امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1392 شهريور 13، 16:22)ساحل آرام نوشته است: سلااااااااام بچه های گل
Khansariha (8)Khansariha (8)

ساحل آرام/8مرداد/19 روز خوب66

دعا کنید زودتر از اینجا برم 30 روزه 11
سلام خواهر. آفرین به شما. خیلی خوب دارین رو به جلو و در جهتی خدایی حرکت می کنین . ان شا الله فردا هم برایتان روز خوبی خواهد بود و شما را طی مراسمی به 30 روزه میفرستیم. 

مواظب روزهای پاکتان باشید که بسیار باارزشند
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام دوستان دوستان سلام  من امروز یازده همین روزه پاکیمه من مسابقه ده روزه رو بردم حالا اومدم اینجا تا ده روزدیگه روپاک سپری کنم Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)Khansariha (46)
سلام
ببخشین نشد بیام دیشب
می تی هستم پنج روز خوب دارم
:d
varzesh
varzesh
varzesh317
varzesh
:x
:gl:
:hi
53

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام 53
سلام به دوستایی که پر از انرژی و نشاط و امیدن ... پر از اراده و مهربونی ...
از امروز شروع میکنم. نا امیدد نمیشم چون نا امیدی از رحمت و لطف خدا بزرگترین گناهه.
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
سلااااااااااااام
من دیگه دارم میرم 30 روزه 6. بچه ها تو 30 روزه  منتظرتونم . دیر نیاید ها. باشه؟؟clappingclapping

ساحل آرام/ 8 مرداد / 20 روز خوب+ 1 روز پاک Khansariha (46)
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
منم شدم شش روزه
شش روز خوووووووووووب و عاااااااااااااالی
varzesh
53
303
:x

سلاااااامــ

نصف شبتون خوش 317

_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--_--

داداش نصــر خیلی خوش اومدی Khansariha (48)

اسمت رفت تو لیست خوشگلمون cheshmak

مراقب روزای خوبت باش ...

ان شاءالله تا 9 روز دیگه و 9 تا اعلام وضعییت سبز دیگه رفتنی میشی Khansariha (18)

ساحل آرام 317

مبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارکه 317

پاکیت مستدام آبجی

هواست به این 20 روز پاکی باشه راحت به دست نیومده که راحت از دست بره

خدا خیرت بده ؛ غم گرفته بودم چجوری با 15 تا شکلک لیست بذارم ... الان لیست یکم خلوت تر شد 4fvfcja

بقیه هم یاد بگیرن cheshmak

میتوانـــــــــــــم Khansariha (48)

خیلی عالیه ... 6 روز سبز رو پشت سر گذاشتین .

یادت باشه 6 رو پیش مستقیم برای 30 روزه شروع کردیم ...

به امید خدا 14 روز دیگه با سه تا اعتبار و سه تا هوراااااای دیگه رفتنی میشین 317

راستی یه هوررررررررررررررا بابت روز پنجم بهتون بدهکارم . نترسین هورای غصبی از گلوی من پایین نمیره ...

بچه های بیست روزه همه به صف شن.

از جلو نظام ... گروهان در دید رس رئیس میتوانم

با شمارش من

1
2
3

یه جییییییییغ

یه دسسسسسس

یه سووووووووت

همه با هم به افتخار خواهر خوبمون :

هوووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا

317Khansariha (48)3176

داداش آزاد

خیلی خوبه روحیه ت رو از دست ندادی

ولی دلیل شکستت رو قطعا میدونی ... نباید بذاری باز تکرار شه

با توکل به خدا از امروز شروع میکنیم .

اعلام وضعیت روزانه باعث میشه هدفت رو فراموش نکنی

منتظر روزای خوبت هستیم .

داداش تا شروع محکم و پایدار فقط یه یا علی فاصله داریم ...

اینبار به امید خدا شروعی خواهیم داشت که هیچوقت پایانی نداشته باشه

محکم باش ... وسوسه ها تمومی ندارن ... ولی گذشت زمان اراده مارو قوی تر میکنه

بالاخره باید یه روزی تموم شه ... امروز میتونه همون روز باشه.

یا علی 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1392 شهريور 12، 22:48)می توانم نوشته است:

لیست ب روز شده جمعه 15 شهریور

1- آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>   روز خوب:

[تصویر:  19515048401508464825.png]

2- علیرضا تی ام / 30 مرداد /روز پاک : 0 >>>>>>>>>>> روز خوب :

[تصویر:  03028959474156265608.png]
3- هـــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  روز خوب:

[تصویر:  63304689356944344730.png]

4- نــــــــــصــــــــــــــــــــــــــــــر / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  روز خوب:

[تصویر:  63304689356944344730.png]

5- آموســـــــــــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>> روز خوب :

[تصویر:  07608743112914916503.png] 

6- اتــــــــــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان
7-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــــــ م / 6 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>> [b][تصویر:  6.gif]  روز خوب داشتی قهرمان
[b]8- د  اااااااااااااااااااااااااا راااااااااااااااااااااااااا 65/ 28 مـــــــــرداد / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان
9- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
10- آن فور گیـــــــــــــــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
11 - تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان
12- ســـــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــــل 70 / 30 مرداد/ روز پاک :0>>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان
13- طـــــــــــــــــــــــــــــــــــــاهــــــــــا / 14 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
14- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــت /7 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
15- ســـــــــــعــــــــیـــــــــد صـــفـــــر / 11 شهریور / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان

16- میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 11شهریور / روز پاک:0 >>>>>>>>0 روز خوب داشتی قهرمان

17- حــــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــام 313 /10 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>> 0 روز خوب داشتی قهرمان

18- عـــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 114 /28تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

19- حــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــیــد خـــــــــــــــــان / 30 تیر/ روز پاک :0>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

20- حـــــــــــــــــــــــــــــــا مـــــــــــــــــــــــــد خــســـــتــــه/ 16 مرداد  / روز پاک :0 >>>>>>>>> بسم االله قهرمان

21- امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد فــــــــــــــــــــــــــــــــــــردا / 23 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>بسم االله قهرمان

22- کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورش فــــــراســــــــــــــــــی/ 28 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>>> بسم االله قهرمان

23-  ســـــــعــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــد جـــــــــــــی/28مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> بسم الله قهرمان

24-  رکــــــســـــــــــــــــــــــــــــــانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا / 28 مرداد / روز پاک : 0>>>>>>>>بسم الله قهرمان

25- مــــــــــــــــــــــــــــــعـــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــــد 312 / 29 مرداد / روز پاک: 0 >>>>>>>> بسم الله قهرمان

26- لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا /9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> بسم الله قهرمان

27- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
[تصویر:  www.roozgozar.com-2103.gif]

لیست بروز شده جمعه 15 شهریور 1392 

1- آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>   روز خوب: [تصویر:  2860.gif][تصویر:  2858.gif]
2- علیرضا تی ام / 30 مرداد /روز پاک : 0 >>>>>>>>>>> روز خوب :[تصویر:  2859.gif][تصویر:  2858.gif]
3- هـــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  روز خوب:[تصویر:  2858.gif][تصویر:  2858.gif]
4- نــــــــــصــــــــــــــــــــــــــــــر / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  روز خوب:[تصویر:  2858.gif][تصویر:  2858.gif]
5- آموســـــــــــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>> روز خوب :[تصویر:  2867.gif][تصویر:  2858.gif]

6- اتــــــــــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> 6 روز خوب داشتی قهرمان

[b]7-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــــــ م / 6 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>> [/b]6[b] [/b]روز خوب داشتی قهرمان

8- د  اااااااااااااااااااااااااا راااااااااااااااااااااااااا 65/ 28 مـــــــــرداد / روز پاک :1 >>>>>>>>5 روز خوب داشتی قهرمان

9- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>3 روز خوب داشتی قهرمان

10- آن فور گیـــــــــــــــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> 3 روز خوب داشتی قهرمان

11 - تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> 3 روز خوب داشتی قهرمان

12- ســـــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــــل 70 / 30 مرداد/ روز پاک :0>>>>>>>> 2 روز خوب داشتی قهرمان

[b]13- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــت /7 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>1[/b] روز خوب داشتی قهرمان

14- ســـــــــــعــــــــیـــــــــد صـــفـــــر / 11 شهریور / روز پاک :1 >>>>>>>>1 روز خوب داشتی قهرمان

15- میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 11شهریور / روز پاک:0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

16- حــــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــام 313 /10 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

17- لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــا /9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> یا علی بگو و باز بجنگ

18- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

از امروز هم افرادی که زیر 7 روز، روز خوب دارند را با اعداد عادی نمایش میدهیم تا بتوانند خود را برای درخشان شدن به بالای لیست ببرند

( این عمل صرفا جهت ایجاد انگیزه در شما جنگجویان است)

یا علی 

التماس دعا

به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام بچه ها
متاسفانه من شکستم
خیلی ناراحتم یکم تسلط ام به خودم کم شده
نمیدونم چطور باید به خودم کمک کنم
هم بعضی وقت ها خیلی خسته میشم هم  بیشتر روز تنها هستم
یعنی تنهاییم به اجبار هست نمیتونم کارم تعطیل کنم که
خیلی دوس دارم دیگه رها شم از این مشکل
دیگه این مسئله داره خستم میکنه که کی میتونم ترک کنم
ولی یه بار دیگه شروع میکنم
تلاش / 15 شهریور / 0
ذهنی که تحت فشار گذشته قرار دارد، ذهنی اندوهگین است....

varzesh
303
:go:
317
7 روز خوووووووووووووب

آقا چند روز پیش خراب کردیم!:13::13:
علیرضا تی ام / 10 شهریور /امروز 6 امین روز خوب من هست!
(1392 شهريور 15، 1:26)رامین. نوشته است:

پاکیت مستدام آبجی

هواست به این 20 روز پاکی باشه راحت به دست نیومده که راحت از دست بره

خدا خیرت بده ؛ غم گرفته بودم چجوری با 15 تا شکلک لیست بذارم ... الان لیست یکم خلوت تر شد 4fvfcja

بقیه هم یاد بگیرن cheshmak

چشم . فقط شمام واسم دعا کنید . هم واسه من وهم واسه همه ی بچه ها. Khansariha (8)
اینجا بهتون زحمت دادم . دیگه این ورا پیدام نمی شه . قول می دم .317

(1392 شهريور 15، 8:53)diamond111 نوشته است:
[تصویر:  www.roozgozar.com-2103.gif]

لیست بروز شده جمعه 15 شهریور 1392 

1- آنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی 22 / 20 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>   روز خوب: [تصویر:  2860.gif][تصویر:  2858.gif]
2- علیرضا تی ام / 30 مرداد /روز پاک : 0 >>>>>>>>>>> روز خوب :[تصویر:  2859.gif][تصویر:  2858.gif]
3- هـــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــوط  / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  روز خوب:[تصویر:  2858.gif][تصویر:  2858.gif]
4- نــــــــــصــــــــــــــــــــــــــــــر / 1مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>  روز خوب:[تصویر:  2858.gif][تصویر:  2858.gif]
5- آموســـــــــــــــــــــــــــــــــــن / 5 مرداد / روز پاک : 0 >>>>>>>> روز خوب :[تصویر:  2867.gif][تصویر:  2858.gif]

6- اتــــــــــــزیــــــو ادیــــــــتــــــــوره / 4 مرداد / روز پاک :1 >>>>>>>> 6 روز خوب داشتی قهرمان

[b]7-مــــــــــیــــــــ تـــــــ وانــــــــــــــــــ م / 6 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>> [/b]6[b] [/b]روز خوب داشتی قهرمان

8- د  اااااااااااااااااااااااااا راااااااااااااااااااااااااا 65/ 28 مـــــــــرداد / روز پاک :1 >>>>>>>>5 روز خوب داشتی قهرمان

9- انــیـــــشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــتــــن/ 1 مرداد / روز پاک :0>>>>>>>>3 روز خوب داشتی قهرمان

10- آن فور گیـــــــــــــــــــــــون لاو /  11 مرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> 3 روز خوب داشتی قهرمان

11 - تــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاااااااش / 9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> 3 روز خوب داشتی قهرمان

12- ســـــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــــل 70 / 30 مرداد/ روز پاک :0>>>>>>>> 2 روز خوب داشتی قهرمان

[b]13- راه بـــــــهـــــشــــــــــــــــــــــــــــت /7 شهریور/ روز پاک :0   >>>>>>>>1[/b] روز خوب داشتی قهرمان

14- ســـــــــــعــــــــیـــــــــد صـــفـــــر / 11 شهریور / روز پاک :1 >>>>>>>>1 روز خوب داشتی قهرمان

15- میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلاد  میلـــــــــــــــانو / 11شهریور / روز پاک:0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

16- حــــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــــــــــــام 313 /10 شهریور/ روز پاک :0 >>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

17- لــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــا /9 شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>> یا علی بگو و باز بجنگ

18- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 14شهریور / روز پاک :0 >>>>>>>>>>یا علی بگو و باز بجنگ

از امروز هم افرادی که زیر 7 روز، روز خوب دارند را با اعداد عادی نمایش میدهیم تا بتوانند خود را برای درخشان شدن به بالای لیست ببرند

( این عمل صرفا جهت ایجاد انگیزه در شما جنگجویان است)

یا علی 

التماس دعا

عجبا !!! تا من اینجا بودم از این همه بادکنک خبری نبود. حالا که من رفتم از خوشحالی بادکنک هوا می کنید . واقعا که .... از شما انتظار نداشتم .=((=((=((Smiley-happy114
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
سلااااااااااااااااام قهرمان هاای 20 روزهههههههههه
[تصویر:  traylersmiley2.gif]

ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مباااااااااااارک

[تصویر:  gifbj147.gif][تصویر:  gifbj147.gif][تصویر:  gifbj147.gif]
کجان این شیر دخترای 20 روزه؟؟؟
[تصویر:  www.Pichak.net61.gif]

اول تبریک میگم ب ساحل عزییییزم[تصویر:  hippie6.gif]

این بادکنکاا رو هم خصوصو خودت هوا میکنیم

[تصویر:  2867.gif][تصویر:  2859.gif]

انشالله جشن 30 روزگیت[تصویر:  smilie_girl_008.gif] 

اقای تی ام[تصویر:  2vsj1nm.gif]
ششمین روز خوبتون مباااااارک
انشالله ک دیگه این بار تصمیم قاطع گرفتین و دیگه تا تهــــــــــــــــه پاکی میرین[تصویر:  47b20s0.gif]

می تییی عزیییزم[تصویر:  smilie_girl_151.gif]
قهرمان بعدی 20 روزههه
با 7 روز عااالی[تصویر:  smilie_girl_112.gif]
صدا دستا رو نمیشنوم
[تصویر:  clap.gif] [تصویر:  clap.gif]
هفت ی پیش عالی بودی 
انشالله این هفته رو هم همین طور با روزهای خوب پشت سر میذااری[تصویر:  2uge4p4.gif]
تلاش عزیییزم[تصویر:  4lqqtqv.gif]
از اسمت معلومه ک کم نمیاری 
رکورد خوبی هم که داشتی
برای اینکه بتونی ب خودت کمک کنی اول باید ببینی ک از کجا ضربه میخوری
وقتای تنهاییت رو با ی فعالیتی پر کن ک اصن فکرشم ب ذهنت خظور نکنه
به این فکر نکن که کی تموم میکنی خودتو درگیر روزها نکن
تو هرروز تلاشتو بکن ک خوب باشی بعد میبینی ک همین تک تک روزها جمع شدن و شدن ی عاالمه روز ک پاااکـــــــــی
فکرای منفی هم میدونی دیگه ممنوعه
خستگی و نا امیدی هم همین طور
با انرژی و روحیه 
ی دختر قوی مثل تو حتمااا میتونههه
شروعت هم از امروز ک روز ولادت حضرت معصمه هست [تصویر:  47b20s0.gif]
انشالله ک الگوی ههمون باشه 
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلاااام
ببخشید عجله دارم زودتر اومدم ک بگم:
هفت روووووووز خووووووب
varzesh
53535353535353:
مرسی مانااااا و رامییییین

اقا دیماوند چند روزه شیم عدد خوشگلامونو پس میدین؟
کلهم عشق ما همین عددای خوشگله وگرنه من ک اقامت گرفتم کلا بیست روزه بمونم
42:cry:
:1276746pa51mbeg8j

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان