امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 12/ 03 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

yazahra1ا/ ؟ .............................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
nahjا / 6 خرداد ............................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
aliunknownا / 5 خرداد ...................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان       
donya_aا/ 19 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
saeed1396ا / 10 خرداد ................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
هادی / 19 اردیبهشت ........................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
موری / 1 خرداد .................................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
سرباز / 18 اردیبهشت ............................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       

49-2 49-2 49-2

تواب / 12 خرداد ..................................................  بسم الله قهرمان
مجنون شهر / 11 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان
meepا / 11 خرداد ................................................  بسم الله قهرمان
sepideh72ا / 10 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان
engineerا / 9 خرداد ............................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
Wink 
نهج / 6 خرداد / 7 روز خوب Cowboypistol

رقابت با علی نزدیکه Khansariha (58) Khansariha (89)  Muscular

i just kidding  Khansariha (70)
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
سعید/10 خرداد/3روز خوب
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

میپ/11خرداد/1روز و 10 ساعت خوب تا الان
خدا رو شکر امروز خوب گذشته البته ازدهمین الان که میگم حس میکنم افکار لعنتی شروع شده
اما خوبیش اینه که زود یادم میرن سعی میکنم با حرص و جوش کمتر خوردن وصعیت خودم رو بحرانی نکنم فعلا داره جواب میده ان شالله که دووم داشته باشه. فقط تنها چیزی که اذیت میکنه فکر لعنتی هست ولی دارم سعی میکنم خودم رو عصبانی نکنم
13خرداد/0روز خوب
(1396 خرداد 13، 2:48)meep نوشته است: 13خرداد/0روز خوب

خب دفه ی بعد پاکیتو  1 روز و 12 ساعتش کن داداش.. کم کم ساعتا رو بیشتر کن. همین قدمای آهسته س که جواب میده.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
engineer/ نهم خرداد / 4روز خوب

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

Lightbulb 
نهج / 6 خرداد / 8 روز خوب 

شد 22 8 چه سری روزا شد سپری .
 ـنمیدونم ـچرا شهر ـپر از تنــهاسـت !!! ـپس ـکوشن ســـرهـا؟! 65 65 65 65
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
سعید/10 خرداد/4روز خوب
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر

(1396 خرداد 12، 10:47)تـــواب نوشته است: تواب / 12 خرداد / 0 
+60 روز روزه ...
درجا زدن و پسرفت 
گناهان سنگین تر
آتش جهنمم برام کافی نیست
داداش ناامید نباش ازهمین الان شروع کن انشالاکه خداههمون روببخشه به خداازهمین لحظه قول بده تکرارنکنی ومحکم وایستاروقولت
موفق باشی
(1396 خرداد 13، 2:48)meep نوشته است: 13خرداد/0روز خوب

انشالاشروع کنی ویاعلی بگی
موفق باشی
(1396 خرداد 13، 10:34)engineer نوشته است: engineer/ نهم خرداد / 4روز خوب

۶روز دیگه تمومه ایولا خیلی خوب دارین پیش میرین
موفق باشید
(1396 خرداد 13، 19:39)nahj نوشته است: نهج / 6 خرداد / 8 روز خوب 

شد 22 8 چه سری روزا شد سپری .
 ـنمیدونم ـچرا شهر ـپر از تنــهاسـت !!! ـپس ـکوشن ســـرهـا؟! 65 65 65 65

خیلییییی عالیییی دوروز فقط مونده دیگه رسیدین به اخرراه مراقبت هاروبیشترکن
موفق باشید
(1396 خرداد 13، 19:42)aliunknown نوشته است: سلام دوستای گلم ، حالتون خوب هست ؟  53 53 53 53
علی / 5 خرداد / 8 روز و 1 ساعت و 42 دقیقه و 10 ثانیه خوب

نقل قول: رقابت با علی نزدیکه [تصویر:  khansariha%20(58).gif] [تصویر:  khansariha%20(89).gif]  [تصویر:  muscular.gif]

i just kidding  [تصویر:  khansariha%20(70).gif]

Khansariha (13)
مساویه رقابتمون ، الان شما 8 روز داری منم 8 روز ، دییی:

به به به چه عالی فقط ۲روزدیگه مونده هوراااااا دیگه باید باروبندیل روجمع کنی وبری
موفق باشی
(1396 خرداد 13، 20:16)Saeed1396 نوشته است: سعید/10 خرداد/4روز خوب

خیلی عالی ۶روزدیگه تمومه باید مقاومت ومراقبت کنیدبیشترحیفه زحماتت
موفق باشید
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 13/ 03 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

aliunknownا / 5 خرداد ...................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان    
nahjا / 6 خرداد ............................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان 
yazahra1ا/ ؟ ................................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
saeed1396ا / 10 خرداد .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
engineerا / 9 خرداد .......................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان    
donya_aا/ 19 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
هادی / 19 اردیبهشت ........................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
موری / 1 خرداد .................................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       
سرباز / 18 اردیبهشت ............................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       

49-2 49-2 49-2

تواب / 12 خرداد ..................................................  بسم الله قهرمان
مجنون شهر / 11 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان
meepا / 13 خرداد ................................................  بسم الله قهرمان
sepideh72ا / 10 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
میپ/14خرداد/0روز خوب
تواب / 14 خرداد / 0
+120 روز جریمه روزه
وقتی تو سپاه دشمنی اما دلت ....
خاک عالم بر سر من
یه لغزش دیگه
engineer/  نهم خراد / 5 روز عالی 49-2 
5روزه نداشتیم رقابت کنیم؟ 6

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان