امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 26/ 12 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) poupakا / 13 اسفند .......................................................... [تصویر:  z_kreis3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46) 
sabourا/ 19 اسفند ................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان  
matin79ا / 18 بهمن ............................................................ [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
khodayabomidtoا/ 20 اسفند ............................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان  
زندگی زیبا / 22 اسفند .............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
aliunknownا/ 22 اسفند ........................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
alireza7ا / 20 اسفند ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
summerا/ 15 اسفند ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
predictorا/ 23 اسفند ............................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان  
ali2872ا / 22 اسفند ............................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
bandeKhodaا/ 25 اسفند ...................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
mortezaag37ا/ 25 اسفند .................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
maryam.595ا/ 18 اسفند .................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
تواب / 19 اسفند .................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
creedا/ 2 اسفند ..................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
می خوام ترک کنم / 22 بهمن .............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
وریا / 25 اسفند ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
روزبه / 22 اسفند ..................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
meepا / 25 اسفند .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
setiyaا / 28 بهمن ................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
به امید خودش / 25 بهمن ....................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

hefazatا /26 اسفند ................................................  بسم الله قهرمان
man2ا /15 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /18 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
rezakp69ا /13 اسفند ...............................................  بسم الله قهرمان
vin dieselا /7 اسفند .................................................  بسم الله قهرمان
nameofgodا / ؟ .......................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
سلام  302

مریم.۵۹۵/ ۱۸ اسفند / فکر کنم شد ۹ روز خوب  53258zu2qvp1d9v 53

توکل بر خدا
[تصویر:  nasimhayat.png]
Predictor .:::. بیست سوم اسفند .:::. چهار روز خوب

بدون پایبند بودن به ارزش هایمان زنده هستیم ، اما زندگی نمیکنیم

صبور / 19اسفند /8 روز / دیروز خیلی سخت گذشت  Hanghead
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
Mortezaag37/اسفند۲۵/سه روز خوب
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
واقعا خجالت اوره که بگم ولی بارم صفر شدم
میپ لعنت شده/27اسفند/0روز خوب
علت:حماقت
زندگی زیبا / 22 اسفند Nishkhand /5 روز خوب Confetti   خدایا همینجور که تا الان کمکم کردی بقیشم کمکم کن 63
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
هرگز شرمنده نباش meep

در این چند روزی که اینجا بودم بودم پست های زیادی از گذشته تا الان تو دیدم.

بزرگترین اشتباه تو اینه که از خودارض*** یک هیولای غول پیکر برای خودت ساختی.

یعنی اینقدر برای این موضوع ارزش قائل شدی که تمام فکر و ذکر تو رو گرفته.

برای اینکه بتونی این مشکل رو حل کنی فقط دو راه حل وجود داره.

1. بهش فکر نکن و نسبت به اون بی خیال باش.

اگر می خوای نماز بخونی خب بخون ولی به این فکر نکن که نماز بخونی تا قدرتت زیاد بشه و از ارضا دور بشی و غیره.....

ولش کن اصلا بهش فکر نکن. به زندگی و آینده و هر چیزی که خوش حالت میکنه فکر کن مثل لبخند مادرت.

2. باید به طور کل روند و حالت زنگی خودت رو تغییر بدی.

هر چیز که تو رو یاد این مشکل میندازه از خودت دور کن یا بنداز دور.

دکور و حات اتاقت رو عوض کن تا وقتی وارد اتاق میشی حس تازگی داشته باشی و یادآور صحنه های گذشته نباشه.

امید وارم که بهت کمک کنه چون من هم زمانی موقیعتی داغون تر از تو داشتم و الان چهار روز دوام آوردم خداروشکر

سپاس شده توسط
حفاظت / ۲۶ اسفند / ۱ روز خوب
سلام سلام
خوبین خوشیننتت

(1395 اسفند 27، 1:33)Maryam.595 نوشته است: سلام  302

مریم.۵۹۵/ ۱۸ اسفند / فکر کنم شد ۹ روز خوب  53258zu2qvp1d9v 53

توکل بر خدا

جیغعععععععغ
دستتتتتتتتتت
هوراااااااااااا
وای قهرمان قشنگمممممم فقط ۱ روز دیگه افرین به تو بهترینم واقعا عالی بودی مهربونم

(1395 اسفند 27، 7:07)Predictor نوشته است: Predictor .:::. بیست سوم اسفند .:::. چهار روز خوب

عالیه داداش قهرمان ایشالله ۶ روز دیگه جشنتتتتتتتت
تو از بهترینایی شکی در آن نیست.یا علی

(1395 اسفند 27، 9:24)sabour نوشته است: صبور / 19اسفند /8 روز / دیروز خیلی سخت گذشت  Hanghead

وای داداش صبور کل داری خوب پیش میری اصلا وا ندیااااااا تو میتونی پهلوون سختی راه بد از ۱۰ روز خیلی خیلی کمتر میشه مطمعن باش پس محکم وایسااااا
در پناه حق

(1395 اسفند 27، 11:03)Mortezaag37 نوشته است: Mortezaag37/اسفند۲۵/سه روز خوب

ماشاالله به این همه انرژی 49-2 عالیه 
۷ روز دیگه شیرینی خوریه ایشالله
خیلی مواظب خودت و پاکیت باشششش

(1395 اسفند 27، 12:34)meep نوشته است: واقعا خجالت اوره که بگم ولی بارم صفر شدم
میپ لعنت شده/27اسفند/0روز خوب
علت:حماقت

ناراحت نباش داداش میپپپپپپ
پاشو بگو یا علی اما واقعا بگو یا علی 
هم نماز هم دعا هم ذکر را افزایش بده خودتا اروم کننن

(1395 اسفند 27، 13:16)زندگی زیبا نوشته است: زندگی زیبا / 22 اسفند Nishkhand /5 روز خوب Confetti   خدایا همینجور که تا الان کمکم کردی بقیشم کمکم کن 63

وای آفرین به تو قشنگمممممم خیلی عالیه خدا حتما کمک میکنه توهم محکم وایسا مهربونم
نماز نماز فراموش نشه ها 4chsmu1
ماشالله گل دختررر

(1395 اسفند 27، 13:30)Predictor نوشته است: هرگز شرمنده نباش meep

در این چند روزی که اینجا بودم بودم پست های زیادی از گذشته تا الان تو دیدم.

بزرگترین اشتباه تو اینه که از خودارض*** یک هیولای غول پیکر برای خودت ساختی.

یعنی اینقدر برای این موضوع ارزش قائل شدی که تمام فکر و ذکر تو رو گرفته.

برای اینکه بتونی این مشکل رو حل کنی فقط دو راه حل وجود داره.

1. بهش فکر نکن و نسبت به اون بی خیال باش.

اگر می خوای نماز بخونی خب بخون ولی به این فکر نکن که نماز بخونی تا قدرتت زیاد بشه و از ارضا دور بشی و غیره.....

ولش کن اصلا بهش فکر نکن. به زندگی و آینده و هر چیزی که خوش حالت میکنه فکر کن مثل لبخند مادرت.

2. باید به طور کل روند و حالت زنگی خودت رو تغییر بدی.

هر چیز که تو رو یاد این مشکل میندازه از خودت دور کن یا بنداز دور.

دکور و حات اتاقت رو عوض کن تا وقتی وارد اتاق میشی حس تازگی داشته باشی و یادآور صحنه های گذشته نباشه.

امید وارم که بهت کمک کنه چون من هم زمانی موقیعتی داغون تر از تو داشتم و الان چهار روز دوام آوردم خداروشکر

بسیاااارررررر بسیارررررررر عالی عالی عالی 
ممنونم ازت که هوا دوسا را داری ممنونم 302

(1395 اسفند 27، 21:56)hefazat نوشته است: حفاظت / ۲۶ اسفند / ۱ روز خوب

ایشالا داداش حفاظت مثله اسمت کلی حفاظت کنیا
تو میتونی پهلوون پس پاشو و محکم ادامه بده آفرین به تو 49-2
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
بند خدا / ٢٦ اسفند / ٣روز خوب

Shy 2
 سپاس شده توسط
Predictor .:::. بیست سوم اسفند .:::. پنج روز خوب

سپاس شده توسط
سلام 303
Mortezaag37/اسفند۲۵/چهار روز خوب
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
میپ/27اسفند/1روز خوب
 سپاس شده توسط
دریا خانم شرمنده ، ولی منم دیروز صفر شدم /  Hanghead Shy
صبور / 28 اسفند / 1 روز خوب ( دیروز شکستم امروز میشه روز 1 دیگه نه ؟)
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان