امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

عاشق / شروع ۱ آبان / ۴ روز خوب / ۲ روز پاک

Khansariha (8)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
ببخشید بچه ها غیبتمو

از امروز با شروعی دوباره

علی 32 / 9 آبان / 0 روز خوب

ممنون از دوستان
[تصویر:  05_blue.png]
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

مـــــــــاشـــــــــاءالله عاشق فاطمه زهرای عزیز

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

خوش برگشتین ali32 عزیز

چه موقع خوبی واسه یه شروع خووووب

یا علی
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
لیست به روز شده 9.8.93[تصویر:  13.gif]
اشکان / 18 مهر / روز پاک : 0 ........................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
علی 2پی / 11مهر / روز پاک : 1 ..............................................  [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 

محبوبه / 5 مهرماه / روز پاک :1 / .........................
[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان
8739305 / 23 مهر/ روز پاک : 0 / .......................[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان
ممول / 31 شهریور/ روز پاک : 1 / .............................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
چکاوک /  23 مهرماه / روز پاک : 0 / ..............................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

اس اچ نیما 76 / 22 مهر
/ روز پاک :2/ .................
[تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو / 28 مهـــر / روز پاک :0 / ....................
احسان/ 13 مهر / روز پاک : 2 /......................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
عاشق فاطمه زهرا/1آبان / روز پاک : 2 /.................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

سعیدانه
/ 20 مهر / روز پاک : 0 /................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

علی32 / 9 آبان / روز پاک : 0 / ...................بســـــــــــــــــم الله قهرمانMuscular

این هم اعداد متحرک برای جوون مردی که لیست بعدی رو میذاره:

[تصویر:  9.gif]--[تصویر:  5.gif]--[تصویر:  4.gif]--[تصویر:  3.gif]-- [تصویر:  2.gif]--[تصویر:  1.gif]--[تصویر:  0.gif]--[تصویر:  6.gif]--[تصویر:  7.gif]--[تصویر:  8.gif]
عاشق / شروع 1 آبان / 6 روز خوب / 1 روز پاک

303

خداحافظی

شازده کوچولو / 6 آبان / روز پاک :1 / ....................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام
محبوبه / 5 مهر / 17 روز خوب
            [تصویر:  nasimhayat.png]                           
سلام بر همگان303
من بعد از مدت ها غیبت بالاخره تصمیم گرفتم برگردم با یه سری خبرای بد و خوب.
با اجازه اول خبرای بد رو میگم:
22 و 24 مهر روزای خیلی بدی رو گذروندم و مغلوب نفسم شدم و شکست خوردم.کلی شرمنده شدم پیش خدا،خودم و شما.
اما خبرخوب اینکه:
14روزخوب و 1 روز پاک رو گذروندم.
دلیل غیبتم هم این بود که با دست پر بیام خدمتتون.
ان شاءالله عزاداریاتون قبول باشه و امام حسین شفیعتون تو روز قیامت.
یا حق303

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ...دوست می دارم

تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام ...دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

پل الوار
سلام به دوستای گل
عزاداری هاتون مورد قبول حق واقع شده باشه ایشالا
بابت تاخیر چند روزه شرمنده
علی(Ali_2P) / یکشنبه 11 آبان / 17 روز خوب و 5 روز پاک = 18 روز خوب و 2 روز پاک
به امید خدا و تلاش جدی خودمون هممون پاک میشیم.....
[تصویر:  07.jpg]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
عاشق فاطمه زهرا

محبوبه

شازده کوچولو

ممول

alii2p

مصمم و با اراده ی بیشتر از همیشه توو این ماه پیروزی رو مال خودمون می کنیییییییییم

ماه محرمه ازتون روزای خوب و قشنگ می خوام

یا حسین
آقا احسان کجایییییییییییین ؟

منتظرم بیاین با رکورد خوبتون
اون بالای لیستو گذاشتم واسه شما

clappingclappingclapping

ali32

غیبت دیگه نداریما
Khansariha (98)
بیاین با دست پر بیان
clappingclapping

اشکان
 زود تند سریع بیاین
varzesh
20روزه قهرمان می خواد

clappingclapping

چکاوک عزیزم

کجایییییییییی بانووووووووو

clappingclapping
8739305

جشنتون بدون حضور خودتون صفایی نداره
بدویین بیاین
clappingclapping

اس اچ نیما 76
کجاییییییییییییییییییییییییییییین
clappingclapping

سعیداااااااااااااااااااانه عزیز
منتظرتونییییییییییم
clappingclapping
لیست به روز شده 11.8.93[تصویر:  13.gif]
اشکان / 18 مهر / روز پاک : 0 ........................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
علی 2پی / 11مهر / روز پاک :2 ..............................................  [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
محبوبه / 5 مهرماه / روز پاک :1 / .................................................[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان

ممول / 24 مهر/ روز پاک : 1 / .............................[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
8739305 / 23 مهر/ روز پاک : 0 / ..........................[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان
چکاوک /  23 مهرماه / روز پاک : 0 / ..............................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

اس اچ نیما 76 / 22 مهر
/ روز پاک :2/ .................

عاشق فاطمه زهرا/1آبان / روز پاک : 1 /....................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان/ 13 مهر / روز پاک : 2 /......................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو / 6 آبان / روز پاک :1 / ...................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
سعیدانه
/ 20 مهر / روز پاک : 0 /.............................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

علی32 / 9 آبان / روز پاک : 0 / ...................بســـــــــــــــــم الله قهرمان[تصویر:  muscular.gif]

این هم اعداد متحرک برای جوون مردی که لیست بعدی رو میذاره:

[تصویر:  9.gif]--[تصویر:  5.gif]--[تصویر:  4.gif]--[تصویر:  3.gif]-- [تصویر:  2.gif]--[تصویر:  1.gif]--[تصویر:  0.gif]--[تصویر:  6.gif]--[تصویر:  7.gif]--[تصویر:  8.gif]
سلام
ایام سوگواری سید و سالار شهیدان رو بهتون تسلیت میگم..
علی(Ali_2P) / دوشنبه 12 آبان / 18 روز خوب، 3 روز پاک = 19 روز خوب
خدا رو شکر دارم به جشن 20 روزه میرسم ( قابل توجه مدیر گروه 20 روزه!!!)
مهمتر از همه اینا امیدوارم امیدوارم امیدوارم به هیچ وجه طرف این کار زشت نرم...
بچه ها همتون میتونید .. چجوری بگم بابا بخدا میتونید مخصوصا اونایی که تازه قولشونو شکوندن بله هیچ وجه ناامید نشید فقط باید تصمیم جدی بگیرید که هر وقت فکر این جور چیزا افتادید فقط و فقط فضا رو عوض کنید و برید تو یه محیط دیگه؛ این خیلی خیلی مهمه
دیگه زیادی حرف نزنم
فعلا تا بعد.....
[تصویر:  07.jpg]

{ إِنَّ الَّذِينَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّيْطَانِ تَذَكَّرُوا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُونَ }
ﻣﺴﻠﻤﺎ ﻛﺴﺎﻧﻰ ﻛﻪ [ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ، ﻣﻌﺎﺻﻰ ﻭ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﻫﺎﻯ ﻇﺎﻫﺮﻯ ﻭﺑﺎﻃﻨﻰ ] ﺗﻘﻮﺍ ﻭﺭﺯﻳﺪﻩ ﺍﻧﺪ ، 
ﻫﺮﮔﺎﻩ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﻰ ﺍﺯ ﺳﻮﻯ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺳﺪ [ ﺧﺪﺍ ﻭ ﻗﻴﺎﻣﺖ ﺭﺍ ] ﻳﺎﺩ ﻛﻨﻨﺪ ، ﭘﺲ ﺑﻰ ﺩﺭﻧﮓ ﺑﻴﻨﺎ ﺷﻮﻧﺪ [ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍم ﻭﺳﻮﺳﻪ ﻫﺎﻳﺶ ﻧﺠﺎﺕ ﻳﺎﺑﻨﺪ . ] (الأعراف 201)
تــــــــــبـــــــــــــــــــریـــــــــــــــک علی 2 پی عزیزKhansariha (57)Khansariha (57)

آرهههههههههههههه هممون می تونیییییییییییییییییم128fs318181

ممنون و خدا رو شکر قهرمان علیMuscularKhansariha (48)
عاشق / شروع 1 آبان / 9 روز خوب / 2 روز پاک

توی این شب ها حقیر را هم دعا کنید

خداحافظی

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان