امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

خوب : 1
پاک : 0

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بچه ها . 
چند روزه که رفتم مسافرت . من پاکه پاکم .راستی فکر کنم 20 روز خوبو گذروندم . 
راستی من هیچ ایمیلی دیگه دریافت نمیکنم wacko2
سلااااااااااااامـــ 317

صبح بخیر  Khansariha (48)

خوبین ؟؟؟ خوشین ؟؟؟ سلامتین ؟؟؟

...................

مــیــ تــــوانـــ ــم 
317

موند 19 روز دیگه 317

سخت نیست ... باید خودمونو باور داشته باشیم.

شکر خدا یه روزش گذشت ... بقیه ی روزها هم میتونه مثل دیروزتون خوب باشه.

محکم و پر قدرت بقیه روزا هم رد میکنیم ؛ تو چند وقت اخیر رکوردای خوبی داشتین ؛ پس بازم میتونین cheshmak

در ضمن : 0.25 از انضباطتون بدلیل تعجیل در امر خطیر اعلام وضعیت کم میشه ... چند وقت چشممو دور دیدین تنبل شدین Smiley-face-cool-2

امشب منتظر یه اعلام وضعیت شاد و پر انرژی راس 12:00 ساعت هستیم 317

.......................

مینا لیندو 317

آبجی هنو 1 روز دیگه مونده

پیشاپیش مبارکه Khansariha (48)

ساکتو جمع کن ... وسایلارو مرتب کن ... آماده باش که فردا باید با یه جعبه شیرنی بیایی امور مالی برای تسویه Khansariha (46)

اتاق هم مرتب میکنی ؛ تر و تمیز بهت تحویل دادیم همونجوری هم تحویل میگیریم. Smiley-face-cool-2

......................

لئـــــــــا

نذارین شکستاتون زیاد شه

میدونید دلیل شکاشتاتون چیه . پس میتونید جلوشو بگیرین.

اوایلش یکم سخته پاشی نماز بخونی ولی چند وقت که بگذره موقع اذان دیگه نمیتونی سرجات بشینی.

ترک رو جدی بگیرین . برای ترک برنامه داشته باشین.

مطمعنا از شکستتون درس گرفتین

یا علی بگین و یبار دیگه شروع کنین ...

ان شاءالله اینبار دیگه بدون شکست میریم جلو 317

منتظریم بیاد و یه شروع روزهای خوب رو بهمون نوید بدید. :22:

یا علی 53

[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
خيلى وقته نبودم
به خدا شرمنده
ان شا الله اين بار تا اخرش هستيم
ميلادميلانو/۹شهريور/۰
اخرين بار تا ۲۰روزه بالا اومده بودم
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلاااامــ 20 روزه Khansariha (18)

این تاپیک یواش یواش داره متروکه میشه ... کسی صدامو میشونه ؟؟؟؟؟ یکی جواب بده ... کسی نیست بیاد اعلام وضعیت ؟؟؟؟

نظرتون چیه در 20 روزه رو تخته کنیم ؟ این تاپیک رو جمع میکنیم و بصورت فشرده تو 10 روزه جاتون میدیم

تا 20 روز بصورت  عمودی تو یه مربع نیم در نیم سر میکنید تا 20 روز تموم شه و بصورت مستقیم کپی پیست بیشین به 30 روزه

کلی پول وسایل گرمایشی و سرمایشی و برق و گاز و کلی هزینه ی دیگه در اختبارتون قرار دادیم یه اعلام وضعیت هم نمیایید ...

اینطور هم نمیمونه ... بالاخره که وقتی به 20 روز رسیدین باید بیایین امور مالی برای تسویه Smiley-face-cool-2

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

حسام 313 :22:

عالیه داداش 317

پنجمین روز خوب به حسابت واریز شد cheshmak

محکم و پر قدرت به راهت ادامه بده varzesh

هر شب منتظر یه اعلام وضعیت شاد و پر انرژی هستیم ... جوری که وقتی صبح در تاپیک رو باز کردم انرژی پخش شه تو صورتم Khansariha (48)

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

امید رهایی

ناراحت شدم از شکستت .

داداش سختی راه رو رفته بودی ....

ببین ایراد کار کجا بود ؛ یبار دیگه یا علی میگیم و محکم تر از قبل به راهمون ادامه میدیم cheshmak

اگه 20 روز رو تموم کرده باشی میتونی بری 30 روزه

البته فرقی نداره چون اگه 30 روزه هم بری باید تا 1 ماه پاک باشی تا بتونی برسی به ماهانه.

تصمیم با خودته ولی همینجا بمون امکاناتش بهتره 42 حداقل خودمون خودمونو تحویل بگیریم 4fvfcja

ولی داداش جون 6 تا بچت اینسری دیگه غیب نشو ... هی زرت و زورت میری غیبت صغری 4fvfcja

هر شب 5 دقیقه وقت بذار برای اعلام وضعیت ... منتظریم cheshmak

به این میگن دست طرف رو تو حنا گذاشتن ؟ 4fvfcja خو دیگه چاره ای نیست ... باید زوری زوری از تک تکتون اعلام وضعیت بکشیم بیرون 4fvfcja

از این به بعد هر کی نیاد اعلام وضعیت میفرستیمش اتاق گاز ؛ انقدر شکنجش میدیم تا روزای خوبشو اعتراف کنه 4fvfcja

[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام.من اومدم تادوباره حضوری پررنگ به هم رسانم.
1روز خوب303
امام زمان(عج)درنامه ای به شیخ مفید فرمودند:

به شیعیان من بگویید این گناهان شما است که باعث تاخیر درامرفرج ماشده است.
 بچه شیعه های غیرتی کجان که مردبشن گناهامو ترک کنیم براتعجیل درامرفرجش؟؟؟؟
لبیک یاصاحب الزمان...535353

هوراااااا . میریم 30 روزه.  
خدا رو شکر اونم 100000 مرتبه 6
سلام بچه ها
من قبلا از ده روزه تموم شدم
ولی یه مدت بود نمیومدم
امکان داره دوباره شروع کنم
تلاش / 9شهریور / 0
ذهنی که تحت فشار گذشته قرار دارد، ذهنی اندوهگین است....

(1392 شهريور 9، 12:53)Mina lindo نوشته است: هوراااااا . میریم 30 روزه.  
خدا رو شکر اونم 100000 مرتبه 6

آفرین دوستم . تبریک می گم317

سلااااااااااااام
ساحل آرام/8مرداد/17 روز خوبMuscular

(1392 شهريور 7، 20:52)Xx_ÐєckẹЯ_xX نوشته است: ســـــلام

دکر / 19 مــرداد / 20 روز خوبــــ

یاعلـــی..535353
تبریک می گم .خیلی زیاد.317
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
داش رامين خيلى مخلصيم
اينبار هستيم کلا سرتون خرابم تو اين ۲۰روز
اگه دوباره رفتيم نيومديم حتما يه دوره
شکنجه تو اتاق گاز رو واسم تجويز کن
بلکه ادم شم
ميلادميلانو/۹شهريور/۱روز خوب
عاقبت این عشق هلاکم کند

(1392 شهريور 9، 23:12)Milad milano نوشته است: داش رامين خيلى مخلصيم
اينبار هستيم کلا سرتون خرابم تو اين ۲۰روز
اگه دوباره رفتيم نيومديم حتما يه دوره
شکنجه تو اتاق گاز رو واسم تجويز کن
بلکه ادم شم
ميلادميلانو/۹شهريور/۱روز خوب
سلام داداش. آفرین که باز شروع کردی. ان شا الله بیست روز دیگه میفرستیمت 30 روزه. همینطور ادامه بده. پیروزی از ان توست . پیروزی از آن توست چون میتوانی و اراده کرده ای که پاک باشی. این پاکت مبارک
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

لیست ب روز شده یکشنبه 10 شهریور [تصویر:  13.gif]

1- ســـــــــــــــــــــاحـــــــــــــل آرام /8 مرداد / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2- آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
3- هـــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
4- آموســـــــــــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
5- اتــــــــــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان
6- د  اااااااااااااااااااااااااا رااااا 65/ 28 مـــــــــرداد / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
7- حــــــــــــــــــــــــســـــــــــــام 313 /4 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
8- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
9- آن فور گیـــــــــــــــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
10- ســـــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــل 70 / 30 مرداد/ روز پاک :0>>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان
11- طــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــا / 14 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
12- مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانـــــــــــــــــــــــــــــــــ م / 6 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
13- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــــــــــت /7 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
14- میـــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 9شهریور / روز پاک:0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان

15- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان

16- عـــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

17- حــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــیــد خـــــــــــــــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

18- حـــــــــا مـــــــــــــــــــــــــد خــســـــتــــه/ 16 مرداد  / روز پاک :0 >>>>>>>>> بسم االله قهرمان

19- امیــــــــــــــــــــــد فــــــــــــــــــــــــــــــــــــردا / 23 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>بسم االله قهرمان

20- کـــــــــــــــورش فــــــراســــــــــــــــــی/ 28 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

21-  ســـــــعــــــیـــــــــــــــــــــــــــد جـــــــــــــی/28مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> بسم الله قهرمان

22-  رکــــــســــــــــانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا / 28 مرداد / روز پاک : 0>>>>>>>>بسم الله قهرمان

23- مـــــــعـــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــــد 312 / 29 مرداد / روز پاک: 0 >>>>>>>> بسم الله قهرمان

24- لئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا /9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> بسم الله قهرمان

25-تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> بسم الله قهرمان
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
8 شهریور
1 روز خوب
0 روز پاک

فکر کنم يه اشتباهى شده
ميلاد ميلانو/۹شهريور/۱روز پاک
عاقبت این عشق هلاکم کند

سلام
اومدم برای اعلام روز دوم خوبم و 0 روز پاک

جسارتا اقا حسام من خودم دلم میخواد از اون شیوه که خودتو بغل میکنی میگی افرین عزیزم ک پاکی استفاده کنم
دل ادمو اروم میکنه
ولی ی جوریه
خجالت میکشم با این جذابیت!! هایی ک بروز دادم از این شیوه استفاده کنم

حالا شما هم با این شیوه به خودتون دل داری بدین شاید خوب بود

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان