امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام بر دوستان 
امروز =1 ابان
امروز روز خوب
اشکان / 18 مهر/ 15 روز خوب
ِ      
   [img=0x0]http://quotescloud.com/wp-content/uploads/2014/08/clear-mind-of-cant.jpg[/img]

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1393 آبان 2، 0:25)sh.nima76 نوشته است: سلام بر دوستان 
امروز =1 ابان
امروز روز خوب
سلام
خدا رو شکر به خاطر روزای خوبتون535353
فقط تاریخ شروع و تعداد روزهاتون رو بنویسید
ممنون 
(1393 آبان 2، 11:34)AshkaN ` ViPrA نوشته است: اشکان / 18 مهر/ 15 روز خوب
سلام
خدا رو شکر برای روزهای خوبتون 535353
ان شاء الله 5 روز دیگه مهمان 30 روزه میشید Khansariha (46)
سلام به همگی
من...من......13
من واقعا متاسفم که بعد از پیروزی در مسابقه 10 روزه تا الان که 9 روز میگذره نتونستم اعلام وضعیت کنمvayy
یک دلیلش این بود که این مدت به شدت مریض بودم
دلیل دوم اینکه به اینترنت دسترسی کامل نداشتم!!
ولی از همه مهمتر و خیلی خیلی مهمتر آینه که شکست نخوردم و جلوی تمام وسوسه هام رو گرفتم317
حالا تا دیر نشده وضعیت این نه روز که نبودم اعلام کنم:
علی/2 آبان/10روز خوب/9 روز پاک=13 روز خوب
متاسفانه این ده روز به دلیل بعضی مشکلات و از همه مهمتر غفلت و بی توجهی خودم(!) چند تا از موارد انتخابی مث قرآن و محاسبه رو کامل انجام ندادم به همین دلیل این نه روز میشه نه روز پاک
اما امیدوارم از این به بعد بتونم روزهام رو به روز خوب تبدیل کنم
به امید روزی که هممون پاک بشیم........
[تصویر:  07.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
خوش اومدین به خونه ی جدیدتون جناب علی2 ehteram

ان شاءالله که خیره 128fs318181

ممنونم که با دست پر اومدین ، خدا رو شکرKhansariha (57)

منتظر روزای خوب و سبزتون هستییییییییم varzesh

پیش به سوی روزای خوب و خوبترvarzesh317

یا علیMuscular
سلام Hanghead

عاشق/شروع 1 آبان /1 روز خوب / 1 روز پاک

خدایا عاشقتم fiesta
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

با نام و یاد خدا سلام 
روز 2 ابان=روز خوب
303
خداروشکر با احتساب امروز:

شازده کوچولو / 28 مهـــر / روز پاک :0 / ..................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان

Khansariha (8)

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
لیست به روز شده [تصویر:  13.gif]

سامان 69 /20 شهریور / روز پاک : 0 / .................................[تصویر:  6.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

در جستجوی فاطمه /26 شهریور / روز پاک :0........................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اشکان / 18 مهر / روز پاک : 0 ........................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
ali2p  / ؟؟؟/ روز پاک : 0 ..............................................  [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 

ممول / 31 شهریور/ روز پاک : 1 / .............................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
محبوبه / 5 مهرماه / روز پاک :1 / ........................................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان
نورگیوآپ / 22 شهریور / روز پاک : 0 / ..........................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

ادوین / ؟؟؟؟؟ / روز پاک :0/ .....................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
پیورلایف /4 شهریور /  روز پاک : 0 / ..............................[تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو / 28 مهـــر / روز پاک :0 / ..................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان/ 13 مهر / روز پاک : 2 /..................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
عاشق فاطمه زهرا/1آبان / روز پاک : 1 /...........................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

علی32 / 29 شهریور / روز پاک : 0 / ...................بســـــــــــــــــم الله قهرمان

آزاد 63 / 17 شـــهریور / روز پـاک : 0 / .......................بســـــــــــــــــــــم الله قهرمان

اس اچ نیما 76 /  ؟؟؟؟؟
 / روز پاک : 0 / ..........................................بســــــــــــــــــــــــــم الله قهرمان

چکاوک /  23 مهرماه / روز پاک : 0 / ..................................................بســــــــــــــــــــــــــم الله قهرمان

این هم اعداد متحرک برای جوون مردی که لیست بعدی رو میذاره:

[تصویر:  9.gif]--[تصویر:  5.gif]--[تصویر:  4.gif]--[تصویر:  3.gif]-- [تصویر:  2.gif]--[تصویر:  1.gif]--[تصویر:  0.gif]--[تصویر:  6.gif]--[تصویر:  7.gif]--[تصویر:  8.gif]
سلام به همه

5 مهر / 12 روز خوبKhansariha (57)

ایشا... از این ماه سربلند بیایم بیرونfly2
            [تصویر:  nasimhayat.png]                           
سلام 

با امروز / شروع 1 آبان / 2 روز خوب / 1 روز پاک

السلام علیک یا ابا عبد الله
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اقااااا چرا اسم من توی لیستتون هنوز 0 مونده VamondeVamonde
من روزام خوبه خوووووبه 
128fs318181128fs318181
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
لیست به روز شده 3.8.93[تصویر:  13.gif]
اشکان / 18 مهر / روز پاک : 0 ........................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
ali2p  / ؟؟؟/ روز پاک : 0 ..............................................  [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 

محبوبه / 5 مهرماه / روز پاک :1 / .........................[تصویر:  2.gif] [تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان

ممول / 31 شهریور/ روز پاک : 1 / .............................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
چکاوک /  23 مهرماه / روز پاک : 0 / ..............................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

اس اچ نیما 76 / 22 مهر / روز پاک :2/ .................[تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو / 28 مهـــر / روز پاک :0 / ....................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
احسان/ 13 مهر / روز پاک : 2 /......................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
عاشق فاطمه زهرا/1آبان / روز پاک : 1 /.................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
سعیدانه
/ 20 مهر / روز پاک : 0 /................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

علی32 / 29 شهریور / روز پاک : 0 / ...................بســـــــــــــــــم الله قهرمان

این هم اعداد متحرک برای جوون مردی که لیست بعدی رو میذاره:

[تصویر:  9.gif]--[تصویر:  5.gif]--[تصویر:  4.gif]--[تصویر:  3.gif]-- [تصویر:  2.gif]--[تصویر:  1.gif]--[تصویر:  0.gif]--[تصویر:  6.gif]--[تصویر:  7.gif]--[تصویر:  8.gif]
اشکان / 18 مهر/ 17 روز خوب
ِ      
   [img=0x0]http://quotescloud.com/wp-content/uploads/2014/08/clear-mind-of-cant.jpg[/img]

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام وعرض ادب

من18 روز پاکی دارم.
 شخص با اراده کسی است که وقتی در مورد کاری، به خوبی تأمل کرد، تصمیم به انجام آن می‏گیرد و با فعالیت و ثبات قدم، آن را به اجرا در می‏ آورد.
[تصویر:  Moorche1.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان