امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1394 ارديبهشت 21، 7:50)Tavvab نوشته است: سلام 

خیلی حالم بد شده 
الکی الکی شکستم :( 
تو 18 روز بیست روزه شکست خوردم ، از خودم متنفرم  .... متنفر

ببخشید  روم سیاهِ
نمی دونم چی باید بگم ؟؟؟ خاک بر سرت که شکستی  20

سلام
بیخیال مشتی...خدا می بخشه ... خودت رو سرزنش نکن ... از رفتارت متنفر باش نه از خودت 23
توکل کن به خدا... از اول شروع کن... تو میتونی 128fs318181
واسه شروع میتونی یه کلیپ روضه و سینه زنی بذاری واسه خودت هم سبک میشی (یا اصلاً اگه امکانش هست خودت برو هیئت) هم روحیه ت بازسازی میشه و هم با انگیزه بالاتری شروع  می کنی.
یا علی
الحمدلله

سلام
کریچر / 2 اردیبهشت / 20 روز خوب 317 

خب ... شکر خدا تونستم وسوسه های این روزهای آخرو هم از سر باز کنم .
از خانم می توانم که مدام پیگیر اعلام وضعیت من بودن و همین طور دوستان دیگه که دلگرمی می دادن تشکر میکنم.
با اجازه میرم مسابقه 30 روزه . التماس دعا دارم
با آرزوی پاکی ابدی همه دوستان
یا علی
سلام من خدا رو شکر پاکم اما میخوام یه سری کارای جدیدم انجام بدم کنترل نت + کنترل نگاه
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
abolfazl73 / یازده(11) اردیبهشت / 12 روز خوب
303
شازده کوچولو /20 اردیبهشت .............................................  [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قـــهرمان

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/2/20
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

creature ا / 2 اردیبهشت ............................................. 20 روز خوب داري قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]

abolfazl73 ا / 11 اردیبهشت ........................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
m.a.h.d.i ا / 23 فروردین ...........................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
ره رو /  9 ارديبهشت .....................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

ترانه / 7 ارديبهشت ................................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]  روز خوب داري قهرمان

farzad_727 ا /27 فروردین .............................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /؟ اردیبهشت ..........................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

احسان، /  14 فروردین ......................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

rezasadeghi ا/31 فروردین ..............................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /31 فروردین ............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Last Alone Man ا / 22 فروردین ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ........................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Tavvab ا / 4 اردیبهشت ................................................. بـــــــــــــــــــــسم الله قهرمان

[تصویر:  8.gif]  [تصویر:  8.gif]   [تصویر:  8.gif]

سلـــــــــــــــــــــاااااااااااااااام

مرسی بسوی خدا خانم

انشالله همیشه قهرمان واسمون بیاری

من و خانم لبخند خیلی خوشحال می شیم قهرمان بیاری

هیچم لازم نیست فرار کنی

{ایکن گودزیلا وارد می شود}

آقا فرزااااااااااااااااااااااااد

شیرههههههههههههههههههههههههههههه

آقای تواب

عیب نداره

دستو بذار رو زانوتو بلند شو

خانم ترانه

خوش اومدید

موفق باشید
فقط تعداد روزارم بگید که بذارم تو لیست

آقا ابولفضل

شمام خوش اومدی

[تصویر:  1234.gif]

خوشحالیم که دو تا قهرمان تازه وارد داریم

ووووووووووووووو

[تصویر:  feuerwerk08.gif]

یه قهرمان هم از مسابقه خودمون که داره یم ره به مسابقه سی روزه

به افتخارشششششششششششششش

اقای کریچر

ما رو فراموش نکنیا

[تصویر:  firework10.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
فرزاد 727 / 12 اردیبهشت / 10 روز خوب
abolfazl73 / یازده(11) اردیبهشت / 13 روز خوب
سلام ؛ خب خيلى وقته تو كانون نيومدم و از اين بابت عذر ميخوام ولى تونستم21روز پاك بمونم خدا رو شكر.
128fs318181  اما دوباره شكست خوردم و اومدم تو كانون كه دوباره پاك بشم ؛اينقد مغرور شده بودم كه فكر كردم بدون كانون هم ميتونم پاك بمونم ولى واقعيتش حس ميكنم غير ممكنه تنهايى بتونم ترك كنم؛ نازنين23ارديبهشت 0روز خوب 1276746pa51mbeg8j  (سخته با خودت بگى نكنه تا اخر عمرم نتونم از پسش بربيام خيلى سخته كاش اينجورى نباشه....)
(1394 ارديبهشت 23، 16:43)Dalgam نوشته است: سلام ؛ خب خيلى وقته تو كانون نيومدم و از اين بابت عذر ميخوام ولى تونستم21روز پاك بمونم خدا رو شكر.
128fs318181  اما دوباره شكست خوردم و اومدم تو كانون كه دوباره پاك بشم ؛اينقد مغرور شده بودم كه فكر كردم بدون كانون هم ميتونم پاك بمونم ولى واقعيتش حس ميكنم غير ممكنه تنهايى بتونم ترك كنم؛ نازنين23ارديبهشت 0روز خوب 1276746pa51mbeg8j  (سخته با خودت بگى نكنه تا اخر عمرم نتونم از پسش بربيام خيلى سخته كاش اينجورى نباشه....)

مطمانا اینجوری نیست ...

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

احسان، /  18 اردیبهشت......................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/2/23
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟

نازنین  ............................................. 20 روز خوب داري قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]

abolfazl73 ا / 11 اردیبهشت ........................................[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
m.a.h.d.i ا / 23 فروردین ...........................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
ره رو /  9 ارديبهشت .....................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

ترانه / 7 ارديبهشت ................................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]  روز خوب داري قهرمان

farzad_727 ا /27 فروردین ........................................[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /؟ اردیبهشت ..........................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

احسان، /  14 فروردین ......................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

rezasadeghi ا/31 فروردین ..............................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /31 فروردین ............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Last Alone Man ا / 22 فروردین ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ........................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Tavvab ا / 4 اردیبهشت ................................................. بـــــــــــــــــــــسم الله قهرمان

[تصویر:  8.gif]  [تصویر:  8.gif]   [تصویر:  8.gif]

سلـــــــــــــــــــــاااااااااااااااام

نازنین خانم خیلی دوست دارم

آفرین بهت

عالیه 21 روز خوب

از این دید نگاه کن که 20 روز تونستی حالا بیشترشم می تونی

دلشاااااااااااااااااااااد

شیرههههههههههههههههههههههههههههه

[تصویر:  1234.gif]

دلشااااااااااااااااااااااااااااد

قهرمان بیست روزهههههههههههههههههههههههههه

[تصویر:  firework10.gif]

آقا فرزاد قهرمان

خوبی؟

بارک الله عالی پیش می ری

هوراااااااااااااااااااااااااااا

varzesh

آقا ابولفضل

بارک الله 

چشم بد بترکه

317

اقا احسان

خوش اومدی

منور کردی داداش

یعنی هر بار ما باید بیایم دم در پروفایلت تا بیای اعلام وضعیت ؟

نشد که

ولی مرسی بابت روزای خوبت

varzesh

گدای زهراااااااااااااااااااااااااااااااااا

لایک

4chsmu1

ممنونم بابت اعلام وضعیتا

ولی شکلکای شادش کوووووووووووووووووو؟؟؟؟

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا

منم پاااااااااااااااااکممممممممممممممممممممممممممممم

6memohammad/اردیهشت / 3 روز خوب

سلام ببخشید دیر اعلام وضعیت کردم تازه لینک مسابقه 20 روزه رو پیدا کردم به امید موفقیت همه - التماس دعا
تواب
از 22 اردیبهشت تا امروز 24
2 روز خوب البته به سختی :(((((
از می توانم خانوم نیز تشکر می کنم  Khansariha (8)
abolfazl73 / یازده(11) اردیبهشت / 14 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان