امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام303
مهتاب...........17روز خوب6
تو مراقب آخرتت باش،

دنیا خودش ذلیلانه پیش تو می آید.

شاه مردان(ع)

"غرر الحکم ح 2603 ص 144"
[تصویر:  1064858b92ksbi7wy.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بر همه. 

دیاموند111/ 21 خرداد ...................................................................    2 روز عالی داری قهرمان

راستی من یه روزش رو وسوسه شدم اما نشکستم و اون روز رو خودم حذف کردم چون تقصیر خودم بود. پس لطف کنین اون 3 روز رو برام کنین 2 روز.
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

.

ســــــــــــــــــــــلام دوستان گل بیست روزه

سرپرست گم گشته باز آید به تاپیک غم مخور ... نیست خیلی محبوبم 4fvfcja همینطور فوج فوج ابراز احساسات بود که میگفتن برگرد 20 روزه4fvfcja

آقا سرپرستای تاپیک در یک حرکت انتحاری همشون جمع کردن رفتن مشهد 4fvfcja

انشاالله تا وقتی برگردن در خدمتتون هستم 303

..............

میتوانم خانم :22:

5 روز خوب خیلی عالیه ... انشاالله اینبار با برنامه ریزی دقیق حتما میتونین موفق باشین.

ولی حالا 2 ماهی چشم منو دور دیدین ساعت اعلام وضعییت جابجا شده ؟ 42

اینجا هنوزم باید اعلام وضعییت هاش جلف باشه 4fvfcja هر روز راس ساعت 00:00 دقیقه یه اعلام پاکی شاد و پر انرژی داشتین.

منتظر اعلام پاکی های شادتون هستیم 317

..................

مهـــــــــــــــــتاب بانو 317

ممنون از اعلام وضعییت های خوب ومنظم تون

خیلی عالیه ... 3 روز دیگه بیشتر نمونده

محکم و پر قدرت به راهتون ادامه بدید varzesh

بیست روزه خیلی وقته جشن پاکی نداشته ... بی صبرانه منتظر جشنتون هستیم 317

............

ستاره سهیل 1276746pa51mbeg8j

شکستاتون داره زیاد میشه ؛ جلوشو بگیرید

شما روزای خوبی داشتین ؛ ولی چند مدته نمیتونین مثل سابق پاک باشین.

ببینید دلیلش چی بوده ؛ سرسری از شکستتون رد نشید.

تو مسیر ترک شکست بوجود میاد ؛ چیزی که مهمه اینکه از شکستتون درس بگیرید و نذارید تکرار شه

منتظریم یبار دیگه یا علی بگید و پاشید به مسیرتون ادامه بدید.

هر روز برای اعلام وضعییت بیایین. حتی اگه روز خنثی هم داشتین بیایین. اعلام وضعییت مداوم کمک زیادی میکنه تا تو مسیر ترک باقی بمونید.

آبجی منتظر روزهای پاکت هستیم . منتظریم بیایی و بگی یبار دیگه پر قدرت میخوایی شروع کنی ...

.................

داداش سعید 317

دومین روز خوب هم به سلامت پشت سر گذاشتی.

روزای اول یکم سخته ولی جلوتر که بری شرایط خیلی بهتر میشه.

انشاالله که موفق باشی ...

چیزی دیگه نمونده ؛ چشم به هم بزنی این 18 روز هم میگذره و بعدش جشنو سوتو و کیک و حرکات موزون ... بعدشم ولکام تو مسابقات سی روزه 317

.................

رکسانا بانو :22:

ممنون از اعلام وضعییت زوریتون 317

انشالله 7 تا اعلام وضعییت زوری دیگه داشته باشید از شر این مونا خانم هم راحت میشید. Khansariha (46)  والا ...

ولی یکی از محاسن 20 روزه نسبت به بقیه رقبا همین چیزاشه ... مثلا الان یه تیم سرپرستی قوی پاشدن اومدن شهرتون که حضوری جویای حالتون بشن و یه گزارش از مکانیزم ترکتون برای هیئت مدیره ارائه بدن 22

................

داداش محمد Khansariha (48)

نصف راه رو رفتین ؛ انشاالله تا آخرش همینطور محکم و پر قدرت به راهتون ادامه میدید.

داداش راستش منم یجورایی همین احساسو دارم 42 ولی انشاالله سرپرستا برگردن بیست روزه بازم به حال سابقش برمیگرده ...

قبلا اینجا کسی قهرمان میشد براش هورااااااا میکشیدیم ؛ ولی الان حال کردم وسط راه برات هورا بکشم ؛ کی به کیه 4fvfcja

همه قهرمانای گل بیست روزه

همه با هم به افتخار داداشمون

1
2
3

هووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:22:317Khansariha (48)317

.........................

داداش آزاد varzesh

خوشحالم که دوباره شروع کردی ...

بار قبل خوب بودی ولی اینبار باید بهتر باشی و انشاالله تو راهت دیگه شکستی نداشته باشی.

منتظر روزهای خوبت هستیم Khansariha (48)

............

داداش دیاموند clapping

نذار روزای خوبت راحت از دست بره ...

انشاالله تو لیست بعدی درستش میکنم. ولی فردا بازم باید عدد جلوی اسمت 3 بشه ها cheshmak

یا علی 53

[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام امروز روز پاکی بود چون نماز صبح نخوندم 1276746pa51mbeg8jمال منا پنج روز حساب کنید
سعید0035/31خرداد/پنچ روز خوب
یادتان باشد تا زمانی که نفس میکشید برای آغازی دوباره هرگز دیر نیس.
[تصویر:  4.jpg]
[تصویر:  5.jpg]
[img=0x0]http://setfa.net/images/etrjzxwdid004yv3lbem.jpg[/img]

[تصویر:  05_blue.png]

نقل قول: اینجا هنوزم باید اعلام وضعییت هاش جلف باشه [تصویر:  e.gif] هر روز راس ساعت 00:00 دقیقه یه اعلام پاکی شاد و پر انرژی داشتین.
303

سلام
شد شش روز
خدا قوت رامین خان
منتظر حضور مجددتون بودم
یکی از عالی ترین سرپستا 6

سلام به همگی ٣١خرداد١٢امین روز خوبم خدایا شکر
[تصویر:  05_blue.png]
سلام خدمت همگی.

خدا رو شکر من شدم 19 روز خوب.
(1392 خرداد 31، 19:59)رامین. نوشته است:

ستاره سهیل 1276746pa51mbeg8j

شکستاتون داره زیاد میشه ؛ جلوشو بگیرید

شما روزای خوبی داشتین ؛ ولی چند مدته نمیتونین مثل سابق پاک باشین.

ببینید دلیلش چی بوده ؛ سرسری از شکستتون رد نشید.

تو مسیر ترک شکست بوجود میاد ؛ چیزی که مهمه اینکه از شکستتون درس بگیرید و نذارید تکرار شه

منتظریم یبار دیگه یا علی بگید و پاشید به مسیرتون ادامه بدید.

هر روز برای اعلام وضعییت بیایین. حتی اگه روز خنثی هم داشتین بیایین. اعلام وضعییت مداوم کمک زیادی میکنه تا تو مسیر ترک باقی بمونید.

آبجی منتظر روزهای پاکت هستیم . منتظریم بیایی و بگی یبار دیگه پر قدرت میخوایی شروع کنی ...

.................

سلام 303
لطفا تاریخ منو از امروز بزنید. دوباره شروع میکنم. باشه سعی میکنم هر روز برای اعلام وضعیت بیام حتی اگه روزم خوب نبوده.

ستاره سهیل / 1 تیر / 0

ممنونم Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
سلام303
مهتاب..............................17روز خوب6
ممنونم.Khansariha (8)

حیف که وقتی 20 روز میشه مسافرتم.
تو مراقب آخرتت باش،

دنیا خودش ذلیلانه پیش تو می آید.

شاه مردان(ع)

"غرر الحکم ح 2603 ص 144"
[تصویر:  1064858b92ksbi7wy.gif]

.

لیست ب روز شده شنبه 1 تیر
[تصویر:  13.gif]

.
.
.
1- جنــگــجــوی امــیـــدوار / 31 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  9.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
2- بـــــــــــــــارونـــــــــــــــی / 5 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان................................
.
3- فـــــــــــــــــــیـــــــــروزه / 17 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..................................................................
4- مـــــــــــــــــــهـــــتـــــاب / 15 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  7.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان...................................................................................................
5- راه بـــــــهـــــشـــــــــت / 18 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
6- مـــــــــــــــــــــــــــوجـــــیـــــم / 15 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  4.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان................................
7- ســــــــــــــعـــــــیـــــد 77 / 19 اردیبهشت >>>>>>>>[تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان................................................................
.
8- رکــــــــــــــســــــــــانــــــــــــــا / 17 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان..................................................................................................
9- تنهاترین سردار مـــدیـنه / 12 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان
10- جــــــــــــــــــــــــــــــوان / 19 اردیبهشت >>>>>>>> [تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داشتی قهرمان.................................
11- مــــــــــــــحــــــــمــــــد 63 / 19 خرداد >>>>>>>>  [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان..................................................................
12-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن / 13 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان................................................................................................
13- مـــــــــــــیـــــــــتــــــــــــوانــــــم / 21 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان
.
14- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان.................................
.15- ســــــــــــعـیــد صـــــــــفــــــــر / 23 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روزخوب داشتی قهرمان................................................................
16- دایــــــــــــــــمـــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد >>>>>>>>[تصویر:  2.gif]  روز خوب داشتی قهرمان.................................................................................................
17- عـــــــــــــــــلــــــــــــــــــــی 114 / 7 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان
18- عــــــــــــمــــــــو ســــــعـــیـــــــد / 8 خرداد >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان................................
.
19- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد >>>>>>>> 1 روز خوب داشتی قهرمان................................................................
.
20- آزااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 30 خرداد >>>>>>> 1 روز خوب داشتی قهرمان................................................................................................
.
21- ســــــــــــــــــــتـــاره ســـــهـــــیــــــل / 1 تیر >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان
.
22- عــــــــــــــــلـــیـــمــــحــــمـــــــــد / 19 اردیبهشت >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان................................
.
23- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــــــو / 15 خرداد >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان.................................................................
.
24- مـــــــــــــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 29 اردیبهشت >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان..................................................................................................
.
25- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد >>>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان

‌‌‌‌
سلام
دیروز روزه بد 22
دوباره شروع میکنم 22 22
دایــــــــــــــــمـــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد >>>>>>>>3  روز عالی داشتی قهرمان..

..
41414141414141414141414141414141414141414141414141
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

.

سلام به دخمل ها و پسمل های گل 20 روزه Khansariha (48)

حالتون خوبه؟ بعلـــــــــــــــه

احوالتون خوبه؟ بعلـــــــــــــه

کی از همه زرنگ تره؟ من من من من

کی از همه پاک تره ؟ من من من من

42

نیست اینجا آکادمی بیست روزه است 4fvfcja از نونهالان برنامه داریم تا بزرگسالان 4fvfcja

....................

میتوانم خانم Khansariha (48)

ممنون ؛ شما همیشه لطف داشتین Khansariha (8)

ولی به جز لطف دو دقیقه هم تاخیر داشتین Smiley-face-cool-2 همه این تاخیر ها تو پروندتون ثبت میشه...

دوستان یاد بگیرن ... اعلام پاکی باید آخر شب انجام بشه نه وسط ظهر cheshmak

ممنون از اعلام پاکی تون .... بی صبرانه منتظریم امشب بیایید شروع روز هشتم رو بهمون نوید بدید 317

انشاالله که موفق باشین و ستاره های تو امضاتون بی نهایت ...

....................

داداش سعید clapping
روزای خوبتو راحت از دست نده ...

برای اینکه این روز رو پاک بمونی زحمت کشیدی ... قدرشو بدون.

منتظر روزای خوبت هستیم cheshmak

....................

داداش محمد 317

خیلی خوب داری پیش میری ... محکم و بااراده

خیلی عالیه

منتظر 8 تا اعلام پاکی سبز و پر انرژی دیگه هستیم varzesh

...................

جنگجوی امیدوار Khansariha (48)

داداش اسمت رفت صدر جدول Khansariha (46) 

خیلی حال کردم جای بارونی رو اون بالا گرفتی ... از 7 اردیبهشته اون بالا نشسته خورده و خوابیده یه اعلام وضعییت هم نمیاد بفرستیمش بره ... والا

داداش فردا رفتنی میشیا !!!

وسایلاتو قشنگ جمع کن بعدشم بیا امور مالی برای تسویه ؛ اگه مهر امور مالی رو نداشته باشی کارت ورود به 30 روزه برات صادر نمیشه Smiley-face-cool-2

.............

ستاره سهیل خانم

چشم تاریختون رو از امروز زدم.

امیدوارم اینبار خیلی محکم و جدی تر شروع کنید

منتظر اعلام پاکیهاتون هستیم. 53

................

آبجی مهتاب  :22:

این اعلام وضعییت تکراری بود ... از رو اعلام وضعییت دیروزتون کپی کرده بودین ؛ نگی نفهمیدم Smiley-face-cool-2

حالا که اعلام وضعییت تکراری میذارین جریمتون اینکه جوابتون رو برید تو پست قبلیم بخونید 4fvfcja

ها ها .... یکی از محاسن 20 روزه نسبت به بقیه رقبا ( 42 ) اینکه اگه روز بیستم نیایید اعلام وضعییت

کیک و شیرینی جشنتون تو خیریه کانون انفاق میشه 4fvfcja

بعد نیایی بگی کیکم کو ؛ از ما گفتن بود . همینم که هست ؛ اگه مشکل داری شما هم مثل جنگجوی امیدوار بفرستم امور مالی ... پرابلم؟؟؟ Smiley-face-cool-2

انشاالله بعد برگشتتون براتون جشن میگیریم. cheshmak

سفر به سلامت ...

................

داداش دایموند 317

داداش الان من دقیقا دو روزه درگیر این اسمتم 4fvfcja

هر سری انقدر طول میکشه فارسی اسمتو درست بنویسم که تا بخوام اسمتو کامل لود کنم برای چند دقیقه میرم استند بای 4fvfcja

3 روز پاکیت مبارک Khansariha (48)

خیلی عالیه ؛ محکم و با اراده به راهت ادامه بده317

.....................

رکسانا بانو ...

رکورد 13 روزه خیلی خوب بود.

13 روز خوب داشتین ؛ به شکستتون دیگه فکر نکنین. انشاالله اینبار بهتر از قبل شروع میکنین ...

خوشحالم که روحیه تون رو از دست ندادین.

منتظر اعلام پاکیاتون هستیم.

یا علی 53

‌‌‌‌
سلام303

روز خوبی داشتم ...

ستاره سهیل / 1 تیر / 53

ممنونم از لطفتون Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
ســـــــلــــــــــااااااااامـــــــــــــ

اینم سبک جدید اعلام وضعیت من

امیدوارم شبتون ستاره بارون باشه

[تصویر:  59070509329824309747.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان