امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

[تصویر:  mg%20h40x40__0008.gif]لیست بروز شده 1399/02/02[تصویر:  mg%20h40x40__0008.gif]

[تصویر:  MGiFs_h40x40__0076.gif][تصویر:  pichak.net-54.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0076.gif]

Mohammd J.Kا / 3 فروردین .................................... 8 روز خوب داری قهرمان
یونیا / 16 فروردین  ................................................ 6 روز خوب داری قهرمان

Ehsanا / 20 اسفند  ............................................. 5 روز خوب داری قهرمان
عاشق زندگی ا / 26 فروردین ..................................... 5 روز خوب داری قهرمان
  آبی ا / 27 فروردین  ............................................... 4 روز خوب داری قهرمان
 عاشق امام رضاا / 31 فروردین  ................................... 2 روز خوب داری قهرمان
  The holy oneا / 11 اسفند  ...................................... 2 روز خوب داری قهرمان
fatush76ا / 8 فروردین  ............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
13Fazelا / 29 فروردین  ............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
  stop98ا / 16 اسفند  ........................................ شروع روزهای خوب
godlover ا / 21 فروردین .................................... شروع روزهای خوب

(1399 ارديبهشت 3، 1:38)آبـی نوشته است: سلام و شب بخیر :‌)
در آستانه‌ی ۵ روزگی هستم
از ۲۹ فروردین تا الان
یک دنیا ممنونم از عاشق زندگی عزیز بابت لطف و محبت ستودنی‌شون  302
و همچنین تشکر ویژه از برادر همساده گل
و خانم کوئین بابت زحمات فراوان  303

سلام و درود بر تو
داداش عزیز خودمی Khansariha (8) 

آخ که اگه این خط 10 رو فول کنی یه جشنی برات بگیریم به نیت همه جشنهایی که برامون گرفتی که کیف کنی 53258zu2qvp1d9v

میدونم که به زودی اون روز میاد  چون توی مسیری  128fs318181
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به نام او به یاد او و به یاری اش

پیام امروز(شماره 38)

در مسیر پاکی مجبور نیستیم همه چیز را به یکباره درک کنیم یا پاسخ همه پرسشهای خود را فوراً پیدا کنیم.
.......................................................

خیلی وقتها ما بخاطر تربیتمون یا محیطی که در اون رشد کردیم یا مطالعاتی که داشتیم یه سری عقاید و افکار پیدا کردیم که زیاد همخونی نداره با تجربه اعضایی که پاک موندن. 
عموما کسایی که پاکی زیادی دارن رابطه خوب و قوی با خدا برقرار کردن. برای برخی از ما "خداوند" کلمه دردسر آفرینی هستش شاید این مورد برگرفته از تردید در مورد وجود نیرویی خیرخواه برتر از خودمون باشه و یا شاید تجربیات رضایت بخشی از مذهب و افراد مذهبی نداریم. 
اگه به اون چیزی که در ابتدا به ما عرضه میشه موافق نیستیم اصلا اجباری نیست که مثه بقیه فکر کنیم گروه هم هیچ اجباری به ما نداره و فقط از ما میخاد پاک باشیم و به تجربه همه اعضا احترام بزاریم. کم کم به چشم خود میبینیم که باور افرادی به نیرویی خیرخواه و برتر از خودشون تونسته اونها رو پاک نگهداره....کافیه صبور باشیم و از چیزهایی که در ابتدا با عقاید و باورهامون ناسازگارندبه سرعت صرف نظر نکنیم.
با هم شکستش میدهیم. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
عاشق امام رضا
31فروردین
3 روز خوب
بازگشت به خاک/ ۲۵ فروردین/ ۱۰ روز خوب
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

(1399 ارديبهشت 3، 22:12)عاشق امام رضا نوشته است: عاشق امام رضا
31فروردین
3 روز خوب
 ماشالا 49-2

«هر گز نمیرد آنکه دلش» جلد مشهد است

حتی اگر که بال و پرش را جدا کنند 53258zu2qvp1d9v 

درود خدا بر امام مهربان امام رضا علیه السلام و هر چی عاشق و دوست دار داره که دارن برای آدم بهتر شدن تلاش میکنن Khansariha (8)

(1399 ارديبهشت 4، 1:03)آبـی نوشته است: سلام و شب بخیر و خدا قوت
ممنونم از برادر همساده و تمام صحبت‌های خوبش

آبی، ۲۹ فروردین
در آستانه‌ی ۶ روزگی...

302  مراقب خودتون باشین
سلام داداش جان خودم 303

اون رکوردی که مد نظرت بود رو شکستی احنست Greenstars

تمام تلاشم اینه امید بیخودی ندم اول به خودم  بعدم به بقیه اصلا هم نمیخام هدفمون رو کوچیک کنم ( هدف نهایی ما حتی  رهایی کامل از خودارضایی  هم نیست هدف هوشیاریه) ولی خب به شدت هم به این نکته باید تاکید کنیم که آسمون زمین بیاد همه چی در هم بریزه شما از ۲۹ فروردین تا امروز رو تونستی یه کار مهم انجام بدی و این ثبت شده برات. هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه این رو ازت بگیره مهم نیست بعدا چه اتفاقی میفته شما نقش خودت رو تو این عالم برای این چند روز رقم زدی یکی بود به اسم آبی تو یه جایی به اسم کانون ترک خودارضایی از ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ هجری  شمسی به مدت ۶ روز تونست در مقابل وسوسه ها مقاومت کنه اینو هیچ کسی نمیتونه از بین ببره Confetti

و البته که آنچه که انجام میدهیم بسیار تاثیرگذارترست از آنچه که میگوییم... Khansariha (2) 

(1399 ارديبهشت 4، 3:23)بازگشت به خاک نوشته است: بازگشت به خاک/ ۲۵ فروردین/ ۱۰ روز خوب

سلام چه مختصر و مفید اومدی و رفتی 6  ماشالا هزار ماشالا دعای خیر هممون بدرقه راهت تو این مسیر  63
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

پیام امروز(شماره۳۹)

با ترک خودارضایی هیچ کس وعده موفقیت تحصیلی یافتن شغلی عالی پیدا کردن همسری ایده آل را نمیدهد تنها وعده ای که به ما داده شده است زندگی سالمتر و مفیدتر است.
..............................

دیگه نقشه نمیکشیم که دور از چشم بقیه دنبال یه جای خلوت باشیم که خودارضایی کنیم. نمیترسیم اگه کسی بفهمه و ما رو در حین دیدن صحنه های بد یا فیلمها و عکسهای ناجور و یا حتی حین خودارضایی ببینه چی میشه. دیگه تو ذهن و فکرمون دنبال امور غیرطبیعی که ازشون نفرت داریم نیستیم و خیالبافی جنسی نمیکنیم. انرژيمون صرف این چیزا نمیشه...اگه پاک بمونیم زندگیمون خیلی مفیدتر میشه حتی اگه موفقیتهایی رویایی شغلی و مالی و تحصیلی و عشقی پیدا نکنیم.(که البته خیلی رسیدن به اینها بدون خودارضایی کردن خیلی راحتتره)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام fazel
۴ فروردین ۲ روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 ارديبهشت 4، 21:58)13Fazel نوشته است: سلام fazel
۴ فروردین ۲ روز خوب

سلام
خیلی کم به ما سر میزنی جریان چیه داداش؟ 17 نکنه باهامون حال نمیکنی؟ Khansariha (2)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

پیام امروز(شماره۴۰)

برای بسیاری از ما اولین روزهای ترک خودارضایی خیلی هم متفاوت نبود؛همان خانواده همان مشکلات همان ترس ها و همان نیازها و در نهایت همان روزها

اگرچه پاکی ، ما را در برابر وقایع زندگی مصون نگاه نمیدارد، ولی هر چه بیشتر پاک میمانیم نیرو ،تمرکز و انگیزه مورد نیاز برای رویارویی با این واقعیتها را به دست آوریم. در مسیر پاکی یاد میگیریم واقعیت را همان طور که هست، مشاهده کنیم، تجربه کنیم و بپذیریم.   
مثلا شاید یه واقعیت این باشه که من نتونم ازدواج کنم و از سن مناسب ازدوام گذشته باشه همین فکر به بسیاری از ما پسر ها و دختر ها آسیب جدی وارد میکنه و به سمت خودارضایی سوق میده و این خودش یه مشکل به مشکلات اضافه میکنه واقعا لازمه که بخوایم از واقعیت فرار کنیم؟ لازمه بخوایم واقعیت رو تحریف کنیم؟ حقایق اجتماع رو در نظر نگیریم؟ اینا کمکی میکنه به ما؟ وقتی پاک میمونیم و خوداراضایی نمیکنیم با واقعیت کنار میایم و به استقبالش میریم خودمون و سرنوشتمون رو بخدا میسپاریم و تمرکزمون رو روی کارهایی میزاریم که میتونیم انجام بدیم و تا حدی در حیطه اختیارات و قدرت ما هستند.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام یعنی یه اعلام پاکی هم نداشتیم؟ 18 
همساده هستم خدا رو شکر امروز روز پاک و خوبی رو داشتم Confetti

منتظر اعلام پاکی بقیه هم هستم 302
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

پیام امروز(شماره۴1)

در مسیر پاکی خویشتن پذیری را می آموزیم.

در دورانی که به فکر ترک خودارضایی نبودیم وقتی به گذشته نگاه میکردیم و یاد کارهایی که انجام دادیم مفتادیم یاد خط قرمزهایی که رد کردیم یاد ناهوشیاری ها، لغزش ها،سوء استفاده از اعتماد دیگران و ... میفتادیم از خودمون متنفر میشدیم. اما وقتی از مشکلمون آگاهی پیدا کردیم و تلاش کردیم پاک بمونیم اولین کاری که کردیم خودمون رو به عنوان فردی پذیرفتیم که یه عادت ناپسند درونش شکل گرفته نه به عنوان یک آدم رذل بد. دلیلش هم اینه که هر چه خویشتنپذیری بهتر و کاملتر انجام بشه، پذیرفتن مسئولیت برای بهبودی خود آسانتر خواهد شد. این امر به ما در رهایی از بار سنگین اشتباهات گذشته کمک میکنه.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1399 ارديبهشت 7، 4:45)آبـی نوشته است: سلام
آبی هستم
۹ روز و ۴۸ دقیقه گذشته
از ۲۹ فروردین
حدودا چند باری جست و جو های ناجور داشتم...
اما تشکر از "آبی ۲۳ روز پیش" و محدودیت‌های سفت و سختش که نزاشت جست‌وجوها کار دست "آبی حال حاضر" بدن...
با آرزوی بهترین‌ها برای همگی عزیزان 303 302

سلامممم
دیگه چیزی نمونده که یه پله رو بالا بری میدونی ۱۰ روزه یه نقطه مقاومته که شکشتن و رد شدن ازش یه چیز رو به خوبی به ما ثابت میکنه اینکه بدون خودارضایی کردن ما نمیمیریم 128fs318181 خودم رو میگم واقعا من یه مدتی بود فکر میکردم اگه یه هفته خودارضایی نکنم قطعا میمیرم یعنی حیاتم به این وصله حالا ایشالا که کسی اینقدر حاد نباشه مشکلش ولی خب همه ما عموما یه همچین سد مقاومتی داریم مثلا شاید برای یکی دو روز باشه برای یکی یک ماه 

با تشکر از آبی ۲۳ روز پیش به آبی این روزها میگم به اون جست و جوهای ناجور خیلی فکر کن میتونه بلغزونه تو رو خیلی قدرتمنده اصلا فکر نکن سرچ کردن یه جرقه س سرچ کردن محتوای نامناسب یعنی دینامیت یعنی بمب اتم 
...........................
راستی فردا شب دوست داری جشنت چطوری باشه؟ تا فردا بهش فکر میکنم 1
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

پیام امروز(شماره۴۲)

هر چه بیشتر پاک میانیم در تشخیص نقاط ضعف خود قویتر میشویم.
یکی از ویژگی های خودارضایی و شهوترانی اینه که باعث میشه ما به انکار ناآگاهانه نقاط ضعفمون مشغول بشیم. خوداراضایی احساسات ما رو عمیقا مدفون میکنه. یک سری از نواقص شخصتی و اخلاقی خودمون رو موجه میدونیم و اصلا تلاشی برای رفع این نقاط منفی نمیکنیم. ولی وقتی قدم به راه پاکی میزاریم تلاش برای رفع نقاط منفی هم آغاز میشه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام 302 
امیدوارم حالتون خوب باشه
بالاخره... بالاخره... موفق شدم بعد از یک مدت خیلی خیلی طولانی به ۱۰ روزگی برسم...
خیلی ممنونم از همه‌ی دوستان ۱۰ روزه خصوصا داداش همساده عزیز و پیام‌های بهبودی فوق‌العادشون Confetti ، داداش عاشق زندگی Confetti و بانو کوئین Confetti
و همچنین یک دنیا تشکر از بانو *دختر پاک* و سوپرایزشون Confetti

خستگی دیروز نزدیک بود کار دستم بده... و داشت همه چیز رو خراب میکرد... اما خب برکت ماه رمضون و روزه اجازه نداد اتفاق ناجوری بیوفته...
امیدوارم بتونم ۱۰ روز آینده هم به همین خوبی طی کنم...

آبـی از ۲۹ فروردین، ۱۰ روز و ۱۱ ساعت گذشته...

53  با آرزوی بهترین ها برای همه دوستان خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان