امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1393 آبان 15، 10:35)گلبرگ نوشته است:
[تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif]

خـــــــــــــــــوش اووووووووووومـــدییییییییین قــــــــــهرمـــــــان ابراهییییییییییییییییم عــــــزیز

[تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif]

مبـــــــــــــارکــــــــــــــتووووووووووووون باشه

[تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif][تصویر:  25.gif]

ممنون گلبرگ جان این ده روز و به سختی گذروندم ولی خیلی با ارزش بود.احساس میکنم خیلی سبک شدم. التماس دعا...
عاشق / 1 آبان/ 11 روز خوب / 0 روز پاک

(البته با احتساب امروز)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

امیدوارکننده/3آبان/13 روز خوب
بى گمان شيعيان ما، دل هايشان از هر خيانت، كينه، و فريبكارى پاك است....امام حسین(ع)
سلام به همه مبارزین 20 روزه 303
ان شاء الله به زودی کلی قهرمان خواهیم داشت 128fs318181
بقیه دوستان هم بیان اعلام وضعیت منتظریم clapping
احسان/ 12 آبان/ روز پاک : 0/...........................................[تصویر:  4.gif] روز خوب دارم قهرمان

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلام
محبوبه / 5 مهر / [تصویر:  0.gif] [تصویر:  2.gif] روز خوب و [تصویر:  1.gif] روز پاک 

5353535353535353535353535353535353

میدونین بچه ها .. دیگه تصمیم گرفتم روی این مسئله کلید نکنم .... فقط تلاشمو میکنم با کمک خدا که طرفش نرم (الان متوجه منظورم شدین ؟!!!!!!!! 4)
            [تصویر:  nasimhayat.png]                           
سلام بر همگان
ممول خانوم/6شهریور/24مهر/15روز خوب/2روز پاکSmiley-face-cool-2
303

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ...دوست می دارم

تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام ...دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

پل الوار
(1393 آبان 15، 23:51)Mahbo0be نوشته است: سلام
محبوبه / 5 مهر / [تصویر:  0.gif] [تصویر:  2.gif] روز خوب و [تصویر:  1.gif] روز پاک 

5353535353535353535353535353535353

میدونین بچه ها .. دیگه تصمیم گرفتم روی این مسئله کلید نکنم .... فقط تلاشمو میکنم با کمک خدا که طرفش نرم (الان متوجه منظورم شدین ؟!!!!!!!! 4)

آفرین محبوبه جان بهترین فکر و کردین و این قوی بودن ارادتون و نشون میده منم از وقتی تو انجمن ثبت نام کردم همین تصمیم و داشتم و دارم فعلا که نزدیک 14 روزه که پاکم و هنوز شکر خدا نشکستم، واقعا دیگه خیلی خسته شدم اصل تا کی میخوایم ادامه بدیم اصلا که چی بشه، تا وقتی میخوایم این عمل زشت و انجام بدیم(وقتی شیطون کاملا بهمون نفوذ میکنه و از خدا صد قدم فاصله میگیریم)هیچی جلوی چشممون نیست، ولی بعد از لذت آنی که حتی به10 ثانیه هم نمیرسه تازه عقلمون سر جاش میاد میگیم اءءءءءءء چی کار کردم این دیگه آخرین بار بود و فرداش باز روز از نو روزی از نو،اگه عمیقا بهش فکر کنیم .اصلا من خودم و میگم واقعا ارزششو داره که زندیگمون واسه 10 ثانیه تباه کنیم.

ابراهیم/3آبان/10روزخوب/3روزپاک
جناب ابراهیم  به اینجا یه سر بزنین

و برامون از تجربیاتتون بگینvarzesh

یا علی
لیست به روز شده 16.8.93[تصویر:  13.gif]
محبوبه / 5 مهرماه / روز پاک :1.............................[تصویر:  0.gif][تصویر:  2.gif] مبــــــــارکـــه قهرمان
علی 2پی / 11مهر / روز پاک :2 / .................................... [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
اشکان / 18 مهر / روز پاک : 0 / .............................................[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
ممول / 24 مهر/ روز پاک : 1/ ................................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

8739305 / 23 مهر/ روز پاک : 0 / .........................[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان
امیدوارکننده / 3 آبان /  روز پاک : 0 / .................................
[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان
عاشق فاطمه زهرا/1آبان / روز پاک : 0 /.................................. [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]  روز خوب داری قهرمان
ابراهیم/ 3 آبان /  روز پاک : 0 / ..................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روزخوب داری قهرمان
چکاوک /  23 مهرماه / روز پاک : 0 / .............................................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

اس اچ نیما 76 / 22 مهر
/ روز پاک :2/ .............
[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو / 6 آبان / روز پاک :1 / ....................[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان/ 12 آبان/ روز پاک : 0 /.....................................[تصویر:  4.gif]  روز خوب داری قهرمان
علی32 / 9 آبان / روز پاک : 0 / .......................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
سعیدانه / 20 مهر / روز پاک : 0 /.............................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
سلام به همگی

تبریک میگم به محبوبه خانم بابت قهرمانیشون

خوش آمد به داداش ابراهیم گل Khansariha (8)

و تشکر از سرپرست بابت زحماتی که میکشن 53

احسان/ 12 آبان/ روز پاک : 0 /.....................................[تصویر:  5.gif]  روز خوب دارم قهرمان

انشالله که 5 بشه 15 ، 15 هم بشه 150 ،، تا به رکورد خودم برسم 1
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

امیدوارکننده/3 آبان/14 روز خوب
بى گمان شيعيان ما، دل هايشان از هر خيانت، كينه، و فريبكارى پاك است....امام حسین(ع)
ابراهیم/3آبان/12 روزخووووووووووووب
آفرین قهرمانا میبینم همچنان با ارداه درحال چشم دراوردن از شیطون گور به گوری هستینSmiley-talk038

همینطور ادامه بدین رسیدن به 30 روزه چندان دشوار نیستKhansariha (46)

سلام بچه های 20 روزه

خب اومدم یادآوری کنم مسابقه ما همچنان ادامه داره

لطفا شرکت کنید تا جامعه آماریمون بالا باشه

آواتار منم که میشناسید4
(البته بنظرتون هر کدوم قشنگ بود انتخاب کنیدKhansariha (69))

آدرس:

کانون » متفرقه » شاد شاد » خنده دارترین، زیباترین، خفن ترین، بهترین آواتار
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
ممول خانوم/6شهریور/24مهر/16روز خوب/2روزپاک

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ...دوست می دارم

تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام ...دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

پل الوار

موضوعات مرتبط با این موضوع...