امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 29/ 12 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) khodayabomidtoا/ 20 اسفند ............................................. [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
maryam.595ا/ 18 اسفند .................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان  
aliunknownا/ 22 اسفند ........................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان  
زندگی زیبا / 22 اسفند .............................................................. [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان    
alireza7ا / 20 اسفند ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
summerا/ 15 اسفند ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
bandeKhodaا/ 25 اسفند ...................................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان  
ali2872ا / 22 اسفند ............................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
hefazatا/ 26 اسفند ............................................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان  
تواب / 19 اسفند .................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
sabourا / 28 اسفند .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
وریا / 25 اسفند ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
روزبه / 22 اسفند ..................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

mortezaag37ا /29 اسفند ..........................................  بسم الله قهرمان
predictorا /29 اسفند .................................................  بسم الله قهرمان
meepا /29 اسفند .......................................................  بسم الله قهرمان
man2ا /15 اسفند ......................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /18 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
 سپاس شده توسط
سلام
بند خدا/ ٢٨ اسفند/ ٥ روز خوب

65
Predictor .:::. بیست نهم اسفند .:::. یک روز خوب

بدون پایبند بودن به ارزش هایمان زنده هستیم ، اما زندگی نمیکنیم

سی ام اسفند 95 - یک فروردین 96 - شروع روزهای خوب ان شاالله از امسال تا آخر عمر 53

سال قبل فکر کنم بیشتر از 300 روز پاکی را با کمک خدا نگه داشتم امسال نیت کردم کل سال را پاک بمونم ان اشالله خدا در این راه به من و بقیه دوستان کمک کنه 317 53258zu2qvp1d9v
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

mortezaag37ا /29 اسفند/یه روز خوب
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام ؛ 
صبور / 3 روز خوب 
65
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
سال نو مبارک

بند خدا/ 30 اسفند/ 6 روز خوب

Shy
29اسفند/1روز خوب
سلام سال نو همگی بخیر اسم منم تو لیست امسالتون اضافه کنین انشالله امسال اخرین سال رهایی هسش

ارسال شده از LG-D855s با استفاده از kanoon
و من هم اضافه کنید لطفا
Predictor .:::. بیست نهم اسفند .:::. دو روز خوب

(1395 اسفند 29، 22:49)زندگی زیبا نوشته است: زندگی زیبا Confetti  / 22 اسفند 9 / 7 روز خوب Khansariha (2) 49-2 2uge4p4

به به عالی سه روز دیگه قهرمانی افرین خیلی خوب داری پیش میری مواظب خودت باش
[quote pid='384444' dateline='1489952258']
hefazatحفاظت / ۲۶ اسفند / ۳ روز خوب
[/quote]

عالی شروع کردی  تومیتونی انشالاسال جدید یه انگیزه ای باشه برانو شدن وپاک شدن انشالا ابدی
(1395 اسفند 29، 23:24)drift نوشته است: متاسفانه یک مشکلی که همیشه گریبان مارو در روزهای اولیه ترک میگیره اینه که در درصد بالایی از اوقات : کفه ترازو بین جذبه لذت و تجربه اون کار و بین قانع کردن خودمون که اون کارو نکنیم به سمت لذت دوباره سنگینی شدیدی داره,در اکثر موارد همه ما میدونیم که این کار خوب نیست و یک ثانیه بعدش که تموم میشه داغون و پشیمونی بار میاد ولی لذتش ول کن نیست چون هنوز زیر زبونمونه,البته این خوبی که داره تو رابطه واقعی فکر کنم همین باعث همبستگی و کشش بیشتر بین زن و شوهر بشه,ولی زمانی میشه از این کار دست کشید که یک مدت بگذاریم زور رو سرمون باشه بعدش راحت میشه ولی گذر از این روزهای اولیه یکم سخته ولی غیر ممکن نیست.
دقیقا عالی ممنونم از اینکه توراه پاکیبه  دوستات کمک میکنی

(1395 اسفند 30، 0:17)bandeKhoda نوشته است: سلام
بند خدا/ ٢٨ اسفند/ ٥ روز خوب

65

نصف راه رورفتی پنج روز دیگه جشن پاکیته مواظب خودت باششششش
(1395 اسفند 30، 0:32)Predictor نوشته است: Predictor .:::. بیست نهم اسفند .:::. یک روز خوب

باشروع سال جدیداولین روزپاکیت روشروع کردی عالیه پس مواظب خودت باش که انشالا پاکیت تااخرسال وانشالاابدی بشه
(1395 اسفند 30، 2:50)pirooz96 نوشته است: سی ام اسفند 95 - یک فروردین 96 - شروع روزهای خوب ان شاالله از امسال تا آخر عمر 53

سال قبل فکر کنم بیشتر از 300 روز پاکی را با کمک خدا نگه داشتم امسال نیت کردم کل سال را پاک بمونم ان اشالله خدا در این راه به من و بقیه دوستان کمک کنه 317 53258zu2qvp1d9v

بااین انرژی شما وامیدتون به خداسال که هیچ عمری میشه پاکیتون انشالافقط باید بخواین وتلاش کنید

(1395 اسفند 30، 9:51)aliunknown نوشته است: علی / 22 اسفند / 8 روز خوب Hanghead  ( سه روزه بدجور تحت فشارم و امیدوارم تموم بشه این سختی ... )

4 ساعت مونده به سال نو Confetti 2uge4p4 4chsmu1 317 Khansariha (13) 302

بسیار عالی دوروز دیگه باید بری بیست روزه مواظب خودت باش حیفه مطمن باش تحمل سختیا یه شیرینی پشتش هست واون لذت پاکیه
(1395 اسفند 30، 10:35)Mortezaag37 نوشته است: mortezaag37ا /29 اسفند/یه روز خوب

انشالاکه جدی شروع کنی وده روز دیگه شوتت کنیم بیست روزه
(1395 اسفند 30، 10:50)sabour نوشته است: سلام ؛ 
صبور / 3 روز خوب 
65
صبور باش میگذره این روزها دیروزود داره سوخت وسوز نداره فقط هفت روز دیگه تمومه
(1395 اسفند 30، 17:30)bandeKhoda نوشته است: سلام
سال نو مبارک

بند خدا/ 30 اسفند/ 6 روز خوب

Shy
فقط ۴روز دیگهه هورااا تومیتونیبیی
(1395 اسفند 30، 19:32)meep نوشته است: 29اسفند/1روز خوب

سال جدید رو سعی کن متفاوت تصمیم بگیری وجدی پیش بری نذار شیطون برات تصمیم گیری کنه
(1395 اسفند 30، 22:24)NAMEOFGOD نوشته است: سلام سال نو همگی بخیر اسم منم تو لیست امسالتون اضافه کنین انشالله امسال اخرین سال رهایی هسش

ارسال شده از LG-D855s با استفاده از kanoon

انشالا سال جدید برای همه درجه یک باشه وهمه پاک وشاد باشن 
(1396 فروردين 1، 0:00)Predictor نوشته است: Predictor .:::. بیست نهم اسفند .:::. دو روز خوب

بسیارعالی موفق باشی

سال نومبارک عیدتون مبارک مواظب خوبیاتون باشید
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

حفاظت / ۲۶ اسفند / ۴ روز خوب
ممنون از هستی خانم بابت انرژِی !!! 
صبور ، 4 روز خوب ! 53
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
در یک دوره کوتاه (تا کنکور) نمی تونم بیام انجمن. خداحافظ همگی.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان