امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

نقل قول: صفر[تصویر:  l.gif]
نقل قول: صفر[تصویر:  p.gif]
1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
چی شد اخه؟

لئاااا جان روزات ک خوب بودن چی شد شیطون اومد سمتت؟
مسابقه ی کنترل ذهن هستی؟
نزدیک 10 روز رفتیاااا 
بایدبیشترش کنی چون میتونی

اقای همساده 
شما ک رکور خوبی دارین از 10 هم ک تازه اومدین 
اصلا اجازه ندین ک بین پاکیتون وقفه بیافته خدایی نکرده نیافتین رو دور شکست
هرچی بود همینجا تمومش کنین
شما همون اقوی همساده هستین ک مدت زیادی پاک بوده ی لغزشی داشته ک ان شالله علتشو پیدا میکنین ک دیگه تکرار نشه

منتظر اعلام روزهای خوبتون هرشب هستمااااااااclapping
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام
2باره واستون قهرمان آوردم اونم 2 تا
جناب احسان 1500 ( احسان 1500 / 28 آبان / 10 روز خوب )
و جناب ا ح م ( ا ح م  /  28 آبان  /  10 روز خوب )
آقا بازم واستون قهرمان میارم
پس سرپرستای عزیز برید خرید
با این روندی ک پیش میریم حتما غذا و این چیزا کم میاد 22
نبینم کم و کسر قهرمانامون بزاریدا 4fvfcja
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلام دوستان من اومدم بالاخره :22::22:

ممنون دارلینگ خانم بابت اینکه راه رو باز کردید که بیایم اینجا 4fvfcja

فقط با اجازه سرپرست مسابقه من الان ثبت نام میکنم ولی تاریخ رو از فردا شروع میکنم
آخه میخوام داداش ahm هم با من باشه ، ظاهراً ایشون کار دارند نتونستن بیان

احسان 1500 / 9 آذر / 10روز خوب
5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

صفر:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

لیست ب روز شده شنبه 9 آذر [تصویر:  13.gif]

1- مــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــی / 25 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                               2- وعــــــــــــــیــــــــــــــــــــــد / 18 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                        3-تـــــــــــــــــرانـــــــــــــه 230 / 20 آبان / روز پاک:1[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                 4-مـــــــــــــهـــــــــــســـا 20 / 20 مهر / روز پاک :0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                          5- حـــــــــامــــد حــــــــامـــــد  / 5 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                   6-ابــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 24 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                            7- احــــــــــســــــــان 1800 / 28 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                     8-ایــــــــــ اچــــــــــ امــــــــــ / 28 آبان / روز پاک :0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
              9- کـــــــــــیـــــــــــمــــــــــیـــــــــــا / 25 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
       10- ســـــعـــــیــــــــد صـــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبــــز داشتی قهرمان
11- ازیــــــــو ادیــــــتـــــــــــــــــوره / 3 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  5.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
12-ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 / 3 آذر / روز پاک :0 [تصویر:  5.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان       
13- ســـــعـــــیــــــــد صــــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبــــز داشتی قهرمان              
14- احـــــــــســـــــــان بــــــــــســت / 5 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                     
15- هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                            
16- مــــــــحـــــــــــــــــــمـــــد 1990 / 2 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                   
17- هـــــــــــــــــــــــــومــــــــــــــــــــن / 2 آذر/ روز پاک:0 [تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان                                          

18- لـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئـــــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر / روز پاک:0  بسم الله قهرمان                                                 

19- دیـــــــــــــــــــــــامـــــــــــــــــــــــــونـــــــــــــــــــــد / 8 آذر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                        

20-ســـــــربــــــــــــــــــــاز تــــــــــــــــــــــــــــــواب / 16 ابان / روز پاک :2 بسم الله قهرمان                                                               

21- هــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــســـــــــــــــــــــــــــــاده / 8 آذر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                                      
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1392 آذر 8، 18:05)TaRaNe230 نوشته است: سلام من امروز یه روز خوب داشتم
راستی موارد انتخابی رو برای این دوره هم باید رعایت کنیم؟

سلام
خیلی خوش اومدین 20 روزه varzesh
بله ... موارد انتخابی رو برای اینجا هم باید رعایت کنین . قوانین اینجا هم مثل 10 روزه است cheshmak

به احسان 1500 و ای اچ ام  عزیز هم خوش آمد میگم Welcome (1)
احسان جان تاریخت با ای اچ ام یکیه ... با همون تاریخ 10 روزه اسمتون میره تو لیست .
ان شاءالله منتظریم ای اچ ام هم بیان اعلام وضعیت تا روز شمارتون هم ب هم برسه 317

سارا و ازیو ادیتوره هم که ماشاءالله با هم خوب دارن پیش میرن ... روحیه تون برای ترک عالیییییه ... ان شاءالله با هم مستقیم میرین بهترین ها Khansariha (48)

احسان بست امروز اعلام وضعیت نیومدی ... ان شاءالله فردا جلوی اسمت عدد 4 رو ببینیم cheshmak محکم و پر قدرت به راهت ادامه بده varzesh

و دیاموند ... داداش چیکار داری میکنی؟ این چند وقته میدونی چندتا شکست داشتی؟ چرا جلوشو نمیگیری؟ نمیخوایی برگردی؟
بیا بگو چی شده ... این شکست ها منشاش کجاست؟ از کجا داری ضربه میخوری که نمیتونی جمعش کنی؟ فردا منتظر جواب کاملم . اگه اینجا نمیتونی بگی آیدیمو از علیرضا بگیر و تو یاهو بگو
این روند باید تموم شه ... اگه میخواییم پاک بمونیم باید موانع رو باید برداریم ... چند بار دیگه باید بشکنیم تا به این نتیجه برسیم تا وقتی که از دلخوشی های ظاهری مون نگذشتیم نمیتونیم پاک بمونیم؟
هر عاملی که باعث این شکست ها بوده رو از بین ببر تا اولین قدم رو محکم برداریم ... دیگه از شکست خبری نیست ... باید مستقیم بریم 30 روزه cheshmak

یا علی 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام دوستان عزيز. من 23 آبان همزمان با عاشوراي حسيني وارد مسابقه 10 روزه شدم و در تاريخ 3 آذر موفق شدم مسابقه 10 روزه رو با موفقيت تموم كنم. بعد از اون هم تا الآن پاكم و دو مورد انتخابيم يعني نماز و قرآن رو انجام دادم. پس:

لیست به روز شده شنبه 9 آذر [تصویر:  13.gif]

1- مــــــــــــــــــــــــــهـــــــــــی / 25 مهر / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                               2- وعــــــــــــــیــــــــــــــــــــــد / 18 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                        3-تـــــــــــــــــرانـــــــــــــه 230 / 20 آبان / روز پاک:1[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
                                                 4-مـــــــــــــهـــــــــــســـا 20 / 20 مهر / روز پاک :0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                          5- حـــــــــامــــد حــــــــامـــــد  / 23 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  6.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
                                   6-ابــــــــــــــــــــــــــــــــــــری / 24 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                            7- احــــــــــســــــــان 1800 / 28 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
                     8-ایــــــــــ اچــــــــــ امــــــــــ / 28 آبان / روز پاک :0 [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز سبـــز داشتی قهرمان
              9- کـــــــــــیـــــــــــمــــــــــیـــــــــــا / 25 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  7.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان
       10- ســـــعـــــیــــــــد صـــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبــــز داشتی قهرمان
11- ازیــــــــو ادیــــــتـــــــــــــــــوره / 3 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  5.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان
12-ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 / 3 آذر / روز پاک :0 [تصویر:  5.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان       
13- ســـــعـــــیــــــــد صــــــــفــــر / 15 آبان / روز پاک:2 [تصویر:  5.gif] روز سبــــز داشتی قهرمان              
14- احـــــــــســـــــــان بــــــــــســت / 5 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                     
15- هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادی / 12 آبان / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                            
16- مــــــــحـــــــــــــــــــمـــــد 1990 / 2 آذر / روز پاک:0 [تصویر:  2.gif] روز سبـــز داشتی قهرمان                                   
17- هـــــــــــــــــــــــــومــــــــــــــــــــن / 2 آذر/ روز پاک:0 [تصویر:  1.gif]روز سبــــز داشتی قهرمان                                          

18- لـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــئـــــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر / روز پاک:0  بسم الله قهرمان                                                 

19- دیـــــــــــــــــــــــامـــــــــــــــــــــــــونـــــــــــــــــــــد / 8 آذر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان                                                        

20-ســـــــربــــــــــــــــــــاز تــــــــــــــــــــــــــــــواب / 16 ابان / روز پاک :2 بسم الله قهرمان                                                               

21- هــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــســـــــــــــــــــــــــــــاده / 8 آذر / روز پاک:0 بسم الله قهرمان

سپاس شده توسط
از بس روز پاک داشتم نمیدونم چند تاست؟!!!!varzeshvarzeshvarzeshvarzesh
گر نكوبي شيشه غم را به سنگ ،هفت رنگش ميشود هفتاد رنگ Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
سلام
حقیقتش من قصد کرده بودم، اگه اینبار نشد توبه کنم، دیگه توبه نکنم تا بعد ازدواج
ولی خب انگار نمیشه، سروتهمونو بزند جلو خونه خدا افتادیم
لذا خدایایاری کن بیش از این خجل نشم
و لذابسم الله
نه اذر/ صفر/صفر
دعام کنید ، ممنون
h
 سپاس شده توسط
سلاااااام بیست روزه های قهرمان

*-*-*-*-*-*-*-*-*
هومن
عالییییییییییییییییییییییه
مبارکت باشه این همه پاکی
ماشااله قهرمان با اراده ی ما

^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^_^

مهی

تبریییییییییییییییییییییییییییییک
بازگشت و دوباره اومدنتون خیلی قشنگه

خدااااایااآ مهی و همه ی بیست روزه ها رو با قدرت خودت پیش ببر

مهی ی ی موفق باشی

حامد حامد
چه روز خوبی واسه شروع

و چه شروع خوب و عالی

اینجا رو هم دارین با موفقیت طی می کنین
خدا رو شکر

ماشاالله به این همه اراده
 سپاس شده توسط
سلام امروز یه روز خیلی خوب بود
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
 سپاس شده توسط
سلااااااااااااااام قهرماااان هااای گل 20 روزهههه317317
اومدم عرش کنم خدمتتون ک خانم مهســــــــــا 20 ب سرپرست های خوب این مسابقه اضافه شدنKhansariha (48)Khansariha (48)
ازشون ممنونم و براشون ارزوی موفقیت داااارمKhansariha (8)
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
 سپاس شده توسط
ســــــــــــــــــــــــــــــــارا 1 /9آذر ساعت 8 نیم  / روز پاک :1

varzeshKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48):22::22:31731766clappingclappingMuscularMuscular
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام303
امروز هم خوب بود....
ولی یه مشکلی برام پیش اومده بدجوری ناراحتم کرده.... 
همین مشکل چند بار باعث شده بشکنم....
دعا کنین برام که هم مشکلم رفع بشه و هم این دفعه باعث شکستم نشه.Khansariha (8)Khansariha (18)
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
This I swear!
The sun will shine
This I swear!
This I swear!
This I swear!

Metallica - The day that never comes

[تصویر:  05_blue.png]
Smiley-face-cool-2
سلام خدمت دوستان گل!
من فقط اومدم اعلام وضعیت کنم و ایشالا سر فرصت (که متأسفانه امشب نمیشه13) یه شام مفصل مهمون من Khansariha (18)varzesh
بازم عذر میخوام که زیاد نمیتونم بیام کانون و جواب کلی از تبریکای گرم دوستای خوبم مونده هنوز...421276746pa51mbeg8j

ا ح م  /  28 آبان  /  11 روز خوب

اما همینجا تشکر ویژه می کنم از داداش احسان گلم که با امید و نشاط فراوون هم خودش جلو میره و هم به ما کمک میکنه!
از سرپرستای زحمتکشمونم ممنونم، و همینطور کسایی که تبریک گفتن و ما را در این راه پر خطر یاری فرمودن!Khansariha (8)
من نمی دانم!
که چرا می گویند:
«اسب حیوان نجیبی است،
کبوتر زیباست.»
و چرا در قفس هیچ کسی کرکس نیست؛
گل شبدر چه کم از لاله ی قرمز دارد؟

چشمها را باید شست؛
جور دیگر باید دید.

واژه ها را باید شست؛
واژه باید خود باد،
واژه باید خود باران باشد.

چتر ها را باید بست؛