امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام

خوبيد؟

مشكل هاستي پيدا كرده بوديم كه باعث شد كانون بر گرده به چند روز پيش

دوستاي خوبم منتظر اعلام وضعيت هاتون هستم تا دوباره ليست رو به روز كنم

53 53 53

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام
کریچر / 2 اردیبهشت / 15 روز خوب
سلام من دوباره امدم[تصویر:  626gdau.gif]

میتی جون لطفا به لیستت این فرشته هم اضافه کن[تصویر:  people_cloudangel2.gif]

ترانه / 7 اردیبهشت
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
فرزاد 727 / 12 اردیبهشت / 7 روز خوب
سسسسسسسسسسسسسسسسسلاااااااااااااااااااااااااااااام

خوبيد؟

ايام به كام هست ؟

پاكيد ؟

مرسي از اعلام وضعيتاي سبزتون

اقا فرزاد و كريچر عزيز

53

و نيز مرسي از به سوي خدا خانوم كه برامون يه قهرمان اوردن

منتظريم خودشونم بيان تا يه سوئيت رو به دريا در اختيارشون بذاريم

اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/2/19
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟ [تصویر:  z_herz1.gif]

creature ا / 2 اردیبهشت .............................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
Tavvab ا / 4 اردیبهشت ................................................[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
m.a.h.d.i ا / 23 فروردین ...........................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

ترانه / 7 ارديبهشت ................................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]  روز خوب داري قهرمان

شازده کوچولو /31 فروردین .............................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

farzad_727 ا /27 فروردین .............................................. [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
ره رو /  9 ارديبهشت ........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داري قهرمان

احسان، /  14 فروردین ......................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /3 فروردين.............................................................  [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

rezasadeghi ا/31 فروردین ..............................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Last Alone Man ا / 22 فروردین ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ........................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

سلام 
معذرت بابت تاخیر 

تواب 
از 2/4 تا 2/19

15 روز خوب 

اما مشکلاتی دارم :( 

که نمی دونم کجا مطرح کنم 
سلام.ره رو. 9 اردیبهشت. 11روز خوب  4fvfcja
شکر.ممنون می توانم خانوم بابت زحمتا و توجهایی دارین خدا خیرتون بده خواهر
دست منو بگیر
حالم جهنمه
از حس هر شبم
هر چی بگم
 کمه ...
سلام به قهرمانای 20 روزه,
ماشاالله به این همه روز خوب [تصویر:  painting.gif]

........................................
منم وضعیتم بسم الله قهرمان. از امروز 20 ام.
خیلی سریع تسلیم میشم, یه ذره وسوسه که میاد فکر می کنم دیگه شکست خوردم.
به نظر باید انگیزه های ترکمو بازسازی کنم.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام میتوانم عزیزم ...
ممنون دوست گلم ......
راستش خیلی وقت نیومدم  اینجا
الان یه هفته است پاکم....
اگه میشه شروع 4 فروردین رو ننویسید وقتی میبینم ناامیدم میکنه واقعااااا........
اينم از ليست قشنگ بيست روزه كه توش پر از موفقيته

لیست بروز شده 94/2/20
قهرمان بعدی کیه ؟؟؟؟ [تصویر:  z_herz1.gif]

creature ا / 2 اردیبهشت .............................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
Tavvab ا / 4 اردیبهشت ................................................[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
dalgam ا / 3 فروردین ................................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
m.a.h.d.i ا / 23 فروردین ...........................................  [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان
ره رو /  9 ارديبهشت .....................................................[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داري قهرمان

ترانه / 7 ارديبهشت ................................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]  روز خوب داري قهرمان

farzad_727 ا /27 فروردین .............................................. [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
m12 ا /؟ اردیبهشت ..........................................................  [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

احسان، /  14 فروردین ......................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

rezasadeghi ا/31 فروردین ..............................................  [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

شازده کوچولو /31 فروردین .............................................  بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

اقیانوس اراده /9 ارديبهشت ............................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

Last Alone Man ا / 22 فروردین ...................................... بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

ميخوام-ترك-كنم/ 10 ارديبهشت ........................................ بـــــــــــــــسم الله قـــهرمان

53  53   53

سلام

ممنونم از همه شما که اومدید و اعلام وضعیت کردید

یه حدیث می ذارم واسه همه مون

نقل قول:
«اگر انسان از نظر علمی و بینش به خوبی درک کند که عالم محضر خداست و باور کند که هیچ امری از اعمال و حرکات ما از دید الهی پنهان نیست و این مطلب را بارها به خود بفهماند و به نفسش تلقین کند تا به مرحله باور قلبی برسد، دیگر ترک خلاف و عملی که موجب ناخشنودی خداوند می شود کاری ممکن و شدنی خواهد شد».
53

نقل قول: امام صادق (علیه السّلام) فرموده اند : تمام دانایی را در چهار چیز یافتیم: اول پروردگارت را بشناسی. دوم بدانی که خداوند در ساختمان وجودی تو چه آثاری بدیع و دقیق بنیان نهاده٬ وسوم بدانی که از تو جه خواسته [تا بجا آوردی ]٬چهارم بدانی که چه چیز هایی تو را از دین خدا بیرون می سازد.

یـــــــــــــــوووووووووووو هــــــــــــــــوووووووووووو 317

سلامی دوباره به بچهای 20 روزه 303

ی نفوذی جدید براتون اوردم 128fs318181

نفس گیریش عالیه، تـــــــوپــــــــ fiesta

abolfazl73 / یازده(11) اردیبهشت

بابا بزنید اینجارو بترکونید که بچهای 10 روزه هم ی راست برن 30 روزه 4

بله دوستان اشاره میکنن میتی داره میاد 1744337bve7cd1t81

تا قهرمانی دیگر الفرار

Khansariha (13)
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
فرزاد 727 / 12 اردیبهشت / 8 روز خوب
سلام
کریچر/2اردیبهشت/19 روز خوب
فقط یه روز دیگه 53258zu2qvp1d9v
یا علی
سلام 

خیلی حالم بد شده 
الکی الکی شکستم :( 
تو 18 روز بیست روزه شکست خوردم ، از خودم متنفرم  .... متنفر

ببخشید  روم سیاهِ
نمی دونم چی باید بگم ؟؟؟ خاک بر سرت که شکستی  20
سلام من پاکم
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان