا رسیدن به بابا لنگ دراز واقعی خیلی راه در پیش دارم...پله پله!! 303
سلام به همه آقا منم می خوام شرکت کنم
یا علی گفتم و / 94/11/19 / سه روز پاکی
[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان