امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام به دوستان گلم 
انقدر این روزا اعصابم خورده همش ترس اینو دارم که نرم دوباره سراغش  Hanghead دعا کنید واسم
back to life
26 شهریور
1 روز خوب
53
سلاااامسلااااممممم 317
حالتون خوبه ۱۰ روزه هایه گلمونن 302 چرا کم میایین پیش ما Hanghead زود زود بیایین اعلام وضعیت کنین ما دلمون واستون تنگ میشهه Khansariha (8) 

[quote pid='368056' dateline='1474062358']
baranaسلام دوستان

این اولین اعلام منه 317

خیلی خوشحالم ک اینجا رو پیدا کردم

barana
25شهریور
2 روز خوب

[/quote]

سلالللم سلااام به قهرمان جدیدموننننن 53 محفل مارا نورانی کردین 49-2 خوش اومدی اجیه نازممممممم Confetti
ایشالا هر روز میای اعلام وضعیت زیباتا میکنی  2uge4p4 ۸ روز دیگه جشن پاکی اجی گلمونه Greenstars مراقب خودت و پاکیت باش مهربون ماهم برات دعا میکنیمم Khansariha (40) 

[quote pid='368077' dateline='1474097160']
back to lifeسلام به دوستان گلم 
انقدر این روزا اعصابم خورده همش ترس اینو دارم که نرم دوباره سراغش  Hanghead دعا کنید واسم
back to life
26 شهریور
1 روز خوب

53
[/quote]

داداش قهرمان چرا اعصابت خورد باشههه 302  نزار این شیطون هی وز وز کنه دمه گوشت  Swear1  تو حتما میتونییییی این ترس از طرف اون شیطانه خبیثهههه Swear1  انرژی که تو داریییییی حتما میتونیییییییی  Khansariha (69)  مطمعنم این پاکی ابدی هست اینباررر.ماهم همه دعا میکنیم برات برادر گلللل 53

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

[تصویر:  53.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  53.gif]

لیست بروز شده * 27 / 06 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  
  [تصویر:  coffeebath.gif]

Khansariha (46) پرواز به آسمان / 14 شهریور ................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان   Khansariha (46)
توانا / 10 شهریور ..................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان   
nameofgodا / 25 مرداد ......................................... [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان  
هادی / 7 شهریور ................................................. [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان  
آسمانی / 5 شهریور ............................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان  
قلب شیر / 17 شهریور .......................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
یا خضر (ع) / 17 مرداد ............................................. [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان    
majid33ا / 14 مرداد ............................................ [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
parsa sf ا / 14 مرداد ............................................ [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
بنده امیدوار / 14 شهریور ........................................ [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
خدا دیگه کافیه / ؟ ................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
baranaا / 25 شهریور ............................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
پسر خوبی میشم / 9 شهریور ................................. [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
داش حسین / 26 مرداد .......................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
Igeا / 21 مرداد ...................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
back to lifeا / 26 شهریور ........................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
  پر پرواز / 24 شهریور ............................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
عهد با ابالفضل / 23 شهریور ..................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
امیر / 15 شهریور ........................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
mohammad1986ا / 15 شهریور ............................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  

[تصویر:  120.gif]

رند / 19 شهریور .......................  بسم الله قهرمان
اقیانوس اراده / 5 شهریور .......................  بسم الله قهرمان
shahramzا / 2 شهریور ...........................  بسم الله قهرمان
lost.gostا / 24 مرداد ...........................  بسم الله قهرمان
   stranger_mا / 20 مرداد .....................  بسم الله قهرمان
جدی / 18 مرداد ......................................  بسم الله قهرمان
sadegh212 ا / 15 مرداد ........................  بسم الله قهرمان
nafaseakhar ا / 11 مرداد ....................  بسم الله قهرمان
دیگه بسه / 29 مرداد ............................... بسم الله قهرمان
منشور / ؟ ............................................  بسم الله قهرمان
mahdi.shا / ؟ .................................  بسم الله قهرمان
53
(1395 شهريور 27، 21:21)دریا جون نوشته است: سلالللم سلااام به قهرمان جدیدموننننن 53 محفل مارا نورانی کردین 49-2 خوش اومدی اجیه نازممممممم Confetti
ایشالا هر روز میای اعلام وضعیت زیباتا میکنی  2uge4p4 ۸ روز دیگه جشن پاکی اجی گلمونه Greenstars مراقب خودت و پاکیت باش مهربون ماهم برات دعا میکنیمم Khansariha (40) 

سلام دریاجون

ممنونم واقعا
چه خوبه که کلی آدم خوب بهمون انرژی میدن از جمله شما خواهر گلم

الانم با کلی انرژی اومدم بگم روز سوممو:

barana

25 شهریور
3 روز خوب Khansariha (69)

baranaا / 25 شهریور ............................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان

با امروز شد 3 روووووووز خوب 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 317 317 317
(1395 شهريور 26، 18:01)back to life نوشته است: سلام دوستان عزیزم

امروز 26 شهریور ماه دیگه 26 مهر تولدمه دعا کنید خدا کمکم کنه جشن یه ماهگیم روز تولدم باشه  302
back to life
26 شهریور
0 روز خوب
53

سلام به شما
خواستم یه چیز جالب ک الان کشف کردمو بگم 4chsmu1
من هم اگه خدا بخواد جشن10 روز پاکیم میشه 3 مهر و روز تولدممم 2uge4p4 Confetti

میرسسیممم بهشششش Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
(1395 شهريور 28، 0:28)barana نوشته است:
(1395 شهريور 27، 21:21)دریا جون نوشته است: سلالللم سلااام به قهرمان جدیدموننننن 53 محفل مارا نورانی کردین 49-2 خوش اومدی اجیه نازممممممم Confetti

سلام دریاجون

ممنونم واقعا
چه خوبه که کلی آدم خوب بهمون انرژی میدن از جمله شما خواهر گلم

الانم با کلی انرژی اومدم بگم روز سوممو:

barana

25 شهریور
3 روز خوب Khansariha (69)

آفرین به این انرژی و انگیزه 2uge4p4 49-2 49-2 49-2 تولدتم پیشاپیش مبارک اجیه نازم Confetti Confetti Khansariha (8) Khansariha (63) ایشالا جشن ۱۰۰ روزگیتت Khansariha (84)

م   ن م ی ت و ن م

(1395 شهريور 28، 0:44)barana نوشته است:

امروز 26 شهریور ماه دیگه 26 مهر تولدمه دعا کنید خدا کمکم کنه جشن یه ماهگیم روز تولدم باشه  302
back to life
26 شهریور
0 روز خوب
53

سلام به شما
خواستم یه چیز جالب ک الان کشف کردمو بگم 4chsmu1
من هم اگه خدا بخواد جشن10 روز پاکیم میشه 3 مهر و روز تولدممم 2uge4p4 Confetti

میرسسیممم بهشششش Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

سلام 
مبارکه ابجی  Confetti Confetti Confetti Confetti
ایشاالله همگی جشن پاکی ابدی رو بگیریم

سلام به همه دوستان عزیزم
back to life
26 شهریور
2 روز خوب 53
سلام به همه.
امیدوارم همتون عالی باشین.

امروز دومین روز پاکیمه.

لطفا منم همراه با بقیه دعا کنید. آخه میگن دعایه دل شکسته ها زود پذیرفته میشه... Khansariha (96)
خدا این تلگرامو نابود کنه...
 شکست خوردم

حسابی حالم گرفته شد.. 20 Khansariha (60)  Tears

چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟

آخه من ک داشتم خوب پیش میرفتم..

همممممممیییییششششهههه توی روز چهارم گیر میکنم اونم با ورزش و سرگرمی های زیاد

کلی تلاش کردم واسه این 3 روز و نصفی..
همش به باد رفت

Please
علی / ۲۸ شهریور / ۰ روز پاک
سلاممممم سلااام به همه قهرمانا گلمممم و همکارا عزیزم 4chsmu1 302
عیدتونمممم خیلی خیلی خیلی مبارککککک 317 Confetti ایشالا سیدا عیدی مارا میدنننن 4chsmu1 سید داریم ایشالا

(1395 شهريور 28، 10:35)back to life نوشته است:
(1395 شهريور 28، 0:44)barana نوشته است:

back to life
26 شهریور
0 روز خوب
53
سلام به همه دوستان عزیزم
back to life
26 شهریور
2 روز خوب 53

سلااااام ب برگشت به زندگی عزیز.من فارسیا پاس داشتم 4chsmu1 ایشالاااااا یک ماهگیت روز تولدتتت هس قهرماننننن مثه زمانی که دنیا اومدی پاک پاک هسی . 49-2 ماهم برات جشن تولدددد میگیریممم  Confetti مواظب خودتو پاکیت باش ماهم حتما دعا گوتیممم .سعی کن تو مسابقات کنترل نگاه و نمازشبم شرکت کنی خیلی کمک میکنه بهت 302

(1395 شهريور 28، 16:28)سید نوشته است: سلام به همه.
امیدوارم همتون عالی باشین.

امروز دومین روز پاکیمه.

لطفا منم همراه با بقیه دعا کنید. آخه میگن دعایه دل شکسته ها زود پذیرفته میشه... Khansariha (96)

خیلیممم خوب چشم عاقا سید عزیززززز چرا که ن ما همه دعا گو دوستایه گلمون هسیم 302  ماشالا این انرژی که تو داری مطمعنممم ۸ روز دیگه باید انتقالیت بدیم ایشالاااااااا .مواظب خودت و پاکیت باششش 53 49-2

(1395 شهريور 28، 21:03)barana نوشته است: خدا این تلگرامو نابود کنه...
 شکست خوردم

حسابی حالم گرفته شد.. 20 Khansariha (60)  Tears

چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟

آخه من ک داشتم خوب پیش میرفتم..

همممممممیییییششششهههه توی روز چهارم گیر میکنم اونم با ورزش و سرگرمی های زیاد

کلی تلاش کردم واسه این 3 روز و نصفی..
همش به باد رفت

Please

وای چرا آجی جان Hanghead بزن تو دهن شیطونه Swear1 
آجیه گلم سعی کن راها را ببندی.عزیزم من خودم مشکل اصلیممم همین مجازی و تلگرام بود اما اینقد رو ذهنم کار کردم تو این مدت طولانی که الان خیلی شبکه ها معرفی میشه بم تو تلگرام اما خیلی راحت از کنارش میگذرم. تا خودت نخای نمیشه چون من اوایل هزاران بار پاک میکردم اما بازم یه جوری پیداش میکردم.تو میتونی آجیه نازم نا امیدم نشوووو 49-2 Khansariha (69) یا علی دوباره شروع کن 317

(1395 شهريور 28، 23:36)Aliap نوشته است: علی / ۲۸ شهریور / ۰ روز پاک

وای داداش علی چی شده چرا این ۰ میبینیم 53258zu2qvp1d9v   بیا یا علی بگووووو عید غدیرم هس ایشالا دیگه شکستیییی نیستتتتتت 49-2 Confetti  یا علی پاشو داداش دوبارههههه Khansariha (46) Khansariha (69)

م   ن م ی ت و ن م

سلام به دوستان عزیزم
اقا مارم این تلگه اذیت کرد دیشب یهو چندتا عکس اومد نگاه کردم ولی گفتم من میخوام ترک کنم ردشون کردم رفت 
میگم درسته دیگه امروز روز 3 ؟ اون عکسا تو قوانین مسابقه نبودن ؟
back to life
26 شهریور
3 روز خوب  53
(1395 شهريور 29، 11:10)back to life نوشته است: سلام به دوستان عزیزم
اقا مارم این تلگه اذیت کرد دیشب یهو چندتا عکس اومد نگاه کردم ولی گفتم من میخوام ترک کنم ردشون کردم رفت 
back to life
26 شهریور
3 روز خوب  53

داداش عزیز اگه باعث شکست نشده و فقط دیدی اما وایسادی جلوششش امروز ۳ روز پاکی داری آفرین به تووووووو 49-2

م   ن م ی ت و ن م

(1395 شهريور 29، 12:25)دریا جون نوشته است:
back to life
26 شهریور
3 روز خوب  53

داداش عزیز اگه باعث شکست نشده و فقط دیدی اما وایسادی جلوششش امروز ۳ روز پاکی داری آفرین به تووووووو 49-2

نه ابجی فقط دیدم ولی نزاشتم بهم غلبه کنه
نیما/29شهریور/0روز خوب

ارسال شده از HUAWEI NXT-L29s با استفاده از kanoon
سلااام سلااامممم Confetti عیدتون مبارکککککککککک  Greenstars Khansariha (96) ایشالا تو همین عید قشنگ همون وارد پاکی ابدی بشیم Khansariha (63)

(1395 شهريور 29، 17:57)back to life نوشته است:
(1395 شهريور 29، 12:25)دریا جون نوشته است:
back to life
26 شهریور
3 روز خوب  53

نه ابجی فقط دیدم ولی نزاشتم بهم غلبه کنه

آفرین به تو داداش قهرماننننن 49-2 واقعا عالیه این اراده و انرژیت خوب زدی دهنه شیطونا له کردی Khansariha (69) 
خیلی خوشحالمون کردیییی حواست باشه بازم حمله نکنه بتااااااا . 49-2 مواظب خودت و پاکیت باش .هیچ وق نمیشه کامل این مجازیا بست سعی کن ذهنتا ببندی روش 

(1395 شهريور 29، 21:10)changeyourself نوشته است: نیما/29شهریور/0روز خوب

ارسال شده از HUAWEI NXT-L29s با استفاده از kanoon

به به خوش اومدی عاقا نیمایه عزیز 53  ایشالا استارت میزنی از شب عید و ۱۰ روز دیگه کارا انتقالی و اثاث کشیتا میکنیمممم ماشالااااا 49-2 Confetti

م   ن م ی ت و ن م

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان