امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

سلام

ستاره سهیل / 1 تیر / 16روز خوب + 2 روز پاک [تصویر:  8.gif]

ممنونم از همه تون[تصویر:  3.gif]
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
لیست ب روز شده چهار شنبه 26 تیر

[تصویر:  13.gif]
1-محمــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>
[تصویر:  8.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان
2-امیـــــــــــــــد فـــــــــــــــــردا / 1 تیر / روز پاک :1 >>>>>>>>[تصویر:  6.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
3- ســـــــتـــاره ســـــهـــــیــــــل / 1 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  6.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                  
          4-الــــــــــــــــــــــــــــــــی / 5 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  5.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                 
5-سمیــــــــــــــــــــــــــــــرا / 2 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>[تصویر:  3.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
6-فاطــــــــــــــــــمــــــــــــه 28 /6 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  1.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                  
7-دختـــــــــــــــــــــــــــــر خوووب / 3 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                  
8- مـــــــــــرد مـــــجـــــاهــــــــــد / 26 خرداد/ روز پاک :1  >>>>>>>> [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                 
9-هــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــوط  / 9 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان 
10-روزبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه / 13 تیر / روز پاک :2 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                  
11-بهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار 2 / 7 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  0.gif] [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                 
12- رکــــــــــــــســــــــــانــــــــــــــــــــــا / 19 تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>
>> [تصویر:  8.gif]روز عالی داشتی قهرمان   
13- دایــــــــــــــــمـــــــــــــــونـــــــــــد 111 / 21 خرداد / روز پاک :0>>>>>>>>[تصویر:  8.gif]  روز خوب داشتی قهرمان                                  
14- راه بـــــــهـــــشـــــــــــــــــــــــــــت / 10 تیر/ روز پاک :0   >>>>>>>> [تصویر:  7.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                      
15- رامیــــــــــــــــــــــــــــــــــــن   /12تیر / روز پاک :0 >>>>>>> [تصویر:  6.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                   
16- ســـــــــــــــعـــــــــــــیــــد 0035 / 27 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>>[تصویر:  5.gif] روز خوب داشتی قهرمان                   
17-هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 17 تیر / روز پاک :0 
>>>>>>>> [تصویر:  4.gif] روز خوب داشتی قهرمان

18- طــــــــــــــــــــــــــــــاهـــــــــــــــــــــــــا / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  3.gif] روز خوب داشتی قهرمان  
19-حــــــــــــــــــســــــــــــــــیــــــــن /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  2.gif] روز خوب داشتی قهرمان                 
  20- مـــــــــــــیــــــــ تــــــــــــوانــــــم / 23تیر / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                   
21- تــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــا ش / 21 خرداد / روز پاک :0 >>>>>>>> [تصویر:  1.gif] روز خوب داشتی قهرمان                                                     

22- آزاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد 63 / 3تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>> بسم الله قهرمان 

23- مـــــیـــــــــلاد مـــــیـــــــلانـــــــــــو / 15 خرداد/ روز پاک :0  >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان                 

24-جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوان /19تیر / روز پاک :0 >>>>>>>>>>>> بسم االله قهرمان قهرمان                                 
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1392 تير 27، 0:01)راه بهشت نوشته است: سلام عرض شد.بچه ها3روزدیگه به من اضافه کنید.مرسی
سلام. آفرین برادر. دارین خوب و با اقتدار در راه رسیدن به بهشت پیش میرین. آفرین به شما که برای پاکی می جنگین

(1392 تير 27، 0:01)ستاره سهیل نوشته است: سلام

ستاره سهیل / 1 تیر / 16روز خوب + 2 روز پاک [تصویر:  8.gif]

ممنونم از همه تون[تصویر:  3.gif]
سلام . آفرین خواهر. دیگه بزودی داری از پیش ما میری. با قدرت ادامه راه را بجنگ و بدان که پیروزی از آن ماست
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

سلام
من سیزده روز خوب دارم 317
[تصویر:  wp4003454.jpg]
(1392 تير 27، 15:12)bahar2 نوشته است: سلام
من سیزده روز خوب دارم 317
سلام. آفرین . عدد 13 : عددی رویایی و عددی بی نظیر . آفرین شما پیروزید و پیروز خواهید بود
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام بیست روزه Khansariha (48)

خودم میدونم خیلی خوش اومدم 317

آقا زود ؛ تند ؛ سریع ... وقتی برگشتم جلوی اسمم عدد 15 باشه 317

5 روز دیگه میرم جای بزرگتر varzesh منطقه بهتر varzesh امکانات بیشتر varzeshخونه جدید varzeshسرپرستای جدید 22

سرپرستا Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
روز پاکی داشتم...
مرسیKhansariha (8)
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
(1392 تير 27، 22:55)ستاره سهیل نوشته است: سلام
روز پاکی داشتم...
مرسیKhansariha (8)
سلام . الحد الله. ان شا الله که همیشه موفق و موید باشین و به زودی هم 20 روزه رو تموم کنین و به منظقه دیگه یعنی 30 روزه قدم بذارین. پاکیتان ابدی

(1392 تير 27، 22:43)رامین. نوشته است:
سلام بیست روزه Khansariha (48)

خودم میدونم خیلی خوش اومدم 317

آقا زود ؛ تند ؛ سریع ... وقتی برگشتم جلوی اسمم عدد 15 باشه 317

5 روز دیگه میرم جای بزرگتر varzesh منطقه بهتر varzesh امکانات بیشتر varzeshخونه جدید varzeshسرپرستای جدید 22

سرپرستا Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به به به رامین خان. چه عجب!!! باشه حالا باید با بچه هاب بالا هماهنگ بشه 4fvfcja در صورت موافقت زودتری پرتت میکنیم 30 روزه Smiley-happy114. هر چی اینجا خلوت تر باشه یه صفای دیگه ای داره.42 چون می خواییم همه رو بفرستیم 30 روزهSmiley-face-cool-2
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

رکی جوووووووون 9 روزه خوووب MuscularMuscularMuscular
می تی بدو بیا اعلام باید بترکووووووونیم 317317317
(1392 تير 27، 23:19)رکســــانـا نوشته است: رکی جوووووووون 9 روزه خوووب MuscularMuscularMuscular
می تی بدو بیا اعلام باید بترکووووووونیم 317317317
سلام رکسانا خانم. آفرین . دیگه رسیدین به نیمه راه. چیز دیگه ای نمونده که شما رو اعزام کنیم 30 روزه. با قدرت ادامه بدین و بدونین که پیروز میشین

پاکیتان ابدی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

منم شد دو روز

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلامKhansariha (8)

یه مهمون خیلی عزیز آوردیمKhansariha (48)

عمو سعید / 17 تیر / روز پاک:0...............10 روز خوووووووووووووووووووب و عااااااااااااالییییییییی317
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
محمــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / 19 روز خوب

[تصویر:  75695203938362816554.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]
(1392 تير 27، 23:45)می توانم نوشته است: منم شد دو روز
سلام می توانم خانم. آفرین به شما. ان شا الله که 20000000000000 سال بشه پاکیتون

(1392 تير 27، 23:47)zara نوشته است: سلامKhansariha (8)

یه مهمون خیلی عزیز آوردیمKhansariha (48)

عمو سعید / 17 تیر / روز پاک:0...............10 روز خوووووووووووووووووووب و عااااااااااااالییییییییی317
عمو سعید خوش اومدی. 

پاکیت ابدی

(1392 تير 27، 23:48)mohammad1990 نوشته است: محمــــــــــــــــــــمد 1990 / 5 تیر / 19 روز خوب
سلام بر جناب آقای محمد1990. دیگه کم کم باید از پیش ما بری. آفرین همینجوری ادامه بده. تو موفق میشی. من مطمئنم.

پاکیت ابدی
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

سلام 317
نماز روزه هاتون قبول باشهKhansariha (8)

امروز هم شد یه روز خوب Khansariha (48)

ببخشین اما دوباره با پست پر انرژی میام 4fvfcja
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده