امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

لیست بروز شده 94/2/9

قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟ [تصویر:  z_herz1.gif]

جدی / 23 فروردین ....................................................  [تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
ره رو /  23 فروردین .....................................................[تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
به امید خدا. /  25 فروردین ............................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
m.a.h.d.i ا / 23 فروردین ...........................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

علیرضا 68 /  16 فروردین ..................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
rezasadeghi ا /  21 فروردین ............................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
farzad_727 ا /27 فروردین ..............................................  [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان

Tavvab ا / 4 اردیبهشت ....................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /31 فروردین .............................................  [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  14 فروردین ......................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /3 فروردين.............................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

creature ا / 2 اردیبهشت ..................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داري قهرمان
rezasadeghi ا/31 فروردین ..............................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

[b] اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ............................................
بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

[/b]

Last Alone Man ا / 22 فروردین ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

سلام به اقيانوس اراده كه احساس ضعف گرفتتش

اره اقيانوس اراده شنيدم كه كسي سه بار بشكنه تو چي ؟ شنيدي كه يكي 7 بار تو يه روز خود... كنه ؟

بشنو پس

شنيدي يكي كه بارها در روز خود.. كرده بتونه پاك بشه ؟

بقيه نوشته م رو بخون

فكر نكن اگر تعداد زيادي خود... داشتيم معنيش اينه كه رهايي محاله

سلام به به اميد خدا

كه مي خواد به خودش پاكيشو ياد آوري كنه

سلام به احسان كه گاهي وقتا فقط ياد اين قسمت از كانون مي افته

شايد اگر بيشتر باهمون مي اومد شرايط فرق مي كرد واسش مهم تر و جدي تر مي شد

(شايدم بايد بگم رنگ و بوي مسابقات واسش كمرنگ نمي شد نه ؟ )

سلام به ره رو با 16 روز خوب

كه خيلي واسم عجيبه كه نمي دونه چرا حالش خوبه ؟؟؟

پ ن پ بد باشه ؟

تعارف نكني؟

سلام به شازده كوچولو

كه احساسش واسم مثل عنوان كاربري ارمينه : شروع يك اوج

سلام به جدي

با حرفاي راستش

سلام به تواب كه غمگينه

سلام به خودم كه سردر گمم

الان نصفه شبه

فكر كنم اكثرتون خوابيديد

البته انشالله كه خوابيده باشيد

اصولا فكر كنم نشانه جالبي نباشه اين وقت شب بيدار بودن

اميدوارم خواباي قشنگي ببينيد

فكر كنم اينكه من به عنوان يه آدمي كه خودم هنوز اول قدم ترك هستم و بيام هر روز به شما حرفاي قشنگ بزنم جالب نباشه

از همه شما دوستاي خوبم كه داريد اين پست رو مي خونيد مي خوام بريد و تالار افتخارات كانون رو ببينيد

اينم لينكش

شايد قبلا ديده باشيد اما دوست دارم دوباره ببينيد

چه ليست قشنگي با يه عالمه تشكر

شايد يه روزي اسم مام بره اونجا

اينم يه احتماله

فكرشو كنيد

يه لحظه تصور كنيد اسم خودتون تو اون ليسته همون رنگي اونجا نوشته است تاريخش از تاريخي كه الان واستون تو ليست نوشتم

قشنگه نه ؟

اين همه وقت گذاشتيم چيزاي ديگه رو تصور كرديم يه بارم بشينيم اينو تصور كنيم

اينا رو داوود گيوتين نوشته

نقل قول: مهمترین عامل تکرار مجدد خود ارضایی تصاویر و فیلم ها ی مستهجن بوده که این روزها به راحتی در دسترس هستند. [تصویر:  q.gif]

در واقع هر عملی که ما انجام میدیم تحت تاثیر فکر های ما هست که به مرحله اجرا میرسه اگر درباره چیزهای پست زیاد فکر کنیم نتیجه خوبی نخواهیم گرفت و اگر فکرمون را با هدف های والا واندیشه های خوب و مفید پر کنیم نه تنها نتیجه خوبی خواهیم گرفت بلکه راهی برای نفوذ افکار بیخود و پوچ نخواهیم گذاشت. به نظر شما نگاه کردن به این تصاویر و فیلم ها چه نتیجه ای داره؟ تا حالا تصمیم گرفتید از این رسانه ها دوری کنید؟

خب هر کس یه راهی داره . بهترین کسی که می تونه به شما کمک کنه خود شما هستید. تصمیم نهایی با شما هست. من برای خودم همیشه سعی کردم این طوری فکر کنم که نگاه کردن (و یا حتی فکر کردن برای نگاه کردن) به این چنین محرکهایی برابر خود ارضایی مجدد هست. سعی کردم که حتی فکر این هم به سرم نزنه که قصد کنم این کار را انجام بدم.

این یک نکته ی خیلی مهم هست برای ترک کردن .به نظر من ساده ترین راه ترک خود ارضایی همین هست. مثل یک گیوتین عمل کنید و در نطفه فکرهای پوچ و بیخود و وسوسه انگیز را خفه کنید و سر از تنشون جدا کنید[تصویر:  b.gif]. احساس قدرت کنید و ذهنتون را با چیزهای مفید مشغول کنید. [تصویر:  d.gif]

توجه : بعضی ها نگاه می کنند و میگن مقاومت می کنیم ، این هم میشه ولی چرا لقمه را دور گردن میپیچونیم ، در واقع مقاوت کردن در این مرحله خیلی سخت هست .پس اگر قصد ترک خود ارضایی دارید دنبال راه حل های عاقلانه باشید[تصویر:  a.gif]

یک بار برای همیشه یک مثال خیلی قشنگ زد گفت که : این کار مثل این هست که شخصی موزی را بخورد و پوست ان را جلوی خود بندازد و بگوید ای وای چیکار کنم الان دوباره میخورم زمین.[تصویر:  o.gif]

توجه :یکی از دوستان به من گفت که دیگران می گویند ترک خود ارضایی ممکن نیست. از افرادی که موج منفی بزرگی دارن دوری کنید چون این موجها نا خود اگاه روی شما تاثیر میگذاره . برید طرف افرادی که موفق هستند و از انها انرژی مثبت بگیرید. اگر میخواهید قربانی افراط و تفریط ها نباشید فکر کنید و بهترین را انتخاب کنید. از انتخابتون لذت ببرید .

این زندگی توست و تو انتخاب می کنی که چطور باشه ، اگر به این نمی توانم ها گوش کنی و قبول کنی که نمی تونی به نظرت تو زندگی موفق خواهی بود؟ فکر می کنم ترک خود ارضایی امتحان خوبی هست که خودمون را محک بزنیم. [تصویر:  5.gif]

اگر تجربه اولشو نخونديد

دوميو نخونيد در حق خودتون ظلم كرديد

نقل قول: من این حالت را خیلی تجربه کردم طوری هست که هر کسی میگه این من نیستم که خود ارضایی می کنم ، اصلا اراده ای ندارم ، دست خودم نیست و من معنای این جمله را خیلی خوب میفهمم.

در واقع سخت ترین شرایط همین حالت هست که باید خودم را کنترل کنم. وگرنه بقیه مواقع راحت میگذره. تو این شرایط دونستن این که تو چه مرحله ای هستم خودش کمک بزرگی هست می دونم که خماری خودارضایی بهم دست داده و باید از دستش خلاص بشم. این جور موقع من سریع دست به کار میشم و خودمو به زور(چون زخوت و تنبلی تمام وجود ادم را میگیره) مشغول مطالعه یا گپ زدن با دوستان ، بیرون رفتن و داد زدن گوش دادن به اهنگ مورد علاقه به یاد اوردن اخرین توبه و اخرین پیمان و حالت بعد از خود ارضایی و چه بهتر سراغ کاری بریم که جایگزین خوبی باشه اونقدر ذهنمون را با چیزهای مثبت و خوب مشغول کنیم که جایی برای این افکار نمونه.
توجه: پیش از انکه این حالت وجود شما را فرا بگیره شما بر ان غلبه کنید

شبيه نامه فدايت شوم شد

اما فدات شم ... هواي خودتو داشته باش

53

سلام خراب کردم روزامو انگار منتظر بودم خرابش کنم برا همین به حال خوبم اعتماد نداشتم
من خیلی ازخودم بدم میاد همش امروز صب تو راه به خودم تف و لعنت میفرستادم چرا مث ادم نمیتونم زندگی کنم
چرا و مخم نمیره گناه کبیره دارم انجام میدم کسی هم نمیتونه بهم کمک کنه
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
سلام 
به امید خدا./ 25 فروردین/ 15 روز خوب
الحمد لله
امروز روز 16 به ثبت میرسه البته به امید خوده خوده خوده خدا  128fs318181
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
با سلام
یادمون نره فقط از اشتباهات باید درس گرفت ولا غیر
جدی23فروردین19روز خوب
چقدر مهمه بدونیم توانایی داریم و لذت ببریم از توانایی هامون .هی بگیم من استعداد درس خوندن رو دارم من استعداد جوون پاک و مثبت رو دارم.به هیچ وجه از فردا ها نترسیم خوش بین باشیم اسون بگیریم و توکل کنیم.هدف فقط ترک نیست بلکه باید باور هامونو عالی کنیم.همه زندگیمون پویا بشه خدایی بشه.
می خوام یه چیزی بهتون بگم ...:شک نکنید اسونه که در مسیر سبز افتاد
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلام 
به امید خدا./ 25 فروردین/ 16 روز خوب
الحمد لله
امروز روز 17 به ثبت میرسه البته به امید خوده خوده خوده خدا   128fs318181
برای یافتن چیزی
53

لیست بروز شده 94/2/10

جدی / 23 فروردین ....................................................  [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

به امید خدا. /  25 فروردین ............................................[b][تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
[/b] dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
m.a.h.d.i ا / 23 فروردین ...........................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

علیرضا 68 /  16 فروردین ..................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
rezasadeghi ا /  21 فروردین ............................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
farzad_727 ا /27 فروردین ..............................................  [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان

Tavvab ا / 4 اردیبهشت ....................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
شازده کوچولو /31 فروردین .............................................  [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
احسان، /  14 فروردین ......................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /3 فروردين.............................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

creature ا / 2 اردیبهشت ..................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داري قهرمان
rezasadeghi ا/31 فروردین ..............................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Last Alone Man ا / 22 فروردین ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ره رو /  9 ارديبهشت ........................................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

جدی /23فروردین/20روز خوب
من باید یاد بگیرم به خوابم به دست خط و جزوه نویسی به ...همه چیز نظم و برنامه بدم این خودش یه نوع مبارزه .
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
با سلام

لطفا اسم من رو برای مسابقه بیست روزه ثبت کنید 

از امروز 10/2/94
 تا 30/2/94 انشالله

خدایا به امید تو....
میخوام تغییر کنم، شعر در مورد تغییر کردنو عوض شدن انسان

باید که لهجه کهنم را عوض کنم

این حرفِ مانده در دهنم را عوض کنم

یک شمعِ تازه را بسرایم از آفتاب

شمع قدیم سوختنم را عوض کنم

هرشب میان مقبره ها راه می روم

شاید هوای زیستنم را عوض کنم

بردار شعر های مرا مرهمی بیار

بگذار وصله های تنم را عوض کنم

بگذار شاعرانه بمیرم از این سرود

از من مخواه تا کفنم را عوض کنم

من که هنوز خسته باران دیشبم

فرصت بده که پیرهنم را عوض کنم
[تصویر:  05_blue.png]
سلام  303
خداروشکر به خاطر حس خوب پاکی... Khansariha (8)

3 اردیبهشت/ 7 روز خوب

[تصویر:  baby-300x199.jpg]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
جدی23فروردین20روز خوب
ره رو- 9 اردیبهشت - 6 روز خوب
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
سلاااااااااااااااااااااااااااام
به امید خدا./25فروردین/22روز خوب
خب دیگه مام باید از اینجا بریم انگار Muscular
برای یافتن چیزی
53

سلام 
تواب :(

از 4 اردیبهشت تا امروز 16 اردیبهشت

12 روز خوب 
لیست بروز شده 94/2/16

Tavvab ا / 4 اردیبهشت ................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

شازده کوچولو /31 فروردین .............................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

ره رو /  9 ارديبهشت ........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داري قهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ........................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان