امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام به روی ماه همه شما تلاشگران ده روزه
امشب که یه شب ویژه هست براتون یه هدیه اورم
رو لینک زیر کلیک کنید
و خواننده یه اتفاق قشنگ باشید
مسابقه ماهانه شرط:پیروزی درمسابقه 30 روزه(سرپرست:خانوم لبخند،خاله شادن،Rise)
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
دوستان  29 به خودم قول دادم اگه بشکنم دیگه ادامه نمیدم چون ادم یک بار بشکنه بار بعدی هم میشکنه اینبار به خاطر غرور شکستم حالا هر دلیلی مهم نیست چون سری بعدی به دلیل دیگس دلیل ها زیاده واسه ادمی که ضعیفه  Vamonde کلی انرژی بی معنی میشه. به نظرم ادما دو نوع هستن کسایی که عاشقن از ابتدا و کسانی که مثل من باید تا روز قیامت بدو کنن. ما نهج زندگیو ندانستیم و تقلید کردیم , تقلیدی که هیچ عاقبت نداره . 53258zu2qvp1d9v من منفی اندیش نیستم از مثبت اندیشیم بدم میاد من اخرش برمیگردم و میبینم به خاطر دیگران میشکنم چون به جا نگاه کردن به خودم دیگرانو میبینم . خوب اگه متنو کامل خوندین خوشحالم  اگه نه هم باز خوشحالم:
من از اشنایتون خوشوقتم و ارزوی موفقیت دارم حتما برمیگردم پیشتون   303 فعلا خدانگهدار
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
سلان سلاممممم
عزاداریا همه قبوللللل ایشالله همه ازش استفاده کنیمممم
التماس کلی دعا منا یادتون نره  302 

(1396 خرداد 23، 8:07)ya mahdi نوشته است: 17خرداد/6روز خوب 4chsmu1

همینه آجی نازنیممممم Khansariha (69) عالیه همش ۴ روز دیگه مونده ها پس کلی مواظب باشششششش آفرین قهرمانم
این شبا منم دعا کن 302

(1396 خرداد 23، 20:27)Saeed1396 نوشته است: به نام خدا
سعید متولد 1396 /21 خرداد/ 3روز خوب
حالا بیا بگردون بلرزون بچرخون ...... [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  2uge4p4.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif] [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif] 
التماس دعا [تصویر:  303.gif]

به به داداش سعید گل چه انرژییی به به 49-2 بد از شبا قدر میاییم میلرزانیم 4chsmu1 الان صلواتتتتت 4chsmu1
آفرین داداش قهرمان محکم برو جلو یا علی پهلووونننن Khansariha (69)

(1396 خرداد 23، 21:54)طاهر نوشته است: سلام به روی ماه همه شما تلاشگران ده روزه
امشب که یه شب ویژه هست براتون یه هدیه اورم
رو لینک زیر کلیک کنید
و خواننده یه اتفاق قشنگ باشید
مسابقه ماهانه شرط:پیروزی درمسابقه 30 روزه(سرپرست:خانوم لبخند،خاله شادن،Rise)

مرسی مرسی مرسی داداش طاهر گل گل  53 عالی بود

(1396 خرداد 23، 23:15)aliunknown نوشته است: علی / 18 خرداد / دقیقا 6 روز خوب 
تو این شب بزرگ برای همه ی بچه های کانون دعا کنید ...  53

داداش علی ماشالله ماشاللههه Confetti
عالیه قهرمان دیدی گفتم میترکونی شک نکن به خودتتتتتت
داداش منم امشب دعا ککن Hanghead

(1396 خرداد 24، 5:47)nahj نوشته است: دوستان  29 به خودم قول دادم اگه بشکنم دیگه ادامه نمیدم چون ادم یک بار بشکنه بار بعدی هم میشکنه اینبار به خاطر غرور شکستم حالا هر دلیلی مهم نیست چون سری بعدی به دلیل دیگس دلیل ها زیاده واسه ادمی که ضعیفه  Vamonde کلی انرژی بی معنی میشه. به نظرم ادما دو نوع هستن کسایی که عاشقن از ابتدا و کسانی که مثل من باید تا روز قیامت بدو کنن. ما نهج زندگیو ندانستیم و تقلید کردیم , تقلیدی که هیچ عاقبت نداره . 53258zu2qvp1d9v من منفی اندیش نیستم از مثبت اندیشیم بدم میاد من اخرش برمیگردم و میبینم به خاطر دیگران میشکنم چون به جا نگاه کردن به خودم دیگرانو میبینم . خوب اگه متنو کامل خوندین خوشحالم  اگه نه هم باز خوشحالم:
من از اشنایتون خوشوقتم و ارزوی موفقیت دارم حتما برمیگردم پیشتون   303 فعلا خدانگهدار

کوجا Swear1  کوجا Swear1  مگه من میزارم بری Swear1  الان جناب خان میفرستم دنبالتتتت Khansariha (58)  
ما اومدیم اینجا که پاک بمونیم نیومدیم که قدیسه باشیم بد بیاییم.همه هم دردیم همه هم نبوده که چندین بار شکست نبوده باشه.پاشو قهرمان من منتظرتم
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

میپ21خرداد/3روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
 تکرار کنم و تکرار کنم 

بگم برای نفسم 

همممشو یادش بیارم 

ارزشمو جای خودمو حق خودمو قدرت خودمو

بزرگی خدایی که می بینه منو
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
به نام خدا
سعید متولد 1396 /21 خرداد/ 4روز خوب
حالا بیا صلوات صلوات صلوات ......   [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif]  [تصویر:  khansariha%20%2846%29.gif] [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif] 
التماس دعا [تصویر:  303.gif]
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر

17خرداد/7روز عالیییییی 53 به امید پاکی 700روزه به بالا
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلام
علی/25 اسفند/0 روز خوب
مدتی نبودم Hanghead ...هر چی بود گذشت
 امیدوارم دوباره بتونم با کمک دوستان به جنگ دشمنا برم 4chsmu1
یا علی
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
تواب / 17 خرداد / 8 روز خوب
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 24/ 03 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

تواب / 17 خرداد ................................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان        
yazahra1ا/ ؟ ................................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
aliunknownا / 18 خرداد ..................................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان       
ya mahdiا / 17 خرداد .................................................................... [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
riseا / 19 خرداد .................................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان       
saeed1396ا / 21 خرداد ....................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان        
donya_aا/ 19 اردیبهشت ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
meepا / 21 خرداد ................................................................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان       
یه روز سخت / 17 اردیبهشت ........................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان   
benjaminا / 16 خرداد .......................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
موری / 14 خرداد .................................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان       
هادی / 19 اردیبهشت ........................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان         
سرباز / 18 اردیبهشت ............................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان       

49-2 49-2 49-2

ali28752ا / ؟ ......................................................  بسم الله قهرمان
مجنون شهر / 11 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان
sepideh72ا / 10 خرداد ........................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
پبروز 96 / 20 خرداد / 5 روز خوب
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

میپ/25خرداد/0روز خوب
به نام خدا
سعید متولد 1396 /21 خرداد/ 5روز خوب
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر

17خرداد/خیلیی حالم خوبه دلم نمیخواد این حس و حال  خوبو هیچ وقت از خودم بگیرم/ 8روز عالی 2uge4p4
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلام دوستان ممنون از حرفاتون امید گرفتم حالا کلی انرژی دوباره به خودم دادم برای بار دووم و آخرین شانس Khansariha (98)
نهج / 25 خرداد / 0 روز

ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش   بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش Khansariha (69)

از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم    آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش Hanghead

از علی جان و دریا جون هم متشکریم Khansariha (96)
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان