امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام به همه ی دوستان عزیز و همچنین مانا خانم که زحمت میکشن53

گدای زهرا/26 اردیبهشت/14 روز خوب53

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

سلام
منم چهار روزه پاکم
پاک خوب ها

با ذکر و نماز و چشم پاکی و درس و ...

کلا دم می تی جون گرم

53

به خدا این قضیه ذکر خیلی خوبه
امتحانش مجانیه بچه ها
بیاین شروط مسابقه رو بذارید یکیش ذکر
عالیه

317317clappingclappingKhansariha (8)Khansariha (8)30353535353

در ضمن هم گروهی خوبم هپی هم چهار روزه خوب رو سپری کرده و ما با هم داریم ادامه می دیم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بر گل دخترا و گل پسرای اینجا! خوبین همگی؟؟؟[تصویر:  wavesmile.gif]

به به ستاره سهیل جون خودمه دیگه...داره یه ریز روزای خوب رو درو میکنه..[تصویر:  yay.gif]یه روز قراره تعداد روزای خوبش بشه اندازه همه ستاره های کهکشاااااااااان[تصویر:  starplucker.gif]

داداش مهدی قهرمااااااااااااااان...Khansariha (46)
دیگه دارین 20 روز رو تموم میکنیناااا! همش یه روز مونده شیرینی 20 روزگیتونو بخوریم..:22:انشالا 10020 روزگیتونKhansariha (48)

ایولا به غیرت داداش س-ع-ی-د
آقا چیزی که به زحمت به دست بیاد شیرینیشم بیشتره! اجرشم پیش خدا بیشتره...[تصویر:  47b20s0.gif]
ان شاالله شیرینی این پاکی ها و روزای خوب تا ابد باهاتون باشه..41

داداش گدای زهرا...شمام خوب اومدین ها!!Khansariha (48) چیزی نمونده به 20 روز پاکی.Khansariha (48).قوی و با اراده...به راهتون ادامه میدین[تصویر:  47b20s0.gif]!!!

دم میتی جون و هم گروهان با اراده جییییییز در حد زغال روی آتیش!![تصویر:  hi5.gif]
آقا پاکی 4 روزم که شده باشه ولی پاکی خوب باشه..از پاکی های می تی جون باشه! [تصویر:  3120.gif]
همه کاراش سر جاش! اصن می تی جون ما کلا شیر زن اراده و پشت کاره! (نوشابه میل دارین؟[تصویر:  drunksmilef.gif])
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
شکستم

ولی باز هم نا امید نمیشم که نمیشم

ولی یکمی خسته شدم از بسگی شکستم

به قول امضا مانا نا امیدی ممنوع پس دوباره شروع میکنم

استغفرالله ربی و اسئله التوبه
حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
بهار 20/ 18 روز خوب دارد varzeshvarzeshvarzeshvarzesh
سلام ١١خردادم یه روز خوب دیگه.ولی یکم میترسم بعضی وقتا دارم یه اشتباه کوچکی میکنم.باید حواسمو جمع کنم. یک لحظه غفلت باعث میشه دوباره از صفر شروع کنم. امیدوارم حواسم خیلی جمع باشه برام دعا کنید ممنون از همتون
[تصویر:  05_blue.png]
من از فردا باز هم شروع میکنم

حسین

13  / خرداد ماه / بسم الله

http://www.ktark.com/Thread-%D8%A7%D9%86...#pid261675

کلیک کنید
حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
مهدی 0 / 12 خرداد ...................20 روزه خوب varzeshvarzeshvarzeshvarzesh

((کلا 39 روزه خوب))317317317317317317317317317317317317317317
حواسمان باشد...

از خود خواهی های خودمان،تا ندانم کاری ها،

تا نفوذی ها،تا دشمنان قسم خورده،

امکان دارد همه با هم کاری را انجام دهیم!

خواسته یا ناخواسته!!
بازم سلامآخی... دوتا لغزش کوچیک از دوتا دوست بزرگ داشتیم..53258zu2qvp1d9v
درسته ناراحت میشیم ولی ناراحتی و ناامیدی زمین تا آسمون با هم فرق دارن!41
 اگرم ناراحت میشیم به خاطر ترس و انزجاریه که از گناه داریم ولی 
اینجا ناامیدی ممنوعه!Muscular
 و بچه های کانون اصن بلد نیستن نا امیدی چیه!!:22:
داداش حسین و داداش مرد مجاهد...داداشای گلم قراره یه یا علی محکم بگن و دوباره پر انرژی تر از همیشه شروع کننvarzesh!!

داداش مرد مجاهد امیدوارم هرچی زودتر برگردین و دوریتون از اینجا یه دوری خوب و پاک باشه...منتظر برگشتتون هستیمKhansariha (8)

داداش محمد 63...این خیلی خوبه که خودتون حواستون به لغزشای کوچیکتون هست!41
پس بیشتر مواظب باشین تا روزهای خوبتون روزهای خیلی خوبِ واقعا خوب باشن!Khansariha (48)

هورااااااااا Khansariha (48)داداش مهدی0 امشب قهرمان میشین!Khansariha (46)
تبریک میگم بهتون!Khansariha (8) انشالله روزای خوبتون تا ابد ادامه دار بشن...41
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
..لیست ب روز شده یکشنبه 12 خرداد[تصویر:  13.gif]

1-مهــــــــــــدی 0 / 25اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2-شیـــــــــرین آزادی/ 24اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان............................
3-بهـــــــــــــــــار 20 / 24اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  8.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان........................................................

4-بارونـــــــــــــی.... / 5 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.....................................................................................
5- فیــــــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  7.gif] [تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمــان.
6-جنگجوی امیــــــدوار / 31 فروردین>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان............................
7-ستــــــاره سهیـــــــــــل/ 22اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.........................................................
8-گدای زهـــــــــــرا/ 26اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.....................................................................................
9-سعیــــد 77 / 19 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قـهرمان.
10- سعیــــــــــــــد 0  /27 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان............................
11-محـــمد63 / 31 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان........................................................
12-تنهاترین سردار مدینه / 12اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان.....................................................................................
13-مهتــــــــــــــــــاب/ 27اردیبهشت>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قـهرمان
14-جـــــــــــــــــــــوان/ 19 فروردین
>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
............................

15- دایـــــــــــــموند111 / 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  6.gif]روز خوب داشتی قهرمان.........................................................
16- هـــمــای رحمت /8 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif]روز خوب داشتی قهرمان.....................................................................................
17-طــــــــــاهــــــــــا / 13 فروردین >>>>>>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتـی قهرما
18-میتوانــــــــم/ 30 اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  4.gif]روز خوب داشتی قهرمان............................
...................
19- علـــــــــــــی 114 /7خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان..........................................................
20-عمو سعیـــــــــد/8 خرداد >>>>>>>>>>>>>>>>[تصویر:  2.gif]روز خوب داشتی قهرمان.......................................................................................

21- علیمحمد/19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان

22-میلاد میلانو/21 اردیبهشت >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان...........................

.
23-زارااااااااااااا /11 خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان........................................................

24-مــــــــرد مــجــاهد / 29اردیبهشت>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان....................................................................................

22- حــــــــــــــــــــسین/5خرداد>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بـــســـم الله قـــهـــرمـــــان.........
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام علیکم303

هستیم ... clapping

نمیدونم چن روز شدهclapping

یکی به من بگه چن روز شدهclapping

بابا جان گلوم پوکیدclapping

clappingclappingclapping

نمیگیییییییی؟؟؟ clapping

خوب خودم میدونم .... clapping

نمیگمclapping

22

مرد مجاهد خیلی به خودت سخت میگیری داداش1276746pa51mbeg8j

یکم ذهنت رو آزاد کن ... خیلی ک بهش فکر میکنی خیال ورش میداره ک چیزیه واس خودش!!Smiley-face-thumb

توکلمون به خدا باشه

همین!

53
هیچی ...
303

یه روز خوب داشتم 53258zu2qvp1d9v

ستاره سهیل / 22 اردیبهشت / 10 + 5353535353

ممنونم از زحمات سرپرستای مهربونKhansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
1 روز خوب
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
اینم از یک روز خوبه دیگه
مهم این نیست  که فقط روزای ترک رو بشماری و هی به خودت فشار و استرس وارد کنی. مهم اینه که اون روز علارغم همه کمی ها کاستی ها و ..... روز شادی واسه تو باشه.
سسسسسسسسللللللللااااااااامممممممممKhansariha (48)

خوبییییییییییییننننن varzesh
یعنی من پاکی شما ها رو میبینم اینجورییییی میشم---> 317varzesh

مــــــــــــرســــــــــــی از پاکی همتون317

نبینم کسی نامید باشه ها cheshmak

هر کی میخواد بیاد از امروز شروع کنه53
میخوایم از امروز همه ی ما کانونی ها ب شیطان نشون بدیم که ما کانون های پر اراده ای هستیم 
ما کانونی ها فریب حرفهای بد شیطان رو نمیخوریم و بهش نشون بدیم که از هیچی نمیترسیم و تا پاکی همیشگی تلاش میکنیم
با ترک گناهمون خدا رو خوشحال و شاد میکنیم53

من هم امروز یه روز خوب داشتمKhansariha (48)
سپرستهای زحمتکش واقها خشته نباشینKhansariha (8)
مواظب قلب های مهربونیتون باشین که جایگاهش خداستKhansariha (8)
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان